Μίνι Συνέντευξη

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Νιώθεις αισιοδοξία τώρα που μπήκε η νέα χρονιά? (τύπου, μπορεί στις 31/12 να ήταν όλα στραβά και ανάποδα αλλά τώρα μηδένισε και όλα θα πάνε καλά!:))
2. Έχεις σχεδιάσει να κάνεις τπτ τα Φώτα?
3. Γιατί στα Φώτα σταμάτησαν να έρχονται παπάδες με παπαδοπαίδια στο σπίτι να ...αγιάσουν το χώρο [και να πάρουν ότι έχεις ευχαρίστηση να ρίξεις στο καλάθι που κουβαλάει το παπαδοπαίδι?]
4. Μπορείς να εξηγήσεις επιστημονικά γιατί εκτός από τους Χιώτες πάνε και τα μωρά δυο-δυο στο στέκι? :P
5. Είμαι το μοναδικό μέλος που στην αρχή μπερδεύτηκα με το άβαταρ της Μάρως [καλως ήρθες στο στέκι Μάρω! :)] και νόμιζα ότι ήταν η corpse? :redface:


Απαντήσεις:
1. Ναι! Ξεκίνησε πολύ καλά και συνεχίζει να πηγαίνει τέλεια!!! :D
2. Ναι! Δουλειά!
3. Γιατί ερχόντουσαν και ποτέ; :eek:
4. Χαχαχαχα!!!! Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ αυτό! :P
5. Όχι, και ακόμα μπερδεύομαι! :redface::P

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Νιώθεις αισιοδοξία τώρα που μπήκε η νέα χρονιά? (τύπου, μπορεί στις 31/12 να ήταν όλα στραβά και ανάποδα αλλά τώρα μηδένισε και όλα θα πάνε καλά!:))
2. Έχεις σχεδιάσει να κάνεις τπτ τα Φώτα?
3. Γιατί στα Φώτα σταμάτησαν να έρχονται παπάδες με παπαδοπαίδια στο σπίτι να ...αγιάσουν το χώρο [και να πάρουν ότι έχεις ευχαρίστηση να ρίξεις στο καλάθι που κουβαλάει το παπαδοπαίδι?]
4. Μπορείς να εξηγήσεις επιστημονικά γιατί εκτός από τους Χιώτες πάνε και τα μωρά δυο-δυο στο στέκι? :P
5. Είμαι το μοναδικό μέλος που στην αρχή μπερδεύτηκα με το άβαταρ της Μάρως [καλως ήρθες στο στέκι Μάρω! :)] και νόμιζα ότι ήταν η corpse? :redface:

1. Προσπαθω αλλα δε μου βγαινει
2. Απολυτως..γενικα παντα τα θεωρουσα απαισια ως γιορτη (τελευταια μερα πριν να ανοιξουν σχολεια, με το "Σημερα τα Φωτα κι οι Φωτ..." εβγαζα καντηλες)
3. Σ'εμας ερχονται..μας λυπηθηκε ο θιος
4. Εξαπλωνεται η χαρη μας :pfff:
5. Οχι, κι εγω μπερδευτηκα :P

Ιδιες

+ 6. Πες το αγαπημενο σου σκυλοτραγουδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Groovy

Νεοφερμένος

Η Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
1.Οχι,αυτα τα κανουμε μεχρι τα 15 :P
2.Πηρα το τρενο μετα το σχολειο κ κατεβηκα Αθηνα να δω τον πρωην μου που με ειχε μολις χωρισει μονο για 1 ωρα(αν κ τελικα δεν αξιζε):(:mad:
3.Οχι,εχω κ δικα μου:D


1.Οταν ησασταν παιδια τι θελατε να γινετε ''οταν μεγαλωσετε''?
2.Εχετε κανει κατι για το οποιο ειστε πολυ περιφανοι?
3.Εχετε κλαψει ποτε απο ερωτικη απογοητευση?
4.Πιστευετε στη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1.Οταν ησασταν παιδια τι θελατε να γινετε ''οταν μεγαλωσετε''?
2.Εχετε κανει κατι για το οποιο ειστε πολυ περιφανοι?
3.Εχετε κλαψει ποτε απο ερωτικη απογοητευση?
4.Πιστευετε στη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα?

