Μίνι Συνέντευξη

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νέες


  1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
  2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
  3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
  4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
  5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
  6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;


  1. κοιμαμαι ως το μεσημερι, μαγειρευω και φωναζω φιλους για να φαμε μαζι, κανα καφεδακι, κανα ποτο, ταινιες...
  2. θα ηθελα πολυ να παω στη χιονισμενη πραγα για λιγες μερες...
  3. η συζητηση με τη μητερα μου...
  4. στον ρασκαλ.. γιατι ετσι:pfff:
  5. απο τα νευρα μου... που κοπηκα βιοχημεια:redface::(
  6. κουτακι πρωτων βοηθειων:P
ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
1)παιζω κιθαρα
2)ΣΟΥΗΔΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ BLACK METAL & DEATHSTARS
3)η φιλη μου
4)στην love_angel γιατι ..να διαβασετε τα σχολια που βαζουμε η μια στην αλλη
5)ο λογος εχει ονομα jason
6)mp3,φαγητο,νερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νέες


  1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
  2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
  3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
  4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
  5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
  6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;

1. Φτιαχνω τσαντα για Χαλκιδικη
2. Σε καποιον ξενωνα χιονοδρομικου, σε ταξιδι στο εξωτερικο.. κατι θα βρισκα.
3. Στις δυσκολες στιγμες ειμαι μαυριλα σκετη, και νομιζω πως τιποτα δε μου δινει πραγματικα κουραγιο εκεινη την ωρα..
4. Θα ετρωγα τις τουρτες μονη μου.. σιγα μη τις στειλω και στο στομα του αντιπαθητικου :p
5. Για την Ελενη που εφευγε για τη Σπιναλογκα (στο βιβλιο "το νησι".. δεν εκλαψα και γοερα, αλλα εσταξε ενα δακρυ)
6. Ρουχα/εσωρουχα/μπ3/τραπουλα/ποτα

Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Νέες

1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;

1. Συνήθως χαλαρώνω την υπόλοιπη εβδομάδα και το Σ/Κ κάνω ότι δεν πρόλαβα :D
2. Όπως τις αξιοποιώ και τώρα. Θα πήγαινα Κάρπαθο :P
3. Οι δύσκολες στιγμές σ'εφοδιάζουν με κουράγιο για τις επόμενες δύσκολες στιγμές.
4. Στο Γίδι, στον Βill, στο Γιώργο, στην Καλυψώ και σε διάφορους άλλους που τους αρέσουν οι σοκολάτες, τα μπισκότα και τα παγωτά.
5. Κλάμα - κλάμα, μετά τις πανελλήνιες για αποφόρτιση.
6. Κουνουπίερα, φαρμακείο, πυξίδα, μπαταρίες, φακό, αναπτήρα, κυάλια, νερό και ένα μαχαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum

Νέες

1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;

1)Koιμαμαι πολυ,βλεπω φιλους και ταινιες..Αν εχω τη δυνατοτητα κανω και μια κοντινη εξορμηση..
2)Μαλλον θα πηγαινα για κανα μηνα στην Ισλανδια..
3)Η συζητηση με δικους μου ανθρωπους και η σκεψη οτι υπαρχουν και χειροτερα..
4)Σε σενα επειδη ρωτας..:D
5)Για μια λαθος διαγνωση ενος γιατρου..
6)Ρουχα και ποτα..

