Μίνι Συνέντευξη

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?


  1. Xoυμ χουμ, ο Lorien. Δεν είναι τόσο σπαζοτέτοιος όσο δείχνει, μπορεί να γίνει και χειρότερος:P
  2. Αυτήν την περίοδο, έχω κόλλημα με το ψυγείο. Ζουρλαίνομαι όποιον βλέπω να το αφήνει ανοικτό μέχρι να βάλει ένα ποτήρι νερό. Νιώθω ότι με αυτή τη ζέστη ταλαιπωρείται το κακόμοιρο διπλά για να αποκαταστήσει τη θερμοκρασία που χάνει. (Ναι, ντάξει παλιοσίδερα είναι, αλλά έχουν και τα μοτέρ ψυχή ντάξει; )
  3. Ξεναγός.
  4. 1 χρόνο και κάτι
  5. Once. Δεν έχει αποδεικτεί αν έπεσα έξω. Στο τέλος ξουρίζουν τον γαμπρό. Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι. Φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι. (καλά άσχετο)
Ίντιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?

  1. Nωευς. Ευχαριστα... :). Και λιγο ο σιντ. Δεν τον ειχα για τοσο εξυπνο...
  2. Να μπαινω στο e-steki καθε μερα. Πρεπει να το κοψω...
  3. Αυτο που γουσταρει πραγματικα (για να μην ακουω και γκρινιες, μετα...:P)
  4. Γυρω στους 4 μανθς.
  5. Μια φορα. Αλλα τελικα ηταν "ολοκληρο"... :1eye:
e-διες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτησουλες:
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?

1. Η love_angel με σόκαρε μπορώ να πω :eek:
(Τότε που είχε βάλει εθελοντικά καινούργιες ερωτήσεις σ'αυτό το θρέντ)

2. Όταν απαντάω στο τηλέφωνο για να συνεχίσω να μιλάω
περιμένω απάντηση στην ερώτηση: "Πού είσαι;" :D

3. Ααααν υπάρξει παιδί ό,τι θέλει. Αρκεί να με πείσει ότι όντως το θέλει.

4. :counting: Κάπου 2 χρόνια :worry:

5. Καμία :clapup:

ίδιεεεεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?

1. Nαι, αλλά επειδή άλλαξε προς το χειρότερο προτιμώ να μείνει ανώνυμο :P
2. Τα μανταλάκια στα ρούχα πρέπει να είναι ίδιου χρώματος. Αν δω πχ μια μπλούζα απλωμένη να έχει ένα κόκκινο και ένα πράσινο μανταλάκι σεληνιάζομαι! :P
3. Αυτό που το κάνει ευτυχισμένο (φτάνει να μην θελήσει να γίνει ...στριπτιτζού/συνοδός κυριών :P)
4. 3 χρόνια
5. 2... και την πρώτη ήταν τόσο μα τόσο λάθος που με έκανε να αναθεωρήσω πάρα πολλά.

άλλος ένας γύρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
άλλος ένας γύρος...
Εφτασεεε





1. Υπαρχει καποιο μελος για το οποιο εχει αλλαξει η αρχικη εντυπωση που σου ειχε δημιουργηθει? Κι εαν ναι, ποιο ειναι αυτο?
2. Μοιρασου μαζι μας ενα απο τα πλεον εντονα κολληματα σου...(ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολλα!:devil:)
3. Ποιο επαγγελμα θα προετρεπες να ακολουθησει το παιδι σου?
4. Ποιο ηταν το μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, κατα τη διαρκεια του οποιου ησουν ερωτευμενη/ος?
5. Ποσες φορες μεχρι σημερα πιστεψες οτι βρηκες το "αλλο σου μισο"?
1. Μπα.
2. Το αυτοκινητο :redface:
3. Οι περισσοτεροι δε νομιζω οτι προσεξαν οτι η ερωτηση λεει "προτρεπες" , οχι "ωθουσες"/"πιεζες". Παντως δε θα προετρεπα κατι συγκεκριμενο. Θα προετρεπα να μαθει το δυνατον περισσοτερα για τα επαγγελματα που του αρεσουν, και μεχρι τοτε να εχει προηγουμενως ερθει σε επαφη με διαφορα ενδιαφεροντα για να ανακαλυψει τι του αρεσει, σε τι ειναι καλος κλπ.
4. Γεννηθηκα ερωτευμενος (τςςςς)
5. Η πιο ειλικρινης απαντηση για το 99% των ανθρωπων ειναι : καμια (μια και μιλαμε για το τέλειο ταιρι μας). Εγω νταξει, τη βρηκα 4-5 φορες, αλλά δε μπορω τις τελειοτητες , θελω κατι πιο γηινο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νεες...

1)απο ποιο μελος του στεκιου εχεις βαρεθει να ακους τα ιδια και τα ιδια?
2)ποιο μελος θα ηθελες να δεις στη παραλια (με μαγιω)
3)πως ειναι το μαγιω σου?
4)αθηνα ή θεσσαλονικη?
5)χτες εκαψα την μπριζολα που εψηνα. ολο το σπιτι γεμισε καπνους. μπορεις να το πιστεψεις αυτο για μια τοσο τελεια μαγειρισα σα και μενα?
6)αν το στεκι ηταν ταβερνα, πώς θα λεγοταν? ποιος θα μαγειρευε, ποιος θα σερβιρε, ποιος θα ηταν ταμειο, ποιος τη λατζα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αυτες ειναι ερωτησεις για τον sid, να δουμε τι κατεβατο θα γραψει παλι...:P

Υγ. Θα απαντησω σε αλλο ποστ, γιατι αυτες οι ερωτησεις θελουν μια σχετικη μελετη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
1)απο εσενα
2)δεν ξερω
3)μαυρο εννοειται
4)θεσσαλονικη
5)ναι.και αν κρινω και απο την ιστορια με τα μπιφτεκια μαλλον οχι τελεια
6)θα λεγοταν'ό καθενας με τον πονο του',θα μαγειρευες δυστηχως εσυ,ταμειο θα ηταν whitedrum(στην τυχη),λαντζα εσυ γιατι οποιος μαγειρευει πλενει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αυτες ειναι ερωτησεις για τον sid, να δουμε τι κατεβατο θα γραψει παλι...:P

Υγ. Θα απαντησω σε αλλο ποστ, γιατι αυτες οι ερωτησεις θελουν μια σχετικη μελετη...
τώρα γίνεσαι κακός


νεες...

