Μίνι Συνέντευξη

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  1. Πόσα λεπτά μιλάς καθημερινά στο τηλέφωνο;
  2. Έχεις κάποιο πρόγραμμα δωρεάν χρόνου ομιλίας; (και ποιο)
  3. Πόσες ώρες αφιερώνεις μπροστά σε έναν υπολογιστή;
  4. Πότε ξεκίνησες να ασχολείσαι με τους υπολογιστές;
  5. Θεωρείς ότι ξέρεις από υπολογιστές;
  6. Τι θα ήθελες να μάθεις αλλά δεν ξεκίνησες ακόμα (στους υπολογιστές);
1. Xμμμ...δεν το χω σκεφτεί... Κανά τέταρτο/20λεπτο? (εκτός από όταν μιλάμε με τη μανούλα που εκτοξέυεται το διάστημα :P)
2. Cosmote 120.
3. ~7-8 για δουλειά και κανά τρίωρο για διασκέδαση [με δεδομένο ότι βλέπω και τις σειρές εδώ το μετράω και αυτό]
4. "Γνώρισα" τον πρώτο μου υπολογιστή στα 13 αλλά για "σοβαρούς" λόγους μάλλον από τα 18 θα έλεγα.
5. Περισσότερα από μεγάλη μερίδα κόσμου.
6. χμμμμ... Αν εξαιρέσουμε ότι δεν ξέρω java [και δεν την συμπαθώ αλλά μάλλον πρέπει να μάθω] δεν μου ρχεται κάτι άλλο [αφού τη βάση μου την έστησα πλέον και την έχω και παίζω :P]

Ίδιες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
  1. Πόσα λεπτά μιλάς καθημερινά στο τηλέφωνο;
  2. Έχεις κάποιο πρόγραμμα δωρεάν χρόνου ομιλίας; (και ποιο)
  3. Πόσες ώρες αφιερώνεις μπροστά σε έναν υπολογιστή;
  4. Πότε ξεκίνησες να ασχολείσαι με τους υπολογιστές;
  5. Θεωρείς ότι ξέρεις από υπολογιστές;
  6. Τι θα ήθελες να μάθεις αλλά δεν ξεκίνησες ακόμα (στους υπολογιστές);
Απαντήσεις:
1. Πολλά, δεν θυμάμαι ακριβώς.
2. Whats up 1000 & 10000.
3. Πέντε ώρες στην δουλειά.
4. Από το δημότικό (δηλ άπό πολύ μικρή) με dos, basic και μετά βγήκαν τα windows.
5. Ναι αυτό είναι μια αλήθεια ξέρω από υπολογιστές. Δεν ξέρω καμια φορά αυτό δεν είναι και καλό.
6. Να μάθω και άλλα. Θα ήθελα να μπορώ να χειριστώ το photoshop είναι συμαντικό για την δουλεια μου.

