Μίνι Συνέντευξη

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ερωτήσεις
  1. Θα μπορούσες να κάνεις σχέση όπου οι πολιτικές σας ιδεολογίες έρχονται σε σύγκρουση;
  2. Θα κυνηγούσες μια σχέση εξ αποστάσεως;
  3. Πόσο ανοιχτός είσαι στην αρχή μιας σχέσης;
  4. Ιδανικό μέρος για πρώτο ραντεβού;

1. Nαι θα μπορούσα.
2. Δεν ξέρω αν θα την κυνηγούσα, αλλά αν μου προέκυπτε και άξιζε, δε θα έλεγα όχι.
3. Πφφφφφφ.. πολύ! Μετά κλείνομαι..:P
4. Στους βράχους του Αρείου Πάγου με μπύρες :)


Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ερωτήσεις
  1. Θα μπορούσες να κάνεις σχέση όπου οι πολιτικές σας ιδεολογίες έρχονται σε σύγκρουση;
  2. Θα κυνηγούσες μια σχέση εξ αποστάσεως;
  3. Πόσο ανοιχτός είσαι στην αρχή μιας σχέσης;
  4. Ιδανικό μέρος για πρώτο ραντεβού;
Απαντήσεις
  1. Ναι.
  2. Δεν θα την κυνηγούσα..αν όμως μου χτυπούσε την πόρτα,θα την έδινα μια ευκαιρία.
  3. Είμαι βιβλίο ανοιχτό.
  4. Κάπου έξω,εκτός μαγαζιών κλπ.

Τις ίδιες γιατί το μυαλό μου δεεεν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτήσεις
  1. Θα μπορούσες να κάνεις σχέση όπου οι πολιτικές σας ιδεολογίες έρχονται σε σύγκρουση;
  2. Θα κυνηγούσες μια σχέση εξ αποστάσεως;
  3. Πόσο ανοιχτός είσαι στην αρχή μιας σχέσης;
  4. Ιδανικό μέρος για πρώτο ραντεβού;

1. Ναι, εννοείται!
2. Δυστυχώς είναι πολύ δύσκολο. Αλλά αν αξίζει, ναι.
3. Κ-α-θ-ό-λ-ο-υ.
4. Δεν υπάρχει ιδανικό μέρος.

ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ερωτήσεις
  1. Θα μπορούσες να κάνεις σχέση όπου οι πολιτικές σας ιδεολογίες έρχονται σε σύγκρουση;
  2. Θα κυνηγούσες μια σχέση εξ αποστάσεως;
  3. Πόσο ανοιχτός είσαι στην αρχή μιας σχέσης;
  4. Ιδανικό μέρος για πρώτο ραντεβού;

1. ανάλογα.. αν ήταν πχ ο άλλος φασίστας με τίποτα.-
2.χαχαχαχαχα! Το άλλο με τον Τότο το ξέρεις?
3. όσο ένας τοίχος από μπετόν.
4. όχι μόνο για το πρώτο, στη θάλασσα.

Ερωτήσεις:
1. Πιστεύεις ότι η νέα γενιά είναι κακομαθημένη?
2.Θα ψηφίσεις στην eurovision?
3.Mπορεί κάποιος να είναι δυστυχισμένος και να μην το ξέρει?
Και αν ναι, δεν είναι καλύτερο να μην το μάθει?
4. Οι αρνητικοί (απαισιόδοξοι) άνθρωποι είναι τελικά μίζεροι ή ρεαλιστές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πιστεύεις ότι η νέα γενιά είναι κακομαθημένη?
2.Θα ψηφίσεις στην eurovision?
3.Mπορεί κάποιος να είναι δυστυχισμένος και να μην το ξέρει?
Και αν ναι, δεν είναι καλύτερο να μην το μάθει?
4. Οι αρνητικοί (απαισιόδοξοι) άνθρωποι είναι τελικά μίζεροι ή ρεαλιστές?

1. Μάλλον δεν είμαι σε θέση να απαντήσω:whistle:
2. Τι είναι αυτό?:P Όχι.
3. Οι περισσότεροι άνθρωποι του σύγχρονου δυτικού κόσμου έχουν αυτό ακριβώς ή κινδυνεύουν να το πάθουν.
4. Λίγο κι απ' τα δύο...