1)απο ποιο μελος του στεκιου εχεις βαρεθει να ακους τα ιδια και τα ιδια?
2)ποιο μελος θα ηθελες να δεις στη παραλια (με μαγιω)
3)πως ειναι το μαγιω σου?
4)αθηνα ή θεσσαλονικη?
5)χτες εκαψα την μπριζολα που εψηνα. ολο το σπιτι γεμισε καπνους. μπορεις να το πιστεψεις αυτο για μια τοσο τελεια μαγειρισα σα και μενα?
6)αν το στεκι ηταν ταβερνα, πώς θα λεγοταν? ποιος θα μαγειρευε, ποιος θα σερβιρε, ποιος θα ηταν ταμειο, ποιος τη λατζα?
1.από τον σιντ , αλλά μην του το πείτε θα παρεξηγηθεί ο μπέμπης
2.ξέρω και εγώ ; δεν είμαι μαζόχας , ας μου στείλει πμ όποια θεωρεί ότι είναι κορμί και εγώ θα κλείσω τα εισητήρια για χαβάη
το ξανασκέφτηκα : την .... , σίγουρα θα της πηγαίνει
3.σε χρώμα δέρματος για να τρομάζουνε οι λουόμενοι με τον επιδειξία και να την κάνουνε - μισώ την πολυκοσμία στην θάλασσα
4.όπου έχει καλή παρέα , και όπου φάει μαύρο ο ψωμιάδης - σε λλλέω δεν τίθεται θέμα σύγκρισης
άντε σκόπια , θέλω να γνωρίσω τους εχθρούς των ελλήνων γιατί οι φίλοι τους με απογοήτευσαν
5.όχι κάτι άλλο συμβαίνει . Έγινε σεισμός στον Ειρηνικό , βούλιαξε ένα καράβι , η μάνα ενός ναυτικού στην λάρισα από την ανησυχία της έβαλε Αυτιά να δει τι γίνεται , η αποκάτω της δυνάμωσε από αντίδραση τον Παπαδάκη , μια κουκουβάγια πέταξε τρομαγμένη , ένας ποντικός κρύφτηκε μόλις την είδε πάλι μέσα στο σπίτι , η γάτα σηκώθηκε να τον προυπαντήσει , πράγμα που έκανε μια κατσαρίδα να πετάξει από την χαρά της και οι κατσαρίδες που πετάνε είναι τρομακτικές οπότε η βικ βικ κρύφτηκε στο μπάνιο και από τα νεύρα της έπαιζε με την βρύση και την χάλασε , οπότε φώναξε τον υδραυλικό , ο ράσκαλ άκουσε από το τηλέφωνο τον υδραυλικό , έκλεισε πτήση κατευθείαν για Λάρισσα , η βικβ βικ πήγε να τον προυπαντήσει με το μοτοποδήλατο της και είπε στην νοικάρισσα της να προσέχει τα μπιφτέκια η οποί όμως νοικάρισσα επειδή έχει σπαστεί με τους ενοίκους που βάζουνε τέρμα Αυτιά και Παπαδάκη , πήγε να κάνει παρατήρηση και ξέχασε τα μπιφτέκια

1.το ποντίκι είναι καλά στην υγιεία του , κοιμάται ήρεμα στην άκρη του κρεβατιού της βικ και του ράσκαλ
2.η γάτα τα έφτιαξε με τον ποντικό , παρά τις αντιρρήσεις της τοπικής φοβικής κοινωνίας
3.η νοικάρισσα βλέπει μπέιγουοτς και το βάζει τέρμα , γιατί έχει ερωτευτεί τον ξανθό ναυαγοσώστη
4.ο Αυτιάς θα κατέβει με το λάος στις επόμενες εκλογές με τον όρο να πάει η κατώτατη σύνταξη όσο το φιλοδώρημα του Αυτιά στον πιτσαδόρο
5.τα μπιφτέκαι μου τα έδωσαν εμένα , γιατί όταν πεινάω δεν σκέφτομαι και όταν σκέφτομαι γράφω



6.Θα λεγόταν μάλλον , δεν ορκίζομαι : Το στέκι
θα μαγείρευε η μοον , η κουε , η ισί , η ηρώ , η λοβ και ο δεσμώτης
θα ήτανε ταμείο , ο όττο , ο νωευς , ο γιώργος , ο βάλντερ και η ρέσιντεντ έβιλ
θα σέρβιρε η qslv με την καλυψώ και την νινινάου
και λάτζα θα ήτο ο σιντ με τον τζιρότ και θα λέγανε ιστορίες από το καψιμί

για την υποδοχή , μια είναι η επιλογή : ρεμπ με πρόστυχο ντύσιμο και ύφος <<σε αυτό το μαγαζί , μπαίνει όποιος είναι μούρη>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από love_angel

νεες...