Τις ίδιες +
7. Θεωρείς τον υπολογιστή παιχνίδι ή εργαλίο της δουλειάς σου;
8. Έχεις υπολογιστή μόνο και μόνο για να παίζεις; ή πες μας τι κάνεις με αυτόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από χελωνίτσος+σοφάκι:
  1. Πόσα λεπτά μιλάς καθημερινά στο τηλέφωνο;
  2. Έχεις κάποιο πρόγραμμα δωρεάν χρόνου ομιλίας; (και ποιο)
  3. Πόσες ώρες αφιερώνεις μπροστά σε έναν υπολογιστή;
  4. Πότε ξεκίνησες να ασχολείσαι με τους υπολογιστές;
  5. Θεωρείς ότι ξέρεις από υπολογιστές;
  6. Τι θα ήθελες να μάθεις αλλά δεν ξεκίνησες ακόμα (στους υπολογιστές);
  7. Θεωρείς τον υπολογιστή παιχνίδι ή εργαλίο της δουλειάς σου;
  8. Έχεις υπολογιστή μόνο και μόνο για να παίζεις; ή πες μας τι κάνεις με αυτόν;
1. Στο κινητό ελάχιστα πια, στο σταθερό ψιλομιλάω αλλά πάει ανάλογα την μέρα...:whistle:
2. Στο κινητό, το 1 ευρώ τον μήνα της wind για όοοολο το 2009
3.Πάλι ανάλογα την μέρα...υπάρχουν μέρες που δεν τον ανοίγω καν και άλλες που κάθομαι συνέχεια
4.Στο δημοτικό αλλά τότε κυρίως έπαιζα πασιέντζες, ναρκαλιευτή, ζωγραφική...:P
5.Όχι βέβαια!
6.Photoshop, είναι μεγάλο εργαλείο το άτιμο και αν ξέρεις να το χειρίζεσαι καλά μπορείς να κάνεις παπάδες.
7. Midle κατάστασταση...και τα δυο!!
8.Όχι βρε, έναν έχω και τον έχω για όλες τις χρήσεις (σαν το αλεύρι ένα πράμα!!) :PΚυρίως του φορτώνω φωτογράφιες, μουσική, γράφω εργασίες και χαζεύω στο νετ...


Ουφ!! Φρέσκες ερωτησούλες...:)

  1. Το τσίκνησες χθες;; Δώσε αναλυτική περιγραφή του που πήγες, πως τα πέρασες και -κυρίως- τι έφαγες!!:P
  2. Σου αρέσουν οι απόκριες γενικά;;
  3. Τι θα ντυθείς φέτος (αν θα ντυθείς) ή γιατί δεν θα ντυθείς φέτος (αν δεν θα ντυθείς);;
  4. Πες μια μεταμφίεση που έχεις δει κάπου και έχεις μείνει :eek:...
  5. Όταν ήσουν μπέμπης/μπέμπα τι σε ντύνανε;;
  6. Θα πας σε κανένα πάρι μασκέ φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ουφ!! Φρέσκες ερωτησούλες...:)

  1. Το τσίκνησες χθες;; Δώσε αναλυτική περιγραφή του που πήγες, πως τα πέρασες και -κυρίως- τι έφαγες!!:P
  2. Σου αρέσουν οι απόκριες γενικά;;
  3. Τι θα ντυθείς φέτος (αν θα ντυθείς) ή γιατί δεν θα ντυθείς φέτος (αν δεν θα ντυθείς);;
  4. Πες μια μεταμφίεση που έχεις δει κάπου και έχεις μείνει :eek:...
  5. Όταν ήσουν μπέμπης/μπέμπα τι σε ντύνανε;;
  6. Θα πας σε κανένα πάρι μασκέ φέτος;

  1. Αμέ. Σε φιλικό σπίτι, αλλά την έβγαλα την περισσότερη ώρα πάνω από την ψησταριά. Είχαμε τα πάντα, καλαμάκια, κεμπάπ, πανσέτες, λουκάνικα, μπριζόλες.. Δεν έφαγα τίποτα από αυτά, αλλά την τσίκνα την πήρα. :P
  2. Ναι.
  3. Δε θα ντυθώ τίποτα απ΄ότι φαίνεται και θα είναι η πρώτη φορά. Και να θελα δλδ το σαββατοκύριακο των αποκριών θα τη βγάλω με "Σύνθεση", κάποιοι έχουν και εξεταστική, σεβαστείτε το.:P
  4. Σε ένα πάρτυ πέρισυ ένας φίλος μου είχε ντυθεί γλάστρα και είχε φορέσει τη γλάστρα μαζί με το βίκο.
  5. Από μωρό έχω μια φώτο που με είχαν ντύσει φράουλα, αλλά δεν το θυμάμαι.:P
  6. Δεν το βλέπω, βλέπε απάντηση 3, αλλά τα ξαφνικά είναι και τα καλύτερα. Αν μπουχτίσω μπορεί.
Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουφ!! Φρέσκες ερωτησούλες...:)

