Μίνι Συνέντευξη

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
1.Τον Σεπτεμβρη που περασε..
2.Σαπιο..ειναι πολυ σχετικο τι θεωρειται σαπιο.Παντως σαπιλα μεγαλη ηταν οταν κομματια στο πανεπιστημιο στην αθηνα κοιμομουν σε μια σκοτεινη γωνια διπλα στα ξερατα μου(σορρυ παιδια..:)),ενω τα υπολοιπα ατομα απο την παρεα ειχαν τρελαθει να με ψαχνουν..
3.Πριν κανα 2ωρο..

Ιδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1. Πριν δυο μήνες..
2.Πφφφ.. τι να πρωτοθυμηθώ!:P
3.Χτες

Ερωτήσεις

1. Αν παντρευόταν ο-η πρώην σου και εσύ τον γούσταρες ακόμα,θα πήγαινες στο γάμο του?
2. Έχεις κάνει φυλακή?
3. Έχεις κάνει ποτέ σεξ με κάποιον και τώρα να μη θυμάσαι το όνομά του?:P
4.Έχεις πέσει ποτέ από σκάλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ερωτήσεις

1. Αν παντρευόταν ο-η πρώην σου και εσύ τον γούσταρες ακόμα,θα πήγαινες στο γάμο του?
2. Έχεις κάνει φυλακή?
3. Έχεις κάνει ποτέ σεξ με κάποιον και τώρα να μη θυμάσαι το όνομά του?:P
4.Έχεις πέσει ποτέ από σκάλες?


1. Αμέ, θα πέταγα και ρύζι. (βραστό)
2. Όχι, είχα αστέρι δικηγόρο
3. Με την Μαρία
4. Μόνο προς τα πάνω

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
1. Οχι
2. Οχι
3.Όχι, μόλις περάσω την 50αδα θα σου πω!:D
4. Έχω πέσει και στο επίπεδο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
1. Μάλλον όχι, είναι ψιλογελοίο...
2. Όχι τα τελευταία 19 χρόνια:P
3. Εεεε...
4.Μια και δυο φορες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ερωτήσεις

1. Αν παντρευόταν ο-η πρώην σου και εσύ τον γούσταρες ακόμα,θα πήγαινες στο γάμο του?
2. Έχεις κάνει φυλακή?
3. Έχεις κάνει ποτέ σεξ με κάποιον και τώρα να μη θυμάσαι το όνομά του?:P
4.Έχεις πέσει ποτέ από σκάλες?

1. Mόνο αν με καλούσε και στο τράπεζι μετά...
2. Όχι ακόμη τουλάχιστον
3. Μόνο επώνυμα δεν θυμάμαι
4. Ναί αλλά με στυλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βάλτε ρε παιδάκια και καμιά ερώτηση, δεν δαγκώνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ερωτήσεις

1. Αν παντρευόταν ο-η πρώην σου και εσύ τον γούσταρες ακόμα,θα πήγαινες στο γάμο του?
2. Έχεις κάνει φυλακή?
3. Έχεις κάνει ποτέ σεξ με κάποιον και τώρα να μη θυμάσαι το όνομά του?:P
4.Έχεις πέσει ποτέ από σκάλες?

1. με τίποτα, δεν είμαι ανώτερος άνθρωπος
2. και τώρα φυλακή είμαι
3. ναι και χειρότερα
4. δεν θυμάμαι


ερωτήσεις.
1. πόσο ανοιχτόμυαλος είσαι στο σεξ? δώσε παραδειγμα
2. έχεις κάνει ποτέ ερωτική εξομολόγηση και ποιο το αποτέλεσμα αν ναι?
3. με συμπαθείς? ('εχω ανασφάλειες σήμερα)
4 έχεις έρθει ποτέ Γιάννενα? σου άρεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1. πόσο ανοιχτόμυαλος είσαι στο σεξ? δώσε παραδειγμα
2. έχεις κάνει ποτέ ερωτική εξομολόγηση και ποιο το αποτέλεσμα αν ναι?
3. με συμπαθείς? ('εχω ανασφάλειες σήμερα)
4 έχεις έρθει ποτέ Γιάννενα? σου άρεσε?


1. Αρκετά. Mπορεί και να δεχτώ να βγάλει τα ρούχα της! :redface:
2. Κάποτε έκανα ολόκληρη παράσταση σε μια γιαννιώτισα... βράστα
3. Καλός είσαι μωρέ...
4. Μάπα είναι, εφτά χρόνια κοντά έμεινα και δεν άλλαξε σχεδόν τίποτα :confused:


Γίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
ερωτήσεις.
1. πόσο ανοιχτόμυαλος είσαι στο σεξ? δώσε παραδειγμα
2. έχεις κάνει ποτέ ερωτική εξομολόγηση και ποιο το αποτέλεσμα αν ναι?
3. με συμπαθείς? ('εχω ανασφάλειες σήμερα)
4 έχεις έρθει ποτέ Γιάννενα? σου άρεσε?