1)απο ποιο μελος του στεκιου εχεις βαρεθει να ακους τα ιδια και τα ιδια?
2)ποιο μελος θα ηθελες να δεις στη παραλια (με μαγιω)
3)πως ειναι το μαγιω σου?
4)αθηνα ή θεσσαλονικη?
5)χτες εκαψα την μπριζολα που εψηνα. ολο το σπιτι γεμισε καπνους. μπορεις να το πιστεψεις αυτο για μια τοσο τελεια μαγειρισα σα και μενα?
6)αν το στεκι ηταν ταβερνα, πώς θα λεγοταν? ποιος θα μαγειρευε, ποιος θα σερβιρε, ποιος θα ηταν ταμειο, ποιος τη λατζα?

1.Aπο κανεναν..Οποιος με κουραζει δεν τον διαβαζω..:)Μονο ο sid με κουραζει αλλα μου αρεσει να τον διαβαζω..
2.Κανεναν..
3.Κατσε να παρω πρωτα και μετα θα σου πω..
4.Ξανθη..
5.Μηπως να παρατησεις το αθλημα και να αρχισεις τις παραγγελιες??:D
6.Ονομα: Το τρελοκομειο..
Μαγειρας: Κουε και Ηρω..
Σερβιρισμα: Νεραιδα και Κορπς..
Ταμειο: Χμμ..Ψαχνω καποιον εντιμο..Ααα βρηκα.Καλυψω..
Λατζα: Μου αρεσε η ιδεα εγω με τον sid, αλλα εγω θα ειμαι το αφεντικο της ταβερνας οποτε αφηνω μονο του τον sid εκει..Θα του βαλω και ενα ρατζο διπλα να κοιμαται..Και δικαιουται και ενα γευμα την ημερα..

same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
νεες...

1)απο ποιο μελος του στεκιου εχεις βαρεθει να ακους τα ιδια και τα ιδια?
2)ποιο μελος θα ηθελες να δεις στη παραλια (με μαγιω)
3)πως ειναι το μαγιω σου?
4)αθηνα ή θεσσαλονικη?
5)χτες εκαψα την μπριζολα που εψηνα. ολο το σπιτι γεμισε καπνους. μπορεις να το πιστεψεις αυτο για μια τοσο τελεια μαγειρισα σα και μενα?
6)αν το στεκι ηταν ταβερνα, πώς θα λεγοταν? ποιος θα μαγειρευε, ποιος θα σερβιρε, ποιος θα ηταν ταμειο, ποιος τη λατζα?

1) - (όταν βαριέμαι δε το διαβάζω)
2) Το Μποράτι. (είναι μέχρι να δείτε το μαγιώ του :P)
3) Χακί βερμούδα κοντά στο γόνατο.
4) Θεσσαλονίκη , θέλει και ρώτημα;
5) Έκαψα τυρόπιτα πρόσφατα οπότε το πιστεύω.
6) e-ρακλής ο μερακλής :P
Μάγειρας: ο sid.Έχω κόψει κάτι συνταγές που έχει ποστάρει.
Σερβιτόρος: ο Λόρυ και να τραγουδάει το "η πιο καλή γκαρσόνα είμαι γω" :P
Ταμείο: το Ρεμπεσκέ να φυλάει τις εισπράξεις.Ελπίζω μια μέρα μην κλεφτεί με το Μπόρατ και κάνουν φτερά οι οικονομίες του μαγαζιού.
Λάτζα: κάτι μου λέει ότι εδώ θα βάλουμε πλυντήριο..


Ερωτήσεις:
1) Λες εύκολα συγγνώμη;
2) Γιατί οι άνθρωποι προτιμούν το ψέμα από μια απλή συγγνώμη;
3) Πού νομίζεις ότι οφείλεται αυτή η ευθυνοφοβία που χαρακτηρίζει την εποχή μας;
4) Ποιες ώρες της μέρας σε πιάνουν οι φιλοσοφικές ανησυχίες σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1) Λες εύκολα συγγνώμη;
2) Γιατί οι άνθρωποι προτιμούν το ψέμα από μια απλή συγγνώμη;
3) Πού νομίζεις ότι οφείλεται αυτή η ευθυνοφοβία που χαρακτηρίζει την εποχή μας;
4) Ποιες ώρες της μέρας σε πιάνουν οι φιλοσοφικές ανησυχίες σου;

1.Aρκετα ευκολο μολις μου περασουν τα νευρα απο την εκαστωτε βλακεια που κανω..
2.Γιατι ειναι πιο βολικο το ψεμα..Και ειναι πιο βολικο να μην κατηγορεις τον εαυτο σου..
3.Στον τροπο που μας μεγαλωσαν οι γονεις μας..
4.Με πιανουν αρκετα συχνα..

same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1) Λες εύκολα συγγνώμη;
2) Γιατί οι άνθρωποι προτιμούν το ψέμα από μια απλή συγγνώμη;
3) Πού νομίζεις ότι οφείλεται αυτή η ευθυνοφοβία που χαρακτηρίζει την εποχή μας;
4) Ποιες ώρες της μέρας σε πιάνουν οι φιλοσοφικές ανησυχίες σου;

