Μίνι Συνέντευξη

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ξεκόλλα θεματάκι!

Ερωτήσεις:
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.


  1. Δύσκολα, γι αυτό διαβάζω βιβλία, λύνω σταυρόλεξα , κάνω απολογισμό της ημέρας κτλ
  2. Λοιμώδη μονοπυρήνωση στην τρίτη λυκείου. Είχα πλαντάξει λέμε. Και διάβαζα με 40 πυρρετό κάτω απ το πάπλωμα βιολογία κατεύθυνσης. δεν μπορούσα ούτε νερό να πιω, και όταν σηκωνόμουν έπεφτα κάτω μετά.
  3. Θα πάω Ζάγκρεμπ να γουστάρω ναουμ
ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξεκόλλα θεματάκι!

Ερωτήσεις:
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.

1. Κάποιες φορές πέφτω ξερή, αλλά γενικά θέλω ώρα. Οπότε φροντίζω να έχω κάνει σπορ ή να εξαντλήσω τον εαυτό μου με βιβλίο ή σήριαλ.
2. Μ, γενικά -φτουφτου- λίγα. Η εγχείρηση αμυγδαλών με ταλαιπώρησε πολύ. Και οι φρονιμήτες.
3. Στο καθολικό θα πάω στα βουνά, στο ορθόδοξο θα έχω επισκέψεις.
4.


Σέιμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Ξεκόλλα θεματάκι!

Ερωτήσεις:
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.

1. Πολύ εύκολα..Σαν τούβλο πέφτω..:D
2. Δεν εχω περασει κατι τρελο..
3. Μπα τιποτα απολυτως..
4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.
1. Αν είμαι ήρεμος το αργότερο σε 5 λεπτά απ' όταν πέσω στο κρεβάτι. Αν όχι, το πιθανότερο να μην κοιμηθώ.
2. Κάτι φρικτούς κολικούς πόνους (του ΕΝΤΕΡΟΥ, γιατί το "κολικοί" χωρίς επεξήγηση μπορεί να παρεξηγηθεί, στα 13 μου νομίζω.
3. Όχι ακόμα.
4.


:P :P

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.

1. Κατά κανόνα θέλω περίιιιιιιιιιιιιιιιπου 30psec. Αν περάσει όμως αυτό το διάστημα και δεν έχω κοιμηθεί θα με βρει το πρωί :/: (και σε περιόδους άγχους όπως τώρα το δεύτερο είναι πιο συχνό από το πρώτο :()

2. Εκτός από τις παιδικές να υποθέσω? Well, ως ενήλικη το χειρότερο που έχω περάσει είναι μια γαστρεντερίδα που με είχε ρίξει ξερή στο κρεββάτι για 4 μέρες.

3. Ναι. :(, Θα γράφω, θα μετράω, θα ξαναγράφω, θα ξαναμετράω κοκ, εκτός από 2,5 μέρες που θα πάω Κέρκυρα (τα ...sos: Επιτάφιος, στάμνες, ανάσταση, σούβλισμα και γεια σας πάλι :()

4.



Πάμε άλλη μία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.
1. Ή που θα πέφτω ξερή ή που θα γυρίζω σαν το αρνί στη σούβλα ανάλογα το πως είμαι ψυχολογικά
2. Οι 9 κύστες που ανακάλυψα πως έχω στο συκώτι μου μετά από μια γαστρεντερίτιδα που δεν περνούσε με τίποτα και το γύρισε σε οισοφαγίτιδα . Και η πιθανότητα αυτές οι κύστες να ήταν από εχινόκκοκος εως καρκίνος . Ευτυχώς δεν ήταν τίποτα αλλά μέχρι να γίνει ένας τεράστιος κύκλος εξετάσεων συν την ψυχολογική πίεση η οισοφαγίτιδα έκανε 6 μήνες να περάσει με αποτέλεσμα να μη μπορώ να φαω και να πιω σχεδόν τίποτα . Ευτυχώς τώρα όλα καλά .:)
3. Δεν κάνω σχεδόν ποτέ σχέδια .
4.







