Μίνι Συνέντευξη

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
νεες!

1.ποιο ειναι το μεγαλυτερο ελαττωματα του χαρακτηρα σου;
2.ποιο ειναι το μεγαλυτερο προτερημα του χαρακτηρα σου;
3.τι θα αλλαζες στην εξωτερικη σου εμφανιση;
4.ποιο ειναι το μεγαλυτερο ψεμα που εχεις πει;
5.πες μας κατι πολυ σημαντικο που εχεις κανει μεχρι τωρα στην ζωη σου!
1. Η αφηρημάδα μου.
2. Η δημιουργικότητά μου.
3. Θα έπεφτα πάλι στα κιλά που ήμουν πριν από 5 χρόνια.
4. Ότι ήμουν σε εκδρομή με αμάξη, ενώ ήμουν με μηχανή.
5. Άλλαξα χώρα από το μηδέν...

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
νεες!

1.ποιο ειναι το μεγαλυτερο ελαττωματα του χαρακτηρα σου;
2.ποιο ειναι το μεγαλυτερο προτερημα του χαρακτηρα σου;
3.τι θα αλλαζες στην εξωτερικη σου εμφανιση;
4.ποιο ειναι το μεγαλυτερο ψεμα που εχεις πει;
5.πες μας κατι πολυ σημαντικο που εχεις κανει μεχρι τωρα στην ζωη σου!

1.Είμαι πολύ ευέξαπτη ορισμένες φορές , και εργώ να εκτιμίσω σωστά καταστάσεις..

2.Είμαι σαφής και αποφασιστική.

3.Το ύψος μου (1.65 είναι λίγο)

4.Ότι δεν είμαι εγωίστρια.

5. Ουφ, επιβιώνω..

Σέημ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1)τα νευρα μου:mad:
2) ακουω κ συμβουλευο τους αλλους:hmm:
3)τα κιλα μου:(
4)οτι ημουν Λαρισα ενω ημουν Θεσσαλονικη:worry:
5)σε 2 μηνες εβγαλα την υλη των πανελληνιων κ εγραψα 14,5:clapup:


δικεσ μου τωρα...
1) η μεγαλυτερη θυσια που θα κανες για το αγορι σου/κοπελα σου??
2)τι σε ενοχλει στο αγορι/κοπελα σου κυριως??
3)η ζωη ειναι ωραια γιατι....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από love_angel:
1) η μεγαλυτερη θυσια που θα κανες για το αγορι σου/κοπελα σου??
2)τι σε ενοχλει στο αγορι/κοπελα σου κυριως??
3)η ζωη ειναι ωραια γιατι....??
1. Το να αφιερώσω το μεγαλύτερο μέρος του χρονου μου σε αυτήν, ακόμα κι αν χρειαστεί να αλλάξω κατά ένα μέρος το πρόγραμμά μου και τις συνήθειές μου. Το έχω κάνει μάλιστα.
2. Έχω χωρίσει εδώ και 1.5+ χρόνο. Όταν ξανακάνω σχέση θα σου απαντήσω. :P
3. Είναι ψηλή, ξανθιά με τέλειο κορμί. :P

Ίδιες, προσθέτω και μια δική μου:
4) Κάνεις σχέση με μια κοπέλα (αν είσαι κοπέλα εσύ που απαντάς: αγόρι) που λιώνεις γι' αυτόν/αυτήν. Δυστυχώς η κοπέλα/αγόρι βρίσκεται σε διαφορετική πόλη, αρκετά μακριά και δεν μπορείτε να συναντιέστε πάνω από 1 φορά το μήνα. Πιστεύεις ότι θα διαρκέσει μια τέτοια σχέση ή θα διαλυθεί σύντομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
δικεσ μου τωρα...
1) η μεγαλυτερη θυσια που θα κανες για το αγορι σου/κοπελα σου??
2)τι σε ενοχλει στο αγορι/κοπελα σου κυριως??
3)η ζωη ειναι ωραια γιατι....??


1.τον αφησα με τους φιλους του μονο του στο σαλονι κι εγω εκατσα σε αλλο δωματιο για να πουνε τα δικα τους.
2.οτι καμια φορα ειναι λιγο μουχλιτσας
3.γιατι με αγαπαει και τον λατρευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
δικεσ μου τωρα...
1) η μεγαλυτερη θυσια που θα κανες για το αγορι σου/κοπελα σου??
2)τι σε ενοχλει στο αγορι/κοπελα σου κυριως??
3)η ζωη ειναι ωραια γιατι....??