1. λεω εκει που πρεπει, το συγνωμη οπως και αλλες λεξεις αν το κανεις καραμελα χανει την αξια του..
2. γιατι το να πεις συγνωμη σημαινει αυτοματα οτι παραδεχεσαι οτι εκανες λαθος και λιγοι δεν ειναι εγωιστες...
3. γιατι να αναλαβει καποιος ευθυνες οταν εχει ενα στρατο πισω του, την οικογενεια , που του παρεχει τα παντα , τον αποτρεπει απο του να παρει πρωτοβουλιες και να ωριμασει....
4. ναι τωρα αυτο ειναι ενα θεματακι...:redface: βασικα δεν εχω ωρες , ειμαι σταντ μπαι ολ δε ταιμ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1) - (όταν βαριέμαι δε το διαβάζω)
2) Το Μποράτι. (είναι μέχρι να δείτε το μαγιώ του :P)
3) Χακί βερμούδα κοντά στο γόνατο.
4) Θεσσαλονίκη , θέλει και ρώτημα;
5) Έκαψα τυρόπιτα πρόσφατα οπότε το πιστεύω.
6) e-ρακλής ο μερακλής :P
Μάγειρας: ο sid.Έχω κόψει κάτι συνταγές που έχει ποστάρει.
Σερβιτόρος: ο Λόρυ και να τραγουδάει το "η πιο καλή γκαρσόνα είμαι γω" :P
Ταμείο: το Ρεμπεσκέ να φυλάει τις εισπράξεις.Ελπίζω μια μέρα μην κλεφτεί με το Μπόρατ και κάνουν φτερά οι οικονομίες του μαγαζιού.
Λάτζα: κάτι μου λέει ότι εδώ θα βάλουμε πλυντήριο..


Ερωτήσεις:
1) Λες εύκολα συγγνώμη;
2) Γιατί οι άνθρωποι προτιμούν το ψέμα από μια απλή συγγνώμη;
3) Πού νομίζεις ότι οφείλεται αυτή η ευθυνοφοβία που χαρακτηρίζει την εποχή μας;
4) Ποιες ώρες της μέρας σε πιάνουν οι φιλοσοφικές ανησυχίες σου;


1.ναι , λέω πολύ εύκολα εκ μέρους άλλων που δεν είπαν . Τώρα δική μου συγγνώμη , ναι λέω αλλά είμαι πολύ εγωιστής ώστε να δεχτώ την συγγνώμη του εαυτού μου προς εμένα που λέω τόσο εύκολα συγγνώμη
2.Γιατί ως γνωστόν , οι περισσότεροι άνθρωποι είναι ηθικοί , πεισματάρηδες , ακριβοδίκαιοι και με υψηλούς στόχους , οπότε μια απλή συγγνώμη είναι πανεύκολο , ενώ να σκαρφιστούνε ένα ολάκερο ψέμα δύσκολο - οπότε διαλέγουνε το δύσκολο . Απλώς υποκλίνομαι στην αδιάλλειπτη εργατικότητα των περισσότερων ανθρώπων
3.Τώρα σοβαρά , θέλω να αφήσω την πλάκα και να πάω στην τερηδόνα . Η ευθυνοφοβία οφείλεται σε ότι ούτως ή άλλως από τότε που φτιάχτηκε ο κόσμος η πλειοψηφεία ήτο ανεύθυνη , μάθαινε την ανευθυνότητα στα παιδιά της και την μετέφερε από τους παππούδες της , αλλά σήμερα ακόμα και η μειοψηφεία συνειδητοποιεί ότι είναι μάταιο να αναλαμβάνει ευθύνες αφού πλέον είναι σαν να προσπαθείς να κάνεις γλυκό το θαλασσινό αλάτι ρίχνοντας μια κουταλιά ζάχαρη σε έναν ωκεανό . Αυτά για τα κοινά . Σε προσωπικό επίπεδο , πιστεύω ότι υπάρχει από πολλούς ακόμα ανάληψη ευθυνών όπως υπάρχει ακόμα καλό και κακό .Απλά το περιέγραψα το θέμα , αιτιολόγηση δεν έδωσα γιατί είναι σαν να λες να εξηγήσω τον άνθρωπο - απλά είναι στο dna του , κατάλαβε το και βρες τις φωτεινές εξαιρέσεις
4.Το πρωί , το μεσημέρι και το βράδυ . Όταν κοιμάμαι , δεν χρειάζεται πλέον , γιατί όταν κοιμάσαι ονειρεύεσαι , δεν χρειάζεται η φιλοσοφία σε έναν κόσμο τέλειο.

π.σ.1 πόπο δεν αντέχω τόσο ρομαντισμό , πάω να τσακίσω ένα κοτόπουλο και να πιω τίποτα που προκαλεί ρέψιμο
π.σ.2 ρε μπιλ , πήγα να σου βάλω θετική - για αυτό το η πιο καλή γκαρσόνα είμαι εγώ , όχι για τις γελοίες ερωτήσεις - και έκανε 3 ώρες να μπει , ούτε το στέκι δεν θέλει να μπαίνουνε θετικές σε μυνήματα που υπογράφεις
π.σ.3 νέες , καλές ήτανε , αλλά πάντα υπάρχουνε χειρότερες

1.ποια είναι η καλύτερη παραλία εντός Αττικής , που να είναι τσάμπα , καθαρή , να έχει μέσα μαζικής βαρεμάρας για να πας ;
2.η πρώτη ερώτηση πιστεύεις ότι μπήκε τυχαία ή για να εξυπηρετηθεί η δική μου τεμπελιά που βαριέμαι να ψάχνω ;
3. κάθε πότε κουρεύεσαι , πώς είναι τα μαλλιά σου , πώς τα είχες στο παρελθόν και πώς θα ήθελες ενδεχομένως να είναι ;
5.αν ήσουνα σε έναν γκρεμό και πέφτανε όλα τα στεκομέλη , ποιον θα έσωζες και ποιον θα πατούσες το χέρι του με το πόδι σου (για να σε βοηθήσω , αν θες να πεις θα πατούσα τον σιντ π.χ. για να μην φανεί κακό , πες θα πατούσα τον σιντ γιατί βάζει ηλίθιες ερωτήσεις και μετά βάλε 2-3 εμότικον να γελάνε - αυτό για το τυπικό , το νόημα θα είναι ότι όντως τον μισείς , απλά να είμαστε κόσμιοι)