  1. Το τσίκνησες χθες;; Δώσε αναλυτική περιγραφή του που πήγες, πως τα πέρασες και -κυρίως- τι έφαγες!!:P
  2. Σου αρέσουν οι απόκριες γενικά;;
  3. Τι θα ντυθείς φέτος (αν θα ντυθείς) ή γιατί δεν θα ντυθείς φέτος (αν δεν θα ντυθείς);;
  4. Πες μια μεταμφίεση που έχεις δει κάπου και έχεις μείνει :eek:...
  5. Όταν ήσουν μπέμπης/μπέμπα τι σε ντύνανε;;
  6. Θα πας σε κανένα πάρι μασκέ φέτος;
1. Αμεεε :D- πήγαμε στα Friday's μετά τη σχολή (μην ακούσω σχόλια-ήταν η πιο κοντινή λύση και είμασταν πολύ κουρασμένοι για να το σκεφτούμε πιο σοβαρά το θέμα! :S), περάσαμε τέλεια και έφαγα κοτόπουλο φιλέτο με μία τέλεια σαλάτα στο πλάι. Και potato twisters επειδή επέμεναν οι φίλες μου ότι είναι πολύ ωραία και πρέπει να δοκιμάσω (δεν μου άρεσαν πάντως :angel:)
2. πλάκα έχουν
3. Χμ. Δεν ξέρω... Κάτι από ήρωες του Ντίσνευ ή παραμύθια, θα το σκεφτώ- μπορεί και κάτι τελείως άσχετο
4. πέρυσι... είχε γεμίσει ο τόπος Μαρίες Άσχημες! Τις έβλεπες παντού. :worry:
5. Χμ... Μπέμπα ε; Ιδέα δεν έχω
6. πιθανόν, πολύ πιθανόν (αν δεν είμαι πτώμα όταν τελειώσει η εξεταστ)

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ουφ!! Φρέσκες ερωτησούλες...:)

  1. Το τσίκνησες χθες;; Δώσε αναλυτική περιγραφή του που πήγες, πως τα πέρασες και -κυρίως- τι έφαγες!!:P
  2. Σου αρέσουν οι απόκριες γενικά;;
  3. Τι θα ντυθείς φέτος (αν θα ντυθείς) ή γιατί δεν θα ντυθείς φέτος (αν δεν θα ντυθείς);;
  4. Πες μια μεταμφίεση που έχεις δει κάπου και έχεις μείνει :eek:...
  5. Όταν ήσουν μπέμπης/μπέμπα τι σε ντύνανε;;
  6. Θα πας σε κανένα πάρι μασκέ φέτος;
1. Όχι.
2. Ναι.
3. Τίποτα μάλλον...
4. Τουαλέτα.
5. Γοργόνα.
6. Μπα.
Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1 τίποτα ιδιαίτερο
2 μου ειναι αδιαφορες στις μεγαλες πολεις. μου αρεσουν παρα μα παρα πολυ τα καρναβαλια σε μικρα χωρια η πολεις ανεξαρτητως μεγεθους. πχ ραγκουτσαρια, τι απιθανο καρναβαλι. μικρα χωρια χαμενα στα πυρηναια, εκστασις
3 φετος θα ντυθω πινακας του μαγκριτ. και συγκεκριμενα αυτο:



ηδη το ντυθηκα μια φορα φετος. με καταλαβαν 2 ατομα στα 100 αλλα χου κερς
αυτοι χανουνε :P

4 τσιχλα κατω απο τραπζει
5 πριγκιπισα, ινδιανα, χαβανεζα, τα ιδια και τα ιδια
6 ηδη πηγα και θα παμε αυριο σε αλλο ενα. βαριεμαι λιγο αλλα εχει και την πλακα του. οι αντρες μασκαρευονται μπρουταλ ενω οι γυναικες ακομη και μασκαρεμενες το παιζουν γκομενες, μεγαλα γελια, χιιχ

ε, ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ουφ!! Φρέσκες ερωτησούλες...:)

