Μίνι Συνέντευξη

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1. Ποιο είναι το πιο παράξενο μαγιό που'χεις δει; :confused:

2. Να περιγραψεις την πόρτα του σπιτιού σου (με λεπτομέρειες).

3. Ποιος είναι ο αγαπημένος σου αστερισμός;

4. Tι σχέση έχεις με τα αντηλιακά; Με τα αντηλιακά μαλλιών;

5. Τι δεν θα έπαιρνες με τίποτα μαζί σου σ'ένα έρημο νησί; :eek:


1. ενα που εμοιαζε με λατερνα.. ειχε πανω οτι θες...
2.δεν εχει λεπτομερειες ειναι ανοιχτο χρωμα ξυλου μοντερνου με μεγαλο σχετικα σιλβερ χερουλι
3. δεν ξερω πως λεγεται και αν ειναι καν αστερισμος... δεν εχω ιδεα απο αυτα.. απλα ειναι ενα αστερι το βραδυ πιο λαμπερο απ'τα αλλα και πιο μεγαλο, οπου κι αν παω φαινεται παντοντε και το χαζευω....
4. με τα αντιλιακα μονο στη θαλασσα για το σωμα και το προσωπο.. στα μαλια δεν εχω βαλει ποτε...
5. δεν θα πηγαινα σε ερημο νησι καταρχην... μετα δεν μπορω να διαλεγω στη ζωη μου αναμεσα σε πολλα πραγματα δηλ. τι θα επερνα και τι δεν θα περνα... μακαρι να μπορουσα να μην παρω τον εαυτο μου με τις ευαισθησιες του αλλα δεν γινεται οποταν χου κεαρς τι θα παρω και τι δεν θα παρω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νεες! (ντραμ τις εχω απαντησει τις προηγουμενες:P)

1) ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου? πως ειναι διακοσμημενο?
2) ζεις μονος/η σου?
3) ποια ειναι η πρωτη σου κινηση οταν ξυπνας?
4) εχεις κατσαριδες στο σπιτι σου? πως τις αντιμετωπιζεις?
5) να αγορασω ενα κουνελακι ή θα βρωμαει το σπιτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
νεες! (ντραμ τις εχω απαντησει τις προηγουμενες:P)

1) ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου? πως ειναι διακοσμημενο?
2) ζεις μονος/η σου?
3) ποια ειναι η πρωτη σου κινηση οταν ξυπνας?
4) εχεις κατσαριδες στο σπιτι σου? πως τις αντιμετωπιζεις?
5) να αγορασω ενα κουνελακι ή θα βρωμαει το σπιτι?

  1. Δεν ξέρω :whistle: και δεν έχει καμιά ιδιαίτερη διακόσμηση μωρέ....
  2. Όχι. :)
  3. Αλλάζω πλευρό. :clapup::clapup::clapup::clapup:
  4. Έχω δει! Καυτό νερό ή κοντάρι σκούπας! :hehe:
  5. Να αγοράσεις ένα καναρινάκι!!


  1. Πότε τελειώνεις εξεταστική; (αν δίνεις)
  2. Διακοπούλες κανονίζεις συνήθως από πριν ή ό,τι κάτσει τελευταία στιγμή;
  3. Για φέτος τι έχεις κανονίσει;
  4. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
  5. Και με την δεύτερη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
νεες! (ντραμ τις εχω απαντησει τις προηγουμενες:P)

1) ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου? πως ειναι διακοσμημενο?
2) ζεις μονος/η σου?
3) ποια ειναι η πρωτη σου κινηση οταν ξυπνας?
4) εχεις κατσαριδες στο σπιτι σου? πως τις αντιμετωπιζεις?
5) να αγορασω ενα κουνελακι ή θα βρωμαει το σπιτι?
1) Δε θυμαμαι ακριβώς, μεσαίο πάντως
2) Οχι
3) Σηκωνομαι :P
4) Ναι αρκετές. Τις σκοτωνω είτε ψεκάζοντας είτε συνθλίβοντας τες με τη παντόφλα :P
5) Παρε ενα και πες μας πως είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
  1. Πότε τελειώνεις εξεταστική; (αν δίνεις)
  2. Διακοπούλες κανονίζεις συνήθως από πριν ή ό,τι κάτσει τελευταία στιγμή;
  3. Για φέτος τι έχεις κανονίσει;
  4. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
  5. Και με την δεύτερη; :P


  1. 3 Ιουλιου με το καλο!!:clapup:
  2. απο πριν... νοικοκυρεμενα πραματα!
  3. ευοια για κανα 3ημερο, μανη 10 μερες με τη παρεα μου, αλλες 15 με γονεις και τωρα ψαχνομαστε μπας και χωσουμε και κανα νησακι μεσα!
  4. ναι
  5. και με τη τριτη αμα λαχει! ρωτας ομως αυτον αν πιστευει σε μενα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1) ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου? πως ειναι διακοσμημενο?
2) ζεις μονος/η σου?
3) ποια ειναι η πρωτη σου κινηση οταν ξυπνας?
4) εχεις κατσαριδες στο σπιτι σου? πως τις αντιμετωπιζεις?
5) να αγορασω ενα κουνελακι ή θα βρωμαει το σπιτι?