Ας πάμε άλλο ένα γύρο ( με απ' όλα :P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.

Να απαντήσω ντε περίμενε...
1. αναλόγος την μέρα, αναλόγος πόσο κουρασμένη είμαι, τώρα βέβαια που έχω μια κοιλιά μεγαλύτερη του μπόι μου...λέμε τώρα.... δεν κοιμάμε καθόλου καλά.
2. η χειρότερη αρρώστια που πέρασα; χμμμ δεν ξέρω αν μπορείς να το πεις αρρώστια αλλά έκανα μια επέμβαση "περιεδρικό συριγγιο" ήταν σε δυσκολο σημειο (πρωκτο) και με ταλαιπώρησε μια πριν 3 χρόνια και λίγο καιρό πριν 4 μήνες περιπου ξανά.. πολύ δυσκολα έχασα σχεδόν 3 καλοκαίρια με όλο αυτό και πολύ πόνο.
3. Σχέδια πολλά!!!!! θα παντρευτώ αμέσως μετά από το Πάσχα....
α για το Πάσχα φυσικά και τα σχέδια είναι να ψησουμε το κατσικάκι στο κτήμα όλοι οι οικογένεια μαζί...
4. Εγώ και ο μπέμπης στα χέρια μου.... όμορφη εικόνα δεν βρησκεις;

Τα ίδια!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Το 90% των περιπτωσεων ειναι υπνος ακαιριαιος. Δοντια, προσωπο, πιζαμες, κρεβατι, σνοοοοοοοοοοορ.
2) Δε θυμάμαι. Σπάνια αρρωσταίνω.
3) Γαλλική προβάνς και τα μυαλά στα κάγκελα :P
4)











και σε ρωτω:

α) τι λες για τον ομπαμα?
β) εισαι μπλογκάκιας?
γ) το αγαπημένο σου μπλόγκ?
δ) το πχιο μισητό?
ε) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ:
α) τι λες για τον ομπαμα?
β) εισαι μπλογκάκιας?
γ) το αγαπημένο σου μπλόγκ?
δ) το πχιο μισητό?
ε) ?
α) Ότι είναι μαλαπέρδας και τον παίρνει.
β)Ναί
γ)Πολλά... για να μην αδικήσω κάποιον θα γράψω αρκετά: MagicRobot, ΡΙΜΕΣ ΣΤΟ ΧΑΟΣ, Patsiouri, Abstract Equations, no more trends, Η Γενιά των 700 Ευρώ, logic and chaos, arxedia media , tabula rasa και πολλά άλλα.
δ)Τα διάφορα blogs δημοσιοκάφρων και καφρογράφων.
ε)...

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
και σε ρωτω:

α) τι λες για τον ομπαμα?
β) εισαι μπλογκάκιας?
γ) το αγαπημένο σου μπλόγκ?
δ) το πχιο μισητό?
ε) ?
1. Πφ, καλύτερος από τα τελευταία που είχαμε από την άλλη μεριά του Ατλαντικού, αλλά θα πρέπει να το αποδείξει.
2. Όχι.
3. Κανένα. Γεμίσαμε με βαθυστόχαστες σκέψεις πια, πήραν όλοι βήμα.
4. Πολλάαααα.
5. Ε.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
και σε ρωτω:

α) τι λες για τον ομπαμα?
β) εισαι μπλογκάκιας?
γ) το αγαπημένο σου μπλόγκ?
δ) το πχιο μισητό?
ε) ?