έντιτ. ΙΔΙΕΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πιστεύεις ότι η νέα γενιά είναι κακομαθημένη?
2.Θα ψηφίσεις στην eurovision?
3.Mπορεί κάποιος να είναι δυστυχισμένος και να μην το ξέρει?
Και αν ναι, δεν είναι καλύτερο να μην το μάθει?
4. Οι αρνητικοί (απαισιόδοξοι) άνθρωποι είναι τελικά μίζεροι ή ρεαλιστές?

1. Ισως
2. Οχι βεβαια. Παντως αν το εκανα θα ψηφιζα τον Dustin τη γαλοπουλα:clapup:
3. Εξαρταται απ' το αν υπαρχουν αντικειμενικα κριτιρια ή οχι. Κι εγω επειδη αυτη τη στιγμη ειμαι πλατωνικος {:P} θα πω πως ναι, υπαρχουν αντικειμενικα κριτηρια και με δεδομενο οτι χρειαζεται συνειδηση καποιος για να δει τον εαυτο του, τη ζωη του και το τι θα ηταν το καλυτερο να πραξει, συνειδηση που συχνα δεν την εχει και συνεπως δεν συνειδητοποιει τη δυστυχια του. Οσον αφορα το δευτερο σκελος, ειμαι καθετος: ΟΧΙ. Καλυτερα συνειδητοποιημενος και δυστυχισμενος παρα ευτυχης μεσα στη ηλιθιοτητα του. Αν μη τι αλλο, στη πρωτη περιπτωση εχει κανει το πρωτο βημα και μπορει να βελτιωσει τη κατασταση του. Ειναι καθαρα στο χερι του. Η δευτερη περιπτωση ειναι ανιατη.
4. Ατολμοι


ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πιστεύεις ότι η νέα γενιά είναι κακομαθημένη?
2.Θα ψηφίσεις στην eurovision?
3.Mπορεί κάποιος να είναι δυστυχισμένος και να μην το ξέρει?
Και αν ναι, δεν είναι καλύτερο να μην το μάθει?
4. Οι αρνητικοί (απαισιόδοξοι) άνθρωποι είναι τελικά μίζεροι ή ρεαλιστές?

1. όχι! αυτά είναι γενικεύσεις και δεν αντιπροσωπεύουν όλους τους νέους!
2. όχι!
3. Πώς γίνεται να είναι δυστυχισμένος και να μη το ξέρει? Εξαρτάται απο το πώς ορίζει ο καθένας την ευτυχία!;)
4. και τα δύο


ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πιστεύεις ότι η νέα γενιά είναι κακομαθημένη?
2.Θα ψηφίσεις στην eurovision?
3.Mπορεί κάποιος να είναι δυστυχισμένος και να μην το ξέρει?
Και αν ναι, δεν είναι καλύτερο να μην το μάθει?
4. Οι αρνητικοί (απαισιόδοξοι) άνθρωποι είναι τελικά μίζεροι ή ρεαλιστές?

1. Λιγάκι
2. Όχι
3. Μπορεί να μην το συνειδητοποιεί ή να μη θέλει να το συνειδητοποιήσει- δεν είναι ωραίο να εθελοτυφλούμε
4. Αν ήταν ρεαλιστές δεν θα τα έβλεπαν όοοοολα μαύρα- υπάρχουν και ωραία πράγματα στη ζωή και αυτά είναι που της δίνουν νόημα και αξία :)

Ερωτήσεις
1. Πού θα ήθελες να ταξιδέψεις αν είχες την ευκαιρία να πας σε οποιοδήποτε μέρος στον κόσμο;
2. Θα δήλωνες συμμετοχή σε κάποιο τηλεπαιχνίδι όπως είναι το "The moment of truth"; (Για όσους δεν το ξέρουν είναι ένα παιχνίδι που σε ρωτούν διάφορα πράγματα κι εσύ πρέπει να πεις την αλήθεια no matter what για να κερδίσεις)
3. Έχεις κάνει ποτέ απόπειρα να γράψεις κάτι, όπως π.χ. ένα διήγημα ή ένα ποίημα;
4. Πιστεύεις ότι είσαι γενναίος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
1. Αμερική Λος Άντζελες μάλλον
2. Οχι γενικα δε τη χωνευω τη τιβι, ποσο μαλλον να προβληθω
3. Ναι 3-4 και τα εχω μελοποιησει κιολας
4. Μάλλον όχι

