Μίνι Συνέντευξη

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
  1. Με ποια άτομα συνήθως συζητάς τα σοβαρά σου προβλήματα; Υπάρχει άτομο που να πεις "θα το συζητήσω πρώτα με αυτόν/ή";
  2. Έχεις 24 ώρες ελεύθερες να τις διαθέσεις στον ίδιο σου τον εαυτό. Πώς τις διαθέτεις; Θα ξεκουραστείς στο σπίτι; Θα πας για ψώνια;
  3. Πάμε στα ψώνια: τι σου αρέσει να κάνεις δώρο στον εαυτό σου;
  4. Χριστούγεννα: μία εποχή σαν όλες τις άλλες; Ή είναι για σένα ξεχωριστές οι μέρες; (Ναι/Όχι/και γιατί :Ρ)
  5. Μ' αγαπάς; :P
6. Σου αρέσει ο στολισμός από Νοέμβρη ή σε ενοχλεί?
7. Ποτε μπήκες πρόσφατα σε αεροπλάνο?

1. Με τις δύο κολλητές μου, Ι. και Κ., αλλά και με τη φίλη/συγκάτοικο, επίσης με τον ιχλίμπεντιχ. Απλά αυτός δεν ξέρει να δίνει συμβουλές. :P
2. Λίγο απ' όλα... Θα κάνω beaute, θα πάω γυμναστήριο, θα κοιμηθώ πολύ, ίσως μία ωραία βόλτα...
3. Καλλυντικά. Ίσως και ρούχα.
4. Είναι ξεχωριστή εποχή, γιατί λατρεύω τη γλυκειά ζεστή ατμόσφαιρα, ενώ είναι οι μέρες που περνάω πιο πολύ χρόνο με τους δικούς μου. Και έχει και καλό φαΐ.
5. Καλός είσαι ,νι. :P :bigarmhug
6. Δε με ενοχλεί έξω, γιατί με τέτοια μουντάδα, καλό μας κάνει. Στην Ελλάδα μου "χτυπάει" πιο άσχημα.
7. Την Κυριακή.

Ερωτήσεις:
1. Θα πας για τις γιορτές στο πατρικό σου και μία φίλη σου ζητάει να φύγετε για 3-4 μέρες οι δυό σας. Τι λες;
2. ...ωστόσο έτσι θα δεις πολύ λιγότερο άλλους φίλους, που έχουν περιορισμένες διακοπές. Τι κάνεις;
3. Πιστεύεις στο μάτιασμα;
4. Πόσα λεφτά δίνεις για δώρο γενεθλίων κολλητού/-ής ή αμόρε;
5. Έχεις πάει ποτέ Καστοριά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Θα πας για τις γιορτές στο πατρικό σου και μία φίλη σου ζητάει να φύγετε για 3-4 μέρες οι δυό σας. Τι λες;
2. ...ωστόσο έτσι θα δεις πολύ λιγότερο άλλους φίλους, που έχουν περιορισμένες διακοπές. Τι κάνεις;
3. Πιστεύεις στο μάτιασμα;
4. Πόσα λεφτά δίνεις για δώρο γενεθλίων κολλητού/-ής ή αμόρε;
5. Έχεις πάει ποτέ Καστοριά;

  1. Αν είναι απλά φίλη μου, θα προτιμήσω το πατρικό και θα της ξεκαθαρίσω γιατί δεν μπορώ. Αν είναι κάτι παραπάνω από φίλη μου θα βρω 3-4 μέρες των γιορτών για να πάμε τα δυο μας και θα κανονίσω τις υπόλοιπες να είμαι στο πατρικό.
  2. Για την δεύτερη περίπτωση που θα πάω δηλαδή, θα κανονίσω έτσι τις μέρες ώστε να δω όσους περισσότερους μπορώ
  3. Ναι
  4. γύρω στα 20-30? αλλά έχω δώσει και 80? για φίλους. Για αμόρε δεν είχα περιορισμό ποτέ, αρκεί να μου άρεσε αυτό που έπαιρνα
  5. Ναι, 2 φορές

ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
  1. Με ποια άτομα συνήθως συζητάς τα σοβαρά σου προβλήματα; Υπάρχει άτομο που να πεις "θα το συζητήσω πρώτα με αυτόν/ή";
  2. Έχεις 24 ώρες ελεύθερες να τις διαθέσεις στον ίδιο σου τον εαυτό. Πώς τις διαθέτεις; Θα ξεκουραστείς στο σπίτι; Θα πας για ψώνια;
  3. Πάμε στα ψώνια: τι σου αρέσει να κάνεις δώρο στον εαυτό σου;
  4. Χριστούγεννα: μία εποχή σαν όλες τις άλλες; Ή είναι για σένα ξεχωριστές οι μέρες; (Ναι/Όχι/και γιατί :Ρ)
  5. Μ' αγαπάς; :P

1. Η μάνα μου. Έπειτα πατέρας και για πιο λάητ θέματα , μιλάω με αμορεμίο και την φιλεναδούμπα.
2. 10ωρο ύπνο γιατί αυτόν τον καιρό τον χρειάζομαι πολύ, και μετά να ηρεμίσω, μόνη κατά προτίμηση, να παίξω λίγο κιθάρα και να μαγειρέψω κάτι καλό.
3. Τσε-ντε.-

4.Δεν μου κάνουν καμία ιδιαίτερη αίσθηση. Απλά ότι ξαναβρίσκομαι με τη φαμίλια ;)

5.Ο Γιώργος και τα κορτσούδια του!:)

Ερωτήξεις ναουμ κιετσι.

1.Τί θα μπορούσε να σου χαλάσει την μέρα ή και τη βδομάδα σε διάθεση, αν γινόταν;

2. Απαρίθμησε 3 πράγματα που πιστεύεις ότι ποτέ δεν θα αποκτήσεις. (μην πεις "νησί στον Ειρηνικό" :P)

3.Πες μας ένα ελάττωμά σου που σε απασολεί και σε φέρνει σε δύσκολη θέση συχνά (έλα μην ντρέπεσαι, εγώ π.χ. εκνευρίζομαι πιο εύκολα κι απ τον Ντόναλντ)

4.Τί κάνεις για να δραπετεύεις έστω και λίγο απ την καθημερινή μπουχτίαση;

5.Θα έκανες ποτέ πλαστική εγχείρηση αν δεν ήταν απαραίτητο (λόγω ατυχήματος π.χ.) ;
Που; που;που ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτήξεις ναουμ κιετσι.

1.Τί θα μπορούσε να σου χαλάσει την μέρα ή και τη βδομάδα σε διάθεση, αν γινόταν;

2. Απαρίθμησε 3 πράγματα που πιστεύεις ότι ποτέ δεν θα αποκτήσεις. (μην πεις "νησί στον Ειρηνικό" :P)

3.Πες μας ένα ελάττωμά σου που σε απασολεί και σε φέρνει σε δύσκολη θέση συχνά (έλα μην ντρέπεσαι, εγώ π.χ. εκνευρίζομαι πιο εύκολα κι απ τον Ντόναλντ)

4.Τί κάνεις για να δραπετεύεις έστω και λίγο απ την καθημερινή μπουχτίαση;

5.Θα έκανες ποτέ πλαστική εγχείρηση αν δεν ήταν απαραίτητο (λόγω ατυχήματος π.χ.) ;
Που; που;που ;

1. Kαποιο ηλιθιο σκηνικο στη δουλεια, τσακωμος με καποιον δικο μου, η κακη διαθεση των παππουδακιων μου
2. Μεσημεριανη εκπομπη, πρωιναδικο, και θεση στο δελτιο ειδησεων :X
3. Η εντυπωση της σνομπαριας που αφηνω σε οσους δε με ξερουν, τη στιγμη ειδικα που εγω πιστευω οτι δειχνω οσο πιο φιλικη μπορω.
4. Περπαταω απο το Συνταγμα μεχρι το Θησειο
5. Ναι. Δε λεω, δε λεω

Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήξεις ναουμ κιετσι.
1.Τί θα μπορούσε να σου χαλάσει την μέρα ή και τη βδομάδα σε διάθεση, αν γινόταν;
2. Απαρίθμησε 3 πράγματα που πιστεύεις ότι ποτέ δεν θα αποκτήσεις. (μην πεις "νησί στον Ειρηνικό" :P)
3.Πες μας ένα ελάττωμά σου που σε απασολεί και σε φέρνει σε δύσκολη θέση συχνά (έλα μην ντρέπεσαι, εγώ π.χ. εκνευρίζομαι πιο εύκολα κι απ τον Ντόναλντ)
4.Τί κάνεις για να δραπετεύεις έστω και λίγο απ την καθημερινή μπουχτίαση;
5.Θα έκανες ποτέ πλαστική εγχείρηση αν δεν ήταν απαραίτητο (λόγω ατυχήματος π.χ.) ;
Που; που;που ;
1. Βιαιότητες εις βάρος κάποιου σκυλιού, μία συγκεκριμένη επαγγελματική αποτυχία...
2. Αδιαφορία για το περιβάλλον, Hummer τζηπ, αδιαλλαξία.
3. Η έλλειψη κοινωνικότητάς μου.
4. Επιδρομή σπίτι μου, εκδρομή στη φύση ή σπα.
5. Έχω ήδη κάνει στα αυτιά, θα έκανα ίσως λίφτινγκ πολύυυ αργότερα.
Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ερωτήξεις ναουμ κιετσι.

1.Τί θα μπορούσε να σου χαλάσει την μέρα ή και τη βδομάδα σε διάθεση, αν γινόταν;

2. Απαρίθμησε 3 πράγματα που πιστεύεις ότι ποτέ δεν θα αποκτήσεις. (μην πεις "νησί στον Ειρηνικό" :P)

3.Πες μας ένα ελάττωμά σου που σε απασολεί και σε φέρνει σε δύσκολη θέση συχνά (έλα μην ντρέπεσαι, εγώ π.χ. εκνευρίζομαι πιο εύκολα κι απ τον Ντόναλντ)

4.Τί κάνεις για να δραπετεύεις έστω και λίγο απ την καθημερινή μπουχτίαση;

5.Θα έκανες ποτέ πλαστική εγχείρηση αν δεν ήταν απαραίτητο (λόγω ατυχήματος π.χ.) ;
Που; που;που ;

1. Ένας τσακωμός με κοντινό πρόσωπο...
2. Υπερβολική κοινωνικότητα, ταλέντο στο τραγούδι (:P), ξανθά μαλλιά
3. Ότι αργώ σχεδόν παντού...έχω εφαρμόσει το ακαδημαϊκό τέταρτο στα πάντα! Και να φανταστείς ότι το ρολόι μου τρέχει και 5' μπροστά...
4.Τα γνωστά...λίγα ρουχαλάκια στην βαλίτσα και όπου φύγει φύγει! Άντε, στις ήρεμες μέρες να πάω να χαζέψω την θάλασσα για κανα 3ωρο...
5.Δύσκολα γιατί είμαι φοβιτσιάρα...το πολύ πολύ να πείραζα λίγο την μύτη μου επειδή θυμίζει την Μις Πίγκυ στο Μάπετ Σόου!

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ερωτήξεις ναουμ κιετσι.

1.Τί θα μπορούσε να σου χαλάσει την μέρα ή και τη βδομάδα σε διάθεση, αν γινόταν;

2. Απαρίθμησε 3 πράγματα που πιστεύεις ότι ποτέ δεν θα αποκτήσεις. (μην πεις "νησί στον Ειρηνικό" :P)

3.Πες μας ένα ελάττωμά σου που σε απασολεί και σε φέρνει σε δύσκολη θέση συχνά (έλα μην ντρέπεσαι, εγώ π.χ. εκνευρίζομαι πιο εύκολα κι απ τον Ντόναλντ)

4.Τί κάνεις για να δραπετεύεις έστω και λίγο απ την καθημερινή μπουχτίαση;