1.ηθοποιος
2.η δουλεια μου με κανει περιφανη
3.φυσικα και ναι
4.ναι πιστευω.

ιδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
1.Οταν ησασταν παιδια τι θελατε να γινετε ''οταν μεγαλωσετε''?
2.Εχετε κανει κατι για το οποιο ειστε πολυ περιφανοι?
3.Εχετε κλαψει ποτε απο ερωτικη απογοητευση?
4.Πιστευετε στη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα?

1) Αστροναύτης. Μετά είδα ότι ο νταβατζής είναι πιό προσοδοφόρος ενασχόληση και στράφηκα προς τα κεί, μέχρι που τα όνειρά μου γκρεμίστηκαν και έγινα μίστερ Finance.

2) Φυσικά!

3) Επαναλαμβάνομαι αλλά.... Φυσικά!

4) Χα... όχι!

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
1.Οταν ησασταν παιδια τι θελατε να γινετε ''οταν μεγαλωσετε''?
2.Εχετε κανει κατι για το οποιο ειστε πολυ περιφανοι?
3.Εχετε κλαψει ποτε απο ερωτικη απογοητευση?
4.Πιστευετε στη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα?
1. Ψυχολόγος ( :sick: )
2. Σ'ένα χρόνο μέσα, παρουσίασα σε όλους τους τομείς τόση πρόοδο όση δεν παρουσίασα σε όλη μου τη ζωή.
3. Στο κρεβάτι μου βόσκουν δύο-τρία νωπά μυξομάντηλα.
4. Δεν πιστεύω καν στη φιλία, τουλάχιστον όπως την όριζα μέχρι πέρσι.

(Ορίστε ΚουΕ, για να μη λες ότι δεν ποστάρω στο chat n' fun :P)

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1.Οταν ησασταν παιδια τι θελατε να γινετε ''οταν μεγαλωσετε''?
2.Εχετε κανει κατι για το οποιο ειστε πολυ περιφανοι?
3.Εχετε κλαψει ποτε απο ερωτικη απογοητευση?
4.Πιστευετε στη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα?

1.Γιατρέσα τρομάρα μου. Και τώρα που μπήκα άντε να βγω..:hmm:

2.Είμαι αληθινή στα συναισθήματά μου.Είμαι περήφανη που κατάφερα να μπω στη σχολή που ήθελα μετά από 1 χρόνο υστερίας και 150 φαγωμένα στυλό (όχι μόνο το καπάκι, όλα τα ροκάνιζα).

3.Ναι. Ω ναι.

4.Ίσως.

Ερωτήσεις.

1.Ποιο είναι το πιο αηδιαστικό πράγμα που έχεις φάει;

2.Υπάρχουν πράγματα που δεν πρόλαβες ή που δεν τολμάς να πεις σε κάποιον/α; Γιατίιιι;;

3.Όλοι μας αλλάζουμε. Πιστεύεις ότι έχεις αλλάξει προς το καλύτερο; (εγώ το ελπίζω για μένα..)

4.Αν είχες τα χρήματα, τί δώρο θα έκανες στους γονείς σου; (εξαιρούνται : νησιά, πύραυλοι, δεξαμενόπλοια και ιδιωτικά τζετ)

5. Αν έμπαιναν οι κυριούλες απ το how clean is your house στο σπίτι σου, θα έτρωγες παντούφλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
1.Ποιο είναι το πιο αηδιαστικό πράγμα που έχεις φάει;
2.Υπάρχουν πράγματα που δεν πρόλαβες ή που δεν τολμάς να πεις σε κάποιον/α; Γιατίιιι;;
3.Όλοι μας αλλάζουμε. Πιστεύεις ότι έχεις αλλάξει προς το καλύτερο; (εγώ το ελπίζω για μένα..)
4.Αν είχες τα χρήματα, τί δώρο θα έκανες στους γονείς σου; (εξαιρούνται : νησιά, πύραυλοι, δεξαμενόπλοια και ιδιωτικά τζετ)
5. Αν έμπαιναν οι κυριούλες απ το how clean is your house στο σπίτι σου, θα έτρωγες παντούφλα;
1. Λέω να δώσω σοβαρή απάντηση... ... ... εεε, κάτσε να θυμηθώ... κάτι που το είχαμε 1 εβδομάδα στο ψυγείο και είχε γίνει σκ@τα αλλά δε θυμάμαι τι ήταν...
2. Ναι (που δεν πρόλαβα), αλλά μην είσαι περίεργη και θες να μάθεις και το γιατί! :P
3. Ναι!
4. Την αγάπη μου! :D
5. Αυτό μια εκπομπή δεν είναι; Sorry για την ασχετίλα αλλά δε βλέπω τηλεόραση... τέσπα, αν είναι αυτό που νομίζω, καθαρότατο το έχω το σπίτι μου...


Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ερωτήσεις.

1.Ποιο είναι το πιο αηδιαστικό πράγμα που έχεις φάει;

2.Υπάρχουν πράγματα που δεν πρόλαβες ή που δεν τολμάς να πεις σε κάποιον/α; Γιατίιιι;;

3.Όλοι μας αλλάζουμε. Πιστεύεις ότι έχεις αλλάξει προς το καλύτερο; (εγώ το ελπίζω για μένα..)

4.Αν είχες τα χρήματα, τί δώρο θα έκανες στους γονείς σου; (εξαιρούνται : νησιά, πύραυλοι, δεξαμενόπλοια και ιδιωτικά τζετ)

5. Αν έμπαιναν οι κυριούλες απ το how clean is your house στο σπίτι σου, θα έτρωγες παντούφλα;

1.Ενα σαντουιτσ στην Ιταλια με κατι εντερα μεσα..Δεν μου ειχαν πει τι ειναι αλλα μετα απο την πρωτη μπουκια το αφησα στην ακρη..
2.Που δεν τολμαω πολλα,παρα πολλα..Και δεν τολμαω επειδη το ατομο που θελω να του τα πω τυγχανει να ειναι το αφεντικο μου..Αλλα που θα παει..Μολις βρω μια καλυτερη δουλεια θα κανω ηρωικη εξοδο βγαζοντας τα ολα απο μεσα μου..
3.Ετσι πιστευω..
4.Ενα μηνα ταξιδι στην Κινα..
5.Μπα μια χαρα ειναι το τωρινο μου σπιτι..Αν μπαιναν στο πρωτο ετος ακομα θα με κυνηγουσαν..

Νεες ερωτησεις:
1.Πως περασες τις γιορτες σου??
2.Πηγες πουθενα η εμεινες στην πολη?
3.Εισαι ευχαριστημενος απο την δουλεια σου?
4.Εχεις κανει χρηση ναρκωτικων ουσιων?
5.Το μετανιωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Νεες ερωτησεις:
1.Πως περασες τις γιορτες σου??
2.Πηγες πουθενα η εμεινες στην πολη?
3.Εισαι ευχαριστημενος απο την δουλεια σου?
4.Εχεις κανει χρηση ναρκωτικων ουσιων?
5.Το μετανιωσες?

1.Ήρεμα αλλά κοσμοπολίτικα. Γύρισα πολλές χώρες της κεντρικής Ευρώπης by car.

2.Πήγα Ζάγκρεμπ όπου μένουν οι γονείς +Μπρατισλάβα,Πράγα,Βιέννη και Βουδαπέστη.

3.Από τις σπουδές μου...Όχι ιδιαίτερα αλλά δεν έχω προσπαθήσει με όλη μου τη δύναμη ακόμα. Είμαι σε περίοδο αναπροσαρμογής.

4.Όχι.

5.Όχι

Σέεημ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεες ερωτησεις:
1.Πως περασες τις γιορτες σου??
2.Πηγες πουθενα η εμεινες στην πολη?
3.Εισαι ευχαριστημενος απο την δουλεια σου?
4.Εχεις κανει χρηση ναρκωτικων ουσιων?
5.Το μετανιωσες?

1. Ικανοποιητικα. Θα μπορουσα και καλυτερα.
2. Ευβοια
3. Ναι, αλλα θα ηθελα να ειχα τη δυνατοτητα να κανω και αλλα πραγματα.
4. Οχι.
5. Οχι βεβαια.


Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νεες ερωτησεις:
1.Πως περασες τις γιορτες σου??
2.Πηγες πουθενα η εμεινες στην πολη?
3.Εισαι ευχαριστημενος απο την δουλεια σου?
4.Εχεις κανει χρηση ναρκωτικων ουσιων?
5.Το μετανιωσες?

1. Όμορφα, με καλό φαΐ, θέατρο, φίλους, ξενύχτι!
2. Πήγα στο πατρικό μου.
3. Πφ.
4. Όχι.
5. ...

Ερωτήσεις:
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
1.ποτε
2.κανονικο θα ελεγα...αλλωστε τι να το κανω το μεγαλο πορτοφολι:P
3.καλα θα ελεγα...


ιδιες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;

1. Οχι, αλλα ακουγεται ιδιαιτερα ενδιαφερον...
2. Μμμ εχω διαφορα. Και μικρα και μεγαλα...Το μεγαλυτερο ειναι ας πουμε περιπου οσο το μεγεθος ενος φακελου αλληλογραφιας.
3. Υποτιθεται οτι μιλαω αρκετα καλα αγγλικα...

Ιδιες...συν καποιες αλλες:

4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.
5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση:P


Αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;
4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.
5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση:P
1. Όχι και δεν καίγομαι κιόλας.
2. Χμμμ... όσο και ο εξωτερικός μου δίσκος. Αυτό άραγε κάνει μεγάλο το πορτοφόλι μου ή μικρό τον εξωτερικό μου δίσκο? (σε διαστάσεις φαντάζομαι αναφέρεσαι... Γιατί σε.. περιεχόμενο... :/:)
4. χμμμ... όχι κάτι φοβερό... Βασικά η τελευταία φορά που ντράπηκα νομίζω ήταν πριν λίγες μέρες που έκανα δουλειές και κατέβηκα στο περίπτερο για λίγο χωρίς να έχω συνειδητοποιήσει ότι το πρόσωπό μου ήταν εμφανώς πενταβρώμικο [καθάριζα λέμε! :P]
5. ΝΑΙΙΙΙΙ!
6. Εννοείται πως όχι!!! Ένα "βρώμικο" από το πάρκινγκ πίσω από το Χίλτον επιβάλλεται :P

Ίδιες :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;
4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.
5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση

1.Oχι..
2.Δεν εχω πορτοφολι..
3.Συννενοουμαι, αλλα οι φιλοι μου οποτε εχουμε παει εξωτερικο και με ακουνε να μιλαω σκανε στα γελια και λενε οτι μιλαω τελειως σαν ελληναρας...
4.Σιγα μην το ανακοινωσω δημοσια..:)
5.Αν ειναι πολυ μεγαλη η εξοδος νιωθω..Βασικα δεν νιωθω πεινα αλλα μια αναγκη για φαι ως αντισταθμισμα στα ξυδια..
6.Φυσικα και δεν συγκρατουμαι..Γινομαι ερμαιο των παθων μου..:D

Ιδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;

4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.
5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση:P


Αυτα...:)

1. Όχι, αλλά θα γούσταρα.
2. Το ατού δεν είναι το πόσο μεγαλό είναι, αλλά ότι είναι παρδαλό και χρωματιστό.:P
3. Για άτομο που έχει ζήσει και σπουδάσει Βρετανία οικτρά.:PΚάνω γραμματικά λάθη και πάντα το ''format'' των εργασιών μου ήταν πιο χρονοβόρο από το να τις γράφω. Πάντως είναι αρκετά καλά για να κάνω επιστημονική συζήτηση και να καταλάβω τους Σκωτσέζους.:P
4. Συνέχεια. Πρόσφατο, ότι καθάριζα το γραφείο που όλο το πρωί και, αν κι είχα στο μυαλό μου, ξέχασα να κατεβάσω την σακούλα σκουπιδιών με αηδιαστικό περιεχόμενο.
5. Ναι.
6. Προσπαθώ να μην το ρίξω σε κρέπα και τρώω λίγο τυρί ή ψωμί με σαλάμι σπίτι, αν και όταν η παρέα περνάει από Βελανιδιά δεν κρατιέμαι.