  1. Το τσίκνησες χθες;; Δώσε αναλυτική περιγραφή του που πήγες, πως τα πέρασες και -κυρίως- τι έφαγες!!:P
  2. Σου αρέσουν οι απόκριες γενικά;;
  3. Τι θα ντυθείς φέτος (αν θα ντυθείς) ή γιατί δεν θα ντυθείς φέτος (αν δεν θα ντυθείς);;
  4. Πες μια μεταμφίεση που έχεις δει κάπου και έχεις μείνει :eek:...
  5. Όταν ήσουν μπέμπης/μπέμπα τι σε ντύνανε;;
  6. Θα πας σε κανένα πάρι μασκέ φέτος;

1.Την τσικνοπέμπτη δεν βγήκα, κάθησα και διάβασα για το μάθημα που έδινα την Παρασκευή και ευτυχώς έγραψα άψογα. Κράτησα δυνάμεις και ξεβιδώθηκα στο headbanging την Παρασκευή:P

2.Δεν τρελαίνομαι κιόλας... Με εκνευρίζουν αυτά τα καρναβαλο-τράγουδα . "Γερασα" στο συγκεκριμένο θέμα, τα βαριέμαι...

3.Ήθελα να ντυθώ Zakk Wylde αλλά βαριόμουν να πάω να αγοράσω μούσια και θα έσκαγα με τόσες κάλτσες που θα έπρεπε να βάλω μέσα απ τα ρούχα για να δείχνω μπρατσωμένη. Αλλιώς μπουφάν με ραφτό bls έχω.

4. Στη Λάρισα πριν 5 χρόνια, ένας είχε ντυθεί τραπέζι. Είχε τοποθετήσει ένα χαρτόνι γύρω από το λαιμό του και για να μην φαίνεται το κεφάλι του είχε φτιάξει με χαρτόνι ένα βάζο με λουλούδια και τρύπες για να βλέπει. Είχε και καρό τραπεζομάντηλο. Χαχαχα

5. Ηρωίδες της Disney και φράουλα. Μικρό ρεζίλεμα χαχαχαχ.

6.Έχω εξεταστική μέχρι 6/3 και ξημεροβραδιάζομαι διαβάζοντας ή σαπίζοντας pc.


Νιού.

1.Τί είναι αυτό που θες να κάνεις/αγοράσεις και όλο το αναβάλλεις;

2.Θα άλλαζες το μέρος που μένεις αν είχες την ευακαιρία; Πού θα πήγαινες;

3.Μία στιγμή της ζωής σου που θα ήθελες να ξαναζήσεις;

4.Τί σου λείπει περισσότερο;

5.Υπάρχουν άτομα που θα ήθελες να γνωρίσεις καλύτερα και είτε δεν είχες την ευκαιρία είτε την είχες και την αγνόησες και το μετάνιωσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1.Τί είναι αυτό που θες να κάνεις/αγοράσεις και όλο το αναβάλλεις;

2.Θα άλλαζες το μέρος που μένεις αν είχες την ευακαιρία; Πού θα πήγαινες;

3.Μία στιγμή της ζωής σου που θα ήθελες να ξαναζήσεις;

4.Τί σου λείπει περισσότερο;

5.Υπάρχουν άτομα που θα ήθελες να γνωρίσεις καλύτερα και είτε δεν είχες την ευκαιρία είτε την είχες και την αγνόησες και το μετάνιωσες;

1. 1 stickaκι γιατί το παλιό μου το κλέψανε. Επίσης θέλω να πάω ένα ταξίδι και λόγω συνθηκών εδώ και 1.5 χρόνο το πηγαίνω από μήνα σε μήνα.

2. ΝΑΙ! Σε κάποια επαρχιακή πόλη, αν έμενα Ελλάδα ή Δουβλίνο ή Οττάβα αν έφευγα εκτός.

3. Χμμμ... Όταν βγήκαν τα αποτελέσματα της πρώτης ολυμπιάδας που είχα διαγωνιστεί και τις πρώτες στιγμές μετά την παρουσιάση της διπλωματικής μου.