5.Θα έκανες ποτέ πλαστική εγχείρηση αν δεν ήταν απαραίτητο (λόγω ατυχήματος π.χ.) ;
Που; που;που ;

:D Μ άρεσε το "ερωτήσεις ναουμ κιετσι"

1. Τσακωμός με τους γονείς, κάτι σχετικό με τη σχολή, κάτι πολύ ενοχλητικό που ενδεχομένως να έκανε ο πρώην, να θυμηθώ παλιά αλλά μη ξεχασμένα :X
2. φήμη στη δουλειά μου, κατανόηση για μερικούς ανθρώπους/ καταστάσεις, περισσότερη υπομονή :angel:
3. η αφοπλιστική ειλικρίνειά μου
4. μμμμ... πολλά :)
χθες ας πούμε κυνηγούσα ένα σύννεφο και δε στεκόταν να το βγάλω φωτογραφία- ήταν υπέροχο, με δύο αστέρια από τη μία και την άλλη πλευρά και εκείνο σαν ανεμοστρόβιλος ανάμεσά τους :redface:
5. όχι καλέ! :confused:

Ίδιες ναουμ κι έτσι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.Τί θα μπορούσε να σου χαλάσει την μέρα ή και τη βδομάδα σε διάθεση, αν γινόταν;

2. Απαρίθμησε 3 πράγματα που πιστεύεις ότι ποτέ δεν θα αποκτήσεις. (μην πεις "νησί στον Ειρηνικό" :P)

3.Πες μας ένα ελάττωμά σου που σε απασχολεί και σε φέρνει σε δύσκολη θέση συχνά (έλα μην ντρέπεσαι, εγώ π.χ. εκνευρίζομαι πιο εύκολα κι απ τον Ντόναλντ)

4.Τί κάνεις για να δραπετεύεις έστω και λίγο απ την καθημερινή μπουχτίαση;

5.Θα έκανες ποτέ πλαστική εγχείρηση αν δεν ήταν απαραίτητο (λόγω ατυχήματος π.χ.) ;
Που; που;που ;

1. Να εχει συννεφια...
2. Υπομονη, υφος μπλαζε, μοτοσυκλετα
3. Ειναι πολλα...ποιο να πρωτοσκεφτω....π.χ συζηταω εντονα και συχνα μου λενε να κοψω τα γκαζια... :redface:
4. Πραγματα που μου αρεσουν....χορευω, γυμναζομαι και συχνα πυκνα φροντιζω να τα πινω με φιλους!:devil:

5. Χμ...Εαν με ενοχλουσε κατι πανω μου θα ειχα κανει ηδη...μελλοντικα δεν αποκλειω τιποτα...:devil:

Ερωτησεις:
1. Ποιεις τη νησσαν ????:P
2. Εχεις στειλει ακαταλληλο μηνυμα σε λαθος παραληπτη? Εαν ναι...για πες το στορυ:P
3. Σε ποιο μελος εχεις βαλει τις περισσοτερες θετικες ψηφους?
4. Και σε ποιο τις περισσοτερες αρνητικες?
5. Σου αρεσει να κουτσομπολευει καποιος καποιον αλλο? Το εχεις κανει καποια στιγμη?
6. Πως γινεται κανεις να μην παραδεχεται οτι ειναι κουτσομπολης και απο παντου να εκτοξευονται κουσκουσακια?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
1. Ποιεις τη νησσαν ????:P
2. Εχεις στειλει ακαταλληλο μηνυμα σε λαθος παραληπτη? Εαν ναι...για πες το στορυ:P
3. Σε ποιο μελος εχεις βαλει τις περισσοτερες θετικες?
4. Και σε ποιο τις περισσοτερες αρνητικες?
5. Σου αρεσει να κουτσομπολευει καποιος καποιον αλλο? Το εχεις κανει καποια στιγμη?
6. Πως γινεται κανεις να μην παραδεχεται οτι ειναι κουτσομπολης και απο παντου να εκτοξευονται κουσκουσακια?:whistle:


1. Συχνα πυκνα :angel:
2. Ο γιες.. Το μηνυμα στο περιπου ελεγε οτι εχω βαρεθει ενα ατομο που μου χε γινει στενος κορσες.. ε, το στειλα φυσικα σ'αυτο το ατομο αντι για αυτον που ηθελα να το στειλω, οοπ8 :angel:
3. Δε θυμαμαι.. βαζω αρκετες σε καλυψω, φανταγκο, εδαδ, κουε, ρεμπεσκε
4. Μαλλον εχποσεδ
5. Οφ κορς. ποιος δεν κουτσομπολευει? :X
6. ..στα λογια μου ερχεσαι.

Ιδιες φφφφφφυσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιεις τη νησσαν ????:P
2. Εχεις στειλει ακαταλληλο μηνυμα σε λαθος παραληπτη? Εαν ναι...για πες το στορυ:P
3. Σε ποιο μελος εχεις βαλει τις περισσοτερες θετικες ψηφους?
4. Και σε ποιο τις περισσοτερες αρνητικες?
5. Σου αρεσει να κουτσομπολευει καποιος καποιον αλλο? Το εχεις κανει καποια στιγμη?
6. Πως γινεται κανεις να μην παραδεχεται οτι ειναι κουτσομπολης και απο παντου να εκτοξευονται κουσκουσακια?:whistle:
1. Κουάκ.
2. Ναι! Βλακείες, μία βλαμμένη πρώην φίλη μού ζητούσε να καθίσουμε δίπλα-δίπλα στα θρανία πριν την τρίτη λυκείου, κι έστειλα ενώ μιλούσαμε μήνυμα προοριζόμενο για άλλη της παρέας, ότι "ωχ, αυτή μου λέει αυτό κι αυτό"...
3. Κουέ!
4. Τεό; Δεν ξέρω, δεν πολυβάζω αρνητικές.
5. Δεν απορρίπτω το κουτσομπολιό γενικά, αλλά η κακή πρόθεση με τσιτώνει άσχημα. Εγώ το έχω κάνει, αλλά όχι κατινιάρικα. Ελπίζω.
6. Κατίιιιινες παιδί μου!

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιεις τη νησσαν ????:P
2. Εχεις στειλει ακαταλληλο μηνυμα σε λαθος παραληπτη? Εαν ναι...για πες το στορυ:P
3. Σε ποιο μελος εχεις βαλει τις περισσοτερες θετικες ψηφους?
4. Και σε ποιο τις περισσοτερες αρνητικες?
5. Σου αρεσει να κουτσομπολευει καποιος καποιον αλλο? Το εχεις κανει καποια στιγμη?
6. Πως γινεται κανεις να μην παραδεχεται οτι ειναι κουτσομπολης και απο παντου να εκτοξευονται κουσκουσακια?:whistle:


1. “Ποιούμαι την νήσσαν” κι όχι “ποιώ την νήσσαν”, εκτός κι αν έχουμε σκοπό να κάνουμε μια πάπια με πορτοκάλι που θα'λεγε κι ο Μοσχονάς..:D

Ναι την ποιώ.:bleh:
Προτιμώ κοτόπουλο στο φούρνο με κάρυ ή στο γκριλ με mixed αρωματικά "anatoli".
Συστατικά: χονδρό αλάτι, κρεμμύδι, μουστάρδα, κουρκουμάς, μαινδανός, δενδρολίβανο, κολίανδρο και είναι σε γυάλινο μπουκαλάκι με μύλο.:clapup:
Η καλύτερη μπαχαροανακάλυψη μου εδώ και χρόνια.
Βρές το να "ποιήσεις" κι εσύ το κοτοπουλάκι σου. ;)

2. Στην Ήρα αλλά το' λαβε ο Ζούς. Big problem feat. jealousy (μπαχαλοποίηση remix). Βλέπε άβαταρ. :(

3. Νομίζω, ισοψηφούν: Αντώνης, DrStrangelove. Aνερχόμενος αστήρ -κοινώς ξεπεταρούδι- Γιατρέσσα "White Drum", μόνο επειδή ακολουθεί κατα πόδας.