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
1.ποια είναι η καλύτερη παραλία εντός Αττικής , που να είναι τσάμπα , καθαρή , να έχει μέσα μαζικής βαρεμάρας για να πας ;
2.η πρώτη ερώτηση πιστεύεις ότι μπήκε τυχαία ή για να εξυπηρετηθεί η δική μου τεμπελιά που βαριέμαι να ψάχνω ;
3. κάθε πότε κουρεύεσαι , πώς είναι τα μαλλιά σου , πώς τα είχες στο παρελθόν και πώς θα ήθελες ενδεχομένως να είναι ;
5.αν ήσουνα σε έναν γκρεμό και πέφτανε όλα τα στεκομέλη , ποιον θα έσωζες και ποιον θα πατούσες το χέρι του με το πόδι σου (για να σε βοηθήσω , αν θες να πεις θα πατούσα τον σιντ π.χ. για να μην φανεί κακό , πες θα πατούσα τον σιντ γιατί βάζει ηλίθιες ερωτήσεις και μετά βάλε 2-3 εμότικον να γελάνε - αυτό για το τυπικό , το νόημα θα είναι ότι όντως τον μισείς , απλά να είμαστε κόσμιοι)

1. Δεν έχω πάει - κι ούτε σκοπεύω - σε καμιά παραλία εντός Αττικής :worry:

2. Τυχαία, προφανώς.

3. Κουρεύομαι όποτε το θεωρήσω απαραίτητο για να μακρύνουν. Είναι αρκετά μακριά. Θα 'θελα να γίνουν ακόμα μακρύτερα...:D

4. [ Ξέχασες να βάλεις τέταρτη. Ερασιτέχνες...:pfff: ]

5. Θα έσωζα τυχαία κάποιον για να πέσουμε μετά μαζί. Και θα πατούσα τα χέρια όλων. Γιατί θα'ταν ένας ψεύτικος γκρεμός που θα οδηγούσε σ'έναν τεράστιο λάκκο με ζαχαρωτά...:worry:

ερωτήσεις:

1. Πού θα'σαι τον Ιούλιο;
2. Τι σου τη σπάει στην παραλία;
3. Σ'έχει πιάσει ποτέ "νευρικό" γέλιο σε άκυρη στιγμή; Πότε;
4. Tι εικόνα έχεις στο ντεσκτοπ σου;

Κάνω πολλή παρέα με τη love. Δεν εξηγείται αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
1

ερωτήσεις:

1. Πού θα'σαι τον Ιούλιο;
2. Τι σου τη σπάει στην παραλία;
3. Σ'έχει πιάσει ποτέ "νευρικό" γέλιο σε άκυρη στιγμή; Πότε;
4. Tι εικόνα έχεις στο ντεσκτοπ σου;
.
λοιπον
1)εδω ,λουτρακι
2)ο κοσμος
3)ναι στις εξετασεις οταν γραφαμε πληροφορικη,φταιω εγω που τα θεματα ηταν πανεπεστημιακα?ακου εκει προγραμματισμος
4)MARILYN MANSON
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
1) Λες εύκολα συγγνώμη;
2) Γιατί οι άνθρωποι προτιμούν το ψέμα από μια απλή συγγνώμη;
3) Πού νομίζεις ότι οφείλεται αυτή η ευθυνοφοβία που χαρακτηρίζει την εποχή μας;
4) Ποιες ώρες της μέρας σε πιάνουν οι φιλοσοφικές ανησυχίες σου;
1. Μόνο σε περιπτώσεις που η συγγνώμη μου θα είναι ένδειξη κουράγιου και δύναμης, την ίδια στιγμή που η άρνηση του άλλου να την δεχθεί θα φάνταζε γαϊδουριά στα μάτια των άλλων.

2. Γιατί δεν την αντιλαμβάνονται όπως εγώ. :|

3. Κατά βάση σε όσα είπε ο sid (άφησε και τίποτες για μας.... μόνο κόκκαλα :P )

4. δύο φορές τη μέρα μετά το φαΐ

1.ποια είναι η καλύτερη παραλία εντός Αττικής , που να είναι τσάμπα , καθαρή , να έχει μέσα μαζικής βαρεμάρας για να πας ;
2.η πρώτη ερώτηση πιστεύεις ότι μπήκε τυχαία ή για να εξυπηρετηθεί η δική μου τεμπελιά που βαριέμαι να ψάχνω ;
3. κάθε πότε κουρεύεσαι , πώς είναι τα μαλλιά σου , πώς τα είχες στο παρελθόν και πώς θα ήθελες ενδεχομένως να είναι ;
5.αν ήσουνα σε έναν γκρεμό και πέφτανε όλα τα στεκομέλη , ποιον θα έσωζες και ποιον θα πατούσες το χέρι του με το πόδι σου (για να σε βοηθήσω , αν θες να πεις θα πατούσα τον σιντ π.χ. για να μην φανεί κακό , πες θα πατούσα τον σιντ γιατί βάζει ηλίθιες ερωτήσεις και μετά βάλε 2-3 εμότικον να γελάνε - αυτό για το τυπικό , το νόημα θα είναι ότι όντως τον μισείς , απλά να είμαστε κόσμιοι):worry:

1. Δε μένω πλέον Αττική. Και εδώ που μένω η πρόσβαση είναι τσάμπα (γίνομαι αντιπαθής...το ξέρω)
2. Είχα μια σκασίλα :P
3. Στο δημοτικό η κλασική χωρίστρα (ήμουν χαριτωμένο και γλυκό παιδάκι).
Μετά όμως η τρίχα έγινε αναπάντεχα σκληρή. Σαν μπατανόβουρτσα :confused:
Από τότε δεν χρειάζονται ούτε καν χτένισμα... οπότε με βολεύουν έτσι όπως είναι. :P
4. Ξέχασες την τέσσερα :|
5. Θα έσωζα εκείνον που θα ήταν αρκούντως αδίστακτος και ειλικρινής για να μου στείλει π.μ με τη χειρότερη γνώμη του για μένα (το εννοώ :|).
Και για να είμαι πιο σοβαρός, θα έσωζα όλους όσους γουστάρω να διαβάζω. Οι υπόλοιποι ας κόψουν και το λαιμό τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
ερωτήσεις:

1. Πού θα'σαι τον Ιούλιο;
2. Τι σου τη σπάει στην παραλία;
3. Σ'έχει πιάσει ποτέ "νευρικό" γέλιο σε άκυρη στιγμή; Πότε;
4. Tι εικόνα έχεις στο ντεσκτοπ σου;

Κάνω πολλή παρέα με τη love. Δεν εξηγείται αλλιώς.