Same
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Πού θα ήθελες να ταξιδέψεις αν είχες την ευκαιρία να πας σε οποιοδήποτε μέρος στον κόσμο;
2. Θα δήλωνες συμμετοχή σε κάποιο τηλεπαιχνίδι όπως είναι το "The moment of truth"; (Για όσους δεν το ξέρουν είναι ένα παιχνίδι που σε ρωτούν διάφορα πράγματα κι εσύ πρέπει να πεις την αλήθεια no matter what για να κερδίσεις)
3. Έχεις κάνει ποτέ απόπειρα να γράψεις κάτι, όπως π.χ. ένα διήγημα ή ένα ποίημα;
4. Πιστεύεις ότι είσαι γενναίος;

1. Aυστραλία, Κίνα, Ιαπωνία... γενικά ... παντού!
2. Είσαι τρελή??!?!??! Να γίνω ρόμπα δημοσίως?!?! Τα εν οίκω μη εν δήμω δεν λένε?!?! :whistle:
3. Ναι, στο λύκειο που είχα ... καλλιτεχνικές ανησυχίες. Μετράω καμιά 10αριά ποιήματα και ένα μίνι διήγημα [για εσωτερική κατανάλωση μόνο όμως!]
4. Χμμμ.... Σε άλλα πράγματα ναι και σε άλλα όχι...

Νέος γύρος
1. Σε μια κλίμακα 1-10 πόσο αγαπάς αυτό που κάνεις (σπουδές, εργασία);
2. Λες "σ'αγαπώ" εύκολα (στο πρώτο τρίμηνο πχ) ή δύσκολα ("ε, ναι είμαστε μαζί 2 χρόνια αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος-η κάτσε να το βεβαιώσω μέσα μου πρώτα και βλέπουμε...")
3. Θα έκανες ποτέ σχέση με κάποιον με ειδικές ανάγκες; [πχ. ανάπηρο σε καροτσάκι]
4. Αν αντιπαθείς κάποιον από την παρέα σου είναι εύκολο να συγκρατηθείς ή του πετάς συνέχεια μπηχτές/κακίες κτλ?
5. Ποιά είναι η άποψη σου απέναντι στο πόσα παιδιά πρέπει να κάνει κανείς; "Γερά να'ναι και κάπως θα μεγαλώσουν" ή "Να έχω τη σιγουριά ότι μπορώ να τους εξασφαλίσω τα αγγλικά τους τα γαλλικά τους το πιάνο τους κοκ και τα κάνω (το πολύ 2!) μετά;"

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νέος γύρος
1. Σε μια κλίμακα 1-10 πόσο αγαπάς αυτό που κάνεις (σπουδές, εργασία);
2. Λες "σ'αγαπώ" εύκολα (στο πρώτο τρίμηνο πχ) ή δύσκολα ("ε, ναι είμαστε μαζί 2 χρόνια αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος-η κάτσε να το βεβαιώσω μέσα μου πρώτα και βλέπουμε...")
3. Θα έκανες ποτέ σχέση με κάποιον με ειδικές ανάγκες; [πχ. ανάπηρο σε καροτσάκι]
4. Αν αντιπαθείς κάποιον από την παρέα σου είναι εύκολο να συγκρατηθείς ή του πετάς συνέχεια μπηχτές/κακίες κτλ?
5. Ποιά είναι η άποψη σου απέναντι στο πόσα παιδιά πρέπει να κάνει κανείς; "Γερά να'ναι και κάπως θα μεγαλώσουν" ή "Να έχω τη σιγουριά ότι μπορώ να τους εξασφαλίσω τα αγγλικά τους τα γαλλικά τους το πιάνο τους κοκ και τα κάνω (το πολύ 2!) μετά;"