1. 130 τετραγωνικα.. ειναι σε μοντερνο στυλ δεν μπορω τα μπιχλιμπιδια μεσα στο σπιτι...
2. ναι
3. απλωνω στο κρεβατι κατα μηκος κατα πλατος κανω σβουρες :redface:
4. δεν εχω ευτυχωςςςς.
5. αχου μωρε τι γλυκα που ειναι αλλα εγω τα λυπαμαι να ειναι μεσα σ'ενα κλουβακι και απο την αλλη σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο για ενα σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
  1. Πότε τελειώνεις εξεταστική; (αν δίνεις)
  2. Διακοπούλες κανονίζεις συνήθως από πριν ή ό,τι κάτσει τελευταία στιγμή;
  3. Για φέτος τι έχεις κανονίσει;
  4. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
  5. Και με την δεύτερη; :P


  1. 7/7 με το καλό
  2. Έχω κανονίσει ήδη :vroum:
  3. Ζάγκρεμπ και εκδρομές σε Πράγα και Βιέννη με την φιλενάδα/Χαλκιδική με την κοριτσοπαρέα/κάπου αλλού 4ήμερο(φλου ακόμα)/Αγ.Κων/νο με γονείς για 3-4 μέρες. Πιο μακροπρόθεσμα : Βερολίνο τον Δεκέμβρη και Βαρκελώνη soon enough
  4. Όχι..
  5. Ίσως :look:
Ίδιες συν

6.Πού σπαταλάς τα περισσότερα χρήματα; Γιατίιι;;
7.Τί απολαμβάνεις περισσότερο στις καλοκαιρινές διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
130 τετραγωνικα..

Mε παντρευεσαι??:D

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος


  1. Πότε τελειώνεις εξεταστική; (αν δίνεις)
  2. Διακοπούλες κανονίζεις συνήθως από πριν ή ό,τι κάτσει τελευταία στιγμή;
  3. Για φέτος τι έχεις κανονίσει;
  4. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
  5. Και με την δεύτερη; :P

1.Δεν εχω εξεταστικη..
2.Απο πριν συνηθως..
3.Ενα τριημερο ελευθερο καμπινγκ καπου στο πηλιο και μετα Σκοπελο-Αλονησο..
4.Δεν μου εχει τυχει,αλλα δεν μπορω να αποκλεισω κατι επειδη δεν εχει τυχει σε μενα..
5.Βασικα πιστευω στον ερωτα με την 13η ματια..

6.Πού σπαταλάς τα περισσότερα χρήματα; Γιατίιι;;
7.Τί απολαμβάνεις περισσότερο στις καλοκαιρινές διακοπές;
6.Διασκεδαση και βιβλια..Γιατι?Γιατι μου αρεσουν οι τσαρκες και οι μπυρες,οπως και τα βιβλια..
7.Να ειμαι αραχτος ολη μερα σε μια παραλια..Απαραιτητο και ενα καλο βιβλιο μαζι..Επισης να ειναι ησυχη η παραλια με οσο το δυνατον λιγοτερο κοσμο..

Same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
νεες! (ντραμ τις εχω απαντησει τις προηγουμενες:P)

1) ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι σου? πως ειναι διακοσμημενο?
2) ζεις μονος/η σου?
3) ποια ειναι η πρωτη σου κινηση οταν ξυπνας?
4) εχεις κατσαριδες στο σπιτι σου? πως τις αντιμετωπιζεις?
5) να αγορασω ενα κουνελακι ή θα βρωμαει το σπιτι?