4. Αυτή την περίοδο ύπνος και ελεύθερος χρόνος.

5. Ναι.

σειμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γουάιτ-ντράμι:
1.Τί είναι αυτό που θες να κάνεις/αγοράσεις και όλο το αναβάλλεις;

2.Θα άλλαζες το μέρος που μένεις αν είχες την ευακαιρία; Πού θα πήγαινες;

3.Μία στιγμή της ζωής σου που θα ήθελες να ξαναζήσεις;

4.Τί σου λείπει περισσότερο;

5.Υπάρχουν άτομα που θα ήθελες να γνωρίσεις καλύτερα και είτε δεν είχες την ευκαιρία είτε την είχες και την αγνόησες και το μετάνιωσες;

1. Σκληρό δίσκο 1 ΤΒ και θηκούλα διπλή!

2. Μάλλον Πάτρα. Για εξωτερικό Νέα Υόρκη.

3. Τον περσινό θρίαμβο με τα αποτελέσματα της εξεταστικής

4. Βόλτες

5. Ναι


Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νιού.

1.Τί είναι αυτό που θες να κάνεις/αγοράσεις και όλο το αναβάλλεις;

2.Θα άλλαζες το μέρος που μένεις αν είχες την ευακαιρία; Πού θα πήγαινες;

3.Μία στιγμή της ζωής σου που θα ήθελες να ξαναζήσεις;

4.Τί σου λείπει περισσότερο;

5.Υπάρχουν άτομα που θα ήθελες να γνωρίσεις καλύτερα και είτε δεν είχες την ευκαιρία είτε την είχες και την αγνόησες και το μετάνιωσες;

1. Να ξεκινησω γυμναστηριο
2. Ανετα.. εξωτερικο αυτη τη φορα, μαλλον σε καποια μεγαλη ευρωπαικη πολη
3. Με φιλους σε εκδρομη, να γελαμε ασταματητα και να σκεφτομαι οτι αυτο ειναι ευτυχια
4. Η ανεση να πω στην κολλητη μου "σε 10 λεπτα θα βρεθουμε εκει" :~
5. Συνηθως αυτοι που δεν μπαινω στον 'κοπο' να γνωρισω καλυτερα ειναι αυτοι που μου φαινονται αδιαφοροι, αρα οχι

Ερωτησεις:
1. Ποιος πιστευεις οτι θα παρει οσκαρ α ανδρικου ρολου;
2. α γυναικειου;
3. β ανδρικου/γυναικειου;
4. καλυτερης ταινιας;
5. πιστευεις στον θεσμο;
6. καλυτερη εμφανιση στο κοκκινο χαλι; (φωτογραφια απαραιτητη)
7. ποια βραβευση μεχρι τωρα ηταν 100% συμφωνη με τα κριτηρια σου;
διζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιος πιστευεις οτι θα παρει οσκαρ α ανδρικου ρολου;
2. α γυναικειου;
3. β ανδρικου/γυναικειου;
4. καλυτερης ταινιας;
5. πιστευεις στον θεσμο;
6. καλυτερη εμφανιση στο κοκκινο χαλι; (φωτογραφια απαραιτητη)
7. ποια βραβευση μεχρι τωρα ηταν 100% συμφωνη με τα κριτηρια σου;
διζ.
Πίστευα:
1. Θα το έδινα στον Brad Pitt. Βέβαια δεν τα είχα δει όλα.
2. Meryl Streep, επιτέλους... Αν και η Winslet είναι εκπληκτική.
3. Πενέλοπε και Robert Downie Jr. Αλλά η σκιά του Ledger υπήρχε και νίκησε...
4. Button. Ή Slumdog.
5. Πφφφφ, μπα. Σόου είναι.
6. Anne Hathaway