  1. Zagreb και πολύ γουστέρνω! Metal festivals, Μαριλένα , μπύρα, ολίγη από διάβασμα και ξάπλες
  2. Το σκουπιδαριό
  3. Χαχαχαχα ναι! Στις εξετάσεις για το Mittelstufe στα προφορικά, άρχισαν να γελάνε κι αυτές, τα είπα και με πέρασαν κιόλας :rofl:
  4. Annihilator, King Of The Kill το εξώφυλλο

1.ποια είναι η καλύτερη παραλία εντός Αττικής , που να είναι τσάμπα , καθαρή , να έχει μέσα μαζικής βαρεμάρας για να πας ;
2.η πρώτη ερώτηση πιστεύεις ότι μπήκε τυχαία ή για να εξυπηρετηθεί η δική μου τεμπελιά που βαριέμαι να ψάχνω ;
3. κάθε πότε κουρεύεσαι , πώς είναι τα μαλλιά σου , πώς τα είχες στο παρελθόν και πώς θα ήθελες ενδεχομένως να είναι ;
5.αν ήσουνα σε έναν γκρεμό και πέφτανε όλα τα στεκομέλη , ποιον θα έσωζες και ποιον θα πατούσες το χέρι του με το πόδι σου (για να σε βοηθήσω , αν θες να πεις θα πατούσα τον σιντ π.χ. για να μην φανεί κακό , πες θα πατούσα τον σιντ γιατί βάζει ηλίθιες ερωτήσεις και μετά βάλε 2-3 εμότικον να γελάνε - αυτό για το τυπικό , το νόημα θα είναι ότι όντως τον μισείς , απλά να είμαστε κόσμιοι)

:worry:


  1. Δεν ξέρω αγαπητέ
  2. Μα φυσικά και τυχαία
  3. Δεν πάω κομμωτήριο γιατί μου τα κάνουν χάλια. Σε κομμωτήριο τελευταία φορά πήγα το 2006. Τα κουρεύω μόνη μου γι αυτό και δεν έχω ψαλίδα. Είναι κάτω απ τη μέση, πέρασαν ποπό πια, ίσια, ελαφρώς φιλαριστά μπροστά απ το δικό μου ψαλιδάκ.
  4. Θα έσωζα το κορίτσι μου την Obscura και θα πατούσα το χέρι του Google spider γιατί όλο μου την λέει και δεν γουστέρνω την πάρτη του.

Νέες


  1. Είσαι σπίτι με γαστρεντερίτιδα, με πυρρετό, με στομαχόπονο και μπορείς να αγοράσεις τρία αντικείμενα μόνο απ το μάρκετ. Ποια θα διαλέξεις απ τα 6 που θα παραθέσω και με ποια σειρά ; α)προφυλακτικά (;;!!γτφ) β)χαρτί υγείας γ)ρύζι για λαπά/φιδέ δ)πάνες βρακάκια ε)σαγιονάρες προσφορά στ)βρακιά χύμα, στα 5 το ένα δώρο
  2. Τί είναι χειρότερο απ το να βρεις ένα σκουλίκι στο κεράσι που τρως;
  3. Πες μας 4 πράγματα που έχουν πιάσει ή έπιασαν κάποια στιγμή μούχλα μες στο σπίτι σου
  4. Περίγραψέ μας το πιο βρώμικο σπίτι στο οποίο έχεις πάει. (εγώ πήγα σε μιας φίλης της προάλλες και ήθελα να αυτοπυρποληθώ όταν μπήκα στο μπανιο)
  5. Τί θα προτιμούσες; Να φιλοξενήσεις τον σιντ για 10 μέρες σπίτι σου και να σου τρώει τα γαριδάκια και να φοράει τα καλά σου εσώρουχα στο κεφάλι του, κάνοντας τον john travolta πάνω στα έπιπλά σου χορεύοντας μακαρένα και πετώντας φακές στο ταβάνι ή να μείνεις σε μια καλύβα για 1 χρόνο με τον Heptamer? Αιτολογήστε παρακαλώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
  1. Είσαι σπίτι με γαστρεντερίτιδα, με πυρρετό, με στομαχόπονο και μπορείς να αγοράσεις τρία αντικείμενα μόνο απ το μάρκετ. Ποια θα διαλέξεις απ τα 6 που θα παραθέσω και με ποια σειρά ; α)προφυλακτικά (;;!!γτφ) β)χαρτί υγείας γ)ρύζι για λαπά/φιδέ δ)πάνες βρακάκια ε)σαγιονάρες προσφορά στ)βρακιά χύμα, στα 5 το ένα δώρο
  2. Τί είναι χειρότερο απ το να βρεις ένα σκουλίκι στο κεράσι που τρως;
  3. Πες μας 4 πράγματα που έχουν πιάσει ή έπιασαν κάποια στιγμή μούχλα μες στο σπίτι σου
  4. Περίγραψέ μας το πιο βρώμικο σπίτι στο οποίο έχεις πάει. (εγώ πήγα σε μιας φίλης της προάλλες και ήθελα να αυτοπυρποληθώ όταν μπήκα στο μπανιο)
  5. Τί θα προτιμούσες; Να φιλοξενήσεις τον σιντ για 10 μέρες σπίτι σου και να σου τρώει τα γαριδάκια και να φοράει τα καλά σου εσώρουχα στο κεφάλι του, κάνοντας τον john travolta πάνω στα έπιπλά σου χορεύοντας μακαρένα και πετώντας φακές στο ταβάνι ή να μείνεις σε μια καλύβα για 1 χρόνο με τον Heptamer? Αιτολογήστε παρακαλώ.