1. αρκετά, δε λέω άλλα :redface:
2. ναι, μία και μόνο φορά σε γιαννιώτισσα και εγώ. Ακόμα περιμένω :worry:
3. τον ρεμπ? αμέ
4.ήρθα πριν 10 χρόνια και ξέμεινα. Καλούτσικα είναι, αν και οι γυναίκες χάνουν πολύ στον εγκέφαλο, μάλλον η υγρασία φταίει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
1.Καλό είναι να πειραματίζεσαι τόσο ώστε να μην αφήνεις κουσούρια;)
2.Ναι, άστο καλύτερα...:redface:
3.Εεε τι να πω δεν το ξέρω το παιδί...
4. Ναι, αλλά το μόνο που θυμάμαι είναι οι μπουγάτσες! (κοιλιόδουλος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ερωτήσεις.
1. πόσο ανοιχτόμυαλος είσαι στο σεξ? δώσε παραδειγμα
2. έχεις κάνει ποτέ ερωτική εξομολόγηση και ποιο το αποτέλεσμα αν ναι?
3. με συμπαθείς? ('εχω ανασφάλειες σήμερα)
4 έχεις έρθει ποτέ Γιάννενα? σου άρεσε?

1. δε χρησιμοποιώ το μυαλό μου στο σεξ :redface::P
2. εννοείς να μου αρέσει κάποιος και να πάω να του το πω στο άσχετο? Δεν το έχω κάνει ποτέ. Μέσα στη σχέση εκφράζομαι αλλά πάλι όχι τόσο πολύ.
3. τους συμπαθώ όλους μέχρι αποδείξεως του εναντίον :P
4. :D



ερωτήσεις:
1. ποιο είναι το αγαλημένο σου μότο?
2. καλύτερα σπίτι αγκαλιά και dvd ή μπαρότσαρκα με φίλους?
3. ποια γνώμη έχεις για τους γιατρούς και τα νοσοκομεία στην Ελλάδα?(συνοπτικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1. ποιο είναι το αγαλημένο σου μότο?
2. καλύτερα σπίτι αγκαλιά και dvd ή μπαρότσαρκα με φίλους?
3. ποια γνώμη έχεις για τους γιατρούς και τα νοσοκομεία στην Ελλάδα?(συνοπτικά)

1. The road goes ever on.
2. Δεδομένου ότι για αγκαλιά μονο το λουτρινο αρκουδάκι μου προσφέρεται μάλλον θα προτιμήσω μπαρότσαρκα (κι ένα καφάσι μπύρες για να πάνε κάτω τα φαρμάκια)
3. Τη χειρότερη! Πιο συνοπτικά δε γίνεται.

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1. ποιο είναι το αγαλημένο σου μότο?
2. καλύτερα σπίτι αγκαλιά και dvd ή μπαρότσαρκα με φίλους?
3. ποια γνώμη έχεις για τους γιατρούς και τα νοσοκομεία στην Ελλάδα?(συνοπτικά)

1. Θα δείξει.
2. Σπίτι και αγκαλιά.
3. Πολύυυ κακή. Πολύ.

Ερωτήσεις:
1. Αν παντρευόταν ο-η πρώην σου και εσύ τον γούσταρες ακόμα,θα πήγαινες στο γάμο του?
2. Έχεις κάνει φυλακή?
3. Έχεις κάνει ποτέ σεξ με κάποιον και τώρα να μη θυμάσαι το όνομά του?:P
4.Έχεις πέσει ποτέ από σκάλες?
(ναι, αντιγραφή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
1.Με την καμια.Να παω να κανω τι?Να πικραθω κι'αλλο?
2.Μπα..
3.Τσουκ..
4.Οχι..

Ερωτησεις:
1.Εχεις απατησει ποτε τον/την συντροφο σου?
2.Σου εχουν μεινει σεξουαλικα αποθημενα?Φαντασιωσεις που θελεις να κανεις αλλα δεν εχεις κανει ποτε πραγματικοτητα?
3.Σου αρεσει η δουλεια σου?
4.Σου αρεσει η πολη που ζεις?Αν οχι,που θα ηθελες να ζεις?
5.Ποια ειναι η γνωμη σου για τους αλλοδαπους στη χωρα μας?
6.Χρησιμοποιεις καθολου ποδηλατο για τις μετακινησεις σου?(αν οχι κακως..Να αρχισεις..:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
1. Δεν έκανα έρωτα με άλλο αλλά φιλιά ναι δεν ξέρω αν έτσι τον έχω απατήσει.
2.Ναι
3.Δεν δουλεύω
4. Δεν μου αρέσει μου αρέσει η Λευκωσία και εκεί θα ήθελα να μένω
5. Δεν μου αρέσει γιατί άρχισε η εγκληματικότητα, δεν μου αρέσει που τους πληρώνει το κράτος να κάθονται και εκτός αυτού τους προτιμάνε στις δουλειές γιατί παίρνουν πιο χαμηλούς μισθούς
6.Ποδήλατο τι είναι αυτό ? :P
ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ
1. Πιστεύετε στην φιλία μεταξύ ενός άντρα και μίας γυναίκας ναι ή όχι
2. οικογένεια ή φιλία
3.σε φοβίζει ο θάνατος ναι ή όχι
4.πόλεμος ή έρωτας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1.Εχεις απατησει ποτε τον/την συντροφο σου?
2.Σου εχουν μεινει σεξουαλικα αποθημενα?Φαντασιωσεις που θελεις να κανεις αλλα δεν εχεις κανει ποτε πραγματικοτητα?
3.Σου αρεσει η δουλεια σου?
4.Σου αρεσει η πολη που ζεις?Αν οχι,που θα ηθελες να ζεις?
5.Ποια ειναι η γνωμη σου για τους αλλοδαπους στη χωρα μας?
6.Χρησιμοποιεις καθολου ποδηλατο για τις μετακινησεις σου?(αν οχι κακως..Να αρχισεις..:))