1. Οχι και πολλα. Δεν ειναι καν διακοσμημενο. :)
2. Νο.
3. Να ανοιξω το ψυγειο...
4. Εχω κανα δυο. Εχουμε γινει καλοι φιλοι. :D
5. Αγορασε ρε. Κουνελακι εχει και η αδερφη ενος φιλου μου και δεν βρωμαει το σπιτι της. :P Μην φοβασαι. Εκτος κι αν το αφηνεις απλυτο. :mad:

  1. Πότε τελειώνεις εξεταστική; (αν δίνεις)
  2. Διακοπούλες κανονίζεις συνήθως από πριν ή ό,τι κάτσει τελευταία στιγμή;
  3. Για φέτος τι έχεις κανονίσει;
  4. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά;
  5. Και με την δεύτερη; :P
1. Εχω τελειωσει εδω και καιρο.
2. Απο πριν συνηθως.
3. Τιποτα.
4. Οχι.
5. Με την δευτερη ισως. Και οσο περισσοτερες ματιες γινονται τοσο ποιο πιθανο ειναι να πιστεψω...


  1. 6.Πού σπαταλάς τα περισσότερα χρήματα; Γιατίιι;;
    7.Τί απολαμβάνεις περισσότερο στις καλοκαιρινές διακοπές;

  1. 6. Μαλλον σε cd. Αγοραζω πολλα cd ρε poy$^i μου. Και σημερα αγορασα μια μ@l@ki@...
    7. Μα τη θαλασσα βασικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νεες...

1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
νεες...

1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)

  1. Ιχθυς. Οχι. Στο μονο που πιστευω για τα αστερια ειναι η ομορφια τους. Ποτε στα κρυφα αλλα στα φανερα και με περεα για να γελασουμε.
  2. Εχω πεσει χαμηλα πολλες φορες. Αλλα με τουμπα, οχι ετσι...
  3. Μαλλον κατι μπριζολες στο φουρνο. Ειχα κοψει και κρεμμυδακι και το ειχα απλωσει γυρω και πανω στις μπριζολες. Τρελος αυτοσχεδιασμος...
  4. Δεν μαγειρευω συχνα, αλλα μ'αρεσει πολυ ολο αυτο το μπερδεμα των γευσεων. Μου τρεχουνε τα σαλια...
  5. Θα τα πετυχεις γιατι απο 'τι εχω καταλαβει εισαι πολυ καλη μεγειρισα. :)

Ας περασει ο επομενος, παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1. Ποιο είναι το πιο παράξενο μαγιό που'χεις δει; :confused:

ε, είμαι μεταξύ του γυμνού σώματος - έχω κάνει πολλές διακοπές σε Ρόδο - και μιας τσούχτρας που είχε κολλήσει σε έναν τουρίστα . Θα πω το τρίτο μάλλον..

νεες...

1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)

1.δεν λέω , μετά θα είμαι προβλέψιμος - όχι δεν ισχύουνε , απλά σε μένα πέφτουν μέσα γιατί τα διαβάζω κυριακή και τα ακολουθώ πιστά όλη την βδομάδα
2.ναι , βγήκε , έχω πέτρα και τερηδόνα
3.Σουτζουκάκια πολίτικα , πατάτες που τους είχα αφαιρέσει την ψίχα , την είχα βράσει και μετά την είχα ψαναβάλει για να ψηθεί (κόλπο όλιβερ) , σάλτσα με βάση πορτοκάλι και γαρίδες , πατατάκια σαν αυτά που κυκλοφορούνε στο εμπόριο με καυτερή σάλτσα , σωλομός ψητός σε χαμηλότατη θερμοκρασία , καρυδόπιτα και κοκτέιλς (ξεχωριστά μεταξύ τους) με λικέρ , φρεντοτσίνο και παγωτό σοκολάτα όλα χτυπημένα στο μπλέντερ . Όλα αυτά σε μία μέρα για να γιορτάσω κάτι σημαντικό μετά εκλεκτών προσκεκλημένων - έπλενα ταψιά και πιάτα για 1 μέρα μα τον αλλάχ και τον σημίτη
4.όχι , απλά είχα ρέντα
5.βάζε πολύ γάλα για να γίνουνε μαλακά και κέτσαπ για να βγούνε πικάντικα.Πλάσε 2 ξεχωριστές φέτες και ανάμεσα βάλε μπόλικο τυρί δανίας και κάνε ένα γεμιστό .Κράτα μου ένα γιατί θα αργήσω

ίδιες και απαράλαχτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
1)ιχθεις,δεν πιστευω,γιατι δεν βγαινουν,οχι
2)οχι
3)αχ....μακαροναδα φουρνου(μικρή ειμαι)
4)σπανια
5)θα τα πετυχεις βρε


λοιπον

1)τι μουσικη ακους
2)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
3)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
4)φιλία?
5)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λοιπον

1)τι μουσικη ακους
2)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
3)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
4)φιλία?
5)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?