α.
β. ημανε
γ. aderfi.blogspot.com
δ. δεν εχω
ε. ? και στα μουτρα σου

Ιδιες γιατι ηταν απιθανες, νοτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
α) τι λες για τον ομπαμα?
β) εισαι μπλογκάκιας?
γ) το αγαπημένο σου μπλόγκ?
δ) το πχιο μισητό?


a (όπως λέμε aramis) Ότι με την παρατιθέμενη φωτό, συμφωνώ μόνο με το τρικυμιώδες τοπίο, το τσιγάρο στο δεξί και την ξυπολυσιά.
Α, και με το κασκολάκι που τσαλαβουτά στα waters.



b (όπως λέμε brainstorm) Blog Lover's note to Desmoti:

For me you are kind of a convenience product.
Greekshow blogging Mascara, to be precise.

Thanks in advance.

===================

Aπάντηση (σε συνδυασμό με το προηγούμενο ερώτημα, γιατί όλα είναι διαφορετικοί κρίκοι της ίδιας αλυσίδας):

My hope is that one day i'll be for you what Obama is for the U.S. (φτέρνισμα).
A Romanian you can believe in...:wall::wall::wall:

Αυτό το φαν-μαιλ, όσο ο καιρνός περνά, αποκτά ξεχωριστή σημασία στη ζωή μου. :redface:

c όπως λέμε circo) Κάτι ποιητικά όσο κι εξωποιητικά που αφορίζουν και διαγράφουν σαν αλλοπαρμένοι κείμενα και πρόσωπα. Έκαναν τα IPs Θεό τους, οι απροσάρμοστοι. :D

d όπως λέμε dada):




Της καρδιάς μου το αίμα το φυλάω γι'αλλού.
Σιγά μη μισήσω, σιγά μη μασήσω...


Ερωτηματάκιους:

1. Θα συμφωνούσες με τον Μάνο Χατζηδάκη που σε μιαν άλλη 25η Μαρτίου πρόσταξε το ρηξικέλευθο Τρίτο Πρόγραμμα του να παίζει από το πρωί μέχρι το βράδυ..τουρκικά τραγούδια;
Γιατί ναι/όχι;

2. Ποιος είναι ο αρ. Εγκυκλίου για επαγγελματική άδεια αλιείας σκαφών γρι-γρί και μηχανότρατας;

3. Ποιος ήταν ο αντικειμενικός σκοπός αυτού του Αλέξη όταν κρυβόταν
πίσω
από
τις λέξεις;

4. Πως λύνει το πρόβλημα με τα οδοντικά σύμφωνα όποιος μιλάει έξω από τα δόντια;

5. Γιατί οι άνθρωποι πιστεύουν αμέσως κάποιον που τους λέει ότι ο ουρανός έχει 400 δις αστέρια, ενώ όταν τους πει ότι το παγκάκι είναι φρεσκοβαμμένο πάνε και το ελέγχουν με το δάχτυλο;

6. Γιατί η λεμονάδα αποτελείται από συντηρητικά, όταν το απορρυπαντικό για ταπιάτα περιέχει πραγματικό χυμό λεμονιού;

7. Γιατί τρέχουν οι μύτες και τα πόδια μυρίζουν; :confused:

8. Η τσαπα-τσούλα, είναι αγρότισσα ελευθέρων ηθών;

9. Μπορεί κάποιος να αποφασίσει οριστικά ότι είναι αναποφάσιστος;