1. 9.5 για την εργασία, 8.5 για σπουδές
2. Αρκετά εύκολα, είμαι χαζορομαντική ώρες ώρες :P Στην τωρινή μου σχέση το είχα πει στην μια εβδομάδα :redface:
3. Ναι, δύσκολα θα με φρέναρε κάτι τέτοιο. Εξαρτάται βέβαια και από την αναπηρία. Με κάποιον σε καροτσάκι πάντως θα έκανα.
4. Το δείχνω και ομοίως, προτιμώ να μου το δείχνουν. Γενικά μου αρέσουν οι ευθείς άνθρωποι.
5. Αναλόγως με την οικονομική μου κατάσταση τότε. Γενικά πάντως, μάλλον 2 θεωρώ το ιδανικό. Το 1 είναι επικίνδυνο γιατί αν σου πεθάνει κι εσύ είσαι στα 70 θα πεθάνεις με τον καημό ότι δεν θα αφήσεις τίποτα πίσω σου και καταλήγεις να το πνίγεις με την υπερπροστατευτικότητα σου.

Ερωτήσεις:
1. Ποιά είναι τα ταλέντα σου;
2. Ποιόν άνθρωπο, εκτός της οικογένειας σου, αγαπάς περισσότερο;
3. Νευριάζεις εύκολα;
4. Είσαι τακτικός με την καθαριότητα του σπιτιού ή καταλήγεις να κάνεις παρέα με μύκητες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Νέος γύρος
1. Σε μια κλίμακα 1-10 πόσο αγαπάς αυτό που κάνεις (σπουδές, εργασία);
2. Λες "σ'αγαπώ" εύκολα (στο πρώτο τρίμηνο πχ) ή δύσκολα ("ε, ναι είμαστε μαζί 2 χρόνια αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος-η κάτσε να το βεβαιώσω μέσα μου πρώτα και βλέπουμε...")
3. Θα έκανες ποτέ σχέση με κάποιον με ειδικές ανάγκες; [πχ. ανάπηρο σε καροτσάκι]
4. Αν αντιπαθείς κάποιον από την παρέα σου είναι εύκολο να συγκρατηθείς ή του πετάς συνέχεια μπηχτές/κακίες κτλ?
5. Ποιά είναι η άποψη σου απέναντι στο πόσα παιδιά πρέπει να κάνει κανείς; "Γερά να'ναι και κάπως θα μεγαλώσουν" ή "Να έχω τη σιγουριά ότι μπορώ να τους εξασφαλίσω τα αγγλικά τους τα γαλλικά τους το πιάνο τους κοκ και τα κάνω (το πολύ 2!) μετά;"

[/font]
1. 10 (όταν βγάλω και τα ανάλογα χρήματα θα το αγαπάω 11 ! :) )
2. Εξαρτάται τί θα μου πεί η διαίσθηση μου. εχει τύχει να το πώ και χωρίς να έχω σχέση έχει τύχει να το πώ και ύστερα απο χρόνια
3. Εξαρτάται πόσο ειδικές θα ήταν οι ανάγκες του
4. Δεν συγκρατούμαι ποτέ σε θέματα αρχής. Κατα τα άλλα όσοι αντιπαθώ συνήθως μου ειναι εντελώς αδιάφοροι
5. Η δεύτερη. Φέρνουμε τα παιδιά αυθαίρετα στη ζωή από μία απόλυτα απροβλημάτιστη ανυπαρξία. Ένα στοιχειώδες σχέδιο τουλάχιστον του πώς να μήν καταλήξουν δούλοι πιστεύω ότι ειναι ο ελάχιστος σεβασμός απέναντί τους, όπως και η ελάχιστη ανάληψη ευθύνης, μιάς και το σχέδιο δεν προυποθέτει αυτόματα και την επιτυχία ή εξασφάλιση της καλής ζωής τους. Ομως το να τα κάνεις χωρίς κάν αυτό, το βρίσκω έγκλημα, χειρότερο κι απο φόνο εκ προμελέτης.

Νέες Ερωτήσεις
1. Θα μπορουσατε να ξαναγαπήσετε γονείς που σας έχουν κακοποιήσει; κι άν ναι, υπο ποίες προυποθέσεις;
2. Ο ακτιβισμός οποιασδήποτε μορφής, πόσο σημαντικός είναι στην καθημερινη σας ευτυχία;
3. Πιστεύετε οτι ο κόσμος θα καταρεύσει το 2012;
4. Ο καλός άν δεν είναι πιο κακός απο τον κακό στην σύγκρουση μαζί του, δεν είναι καλός, είναι μ@λ@κ@ς. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;
5. Οι ερωμένες/εραστές οφελούν το γάμο. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Βασικα εγινε μπερδεμα με τις ερωτησεις οποτε απανταω και των δυο..