7. Eίμαι βέβαιη ότι η ερμηνεία της Winslet θα με δικαιώσει. :)

Ερωτήσεις:
1. Αν πήγαινες στα όσκαρ τι θα φορούσες; Φωτό παρακαλώ.
2. Τι ξέρεις για τους Μορμόνους;
3. Θα άλλαζες θρησκεία για τον έρωτα;
4. Σου αρέσει το ραβανί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Αν πήγαινες στα όσκαρ τι θα φορούσες; Φωτό παρακαλώ.
2. Τι ξέρεις για τους Μορμόνους;
3. Θα άλλαζες θρησκεία για τον έρωτα;
4. Σου αρέσει το ραβανί;
1. Σμόκιν, αλλά με γραβάτα, όχι παπιγιόν:

Προσθέστε την γραβάτα εσείς (έλεος ο Brad Pitt σε αυτή τη photo).

2. Χριστιανική αίρεση που ξεκίνησε από τις ΗΠΑ, όταν ένας επιχειρηματίας (νομίζω) είδε και καλά ένα όραμα με τον άγγελο Μορόνι (ονόματα που τα βρίσκουν όμως; ), δεν θυμάμαι άλλα για την πάρτυ τους και βαριέμαι να ψάχνω στο google. Απ' ότι ξέρω οι Μορμόνοι είναι πολυγαμικοί και στις κοινωνίες τους η γυναίκα θεωρείται υποδεέστερη.

3. Είμαι άθρησκος (προσοχή, διαφέρει πολύ από το άθεος) και η μόνη περίπτωση να ακολουθήσω κάποια θρησκεία και να υιοθετήσω τις πεποιθήσεις της είναι το να βρω την απόλυτη αλήθεια σε αυτή. Προφανώς ο έρωτας δεν πρόκειται να με επηρεάσει ούτε στο ελάχιστο στο ενδεχόμενο να ακολουθήσω κάποια θρησκεία.

4. Πολύ!


Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αν πήγαινες στα όσκαρ τι θα φορούσες; Φωτό παρακαλώ.
2. Τι ξέρεις για τους Μορμόνους;
3. Θα άλλαζες θρησκεία για τον έρωτα;
4. Σου αρέσει το ραβανί;

1.Μην με κράξετε πολύ...:redface:


(john galliano mon cherie...:inlove:..αυτός ο άνθρωπος και κάλτσες να μου σχεδίαζε, σε μουσείο θα τις έβαζα, ταλεντάρα!!)
2.Αίρεση δεν είναι;; Νομίζω οτι είναι μέλος και ο Flowers (τραγουδιστής των Killers), αλλά δεν το έχω ψάξει και ιδιαίτερα...
3.Λίγο πολύ με καλύπτει η άποψη του Τσιπ περί αθρησκείας...τώρα αν το έχει αυτός τόσο καημό να έχουμε την ίδια θρησκεία στα χαρτιά, οκ, δεν με πειράζει!
4.Δεν τρελαίνομαι παραδόξως, αλλά δεν χαλιέμαι κιόλας...:P

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιδάκι:
Ερωτήσεις:
1. Αν πήγαινες στα όσκαρ τι θα φορούσες; Φωτό παρακαλώ.
2. Τι ξέρεις για τους Μορμόνους;
3. Θα άλλαζες θρησκεία για τον έρωτα;
4. Σου αρέσει το ραβανί;

1.



2. Ότι είναι θρησκεία. Νομίζω δεν πίνουν αλκοόλ και δεν τρώνε κρέας και αυτοί... Αλλά για την πολυγαμία που είπε ο Τσιπ δεν είμαι σίγουρη- έχω την αίσθηση πως παντρεύονται μόνο μία γυναίκα (τη φορά!)
3. τσου. δε βρίσκω το λόγο- άλλωστε, τι σημασία έχει :)
4. αμέεεεε


Καινούριες, με τιπ χοχο :angel:

Βάλε το music library σου στο shuffle
και πες μας τι σου βγάζει- τους τίτλους των τραγουδιών που θα σου βγουν- αν κάθε φορά που αλλάζεις ερώτηση πατάς το βελάκι νεεεξτ :D

1. How would you describe yourself?
2. What do you like in a guy/girl?
3. How do you feel today?
4. What is your lifeʼs purpose?
5. What's your motto?
6. What do you think about very often?
7. What is 2 + 2?
8. What do you think of the person you like?