10. Γιατί οι πίτσες τοποθετούνται σε τετράγωνα κουτιά αφού είναι όλες στρογγυλές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτηματάκιους:
1. Θα συμφωνούσες με τον Μάνο Χατζηδάκη που σε μιαν άλλη 25η Μαρτίου πρόσταξε το ρηξικέλευθο Τρίτο Πρόγραμμα του να παίζει από το πρωί μέχρι το βράδυ..τουρκικά τραγούδια;
Γιατί ναι/όχι;
2. Ποιος είναι ο αρ. Εγκυκλίου για επαγγελματική άδεια αλιείας σκαφών γρι-γρί και μηχανότρατας;
3. Ποιος ήταν ο αντικειμενικός σκοπός αυτού του Αλέξη όταν κρυβόταν
πίσω
από
τις λέξεις;
4. Πως λύνει το πρόβλημα με τα οδοντικά σύμφωνα όποιος μιλάει έξω από τα δόντια;
5. Γιατί οι άνθρωποι πιστεύουν αμέσως κάποιον που τους λέει ότι ο ουρανός έχει 400 δις αστέρια, ενώ όταν τους πει ότι το παγκάκι είναι φρεσκοβαμμένο πάνε και το ελέγχουν με το δάχτυλο;
6. Γιατί η λεμονάδα αποτελείται από συντηρητικά, όταν το απορρυπαντικό για ταπιάτα περιέχει πραγματικό χυμό λεμονιού;
7. Γιατί τρέχουν οι μύτες και τα πόδια μυρίζουν; :confused:
8. Η τσαπα-τσούλα, είναι αγρότισσα ελευθέρων ηθών;
9. Μπορεί κάποιος να αποφασίσει οριστικά ότι είναι αναποφάσιστος;
10. Γιατί οι πίτσες τοποθετούνται σε τετράγωνα κουτιά αφού είναι όλες στρογγυλές;

1. Αν το έκανε κάποιος σήμερα, δε θα το δεχόμουν. Αλλά να το κάνει ο Χατζιδάκης σαν αντίδραση στη χούντα συμβολίζει άλλα πράγματα.
2. Αυτός: 243892/26-4-93
3. Κι αυτό συμβολική κίνηση ήντουνα.
4. Τσατάρει.
5. Και να 'ταν μόνο στα αστέρια που πιστεύουμε χωρίς σαφείς αποδείξεις......!
6. Μη σκας, κι αυτός συντηρητικά έχει.
7. Γιατί το παγώνι πεπόνει.
8. Έως και εκδιδομένη.
9. Δεν μπορώ να αποφασίσω.
10. Ε, στα άλλα σχήματα κάπου κολλάει το θέμα:


Σέημ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ελα και κολλησαμε...

Νεες ερωτησεις για το λαο..

1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ελα και κολλησαμε...

Νεες ερωτησεις για το λαο..

1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??

1.Πολύ...:redface:
2.Δεν δουλεύω έτσι και αλλιώς, αλλά δεδομένου οτι θα βγω στον εργασιακό στοίβο κατά την διάρκεια της κρίσης, νομίζω θα έχω ένα θεματάκι!:/:
3.Δεν ήμουν σπίτι. Και να ήμουν όμως, δεν νομίζω να τα έκλεινα
4.Χλωμό...άντε, στο τσακίρ κέφι να πάω μέχρι το προαύλιο την ανάσταση.
5.Δεν έχω ιδέεα...μάλλον Αθήνα θα μείνω!
6.:D


Ίδιες...
+ 1.Σου φέρνει ακόμα λαμπάδα η νονά σου;;
2.Έχεις βαφτισιμιό/α;; Αν ναι, τι λαμπάδα θα του/της πας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ελα και κολλησαμε...

Νεες ερωτησεις για το λαο..

1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?

ίδιες
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??

1. Όχι βέβαια, δεν με αφορά
2. Όχι βέβαια, δεν δουλεύω
3. Όχι βέβαια, ήμουν έξω
4. Όχι βέβαια, μου έχουν απαγορέψει την είσοδο
5. Όχι βέβαια, λίγες φορές το χρόνο η Αθήνα μένει άδεια
6. Όχι βέβαια, θα τον κρατήσω για τον εαυτό μου

+
1.Σου φέρνει ακόμα λαμπάδα η νονά σου;;
2.Έχεις βαφτισιμιό/α;; Αν ναι, τι λαμπάδα θα του/της πας;;

1. Όχι βέβαια, είμαι μεγάλος πια για τέτοια παιδιαρίσματα
2. Όχι βέβαια, είμαι μικρός ακόμη για τέτοιες ευθύνες

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jrot6:
1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??
1. Ναι, όπως όλοι. Μπορεί να μη δουλεύω, αλλά έχω γονείς που αγωνίζονται για να σπουδάζω.
2. Δεν δουλεύω μαν.
3. Ναι, τα κλείνω κάθε φορά που φεύγω από το σπίτι.
4. Στο προάυλιο, απλά και μόνο λόγω του πνεύματος των ημερών, αλλά και επειδή πρόσωπα που αγαπώ είναι Χριστιανοί.
5. Μέχρι το πατρικό μου και καμιά βόλτα από 'δω κι από 'κει.
6. Κάτι για οικονομική κρίση που λέγαμε παραπάνω το ξέχασες; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??