Ερωτήσεις:
1. Ποιά είναι τα ταλέντα σου;
2. Ποιόν άνθρωπο, εκτός της οικογένειας σου, αγαπάς περισσότερο;
3. Νευριάζεις εύκολα;
4. Είσαι τακτικός με την καθαριότητα του σπιτιού ή καταλήγεις να κάνεις παρέα με μύκητες; :P

1.Δεν εχω ιδιαιτερα ταλεντα..
2.Τη μικρη μου νεραιδουλα..
3.Ναι αλλα για λιγο.Το ιδιο ευκολα μου φευγει ο θυμος..
4.Αρκετα τακτικος θα ελεγα.Μαλλον μου το κολλησε η νεραιδουλα αυτο..:D

Νέες Ερωτήσεις
1. Θα μπορουσατε να ξαναγαπήσετε γονείς που σας έχουν κακοποιήσει; κι άν ναι, υπο ποίες προυποθέσεις;
2. Ο ακτιβισμός οποιασδήποτε μορφής, πόσο σημαντικός είναι στην καθημερινη σας ευτυχία;
3. Πιστεύετε οτι ο κόσμος θα καταρεύσει το 2012;
4. Ο καλός άν δεν είναι πιο κακός απο τον κακό στην σύγκρουση μαζί του, δεν είναι καλός, είναι μ@λ@κ@ς. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;
5. Οι ερωμένες/εραστές οφελούν το γάμο. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;
1.Αν δεν το εχεις ζησει ειναι δυσκολο να απαντησεις.Επισης εξαρταται απο το βαθμο και τον τροπο κακοποιησης.Θεωρητικα παντως μου φαινεται δυσκολο να συγχωρουσα κατι τετοιο..
2.Καποιες μορφες ειναι αρκετα συμαντικες για μενα..
3.Μπα..Τον βλεπω να αντεχει για καμια 150 χρονια(στο περιπου..:D)
4.Οχι καλος ειναι.Απλα η κακια και η μα..κια δεν συναγωνιζονται..
5.Σε ενα κακο γαμο μπορει και να κανουν καλο.Το θεμα ειναι να μην φτασεις να εχεις αναγκη απο δεκανικια για να διατηρησεις την σχεση η τον γαμο σου..

Ιδιες με τις τελευταιες..Μου αρεσαν και βαριεμαι να σκεφτομαι..Ασε που εχω να μεταφρασω κατι αρθρα..:)


[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νέες Ερωτήσεις
1. Θα μπορουσατε να ξαναγαπήσετε γονείς που σας έχουν κακοποιήσει; κι άν ναι, υπο ποίες προυποθέσεις;
2. Ο ακτιβισμός οποιασδήποτε μορφής, πόσο σημαντικός είναι στην καθημερινη σας ευτυχία;
3. Πιστεύετε οτι ο κόσμος θα καταρεύσει το 2012;
4. Ο καλός άν δεν είναι πιο κακός απο τον κακό στην σύγκρουση μαζί του, δεν είναι καλός, είναι μ@λ@κ@ς. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;
5. Οι ερωμένες/εραστές οφελούν το γάμο. Συμφωνείτε ή διαφωνείτε;

1. Όχι. Απλά δε θα 'ξερα τι είναι γονείς.
2. Πολύ.
3. Όχι δα.
4. Διαφωνώ.-
5. Διαφωνώ.

Ερωτήσεις:
1. Θα "έπιανες" ποτέ εραστή;
2. Αν ναι, υπό ποιες συνθήκες; Αν όχι, γιατί;
3. Περνάς ώρα στη φύση, είτε στη θάλασσα είτε στο πράσινο;
4. Ταΐζεις τα αδέσποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Θα "έπιανες" ποτέ εραστή;
2. Αν ναι, υπό ποιες συνθήκες; Αν όχι, γιατί;
3. Περνάς ώρα στη φύση, είτε στη θάλασσα είτε στο πράσινο;
4. Ταΐζεις τα αδέσποτα;

  1. Δεν καταλαβαίνω την ερώτηση...:redface:
  2. ???
  3. Ναι...τρελένομαι για θάλασσα και για πράσινο και περνώ πολλές ώρες!
  4. Φυσικά!!!!!!!!!!! Το καλύτερό μου...και τα ταίζω και τα φροντίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
1. Όχι. Απλά δε θα 'ξερα τι είναι γονείς.
2. Πολύ.
3. Όχι δα.
4. Διαφωνώ.-
5. Διαφωνώ.