4) Κάνεις σχέση με μια κοπέλα (αν είσαι κοπέλα εσύ που απαντάς: αγόρι) που λιώνεις γι' αυτόν/αυτήν. Δυστυχώς η κοπέλα/αγόρι βρίσκεται σε διαφορετική πόλη, αρκετά μακριά και δεν μπορείτε να συναντιέστε πάνω από 1 φορά το μήνα. Πιστεύεις ότι θα διαρκέσει μια τέτοια σχέση ή θα διαλυθεί σύντομα;

1.Να αφιερώσω πολύ χρόνο στον οποίο συνήθως περιφερόμουν στη σχολή παίζοντας τάβλι ή σε δισκάδικα αγοράζοντας cd ή σε μεταλλάδικα με τις φίλες.Τώρα περιορίστηκαν κατά πολύ αυτά.

2.Η ανασφάλεια και η κατά καιρούς απαισιοδοξία.

3.Είναι μικρή.

4.Εξαρτάται από την εμπιστοσύνη και τα άτομα. Αν δλδ βρίσκονται για καμιά βδομάδα κάθε μήνα τότε πού το πρόβλημα; Τώρα για μια-δυο μέρες το μήνα... tough decision. Εγώ δεν θα το επιχειρούσα με τίποτα. Ένας απ τους καλύτερούς μου φίλους πάλι είναι μαζί με μια κοπέλα απ την παρέα μου. Ο ένας Κρήτη η άλλη Σαλόνικα. Αλλά κάνουν τα πάντα για να είναι μαζί και παιρνούν μέρες ολόκληρες ο ένας σπίτι του άλλου. Το κακό είναι η έλλειψη επικοινωνίας όταν είσαι μακριά απ τον άλλον. Με μηνύματα κτλ γίνονται τρελές παρεξηγήσεις..

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ (ΓΙΟΥΚ ΓΙΟΥΚ)

1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένηα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)

2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;

3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;

4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;

5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένηα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)
2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;
3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;
4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;
5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;

  1. Αν ήξερα ότι είναι από τηλεπαιχνίδι και μοιράζει λεφτά και ΔΕΝ είχα μόλις ξυπνήσει, ναι...
  2. Ναι, σε όλους μπορεί να συμβεί
  3. Είχα τρακάρει με το μηχανάκι, πετάχτηκα και έσκασα στην άσφαλτο στο αντίθετο ρεύμα όπου διερχόμενο αυτοκίνητο σταμάτησε στο 1 μέτρο.
  4. Έχω χρόνια να δω (ή τουλάχιστον να θυμηθώ όνειρο)
  5. Όχι, ποτέ δεν άφηνα κάποιον να φτάσει στο σημείο να γίνει βδέλλα.
Τις ίδιες, συν τις παρακάτω
6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ (ΓΙΟΥΚ ΓΙΟΥΚ)

1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένηα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)

2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;

3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;

4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;

5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;

6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;

1. Ο τυπος μιλαει περισσοτερο και απο μενα...τρελλη εισαι?!:P

2. Γουελ...να χωνεψω τα 30' επειδη τον γουσταρω τρελλα, αλλα να "ξεχασει" και οχι να ξεχασει το πορτοφολι του, ε οχι....ειναι του ματς φορ μι....στο καλο και να μου γραφει σε πρασινο χαρτι..:)

3. Χμ...βεβαιο θανατο...οχι αποκλειεται...εχω μνημη ψαριου, αλλα αυτο θα το θυμομουν...:)
Το μονο ας πουμε σοβαρο που ειχα, ειναι οτι σε ενα ατυχημα με αυτοκινητο για χιλιοστα δεν εχασα το ενα μου ματι...

4. Βασικα τρομαξα με ενα ονειρο που ειδε με εμενα καποιος αλλος..κρατουσα λενε μωρο στην αγκαλια μου...και ερμηνευοντας το κατεληξαν στο οτι ειναι στενοχωρια...Τωρα για να ειμαι ειλικρινης δεν τρομαξα, αλλα ανησυχησα λιγο και ας μην πιστευω και τοσο σε αυτα...το θεμα ειναι οτι οντως συνεβει κατι σοβαρο..