1.Πολύ..
2.Κατσε να βρω πρωτα δουλεια μεσα στην κριση και μετα θα ανησυχυσω για το αν θα τη χασω..
3.Ημουν εξω..
4.Προαύλιο στην ανάσταση..
5.2 μέρες στην Καβάλα
6.Απο εσας ζητησα δωρο, δεν παιρνω δωρα τον εαυτο μου..

1.Σου φέρνει ακόμα λαμπάδα η νονά σου;;
2.Έχεις βαφτισιμιό/α;; Αν ναι, τι λαμπάδα θα του/της πας;;
\

1.Μπα οχι..
2.Εχω βαφτισιμια..Λεω να της παρω μια λαμπαδα ομορφα ζωγραφισμενη στο χερι..(ελπιζω να μην ξενερωσει, που δεν θα εχει παιχνιδι μαζι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??
7.Σου φέρνει ακόμα λαμπάδα η νονά σου;;
8.Έχεις βαφτισιμιό/α;; Αν ναι, τι λαμπάδα θα του/της πας;;
1. δεν χρωστάω σε πιστωτικές, δεν έχω δάνειο δεν είδα κάποιο έντονο πρόβλημα στον δικό μου τομέα οπότε θα πω...όχι.
2. Το αντίθετο θα έλεγα :)
3. Κατέβασα γενικό ναι (και ξεράθηκα στον ύπνο)
4. Χμμ, το πιο πιθανό να πάω 11.50-12.10 σε ένα μοναστήρι κοντά στο πατρικό μου "για το καλό"
5. Κέρκυρα
6. Τσου... :P
7. Παρόλη τη συνέπεια της για 18 συναπτά έτη με το που ενηλικιώθηκα τό'κοψε
8. δεν έχω βαφτιστίρι.

Άλλη μία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ελα και κολλησαμε...

Νεες ερωτησεις για το λαο..

1.Εχεις αγχωθει καθολου με την κριση?
2.Η δουλεια σου βρισκεται σε κινδυνο?
3.Εκλεισες τα φωτα σου το προηγουμενο Σαββατο?
4.Θα πας στην Εκκλησια το πασχα?
5.Θα πας πουθενα διακοπες το πασχα?
6.Θα μου παρεις δωρο ενα μεγαλο σοκολατενιο λαγο??

7.Σου φέρνει ακόμα λαμπάδα η νονά σου;;
8.Έχεις βαφτισιμιό/α;; Αν ναι, τι λαμπάδα θα του/της πας;;

1. Αν σου πω πως όχι...Μέχρι να πιάσω εγώ δουλειά θα έχει περάσει η κρίση... :D
2. Δε δουλεύω...
3. Την πρώτη μισή ώρα ναι μιας και ήμουν έξω...Σε σπίτι φίλων οι οποίοι τα είχανε κλείσει...
Τη δεύτερη μισή επέστρεψα σπίτι και είχα μία λάμπα αναμμένη (και την τηλεόραση εννοείται είχε την εθνική)... :redface:
4. Επιτάφιο στην Πρέβεζα και Ανάσταση στο χωριό...
5. Πρέβεζα...
6. Μεγάλωσες πια...Ακόμα αυγά θες;;; :P
7. Πρώτον δεν έχω νονά έχω νονό...Δεύτερον με έχει γραμμένο εδώ και σχεδόν 15 (μην πω παραπάνω) χρόνια...
8. Όχι δεν έχω...

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top