Μετά απάντα ό,τι θα έλεγες κανονικά, να δούμε αν έπεσε μέσα και το player :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Καινούριες, με τιπ χοχο :angel:

Βάλε το music library σου στο shuffle
και πες μας τι σου βγάζει- τους τίτλους των τραγουδιών που θα σου βγουν- αν κάθε φορά που αλλάζεις ερώτηση πατάς το βελάκι νεεεξτ :D

1. How would you describe yourself?
2. What do you like in a guy/girl?
3. How do you feel today?
4. What is your lifeʼs purpose?
5. What's your motto?
6. What do you think about very often?
7. What is 2 + 2?
8. What do you think of the person you like?
[/FONT]

Μετά απάντα ό,τι θα έλεγες κανονικά, να δούμε αν έπεσε μέσα και το player :p

Πολύ ωραίο!

1. How would you describe yourself? Mirror of madness (norther) , τρελός όντως
2. What do you like in a guy/girl? Self-Righteous f***k (norther) , χαχαχαχα όχι κι έτσι, ειλικρίνεια θα έλεγα
3. How do you feel today? Slave (Serpent) , και πάλι λάθος διότι νιώθω στην τσίτα
4. What is your lifeʼs purpose? Korpens Saga (Fintroll) , Ε κοράκι δε νομίζω να είμαι οπότε θα πω η ευτυχία.
5. What's your motto? Everytime (Freiheit), μπααα δεν έχω μόττο
6. What do you think about very often? Sara Perche Ti amo, εδώ έπεσε μέσα αλλά δεν τη λένε Σάρα!:P
7. What is 2 + 2? Nothing else matters (Metallica), ωωωω καλά...:P
8. What do you think of the person you like? Άπλωσε τα χέρια σου (Πιερίδη), έπεσε μέσα μέχρι αηδίας!:)


Ίδιες! ΜΠΡΑΒΟ Καλυψώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.

Καινούριες, με τιπ χοχο :angel:

Βάλε το music library σου στο shuffle
και πες μας τι σου βγάζει- τους τίτλους των τραγουδιών που θα σου βγουν- αν κάθε φορά που αλλάζεις ερώτηση πατάς το βελάκι νεεεξτ :D

1. How would you describe yourself?
2. What do you like in a guy/girl?
3. How do you feel today?
4. What is your lifeʼs purpose?
5. What's your motto?
6. What do you think about very often?
7. What is 2 + 2?
8. What do you think of the person you like?


Μετά απάντα ό,τι θα έλεγες κανονικά, να δούμε αν έπεσε μέσα και το player :p


1. How would you describe yourself? "Insanity By The Numbers" -Cryptic Slaughter (Σχετικά κοντά έπεσε...ήμανε κάποτε math freak)

2. What do you like in a guy/girl? "River Wide Ocean Deep" - Fates Warning (Χριστέ μου!)

3. How do you feel today? "Extreme Aggressions" - Kreator (μέσαααα...)

4. What is your lifeʼs purpose? "Day Three-Pain" - Ayreon (καμία σχέση. Το αντίθετο ίσως)

5. What's your motto? "Fly On The Wall" - AC/DC (Μέσαααα)

6. What do you think about very often? "Garden Of Delights-Eva" Ancient Rites (Ε όχι και πολύ συχνά..)

7. What is 2 + 2? "Skies At Our Feet" - Drudkh (Βρε λες.. ; )

8. What do you think of the person you like?
"Let The Hammer Fall" - Dead Soul Tribe ( Ε; )

Ίδιες, με άρεσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1.
Καινούριες, με τιπ χοχο :angel:

Βάλε το music library σου στο shuffle
και πες μας τι σου βγάζει- τους τίτλους των τραγουδιών που θα σου βγουν- αν κάθε φορά που αλλάζεις ερώτηση πατάς το βελάκι νεεεξτ :D

1. How would you describe yourself?
2. What do you like in a guy/girl?
3. How do you feel today?
4. What is your lifeʼs purpose?
5. What's your motto?
6. What do you think about very often?
7. What is 2 + 2?
8. What do you think of the person you like?