1. Επειδή ο προηγούμενος χωρισμός μου ήταν εγκατάλειψη μετα απολύτου σιωπής και εξαφανίσεως (δεν το συνηθίζω, πρέπει να μου χεις κάνει κάτι πολύ άσχημο για να αντιδράσω έτσι) θεωρητικά λοιπόν ναι εφόσον η προηγούμενη σχέση δεν είχε λυθεί με λόγια. Πρακτικά όχι όμως. Συνήθως εμμένω στο "κατηγορηματικά όχι" μη συμπεριλαμβάνοντας αυτή την περίπτωση.

2. Μπα όχι. Δε μπορείτε να φανταστείτε τι έχω κάνει....:redface:

3. Λίγα μαθήματα έμειναν και θα μπορώ να σας απαντήσω ελπίζω σύντομα.

4. Τρώγεται αν και θα ήθελα κάτι σε Θεσσαλονίκη/Πάτρα. (Μάλλον πιό πολύ προς το τελευταίο τείνω αν ποτέ εγκαταλείψω την πρωτεύουσα.)

5. Ανάμεικτη. Υπάρχουν θαυμάσιοι άνθρωποι που κάνουν τη δουλειά τους και δεν ενοχλούν κανέναν και υπάρχουν και άκρως ενοχλητικοί με τις συνήθειές τους και τις πράξεις τους. Τον αλλοδαπό δεν πρέπει να τον κρίνουμε απ' το ότι είναι αλλοδαπός, αλλά από το πως συμπεριφέρεται στη χώρα που τον φιλοξενεί.

6. Όχι. Μόνο ΜΜΜ.

Θα χρησιμοποιήσω του "κυκλικού" τις ερωτήσεις με μια αλλαγή:

ερωτήσεις.
1. πόσο ανοιχτόμυαλος είσαι στο σεξ? δώσε παραδειγμα
2. έχεις κάνει ποτέ ερωτική εξομολόγηση και ποιο το αποτέλεσμα αν ναι?
3. με συμπαθείς? ('εχω ανασφάλειες σήμερα)
4 Από που κατάγεσαι; Θα γύρναγες ποτέ εκεί να μείνεις;


ΥΓ: Βαλάντω δεν παίζεις δίκαια. 15.10 το πόστ σου. 16.03 το δικό μου. 16.07 οι ερωτήσεις σου. Γκρρρ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
ερωτήσεις.
1. πόσο ανοιχτόμυαλος είσαι στο σεξ? δώσε παραδειγμα
2. έχεις κάνει ποτέ ερωτική εξομολόγηση και ποιο το αποτέλεσμα αν ναι?
3. με συμπαθείς? ('εχω ανασφάλειες σήμερα)
4 Από που κατάγεσαι; Θα γύρναγες ποτέ εκεί να μείνεις;

1. Δεν πιστεύω να αναφέρεσε στο προγαμιαίο σεξ!!! :redface::angelnot: :hehe:
2. Όχι φοβόμουν το αποτέλεσμα...
3. Ναι είμαι μεγάλη καρδιά...!
4. Κάπου από τα βάθη της Κερασούντας βρε λες να γυρίσω :hmm: :hehe: :P

ίδιες είπαμε βαριέμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Δεν ξέρω, μάλλον μέτρια πράγματα.
2) Ναι, έχω κάνει. Το αποτέλεσμα ήτανε χάλια, κοινώς με έριξε στα τάρταρα. Το χειρότερο είναι ότι είχαν προηγηθεί σθνεχόμενες παθιασμένες καταστάσεις ημερών και τελικά άκουσα το "ας μείνουμε φίλοι". Βασικά, χαίρομαι που το έκανα, ήμουνα και μικρό τότε, πάνω κάτω 18. Τι να λέει.
3) Σκουλικαντέρα πάουα.
4) Κατάγομαι από μία μικρή πόλη και θα γυρίσω εκεί μόνο για πολύ συγκεκριμένους λόγους, αλλιώς δεν ξέρω σε ποιον παράλληλο θα βρίσκομαι τα επόμενα χρόνια.



ένα
-----
Τι κάνεις τώρα?

δύο
-----
Ακούς μουσική παράλληλα?

τρία
-----
Έχεις ποδήλατο?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top