4. negative. Το ζητάει το κορμάκι του και το ψευδωνυμάκι του. (χοχο)

Seriously...
...αν έχω ένα μήλο κι εσύ έχεις ένα άλλο και τ’ ανταλλάξουμε, τότε κι οι δυο θα'χουμε πάλι από'να μήλο. Αν έχω μια ιδέα κι εσύ έχεις μια άλλη και τις ανταλλάξουμε, τότε ο καθείς μας θα'χει από δυο ιδέες.
Τ.Μπέρναντ Σο

Άρα δεν έχω λόγο να ρίξω "αρνητίλα" μιας και δε χάνω ποτέ σύμφωνα με τον Μπερναντούλι, σα πάν'.
Αν δε συμφωνώ και δε βαριέμαι, θα εκδηλώσω τη διαφωνία. Απλά κι ωραία σαν πακοτίνια. :confused:

5. Γουστάρω τρελά. Μακάρι να υπήρχε και χρηματικό έπαθλο. Τουρνουά όπως αυτά στο πόκερ. Θα ερχόμουν μεταξύ των πρώτων στις μάρκες. No doubt.

6. Αν ξέρεις ότι εκτοξεύονται από παντού, αυτό σε καθιστά παρατηρήτρια των κουσκουσιάρηδων.
Κάτι βρίσκεις στο να παρατηρείς τα θραύσματα των εκτοξεύσεων, δε μπορεί!
Κι αν τίς απανταχού γκοσιπιές δε τις μοιράζεσαι, τις κάνεις παιχνίδι με τον εαυτό σου ή ερώτηση σε blog.
Το κουτσομπολιό γίνεται στρατηγική στην άρνησή του...


..νεραϊδοίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιεις τη νησσαν ????:P
2. Εχεις στειλει ακαταλληλο μηνυμα σε λαθος παραληπτη? Εαν ναι...για πες το στορυ:P
3. Σε ποιο μελος εχεις βαλει τις περισσοτερες θετικες ψηφους?
4. Και σε ποιο τις περισσοτερες αρνητικες?
5. Σου αρεσει να κουτσομπολευει καποιος καποιον αλλο? Το εχεις κανει καποια στιγμη?
6. Πως γινεται κανεις να μην παραδεχεται οτι ειναι κουτσομπολης και απο παντου να εκτοξευονται κουσκουσακια?:whistle:
1. Και τη νήσσαν ...και τη Μαζντα μερικές φορες.
2. Ακαταλληλο οχι. Ακακο ναι. Βαρετη ιστορια :P
3. Ισως σε καποιο απο : Μαριο, Νεραιδα, Resident ;
4. Εχω βαλει τοσο λιγες που δε θυμαμαι.
5. Γενικά οχι. Αν τωρα δεν ειναι κακοπροεραιτο ή για πολύ λεπτα θεματα, ισως το δεχομαι.
6. Δε γινεται. Ευτυχως καποιοι το παραδεχονται.

Ιδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. “Ποιούμαι την νήσσαν” κι όχι “ποιώ την νήσσαν”, εκτός κι αν έχουμε σκοπό να κάνουμε μια πάπια με πορτοκάλι που θα'λεγε κι ο Μοσχονάς..:D

Χαιρομαι πολυ που μπηκες στη διαδικασια και το γκουγκλαρες αγαπητε...:whistle:
Ακριβως αυτο που "θα ελεγε" και ο Νικος Μοσχονας ρωτησα....χαιρομαι για τη συνταγη που παρεθεσες ειτε ειναι ακριβης ειτε οχι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιεις τη νησσαν ????:P
2. Εχεις στειλει ακαταλληλο μηνυμα σε λαθος παραληπτη? Εαν ναι...για πες το στορυ:P
3. Σε ποιο μελος εχεις βαλει τις περισσοτερες θετικες ψηφους?
4. Και σε ποιο τις περισσοτερες αρνητικες?
5. Σου αρεσει να κουτσομπολευει καποιος καποιον αλλο? Το εχεις κανει καποια στιγμη?
6. Πως γινεται κανεις να μην παραδεχεται οτι ειναι κουτσομπολης και απο παντου να εκτοξευονται κουσκουσακια?:whistle:

2. Όχι ακριβώς. Όταν είχα πρωτομπεί στο φατσοβιβλίο ήθελα να κάνω invite σε μερικούς φίλους, όμως μπερδεύτηκα και ξετσέκαρα αυτούς, στέλνοντας invitation σε όλους τους υπόλοιπους. Μέσα σε αυτούς κι ο πρώην μου με τον οποίο οι σχέσεις ήταν χάλια. Το μόνο που δεν ήθελα ήταν να τον κάνω friend στο συγκεκριμένο site.
3. Δεν ξέρω. Βάζω όταν μου κάνει πολύ κλικ κάτι. Βάζω σε κάμποσους κι όχι συγκεκριμένους.
4. Και πάλι δεν έχω συγκεκριμένους. Αν κάτι με εκνευρίζει πολύ βάζω αρνητική. Δεν τις βάζω για βλακείες σε στυλ ''ύμνησε το τραγούδι που δεν μου αρέσει''.
5. Δεν μου αρέσει το κακοπροαίρετο κουτσομπολιό κι αλλάζω κουβέντα. Το ανάλαφρο δεν με πειράζει και συχνά συμμετέχω.
6. Ποιός δεν το παραδέχεται?:P

1. Τι σου αρέσει πολύ στο forum?
2. Τι σε στενοχωρεί σε αυτό?
3. Ποιό είναι το πιο πρόσφατο πράγμα που σε εξύψωσε ψυχολογικά?
4. Ζηλεύεις όταν κάποιος πετύχει κάτι καλό σε τομέα που σε ενδιαφέρει?
5. Έχεις πρόβλημα όρασης? Ποιό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Τι σου αρέσει πολύ στο forum?
2. Τι σε στενοχωρεί σε αυτό?
3. Ποιό είναι το πιο πρόσφατο πράγμα που σε εξύψωσε ψυχολογικά?
4. Ζηλεύεις όταν κάποιος πετύχει κάτι καλό σε τομέα που σε ενδιαφέρει?
5. Έχεις πρόβλημα όρασης? Ποιό?

1. Η ποικιλία των θεμάτων και τα κοινωνικά θέματα που θίγουμε χωρίς ταμπού.
2. Σπάνια κρούσματα στενομυαλιάς.
3. Η σκέψη ότι σε τέσσερις εβδομάδες θα 'μαι πάλι σπίτι μου και θα 'ναι ΓΙΟΡΤΕΣ.
4. Ναι αμέ.
5. Κανένα απολύτως. Γι' αυτό και θα πάθω νωρίς πρεσβυωπία, σαν τη μαμά μου...

Ίδιες, μ' άρεσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Τι σου αρέσει πολύ στο forum?
2. Τι σε στενοχωρεί σε αυτό?
3. Ποιό είναι το πιο πρόσφατο πράγμα που σε εξύψωσε ψυχολογικά?
4. Ζηλεύεις όταν κάποιος πετύχει κάτι καλό σε τομέα που σε ενδιαφέρει?
5. Έχεις πρόβλημα όρασης? Ποιό?

1. Τα χρώματά του, η φρεσκάδα του και τα θέματά του
2. ορισμένες απόψεις που διαβάζω και ορισμένα άτομα
3. ένα τραγούδι
4. όχι! ίσα ίσα :D:D
5. έχω ελάχιστη μυωπία και αστιγματισμό- φοράω γυαλιά στο πισι, στο σινεμά, στην τιβι, όταν διαβάζω και όταν οδηγώ :)

σέιμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Τι σου αρέσει πολύ στο forum?
2. Τι σε στενοχωρεί σε αυτό?
3. Ποιό είναι το πιο πρόσφατο πράγμα που σε εξύψωσε ψυχολογικά?
4. Ζηλεύεις όταν κάποιος πετύχει κάτι καλό σε τομέα που σε ενδιαφέρει?
5. Έχεις πρόβλημα όρασης? Ποιό?