Ερωτήσεις:
1. Θα "έπιανες" ποτέ εραστή;
2. Αν ναι, υπό ποιες συνθήκες; Αν όχι, γιατί;
3. Περνάς ώρα στη φύση, είτε στη θάλασσα είτε στο πράσινο;
4. Ταΐζεις τα αδέσποτα;

Ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Θα "έπιανες" ποτέ εραστή;
2. Αν ναι, υπό ποιες συνθήκες; Αν όχι, γιατί;
3. Περνάς ώρα στη φύση, είτε στη θάλασσα είτε στο πράσινο;
4. Ταΐζεις τα αδέσποτα;

1. Όχι.
2. Γιατί δεν θα ήθελα να πληγώσω μια σχέση τόσο βασανιστικά.
3. Στη θάλασσα! Είτε κολυμπώντας είτε αγναντεύοντάς την.
4. Ναι, αλλά όχι συστηματικά.

ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Ερωτήσεις:
1. Θα "έπιανες" ποτέ εραστή;
2. Αν ναι, υπό ποιες συνθήκες; Αν όχι, γιατί;
3. Περνάς ώρα στη φύση, είτε στη θάλασσα είτε στο πράσινο;
4. Ταΐζεις τα αδέσποτα;

1.Συμφωνα με τα πιστευω μου δεν θα επιανα ποτε..Αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις τι σου επιφυλασει το μελλον δεν μπορω να πω 100%.Αλλα σιγουρα δεν θα ηθελα να το κανω..
2.Οχι γιατι προσπαθω να εφαρμοσω στη ζωη μου το απο μοτο: "Μην κανεις στον αλλον αυτο που δεν θελεις να σου κανουν"
3.Ναι αρκετη ωρα.Μου αρεσει η φυση..
4.Οποτε μου δωθει η ευκαιρια ναι..

Ερωτησεις..
1.Πιστευεις οτι θα αλλαξει κατι στο μελλον με τα εργασιακα δικαιωματα της λεγομενης γενιας των 700 ευρω?
2.Σε αγχωνει το μελλον σε σχεση με τα οικονομικα δεδομενα των δουλειων και σε σχεση με τα απιστευτα ωραρια?
3.Στις καλοκαιρινες διακοπες προτιμας camping,ενοικιαζομενο δωματιο ή ξενοδοχειο?
4.Που θα πας φετος διακοπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ερωτησεις..
1.Πιστευεις οτι θα αλλαξει κατι στο μελλον με τα εργασιακα δικαιωματα της λεγομενης γενιας των 700 ευρω?
2.Σε αγχωνει το μελλον σε σχεση με τα οικονομικα δεδομενα των δουλειων και σε σχεση με τα απιστευτα ωραρια?
3.Στις καλοκαιρινες διακοπες προτιμας camping,ενοικιαζομενο δωματιο ή ξενοδοχειο?
4.Που θα πας φετος διακοπες?


1. Θα αλλαξουν ολα
2. Όχι (άν καταφέρω να φτιάξω τη φάρμα :) )
3. Ιδιόκτητο σπίτι
4. Μύκονο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Το ελπίζω αλλα δεν ξέρω ποσο αισιόδοξη μπορώ να είμαι με τα μέχρι τώρα δεδομένα.
2. Παρα πολύ και πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξει. Ακόμα κι εγώ που είμαι στους σχετικά προνομιούχους δε νομίζω ότι αυτό που κάνω τώρα θα μπορέσω να κάνω για πάντα, θα κλατάρω!
3. Εμενα μ'αρεσούν πιο πολύ τα camping αλλα οι αριστοκράτισσες φίλες μου δε θέλουν ούτε απέξω να περάσουν οποτε πάντα σε ενοικιαζόμενα καταλήγουμε :mad:
4. Δεν ξέρω καν αν θα πάω. :(

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top