Same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Νέες


  1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
  2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
  3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
  4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
  5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
  6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;
1.προσπαθώ να ξεχάσω την δευτέρα , αναποδογυρίζω την μέρα με την νύχτα , τρώω όχι σαν να πρέπει αλλά σαν να είναι απόλαυση , χαλάω αρκετά λεφτά ώστε να είμαι άφραγκος μετά και φυσικά διαβάζω πολλές εφημερίδες την κυριακή τις οποίες δεν αγοράζω για ταινίες , αυτοκίνητα , κατσαρόλες ή ταξίδια που μπορεί να δίνουνε μαζί
2.θα τις έκανα καλοκαιρινές . Εξωτερικό βέβαια , τώρα αν έμενα σε ξενοδοχείο 5 αστέρων ή θα μετακινιόμουνα με λιμουζίνα λίγη σημασία έχει αρκεί να μετακινιόμουνα με λιμουζίνα και να έμενα σε ξενοδοχείο 5 αστέρων
3.εξαρτάται την περίπτωση . Συνήθως η ελπίδα ότι θα έρθουνε καλύτερες μέρες , η δίψα για εκδίκηση , η δίψα για ηρεμία και η αίσθηση της ματαιότητας του ποταπού τούτου κόσμου με φωτεινή εξαίρεση την δική μου λαμπρή και αιθέρια ύπαρξη
4.κοίτα δύσκολη ερώτηση , θα χρειαζόμουνα από μια κουταλιά στον καθένα για να καλύψω όλα τα μισητά ανθρωπάκια που μισώ θανάσιμα , αλλά για αρχή θα πάρω τον ρεμπ
5.καθάριζα κρεμμυδάκια για στιφάδο
6.Ένα περίστροφο , μια οδοντόβουρτσα , τα γυαλιά ηλίου μου , κουβέρτες , τα βιβλία του μίλαν κουντέρα , προφυλακτικά , άφτερ σέιβ , τσίχλες , σοκολάτες , ροδάκινα , λάπτοπ , τα εργαλεία μου , τα βιβλία της σχολής για να τα πετάξω , κινητό τηλέφωνο για να τους κάνω όλους να με παρακαλάνε να μείνω για πάντα στο βουνό , εφημερίδα για να διαβάζω τον αρανίτση τον διαμαντή και τον τετράδη , και ένα αυτόματο μηχάνημα εύρεσης εμπρηστών για να τους συλλάβω και να τους παραδώσω στην ελληνική δικαιοσύνη να τους αφήσει ελεύθερους

νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

το 1,2,3 πιάνουνε από 2 μονάδες , το 4 μία μονάδα και το 5 τρεις με πλήρη αιτιολόγηση . Όποιος πιαστεί να αντιγράφει για τιμωρία θα δεχτεί την επίσκεψη μου στο προφίλ του:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
  1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
  2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
  3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
  4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
  5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
  6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;


  1. Oτι κανω ολη την εβδομαδα. Καθομαι... :) (ή ειναι η σαπιλα, αυτη; :confused:)
  2. Αν ειχα τα απαραιτητα χρηματα μαλλον δεν θα πηγαινα διακοπες...;)
  3. Ενα τραγουδι ισως, ενα προσωπο ή μια ταινια... Νομιζω πως αν ψαχνεις πραγματικα κουραγιο μπορεις να το βρεις οπουδηποτε...
  4. Απλα θα καθομουν ακινητος για να βγαλει το αχτι της η λοβ...:P
  5. Δεν σου λεω.
  6. Ρουχα και χαρτι υγειας. Αν παρεις κατι παραπανω απ'αυτα σημαινει οτι εισαι αρκετα εξαρτημενος για να τα αφησεις για 2 μερουλες. Εξαιρειται η Moonlight και τα δημητριακα της.:P
νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

το 1,2,3 πιάνουνε από 2 μονάδες , το 4 μία μονάδα και το 5 τρεις με πλήρη αιτιολόγηση . Όποιος πιαστεί να αντιγράφει για τιμωρία θα δεχτεί την επίσκεψη μου στο προφίλ του:confused:


  1. Μονο...
  2. Μονι...
  3. Ρακετες.
  4. Δεν λειπει καθολου και δεν με νοιαζει πραγματικα που βρισκεται αυτη τη στιγμη.:P (Διακρινω μια εμμονη για τον Ρεμπ;)
  5. 1ον-Θα καθιερωνα ως αργιες την Τριτη και την Παρασκευη. Να μην χρειαζεται να τρεχουμε καθε μερα σαν τους τρελους σε μετρο, λεωφορεια, δρομους. Φανταζομαι τα μουτρα των νεοπλουτων επιχειρηματιων με ενα τετοιο μετρο..., 2ον-Θα μαζευα τους καλυτερους grafitαδες της πολης και θα τους εβαζα να αλλαξουν λιγο το γκριζο αυτης της πολης και καθε μεγαλης πολης. 3ον- Θα αλλαζα το εκπαιδευτικο συστημα απ'το νηπιαγωγιο μεχρι το Λυκειο...
Ο επομενος, παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

1.Eννοειτε μονοκατοικια..
2.Καλα θα ηταν να εχουμε μονιμο σπιτι, αλλα προτιμω το νοικι απο το να παρω δανειο..
3.Μπανιο στη θαλασσα και μπυρες στη σκια..
4.Εχω την υποψια οτι εφυγε για το Θιβετ μονιμα..
5.Μονο 3? Δεν απανταω και θα τα πουμε τον Σεπτεμβριο..:D

Same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

το 1,2,3 πιάνουνε από 2 μονάδες , το 4 μία μονάδα και το 5 τρεις με πλήρη αιτιολόγηση . Όποιος πιαστεί να αντιγράφει για τιμωρία θα δεχτεί την επίσκεψη μου στο προφίλ του:confused:

1) μονοκατοικια. στη πολυκατοικια παταει καζανακι ο ενας και το ακουει ο αλλος
2) μονιμο σπιτι:confused:
3) μαυρισμα... παντα βαριομουν το βολευ...
4) εχεις μεγαλο κολλημα ρε συ:worry::confused:
5) καταργηση πανελληνιων, αυξηση του κατωτερου μισθου, αρση του νομου για τους καπνιστες σε δημοσιους χωρους:P

ιδιες.. δεν αντεγραψα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;
1)πολυκατοικια
2)νοικι
3)βολευ
4)ειμαι καινουργια αρα i have no idea
5)1)οχι πια εξετασεις 2)δωρεαν ταττοο και πιερσινγκ για ολους 3)να κυβερνησει ο λαος(αυτο τα λεει ολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

1. αναλόγως των περιστάσεων, όπως κάτσει
2. the same ""
3. βόλευ δεν γουστάρω, μαύρος είμαι ήδη (ολίγον..:P )
4. Μια 7άδα i think. Κατα τα άλλα, ζήτα του τηλέφωνο και ρώτα τον που είναι!! (δεν ξέρω αν θα στο δώσει βέβαια :P)
5. Δωρεάν πρόσβαση σε παραλίες (χωρίς ταυτόχρονο υπερδιπλασιασμό της τιμής παγωτών και αναψυκτικών), δωρεάν αυθαίρετη βίλα για όποιον κατάφερει να βάλει μια τάξη στα πολεοδομικά προβλήματα της χωρας και φυσικά υπερδιπλασιασμό του μισθού μου! Εμ πώς! Θέλουν κόπο για να γίνουν όλα όσα θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

το 1,2,3 πιάνουνε από 2 μονάδες , το 4 μία μονάδα και το 5 τρεις με πλήρη αιτιολόγηση . Όποιος πιαστεί να αντιγράφει για τιμωρία θα δεχτεί την επίσκεψη μου στο προφίλ του:confused:

  1. Μονοκατοικία (κατοικίδια αγαπώ)
  2. Μόνιμοοοο
  3. Βόλευ. Εγώ δεν μαυρίζω, τα μαύρισμα μου 'ρχεται σε μικρές στρογγυλές δόσεις (φακίδες)
  4. Με πεπένια στην παραλία
  5. Να αυτοκτονήσω, να πις ένα μίλκο πριν, να βιντεοσκοπήσω την αυτοκτονία μου να 'χουν κάτι να χαίρονται οι άνθρωποι που βασάνισα τόσο καιρό. Άκους εκεί πρωθυπουργός.
Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
νέες και απείρως χειρότερες :

1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;

1. Μονοκατοικια.. δε μ'αρεσει ο Τσιμιτσελης
2. Νοικι αν ειναι να το παιρνω εγω
3. Μαυρισμα
4. Ειλικρινα, ΜΑΣ ΓΑΝΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΕΜΠ. Βρειτε τη να τελειωνουμε με το ειδυλλιο.
5. Δεν το γυρναμε σ'αυτο το κλασικο με το τζινι;

Ιδιες, ηταν απαισιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
1. Πολυκατοικία γιατί έχεις θέα
2. Μόνιμο σπίτι
3. Βόλευ χαλαρά
4. ...
5. α) θα απέλυα τους μισούς δημόσιους υπαλλήλους
β) θα κύρηττα εθνικά πάρκα όλες τις δασικές εκτάσεις
γ) θα καταργούσα τα φροντιστήρια, αναβαθμίζοντας ταυτόχρονα την παιδεία

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1. Μονοκατοικια.. δε μ'αρεσει ο Τσιμιτσελης
2. Νοικι αν ειναι να το παιρνω εγω
3. Μαυρισμα
4. Ειλικρινα, ΜΑΣ ΓΑΝΙΑΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΕΜΠ. Βρειτε τη να τελειωνουμε με το ειδυλλιο.
5. Δεν το γυρναμε σ'αυτο το κλασικο με το τζινι;

Ιδιες, ηταν απαισιες.