1)οτι πουλαει, ειμαι εμπορικο ον εγω, ποπ.
2)δε ξερω ακομα. ο χρονος θα δειξει.
3)αμε :inlove:
4)ναι, αλλα πισεης πιστευω πως κανεις δε σε νοιαζεται οσο οι γονεις σου.
5)100% ο αυτοσχεδιασμος στα θρησκευτικα παντα πιανει.. τοσα χρονια φουρναρης κατω απο 19 δεν εχω γραψει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από love_angel

νεες...

1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)
1)Διδυμος..Δεν πιστευω.Επειδη πιστευω οτι δεν επηρεαζει η θεση των αστρων τη ζωη μας..Αστρολογο οχι,αλλα στο ιντερνετ με παρεα εχουμε διαβασει τα ζωδια και μια φιλη μου μου ειχε κανει μια φορα για να γελασουμε τον αστρολογικο μου χαρτη..
2)Χαμηλα εχω πεσει πολλες φορες..Τον καφε δεν μου τον ειπαν,επειδη απλα δεν πιστευω και δεν πινω και ελληνικο..
3)Δυσκολο φαγητο δεν εχω κανει ποτε..
4)Ναι..πατατες,μακαρονια,τοστ..:D
5)Μαιντανο εβαλες?Ψωμι? Καλη επιτυχια ευχομαι..Καλα τα προηγουμενα χωρις αλατι και πιπερι τα εφαγες?

Oπα μπηκαν και νεες ερωτησεις..

λοιπον

1)τι μουσικη ακους
2)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
3)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
4)φιλία?
5)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?
1)Πολλα και διαφορα..Μερικα αγαπημενα ειδη ειναι ska,reggae,punk,alternative..
2)Ναι..
3)Υπαρχει και αυτον τον καιρο την ακουω..:D
4)Ε ναι..
5)Φυσικα..Ποιος κοβει στα θρησκευτικα? Αντε και του χρονου παρε απαλλαγη..:)

100% ο αυτοσχεδιασμος στα θρησκευτικα παντα πιανει.. τοσα χρονια φουρναρης κατω απο 19 δεν εχω γραψει:P

Mπα οχι παντα..Θυμαμαι γυμνασιο στο πρωτο διαγωνισμα θρησκευτικων αυτοσχεδιαζω τρελα και πηρα ενα συγιρισμενο 2αρακι..:D

same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
νεες...

1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)

1. Κριός. Δεν τα πιστεύω γιατί θεωρώ ότι το μέλλον μας δεν είναι δυνατόν να καθορίζεται από τα ...αστέρια. Όχι, δεν θα χαλάσω λεφτά για να πάρω ένα τέτοιο περιοδικό και ούτε έχει τύχει ποτέ να το βρω πρόχειρο κάπου...
2. Τον καφέ όχι, τα χαρτιά ναι. Δε βγήκε τίποτα, απλώς μου περιέγραψε την υπάρχουσα κατάσταση...
3. Χμμ... Ίσως μουσακά (αλλά με τη βοήθεια της μητέρας μου). Μόνος μου καρμπονάρα (την παραδοσιακή)
4. Ναι και μου αρέσει αρκετά. Αλλά επειδή ζω με τους γονείς μου, είναι κάτι το οποίο κάνω πολύ σπάνια
5. Κοίτα, αν σου αποτύχουν και τα μπιφτέκια, τί να πω... Αρκεί όπως είπες, να μην ξεχάσεις τίποτα. Εγώ πάντως, κάθε φορά που φτιάχνω μπιφτέκια, τα ψήνω «σενιάν» (αρκετά θα έλεγα) Είναι πολύ πιο ζουμερά. Και δε μου ενοχλεί που μέσα είναι λίγο ωμα, αν και είναι λίγο πιο δύσπεπτα από τα καλοψημένα. Δοκίμασέ το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)

1. Ιχθύς. :) Ναι, αλλά μόνο στα κοινά χαρακτηριστικά των ζωδίων... Ούτε στα κρυφά ούτε στα φανερά!
2. τσου, δεν το έχω κάνει
3. παστίτσιο αι θινκ
4. ναι αμε, αν έχω διάθεση :)
5. χαχα μια χαρά θα τα πετύχεις βρε συ! μην ξεχάσεις να τα γυρίσεις ;p


1)τι μουσικη ακους
2)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
3)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
4)φιλία?
5)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?