5. Χμ..εχω φροντισει πλεον στα 31 μου να τις εχω ξεφορτωθει και εχω βρει τροπο να μη μου κολλανε καινουργιες...

6. Μμμμ...αγαπημενο...Βασικα λατρευω τα ζυμαρικα...αλλα αυτη τη στιγμη εχω ορεξη για γιουβαρλακια....με μπολικο λεμονακι....μιαμ μιαμμμμ
(οχι δεν ειμαι εγκυος...:P, απλα πειναω!:P)

7. Μωρε ξερω να μαγειρευω παρα πολλα. Ειδικα ζυμαρικα...σιγα την τεχνη...Το θεμα ειναι οτι βαριεμαι τα μαλα....και την κουζινα τη βλεπω σαν "τον εξω απο δω"...:redface:

Ιδιες...με αρεσαν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum + Fandago:
1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)

2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;

3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;

4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;

5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
+
6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;
1. Όχι!
2. Στο πρώτο ραντεβού συγχωρώ τα πάντα. Ίσως και στο δεύτερο. Επειδή όμως θέλω το αίσθημα να είναι και λίγο συνεπές σε κάποια πράγματα, θα το έβλεπα αρκετά αρνητικά αν συνεχιζόταν και στο 3ο ραντεβού.
3. Δεν έχω φτάσει ποτέ σε τέτοιο σημείο (απ' όσο θυμάμαι τουλάχιστον).
4. Δε θυμάμαι. Τώρα τελευταία βλέπω μόνο καλά όνειρα.
5. Όχι πια...
6. Ότι έχει σχέση με πουλερικά και ζυμαρικά. :slourp:
7. Ναι... όχι καλά, αλλά good enough για να μη φεύγουν λεφτά στα delivery.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ (ΓΙΟΥΚ ΓΙΟΥΚ)

1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)
2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;
3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;
4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;
5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
Αρχική Δημοσίευση από fandago

6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;

Απαντάω
1. Οχι με τίποτα!
2. Φυσικά και όχι(αν και θα το σκεφτόμουν) αλλά δεν ανέχομαι να με στήνουν.
3. ΜΠα δεν είχα καμία τέτοοια εμπειρία ακόμα!!
4. ΔΕν θυμάμε ποτέ μα ποτέ τα όνειρα και τρομάζω μονο ξύπνια!
5. Μπα δεν έχω. Είχα κάποια στιγμή και τις έκανα πέρα... με κουράζουν πολύ.
6. Μακαρονάδα με καρμπονάρα(και με οτι άλλο)
7. Φυσικά αλλιώς θα πέθαινα στην πείνα όταν λείπει η μαμα.


ιδιες!!!!! έλα πάμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ (ΓΙΟΥΚ ΓΙΟΥΚ)
1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένηα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)
2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;
3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;
4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;
5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
Τις ίδιες, συν τις παρακάτω
6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;
1. Όχι δα.
2. Ναι, αλλά θα περίμενα "αποζημίωση".
3. Εμ, όχι και θάνατο. Απλά μία φορά παραλίγο να πέσω μέσα στο μηχανοστάσιο ενός σκάφους, μέσα από μία καταπακτή. Σαν καλή μαϊμού τέντωσα χέρια-πόδια και έμεινα να αιωρούμαι πάνω από την τρύπα!
4. Δε θυμάμαι.
5. Ναιιι.
6. Ιαπωνικό γενικά, σούσι και okonomiyaki, αυτόν τον καιρό.
7. Όχι, αλλά θέλω να πείσω τον ιχλίμπεντιχ να μάθουμε.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ (ΓΙΟΥΚ ΓΙΟΥΚ)
1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένηα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)
2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;
3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;
4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;
5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Τις ίδιες, συν τις παρακάτω
6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;

1. Στον Ανδρεα δε θα ανοιγα; Στον μικρο ηρωα της καθημερινοτητας μας; Σ'αυτον που αλλαξε την τηλεοραση στην Ελλαδα; Σαφως οχι, αι χειτ!
2. Δεν θα προλαβαινα να δω οτι ξεχασε το πορτοφολι του. Ακου μιση ωρα στησιμο.
3. Κανα δυο φορες..δεν ξερω αν ηταν βεβαιος θανατος, αλλα κανα δυο σπασμενα χερια/ποδια θα πρεπε να χα οπωσδηποτε
4. Οτι οδηγουσα και δεν επιανε το φρενο
5. Οχι
6. Αρακας/γεμιστα
7. Τον αρακα ναι, τα γεμιστα οχι

Ιδγιεεεεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)

2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;

3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;

4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;

5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
+
6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;

1. Καλώς το παιδί, πέρασε μέσα!