1.πολυκατοικία , αλλά να μου ανήκει όλη
2.Νοίκι για να έχω έναν άνθρωπο να συζητάμε κάθε πρώτη του μήνα
3.βόλευ (ρε βούρλα , μαυρίζεις ταυτόχρονα - γενιά του καναπέ , από κυταρρίτιδα θα πάτε)
4.Είναι εδώ , αλλά είναι κρυφός χρήστης , ασχολείται μόνο με θέματα όπως η γυναικεία εκσπερμάτωση , ξυρισμένη κάτω περιοχή ή το μαγειρική για στόκους επειδή είδε το <<στόκους>>
5.Θα κύρηττα πόλεμο στην macedonia γιατί μας κλέβουνε τα ονόματα και δεν έχουμε τίποτα άλλο εκτός από αυτά , θα ανακύρηττα εθνικό ήρωα και άγιο τον Μητσοτάκη για την προσφορά του η οποία δεν είναι σπουδαία αλλά απαριθμεί 300+ χρόνια , θα έστελνα όλους τους δημοσίους υπαλλήλους στο ιδιωτικό και τούμπαλιν για να ξε-πλήξουνε όλοι από την ρουτίνα τους και τέλος θα αυτομολούσα με την εύα καϊλή στην χαβάη , αφήνοντας την πρωθυπουργία στην παπαρήγα για να σκάσει από το κακό του ο τσίπρας και να γίνει ίμο (ξέρω , τρεις κινήσεις έλεγε η ερώτηση , αλλά άμα γουστάρω πάω πίσω στην ερώτηση κάνω επεξεργασία και βάζω τέσσερις , μην με τσαντίζετε τώρα , δικές μου ήτο οι ερωτήσεις και έχω και μαύρη ζώνη - όχι στο καράτε , μια καφέ ήτανε που θέλει πλύσιμο)

όσον αφορά τις απαντήσεις της κορπς
1.δεν χρειάζεται να σου αρέσει ο τσιμιτσέλης , σε αυτό το σίριαλ όλοι ανώμαλοι είναι μέχρι και ο σεναριογράφος , καμιά γυναίκα δεν σου γυάλισε ;
2.όχι δεν θα το παίρνεις εσύ και μην διαστρεβλώνεις τις ερωτήσεις - μετά πάω να το ποστάρω στις καλύτερες ατάκες
4.Αυτά τα λες , γιατί η δική σου συμπάθεια στο στέκι , η εδάδ , η τελευταία φορά που πόσταρε ήτανε όταν το στέκι είχε πληθυσμό χωριού ακόμα
5.πολιτική ανωριμότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;
3.μαύρισμα ή βόλευ στην παραλία;
4.πόσο λείπει ο ρεμπ από το στέκι και πού μπορεί να είναι ;
5.αν ήσουνα πρωθυπουργός για 1 μέρα ποιες τρεις αποφάσεις θα έπαιρνες ;
1. Μονοκατοικια
2. Μονιμη κατοικια
3. Μαυρισμα
4. Ε ρε πρεμουρα
5. Βασικη προυποθεση θα ηταν να με ηθελε καποιος να κανω κουμαντο εστω και για μια ωρα, πραγμα αδυνατον.

Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?

Αυτάααάάάάά...:)
Καλημερα σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
4.Αυτά τα λες , γιατί η δική σου συμπάθεια στο στέκι , η εδάδ , η τελευταία φορά που πόσταρε ήτανε όταν το στέκι είχε πληθυσμό χωριού ακόμα

λιγάααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?

1. O sid. Στην αρχη μου φαινοταν απλα τελειως σπαζ@ρχιδης, τωρα μου φαινεται και ηλιθιος
2. Με ενοχλει να μου πιανουν τα μαλλια
3. ...τωρα μιλαμε για ενα υποθετικο παιδι, που θα περασουν 18 χρονια να ακολουθησει το οτιδηποτε; σιριουσλι; :p
Παρε την κλισεδουρα "ο,τι επιλεξει" να ησυχασεις :pfff:
4. Νομιζω σ'ολο το δημοτικο σερι.. 6 χρονια :p
5. Μια
(ισον καμια; )

Ιδιες, βαριεμαι θανασιμα Θαναση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?


  1. ναι. κυριως whitedrum, Ηρω, και Κουε.:)
  2. γοβες... ειμαι ρηχη το ξερω:whistle:
  3. δε θα ηθελα να το επηρρεασω. σιγουρα ομως θα μαρεσε να ασχοληθει με καποιο επεγγελμα με προοπτικες επαγγελματικης αποκαταστασης.
  4. χμ.. πανω κατω 1 χρονος.
  5. χμ... 1
ιδιες;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida



Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?

1.Neraida
2.Μπαοκ-Θρησκεια-Τρομοκρατια..:D
3.Ληστης τραπεζων..:)
4.Θεωρω οτι ο ερωτας αντεχει το πολυ 1-2 χρονια,ε καπου εκει ημουν και εγω..
5.Μια και καλη..

Same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top