Μετά απάντα ό,τι θα έλεγες κανονικά, να δούμε αν έπεσε μέσα και το player :p

1. Ηow would u describe yourself: χαιρετίσματα στην εξουσία-Β.Παπακωνσταντίνου (χμμμμ... αν το δούμε αλληγορικά μπορείς να πείς ναι...
2. What do you like in a guy: δεν χρωστάω σε κανένα- Όναρ (χμ?!?! :confused:)
3. How do you feel today?: κι αν είμαι ροκ-Β.Παπακωνσταντίνου (με δεδομένο ότι σήμερα η απάντηση είναι "σκ@τ@" μάλλον άκυρο το κόβω)
4. What is your lifeʼs purpose?: Ο στρατιώτης-Β.Παπακωνσταντίνου (το εμβατήριο μου μου μαθαν να λέω είναι μονότονο και ντρέπομαι να κλαίω?!?! :confused: Μου παν θα βάλω το χακί?!?! Προσπαθεί να μου πει κάτι ο ποιητής?!?!)
5. What's your motto?: Τρίτος Παγκόσμιος-Β. Παπακωνσταντίνου (χμμμ... αν το πας στα πολιτικά u could say this is quite close)
6. What do you think about very often?: Κρύψου - Β. Παπακωνσταντίνου (Ω ΝΑΙ!!!!)
7. What is 2 + 2?: Αδιέξοδο με θέα-Όναρ (βρε λες?!?!?!)
8. What do you think of the person you like? Γέλα πουλί μου (από μια σκοπιά έχει ένα δίκιο...)


Εννοείται τις ίδιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1.

Βάλε το music library σου στο shuffle
και πες μας τι σου βγάζει- τους τίτλους των τραγουδιών που θα σου βγουν- αν κάθε φορά που αλλάζεις ερώτηση πατάς το βελάκι νεεεξτ :D


Λοιπόν, το κουτουρού σύστημα έδειξε...

1. How would you describe yourself?
Anathema-Natural disaster--->Χαχα!! Νομίζω μου το έχουν ξαναπεί οτι γεννήθηκα για την καταστροφή!:redface:
2. What do you like in a guy/girl?Hands open -Snow patrol--->Αυτό που λέμε καλή καρδιά...κοντά έπεσε!
3. How do you feel today?Tρένο-Υπόγεια Ρεύματα--->Περίπου...νιώθω σαν να με πάτησε το τρένο!
4. What is your lifeʼs purpose?Α modern myth-30 seconds to mars--->Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να σημαίνει αυτό!!
5. What's your motto?Ramstein- Hitler--->:blink::rofl::rofl:
6. What do you think about very often?Bullet with a name-Non point--->δεεεεεν έχω τάσεις αυτοκτονίιιιιιας, που λέει και η Αννούλα η Βίσση!
7. What is 2 + 2?Cowboys from hell-Pantera--->:hmm:
8. What do you think of the person you like?Rehab-Amy Whinehouse--->Χοχοχο...:P...τον έβγαλα μπεκρή τον άνθρωπο!!


Tις ίδιες, εννοείται...ζούπερ δουλειά Καλυψάκι μου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξεκόλλα θεματάκι!

Ερωτήσεις:
1. Πόσο εύκολα αποκοιμιέσαι το βράδυ;
2. Ποια ήταν η χειρότερη αρρώστια που πέρασες;
3. Έχεις σχέδια για το Πάσχα;
4. Δείξε μία όμορφη εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top