1. μπορώ να ακούσω διάφορα είδη, ανάλογα με τη διάθεση :)
2. ναι...
3. σίγουρα
4. αμε
5. ναι καλέ! :D


ίδιες! καντε μιξ :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1)τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)


1. ειμαι λιονταρινα:redface: δεν πιστευω αλλα εχω διαβασει πολλες φορες τα ζωδια για πλακα...
2. δεν το χω κανει και ουτε θα εκανα ποτε κατι τοσο χαζο..
3. δεν υπαρχουν δυσκολα και ευκολα φαγητα.. απλα καποια θελουν πιο πολλη ωρα , σκευη και υλικα για να γινουν.....
4. ναι ειναι κατι που μου αρεσε απο μικρη να κανω. με χαλαρωνει...
5. ελα μωρε μια χαρα θα ειναι... :)


1)τι μουσικη ακους
2)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
3)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
4)φιλία?
5)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?


1. απ' ολα... ειναι θεμα διαθεσης..
2. ναι και ειδικα σε στιγμες που δεν το περιμενα...
3. λογικα καπου πρεπει να βρισκεται κρυμμενη και αυτη οπως πολλα αλλα...
4. και αυτη το ιδιο...
5. αν εχεις διαβασει ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
1)
τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)




6)τι μουσικη ακους
7)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
8)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
9)φιλία?
10)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?

1. Είμαι δίδυμος , εχω διαβάσει...
2. Ποτέ .
3. Μμμμ δεν μου ερχεται τώρα.
4. Ναι και φτιάχνω και γλυκά
5.Ίσως τωρα να έχεις μάθει
6.Σχεδόν τα πάντα
7.Ναι και είμαι πολύ τυχερός
8.Και βέβαια
9.Για να λέω ότι έχω φίλους???????
10.Τι να πω? Μακάρι να τα καταφέρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1)
τι ζωδιο εισαι? πιστευεις? γιατι οχι? εχεις διαβασει ποτε στα κρυφα αστρολογο?
2)εχεις πεσει ποτε τοσο χαμηλα να βαλεις να σου πουν τον καφε? βγηκε τπτ?
3)ποιο ειναι το πιο δυσκολο φαγητο που χεις μαγειρεψει εβερ?
4)μαγειρευεις καταρχας?
5)λες να τα πετυχω τα μπιφτεκια που ψηνω σημερα? (στα προηγουμενα ειχα ξεχασει να βαλω αλατι και πιπερι)


  1. Κριός. Δεν πιστεύω διότι δεν υπάρχουν αδιάσειστα επιστημονικά τεκμήρια, οι προβλέψεις είναι πιο γενικές και από τις μαστουροπροβλέψεις της Πυθίας της τρισμέγιστης Πρωθιέρειας.Όταν το πετυχαίνω σε εφημερίδα το διαβάζω δυνατά για να γελάω με τους φίλους.
  2. Όχι αλλά σε στιγμές βαρεμάρας ψάχναμε σχήματα και γράμματα για να κοροϊδέψουμε έναν φίλο.
  3. Λαζάνια με κιμά και κόκκινη σάλτσα με διάφορα μυρωδικά και μπεσαμέλ απ τα χεράκια μου
  4. Αρκετά καλά
  5. Αν ακολούθησες συνταγή τότε ναι. Οι αυτοσχεδιασμοί σπάνια πετυχαίνουν σε αρχάριους. (στειλε κανενα κι απο δω)


6)τι μουσικη ακους
7)εχεις βρει ποτε αληθινους φιλους?
8)πιστευεις πως υπαρχει αγαπη?
9)φιλία?
10)θα περασω στα θρησκευτικα που εγραψα σημερα τα δικα μου?


  1. Δεν την ακούω, με ακούει
  2. Ναι και τους αγαπώ αρκετά ώστε να τους αφήσω να πάρουν τον δρόμο τους εν καιρώ
  3. Δεν ξέρω
  4. Ναι
  5. Τα θρησκευτικά τα περνάς αν ο καθηγητής δεν είναι κλειστόμυαλος

Νέες


  1. Τί κάνεις για να χαλαρώσεις ένα Σ/Κ;
  2. Πώς θα αξιοποιούσες τις χειμερινές διακοπές αν είχες τα απαραίτητα χρήματα;
  3. Τί σου δίνει κουράγιο στις δύσκολες στιγμές;
  4. Αν έπαιζε τουρτοπόλεμο το e-steki , σε ποιον θα κοπανούσες τις περισσότερες και γιατί;
  5. Για ποιο λόγο έκλαψες τελευταία φορά;
  6. Τί θα είχε το σακίδιό σου σε μια εκδρομή στο βουνό για 2 μέρες με παρέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top