1. Το ντιζαιν..:)
2. Μερικοι απιστευτοι κανονες :)
3. Να με εξυψωσειιιιιι????? Χμμμ....παει καιρος...δεν εχω προσφατο:)
4. Οχι βεβαια.....ποτε...
5. Οχι δεν εχω....:)


Ιδιες....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1. Τι σου αρέσει πολύ στο forum?
2. Τι σε στενοχωρεί σε αυτό?
3. Ποιό είναι το πιο πρόσφατο πράγμα που σε εξύψωσε ψυχολογικά?
4. Ζηλεύεις όταν κάποιος πετύχει κάτι καλό σε τομέα που σε ενδιαφέρει?
5. Έχεις πρόβλημα όρασης? Ποιό?

1. Πέραν από το σχεδιασμό του που τον θεωρώ καταπληκτικό, μ' αρέσει η θεματολογία του.
2. Κάποιες παιδιάστικες συμπεριφορές.
3. Ένα email που έλαβα.
4. Δε ζηλεύω.Ίσα ίσα που μου δίνει κίνητρο για να κάνω μεγαλύτερη προσπάθεια για να πετύχω κάτι στον ίδιο τομέα.Αν είναι και γνωστός μου πραγματικά θα χαρώ.
5. Μυωπία..η οποία μου ανέβηκε στα 18 ενώ πιο πριν δεν είχα καθόλου.



1) Πώς καταπολεμάμε την αυπνία; (σε λίγα απλά βήματα :P)
2) Έχεις περάσει από φάση εργασιομανίας;
3) Τη θεωρείς φυσιολογική;
4) Γράψε μια παιδική αταξία που έχεις κάνει και θυμάσαι ακόμα.
5) Χτύπαγες κουδούνια για πλάκα όταν ήσουν παιδί; (αν χτύπαγες δεν ήσουν παιδί,ήσουν ο Ντένις ο τρομερός. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1) Πώς καταπολεμάμε την αυπνία; (σε λίγα απλά βήματα :P)
2) Έχεις περάσει από φάση εργασιομανίας;
3) Τη θεωρείς φυσιολογική;
4) Γράψε μια παιδική αταξία που έχεις κάνει και θυμάσαι ακόμα.
5) Χτύπαγες κουδούνια για πλάκα όταν ήσουν παιδί; (αν χτύπαγες δεν ήσουν παιδί,ήσουν ο Ντένις ο τρομερός. :P)

1. Χα... έλα ντε... Χαμομήλι, ζεστό γάλα με μέλι, μπάνιο...
2. Ναι.
3. Ναι, κι ωραία.
4. Πφ, ξενέρωτο ήμουν...
5. Χτύπαγα, αμέ! Α, είδες, δεν ήμουν τόσο ξενέρωτη...

Ερωτήσεις:
1. Τι είναι αυτό που σε ενοχλεί πιο πολύ αυτόν τον καιρό;
2. Πού φυλάς τις παλιές φωτογραφίες;
3. Κάνεις συχνά κοπάνα από τη δουλειά;
4. Γιατί είσαι τώρα Online;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Τι είναι αυτό που σε ενοχλεί πιο πολύ αυτόν τον καιρό;
2. Πού φυλάς τις παλιές φωτογραφίες;
3. Κάνεις συχνά κοπάνα από τη δουλειά;
4. Γιατί είσαι τώρα Online;

Απαντήσεις:
1. Που νιώθω οτι κάποιοι προσπαθούν να με σταματήσουν, να με κρατήσουν πίσω!
2. Σε άλμπουμ, σε ντουλάπια, σε κουτιά, παντού!
3. Όχι, αλλά έχω καθυστερήσει επίτηδες σε εξωτερική δουλειά για να πάω να ψωνίσω!
4. Γιατί είμαι στην δουλειά!

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top