2. Έχει γίνει με παλιότερο ραντεβούδι αλλά όχι ακριβώς έτσι. Με είχε αφήσει 45 λεπτά να περιμένω στη Βικτώρια νυχτιάτικα. Στο δεκάλεπτο μου λέει είμαι σταθμό Θησείο έρχομαι σε ένα λεπτό (3 σταθμούς πιό μακριά). Ήρθε μετά από μισή ώρα και μάλιστα πούλαγε τσαμπουκά γιατί θύμωσα "άδικα" και μετά πήγε να ξαναφύγει "εκνευρισμένη"! Αν μου λεγε ευθέως ότι ήθελε να πιεί καφέ, ίσως και να περίμενα, αλλά όχι θεατριλίκια και μετά ΚΑΙ τα ρέστα... Να είμαστε τίμιοι με τους άλλους, δε μας χρωστάνε κάτι να περιμένουν να τελειώσουμε ότι απόλαυση κάνουμε. Όταν κανονίζεις, κανονίζεις!

3. Ήμουν 2α-3η Λυκείου δε θυμάμαι ακριβώς. Ανέβαινα το δρόμο προς το σπίτι μου, στο Κιάτο. Είχα μόλις βγεί από ένα μαγαζί που μαζεύεται όλη η νεολαία, κόντρες με τ' αμάξια, τσαμπουκάδες κλπ και στη διασταύρωση με την παλαιά εθνική που έπρεπε να περάσω απέναντι, έρχεται από Πάτρα ένας πιτσιρικάς με ένα αμάξι κι άρχισε τα παντιλίκια. Χειρόφρενο στη στροφή και να ρχεται με τις πάντες κατα πάνω μου. Μετακινήθηκα τσάκα τσάκα 4-5 βήματα, όσο πρόλαβα. Με ακούμπησε λίγο το πίσω μέρος του αμαξιού, αλλά άμα δεν είχα μετακινηθεί θα με είχε "ακουμπήσει" και το χέρι του Θανάτου.

4. Κάτι με γιατρούς και νοσοκομεία, μη το συζητήσουμε...

5. Ναι και απορώ πως το επιτρέπω...:mad:

6. Μακαρόνια με κιμά, παστίτσιο, μουσακά, δε μπορώ να διαλέξω...

7. Μπα, η σπεσιαλιτέ μου είναι ο γαλλικός καφές και ο φραπές. Μέχρι εκεί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Νίνα+Θοδωρούλης:
1.Αν χτυπούσε την πόρτα σου ο Μικρούτσικος κρατώντας μια κάμερα και ένα μικρόφωνο θα του άνοιγες; (ιου)

2.Αν το ραντεβούδι σου σε έστηνε 30' και μετά "ξεχνούσε" και το πορτοφόλι του/της θα ξανάβγαινες μαζί του/της;

3.Θυμάσαι αν ξέφυγες ποτέ από βέβαιο θάνατο; Τί έγινε;

4.Τί όνειρο είδες πρόσφατα και τρόμαξες;

5.Υπάρχουν "βδέλες" στη ζωή σου;
+
6. Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό;
7. Ξέρεις να το μαγειρεύεις;

1.Όχι ρε παιδιά...να μας δει η Δημητρούλα, να πληγωθεί το υπερεγώ της και να κλαίει μετά πάλι στην Λαμπίρη!! Όχι, δεν μπορώ να κάνω τέτοιο πράγμα, δεν θέλω να βαρύνω το κάρμα μου...:pfff::P
2.Ναι, δεν έχω τέτοια κολλήματα...θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα
3.Δεν μου έχει τύχει κάτι τόσο τραβηγμένο-ευτυχώς!
4.Ότι ήμουν καθισμένη σε ένα δωμάτιο και δεν μπορούσα να μιλήσω, να κουνηθώ, τίποτα...μόνο έκλαιγα!:confused:
5.Ωωω ναι...
6.Παστίτσιο, πιτόγυρος, κοτομπέικον, σπετσοφάι, σουφλέ με πέννες και τυριά...:slourp:
Είμαι πολύ της υγιεινής διατροφής βλέπετε...
7.Να σου πω, σουφλέ, σπετσοφάι και παστίτσιο ξέρω και τα πετυχαίνω κιόλας, τα άλλα όμως δεν...:no:

Ουφ, θα βάλω πάλι Νέεεεεες...
1.Έστω ότι κάπου βρίσκεις ένα λυχνάρι, το τρίβεις και εμφανίζεται ένα τζίνι και δικαιούσε μόνο 3 ευχές...τι του ζητάς;;
2.Έστω ότι κάποιος ανώνυμος ευεργέτης (Μεγάλες Προσδοκίες και έτσι...:P) σου πληρώνει τα δίδακτρα για να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς (ανεξαρτήτως από βιοποριστικούς σκοπούς) σε μια ξένη χώρα, τι επιλέγεις να σπουδάσεις και που;;
3.Έστω ότι είσαι με το αίσθημα κάμποσο καιρό και κανονίζετε ταξιδάκι αναψυχής- που θα τον/τη πας και γιατί;;;
4.Αφιέρωσε ένα τραγούδι στο e-steki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουφ, θα βάλω πάλι Νέεεεεες...
1.Έστω ότι κάπου βρίσκεις ένα λυχνάρι, το τρίβεις και εμφανίζεται ένα τζίνι και δικαιούσε μόνο 3 ευχές...τι του ζητάς;;
2.Έστω ότι κάποιος ανώνυμος ευεργέτης (Μεγάλες Προσδοκίες και έτσι...:P) σου πληρώνει τα δίδακτρα για να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς (ανεξαρτήτως από βιοποριστικούς σκοπούς) σε μια ξένη χώρα, τι επιλέγεις να σπουδάσεις και που;;
3.Έστω ότι είσαι με το αίσθημα κάμποσο καιρό και κανονίζετε ταξιδάκι αναψυχής- που θα τον/τη πας και γιατί;;;
4.Αφιέρωσε ένα τραγούδι στο e-steki...

1. Θα ειναι προσωπικες....:
α.Υγεια σε μενα και στα αγαπημενα μου προσωπα,
β. αγαπη-ερωτα στη ζωη μου,
γ. τζοκερ.
2. Χμμ...ΗΠΑ, υποκριτικη.
3. Πραγα, διοτι εχω ακουσει οτι ειναι μαγευτικη
4. Χμμ....


Ιδιες, πολυ ομορφες.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Πανέξυπνη η επιλογή των ευχών, Νεράιδα, κάλυψες τα πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μάρα:
1.Έστω ότι κάπου βρίσκεις ένα λυχνάρι, το τρίβεις και εμφανίζεται ένα τζίνι και δικαιούσε μόνο 3 ευχές...τι του ζητάς;;
2.Έστω ότι κάποιος ανώνυμος ευεργέτης (Μεγάλες Προσδοκίες και έτσι...:P) σου πληρώνει τα δίδακτρα για να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς (ανεξαρτήτως από βιοποριστικούς σκοπούς) σε μια ξένη χώρα, τι επιλέγεις να σπουδάσεις και που;;
3.Έστω ότι είσαι με το αίσθημα κάμποσο καιρό και κανονίζετε ταξιδάκι αναψυχής- που θα τον/τη πας και γιατί;;;
4.Αφιέρωσε ένα τραγούδι στο e-steki...
1. α) Υγεία και ευτυχία σε μένα και τα πρόσωπα που αγαπώ. β) Να πετύχω όσους στόχους έχω βάλει. γ) Να ξαναερωτευτώ σύντομα και να κρατήσει η σχέση για καιρό. Προτιμώ τις ρεαλιστικές ευχές.
2. ΗΠΑ, Τεχνητή Νοημοσύνη.
3. Ιαπωνία ή Σουηδία.
4. Θα βάλω ένα μετά με edit γιατί η pstn σέρνεται.