1. προφυλακτικά με γεύση φράουλα , μου αρέσει η μυρωδιά της φράουλας (γενικά την μυρίζω - δεν πλησιάζω τόσο κοντά προφυλακτικά) και θα ηρεμούσε η κοιλίτσα μου . Στο σπίτι θα είναι άλλο άτομο ε ; τα βρακιά χύμα , σε τι χρωματάκι και πόσο καλή ποιότητα μπορεί να είναι από σούπερμάρκετ ; Από ποιότητα έντεχνου και πάνω θα αγόραζα , καθαρά από καταναλωτικό ένστικτο . Χαρτί υγείας δεν χρειάζεται , παίρνω κυριακάτικες εφημερίδες και τα αθλητικά πολύυυυ με ενδιαφέρουνε . Φιδέ ναι , και ετοιμοθάνατος να μαι , μια μερίδα αξίζει τον κόπο , είναι και εύκολο , θα προλαβαίνω να πετάγομαι στην τουαλέτα . Όταν λες σαγιονάρες προσφορά ; Με διχάλα μου την σπάει και τα τρέντυ χρωματάκια μόνο άμα πάω μύκονο με τον βαγγέλη μου - δεν ξέρω κανένα βαγγέλη και δεν αγοράζω τρέντυ χρωματάκια - στείλτε πμ με καταγγελία για όποιον διαδίδει το αντίθετο:pfff:
2.Να βρω ένα κεράσι στο σκουλήκι που τρώω . Επίσης , να αποφασίσω τελικά να τελειώσω την σχολή , να παντρευτώ , να μείνω ελλάδα , να γίνω χορτοφάγος και να εξακολουθώ να μπαίνω στέκι όταν δεν μπαίνει ο ρεμπ και τούμπαλιν - χίλια σκουλήκια (ψεύτικα ε) παρά να μην παρατήσω την σχολή , να μην παντρευτώ τις εφήμερες (με πάντα αρχικό σκοπό να ναι μόνιμες) αγάπες , να μην πάω Πόλη και να μην πεθάνω από χοληστερίνη και την νόσο των Πολλών αγελάδων σε ένα μόνο γεύμα :confused:
3.Ο εγκέφαλος μου , η τηλεόραση (δεν βλέπω πια , βάλτε θετικές οι ποιοτικοί , τι κάθεστε) , και τίποτα άλλο - όταν κάνω φασίνα στο σπίτι είναι σαν να πέρασαν 10 συνεργεία καθαρισμού .......α όχι , είναι ένα πτώμα στο υπόγειο , πώς το ξέχασα , θα με σκοτώσει ο Τζακ (ο αντεροβγάλτης ντε):eek:
4.στην φυλακή . Οι πιο καθαροί τρόφιμοι ήτανε οι κατσαρίδες . Μετά , είχα πάει σε ένα σπίτι φίλου , στο οποίο δεν έβλεπες πάτωμα , ήξερες ότι υπήρχε απλά από συνήθεια - αλλά τα 2-3 στρώματα από αντικείμενα λογής λογής δεν σε άφηναν όσο και αν λαχταρούσες να το νιώσεις με τις 5 αισθήσεις σου ( του έδωσα μάλιστα για αυτό και 5 αισθήσεις - μούντζα λέγεται).Γενικά άστα να πάνε άμα δεν υπάρχει γυναίκα μέσα στο σπίτι , έχεις το κεφάλι σου ήσυχ...εεεεεεεεεεεε είσαι μπίχλας ήθελα να πω . Γενικά οι εργενιδομπακούρηδες δεν βρίσκουνε λόγο να συγυρίσουνε (εννοώ παραπάνω από ετησίως) . Έχουνε δει πολλά τα αυτάκια μου και μυρίσει τα ματάκια μου . Αλλά για μπίχλα θα μιλάμε τώρα - όλοι καταλαβαίνετε βρωμιάρηδες
5.Μα τον θεό και τον θανάση βέγγο , απαντούσα σε ένα ένα , δεν είχα δει αυτήν την ηλίθια ερώτηση αλλά έχω πει πολλά για να κάνω πίσω τώρα :pfff:
α.δεν τρώω γαριδάκια - κρατάω μόνο το αυτοκολλητάκι ή πιθανό δώρο-έκπληξη
β.για τί εσώρουχα μιλάμε ; συμβατικά ή οικονομικά σε ποσότητα υφάσματος ; αν δεν ξεκαθαρίσεις , δεν απαντάω , κλείνω το στέκι , και κάθομαι απαρηγόρητος χωρίς να κάνω τίποτα παραμόνο φορώντας κοντά στην ρινική κοιλότητα - ώστε να κλέβω όλα τα αρώματα - το σουτιέν της κυρίας Αφροδίτης από τον πέμπτο - ο αέρας το έφερε , δεν φταίω εγώ
γ.ο τραβόλτα μου την δίνει - κάνω καλά τον στιβ μάρτιν , αμέ . Δεν χόρευα ποτέ μακαρένα , στα πάρτυ στο δημοτικό μόνο μπλουζ , στα έξαλλα τραγούδια φλέρταρα στο ημίφως με τον μπουφέ παίζοντας διπλό παιχνίδι βρώμικα και με την κόκα κόλα
δ. μόνο ομελέτα πετάω ψηλα και μόνο άμα έχω όρεξη για μαλ@κίες (ποιον κοροϊδεύω - δλδ κάθε μέρα)
Για όλα τα παραπάνω και σε συνέχεια του εγγράφου με πρωτοκόλλο 38549 που κατέθεσα μέσω του δικηγόρου μου στο ειρηνοδικείο πολέμου στις 5 του επόμενου από τον τρέχοντα μήνα και ως φυσικό επακόλουθο της μύνησης που ασκήθηκε από τον υπουργό αντισπάμιγκ προς το πρόσωπο μου καθώς και υπό κάθε διάταξη του νόμου που αφορά το θέμα και ψηφίστηκε από σοσιαλιστικό , εθνικοσοσιαλιστικό , οικολογικό , τσιπρικό , αναρχοηθικό και άλλο κόμμα , τελεία ή άνω παύλα ορίζω ως επιλογή μου στο ερώτημα αυτό της χειρότερης μοντερέιτορ που πέρασε ποτέ από ελληνικό και παγκόσμιο και ενδογαλαξιακό φόρουμ το ότι θα έμενα σε μια καλύβα με τον χεμπτέτοιοπώςτονείπαμε , γιατί το μόνο που μπορείς να κάνεις με τον Σιντ 10 μέρες είναι να μάθεις να μετράς αντίστροφα από το 1 ως το 10 με πάθος , ελπίδα και λυτρωτική διάθεση