Ίδιες, τέλειες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι + Νεράιδα:
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;
4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.
5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση:P
1. Όχι, δεν έλαχε...
2. Δεν χρησιμοποιώ πορτοφόλι για να έχω μαζεμένα τα χρήματά μου (είναι ο πιο εύκολος τρόπος να σου τα κλέψουν).
3. Αρκετά καλά.
4. Δε σου λέω! :pfff: :P
5. Πάντα! Και καταβροχθίζω ότι κρέπα βρεθεί μπροστά μου (αν και στα Γιάννενα υπάρχει μόνο μια κρεπερί ανοιχτή μετά τις 5 τα ξημερώματα και γίνεται της πόρνης από κόσμο...).
6. Δε συγκρατούμαι.

Edit: ίδιες (το ξέχασα, κλασσικά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι + Νεράιδα:
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;
4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.

5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση
:P

1. Όταν ήμουν μικρούλης... :baby:...4...5 χρονών...δεν θυμάμαι. Πολύ θολά θυμάμαι τον πιλότο να με σηκώνει γελώντας και να με βάζει να παίξω με το τιμόνι (ήταν σβηστό το ελικόπτερο :P ) Σίγουρα, πάντως, έχω μπει...και δεν αποκλείεται να ήμουν κι εγώ μέσα όταν ξαναπέταξε...:confused: αλλά αυτή η εικόνα είναι τόσο θολή, ώστε δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν είναι πραγματική ή απλώς να συμπληρώθηκε σε παιδικό όνειρο της επόμενης μέρας... :redface:

2. όχι μεγαλύτερο απ' την κωλότσεπή μου...:P

3. αρκεί να μην είναι κανα επιστημονικό ή φιλοσοφικό κείμενο... :(

4. Δεν μου' ρχεται κάτι στο μυαλό, sorry...:whistle:

5. Όχι. Συνήθως πίνω...χορτάτος.

6. Εάν δεν έχω φάει πριν...δεν συγκρατιέμαι μετά.



Οι ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι &Neraida:
1. Έχεις μπει ποτέ σε ελικόπτερο;
2. Πόσο μεγάλο είναι το πορτοφόλι σου;
3. Μιλάς καλά αγγλικά ή νταξ;
4. Εχεις κανει κατι για το οποιο ντρεπεσαι? Αν ναι, πες μας ποιο ηταν το τελευταιο...Ο,τι θυμασαι τελος παντων.
5. Μετα απο εξοδο για ποτο, νοιωθεις μια τεραστια πεινα...?
6. Εαν η απαντηση στην 5η ερωτηση ειναι "ναι", πες μας τοτε εαν καταφερνεις να συγκρατησεις τον εαυτο σου ή οχι και με ποιον τροπο. Εαν η απαντηση σου ειναι "οχι", τοτε κακο του κεφαλιου σου! Χανεις μια ερωτηση:P

  1. Όχι
  2. Όσο τα κλασσικά που χωράνε μια ταυτότητα χωρίς να την τσαλακώσουν
  3. Αρκετά καλά
  4. Προτιμώ να μην αποκαλύψω
  5. Αν δεν είχα φάει πιο πριν ναι
  6. Συνήθως δεν με ενδιαφέρει να συγκρατηθώ, όταν δεν θέλω να φάω και είναι αργά, ένας τρόπος είναι να πέφτω για ύπνο αφού πιω πολύ νερό.
Ερωτήξεις:

  1. Πιστεύεις στο Θεό;
  2. Πιστεύεις ότι υπάρχει ζωή εκτός Γης;
  3. Θεωρείς ότι έρχεται το τέλος του κόσμου το 2012;
  4. Νομίζεις ότι θα καταφέρει ο άνθρωπος να ζήσει σε άλλους πλανήτες και αν ναι, τι χρονολογία υπολογίζεις να γίνει αυτό;
  5. Πόσα χρόνια νομίζεις ότι θα ζήσεις ακόμα;
  6. Πως θα ήθελες να τελειώσει η ζωή σου όταν θα είναι η ώρα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top