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουφ, θα βάλω πάλι Νέεεεεες...
1.Έστω ότι κάπου βρίσκεις ένα λυχνάρι, το τρίβεις και εμφανίζεται ένα τζίνι και δικαιούσε μόνο 3 ευχές...τι του ζητάς;;
2.Έστω ότι κάποιος ανώνυμος ευεργέτης (Μεγάλες Προσδοκίες και έτσι...:P) σου πληρώνει τα δίδακτρα για να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς (ανεξαρτήτως από βιοποριστικούς σκοπούς) σε μια ξένη χώρα, τι επιλέγεις να σπουδάσεις και που;;
3.Έστω ότι είσαι με το αίσθημα κάμποσο καιρό και κανονίζετε ταξιδάκι αναψυχής- που θα τον/τη πας και γιατί;;;
4.Αφιέρωσε ένα τραγούδι στο e-steki...
1.
α. Υγεια για οσους θελησω.
β. Αθανασια για οσους θελησω (με δυνατοτητα να επιλεξουμε να πεθανουμε)
γ. Καποια υπερφυσικη ικανοτητα, μεσω της οποιας θα αποκτησω οτι αλλο χρειστω.
2.Σκηνοθεσια, ΗΠΑ.
3. Αν υπαρχει ρευστο+χρονος, ειτε ΗΠΑ σε διαφορα μερη + Καραιβικη, ειτε γυρο Ευρωπης.
4. Bad Religion - Incomplete

Ιδιες +

5. Δεχεσαι μυστικά σε μια σοβαρη σχεση ;
6. Θα ηθελες να μαθεις bowling ? Σε ενδιαφερει σαν διασκεδαση ; Θα καταπιανοσουν με αυτο σαν αθλημα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ουφ, θα βάλω πάλι Νέεεεεες...
1.Έστω ότι κάπου βρίσκεις ένα λυχνάρι, το τρίβεις και εμφανίζεται ένα τζίνι και δικαιούσε μόνο 3 ευχές...τι του ζητάς;;
2.Έστω ότι κάποιος ανώνυμος ευεργέτης (Μεγάλες Προσδοκίες και έτσι...:P) σου πληρώνει τα δίδακτρα για να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς (ανεξαρτήτως από βιοποριστικούς σκοπούς) σε μια ξένη χώρα, τι επιλέγεις να σπουδάσεις και που;;
3.Έστω ότι είσαι με το αίσθημα κάμποσο καιρό και κανονίζετε ταξιδάκι αναψυχής- που θα τον/τη πας και γιατί;;;
4.Αφιέρωσε ένα τραγούδι στο e-steki...

  1. Λοιπόν:
    • Να έχω τη δυνατότητα του να ελέγχο τον χόρο και τον χρόνο (Χίρο style :P)
    • Να είμαι υγιής εγώ και όσοι αγαπώ.
    • Backup για άλλη ώρα
  2. Game Development/USA (θα έλεγα Game Development/Sweden, αλλά εκεί είναι δωρεάν :P)
  3. Ιαπωνία
  4. Δεν μου έρχεται κάτι τώρα...
  5. Όχι.-
  6. Ξέρω, αλλά δεν θα ασχολιόμουν πέρα από μια φορά στις τόσες
ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.Έστω ότι κάπου βρίσκεις ένα λυχνάρι, το τρίβεις και εμφανίζεται ένα τζίνι και δικαιούσε μόνο 3 ευχές...τι του ζητάς;;
2.Έστω ότι κάποιος ανώνυμος ευεργέτης (Μεγάλες Προσδοκίες και έτσι...:P) σου πληρώνει τα δίδακτρα για να σπουδάσεις αυτό που αγαπάς (ανεξαρτήτως από βιοποριστικούς σκοπούς) σε μια ξένη χώρα, τι επιλέγεις να σπουδάσεις και που;;
3.Έστω ότι είσαι με το αίσθημα κάμποσο καιρό και κανονίζετε ταξιδάκι αναψυχής- που θα τον/τη πας και γιατί;;;
4.Αφιέρωσε ένα τραγούδι στο e-steki...
5. Δεχεσαι μυστικά σε μια σοβαρη σχεση ;
6. Θα ηθελες να μαθεις bowling ? Σε ενδιαφερει σαν διασκεδαση ; Θα καταπιανοσουν με αυτο σαν αθλημα ;
1. Να πάρω τη θέση, να λυθεί το θέμα το οικογενειακό, να χάσω 5 κιλά.
2. Θα έκανα ένα διδακτορικό στην Ελβετία.
3. Χμ... Είτε Ζαγοροχώρια είτε Βιέννη. Όχι ότι με χαλάει το Μαϊάμι.
4. "Εγώ κι εσύ μαζί". Αλλά από τον Αλκίνοο.
5. Εννοείς να υπάρχουν μεταξύ μας; Όχι μεγάλα.
6. Παίζω άμα λάχει, αλλά έχω άλλες προτεραιότητες. ;)

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top