οι ερωτήσεις ήτανε απαίσιες - απόδειξη πως προσέλκυσαν εμένα , οπότε τις διατηρώ στο όνομα του υιός , του πατρός και του παππού με την προσθήκη μιας ερώτησης ασήμαντης μεν , όμως ασήμαντης δε .

6.Αν σήμερα σου λέγανε να παρατήσεις όλη σου την ζωή όπως την ξέρεις και να ζήσεις μια άλλη σε έναν τελείως διαφορετικό κόσμο με άλλη υφή , άλλη αίσθηση , άλλη δομή όλα επινοημένα από το συνειδητό ασυνείδητο της ασυδοσίας σου , πώς θα ήτανε αυτός ; Η απάντηση για να κριθεί επαρκώς ανεπαρκής , πρέπει να έχει επιρροές από γνωστούς φαντασιόπληκτους συγγραφείς επιστημονικής φαντασίας όπως ο ιούλιος βερν , ο αύγουστος κορτώ , ο μπωντλαίρ , ο αλαίν φουρνιέ , ο δεσμώτης , ο χάος , ο μπόρατ , ο αντώνης και ο ρεμπ όταν δεν γράφει λακωνικά αλλά ηδονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νέες


  1. Είσαι σπίτι με γαστρεντερίτιδα, με πυρρετό, με στομαχόπονο και μπορείς να αγοράσεις τρία αντικείμενα μόνο απ το μάρκετ. Ποια θα διαλέξεις απ τα 6 που θα παραθέσω και με ποια σειρά ; α)προφυλακτικά (;;!!γτφ) β)χαρτί υγείας γ)ρύζι για λαπά/φιδέ δ)πάνες βρακάκια ε)σαγιονάρες προσφορά στ)βρακιά χύμα, στα 5 το ένα δώρο
  2. Τί είναι χειρότερο απ το να βρεις ένα σκουλίκι στο κεράσι που τρως;
  3. Πες μας 4 πράγματα που έχουν πιάσει ή έπιασαν κάποια στιγμή μούχλα μες στο σπίτι σου
  4. Περίγραψέ μας το πιο βρώμικο σπίτι στο οποίο έχεις πάει. (εγώ πήγα σε μιας φίλης της προάλλες και ήθελα να αυτοπυρποληθώ όταν μπήκα στο μπανιο)
  5. Τί θα προτιμούσες; Να φιλοξενήσεις τον σιντ για 10 μέρες σπίτι σου και να σου τρώει τα γαριδάκια και να φοράει τα καλά σου εσώρουχα στο κεφάλι του, κάνοντας τον john travolta πάνω στα έπιπλά σου χορεύοντας μακαρένα και πετώντας φακές στο ταβάνι ή να μείνεις σε μια καλύβα για 1 χρόνο με τον Heptamer? Αιτολογήστε παρακαλώ.


  1. λαπα, χαρτι υγειας:P, προφυλακτικα :redface:(ειναι το πιο χρησιμο απολα τα υπολοιπα ακυρα που κοτσαρες στην απαντηση:P)
  2. να βρεις κατσαριδα πανω σου το πρωι που θα ξυπνησεις.
  3. το τυρι για τα μακαρονια, τα νεκταρινια, και το φρουι ζελε που χα παρατησει εδω και ειχα φυγει αθηνα:P
  4. σε καποιο ιδιαιτερα βρωμικο, δεν θυμαμαι να εχω παει, ωστοσο αποφευγω να επισκεφτω οποιοδηποτε VC φιλου (κυριως) ή φιλης.
  5. σιντ, γιατι τρωγοντας τα γαριδακια μου θα με βοηθουσε να διαττηρησω τα κιλα μου, φρωντας τα καλα μου εσωρουχα θα με αναγκαζε να παρω καινουρια (η καλυτερη μου δηλαδη, ευκαιρια για shopping θελω εγω), πετωντας τις φακες θα με βοηθουσε να απαλλαγω απο δαυτες, και χορευοντας σαν ηλιθιος θα χα τζαμπα ψυχαγωγια τι ιντερνετ και βολτες:P
ιδιες...
καλη δουλεια ντραμ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top