Μίνι Συνέντευξη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. Ποιο ειναι το πιο ακραιο σκηνικο ζηλειας αλλου προσωπου στο οποιο ησουν παρων?
2. Εχεις νιωσει ποτε να σου γυρνανε τα μυαλα απο θυμο?
3. Να αρχισουμε και επισημως τις psycho ερωτησεις?
  1. Ζεν έκω. 8)
  2. Νιιιιιιι κι αυτόοοο. Λαμπάκια αναβοσβήνουν, ατμοί βγαίνουν απ' τα αυτιά μου και η θερομοκρασία λιώνει σίδερο.
  3. Φυσικά! Ας μαζευτούμε όλοι μαζί πιασμένοι χέρι-χέρι και να γυρνάμε γύρω-γύρω από μια φωτιά κάνοντας παγανιστικές τελετές, μέσα σε επιρροή από ναρκωτικά (λέγε το και στρουμφάκια)
Ρωτάω!!
  1. Πες μας, εμπνεόμενος από την Corpse, μία φανταστική ή πραγματική psycho σκηνή μ' εσένα μέσα.
  2. Ποιον θα σκότωνες... και γιατί;
  3. Με τι φρούτα συνδιάζεται το καλό.... σαικς; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
  1. Πες μας, εμπνεόμενος από την Corpse, μία φανταστική ή πραγματική psycho σκηνή μ' εσένα μέσα.
  2. Ποιον θα σκότωνες... και γιατί;
  3. Με τι φρούτα συνδιάζεται το καλό.... σαικς; :whistle:

1. Η σκηνή περιλαμβάνει έναν μισητό εχθρό μου (δεν έχω κανέναν, αλλά ας πούμε ότι έχω) κι εμένα. Έχουμε και οι 2 ένα πολύ ωραίο χρωματάκι, μπλε του νεκρού, σαν της Νεκρής Νύφης ένα πράμα, και μαλλιά ξασμένα σαν της Μαφάλντως. Τρώμε σούπα με λεμονάκι και ξαφνικά, κάτι παθαίνει ο εχθρός μου, και φτύνει τα κοκκαλάκια της ψαρόσουπας προς τα πάνω μου, με εμφανέστατη δολοφονική διάθεση.
2. Αμυνόμενη, πιάνω το λεμόνι και του το τρίβω στα μάτια, και κάποια στιγμή πεθαίνει.
3. Χα, τελικά δεν πέθανε το καθίκι! Και επειδή είναι πολύ αυθόρμητος, και όπως ξέρουμε το μεγάλο μίσος κρύβει μεγάλη αγάπη, με στρώνει στο τραπέζι σαν άλλο τραπεζομάντηλο και μου δίνει να φάω γκρέιπφρουτ, που οδηγούν ανεπιστρεπτί σε καλό σέιξ. :hump:

:crazy:


1. Είσαι κλεισμένος στο κάστρο του μεγάλου Κόμη Δράκουλα. Πώς βγαίνεις;
2. Συνειδητοποιείς ότι σε έχει δαγκώσει ο ίδιος ο Δράκουλας. Ποια είναι η τελευταία σου επιθυμία πριν γίνεις ζόμπι;
3. Κοίτα να δεις που είναι ωραία η ζωή του βαμπίρ. Γκομενίτσες/γκομενίτσοι, αιματάκι, κυνήγια και άλλα ωραία. Σου λείπει κάτι από την προηγούμενη ζωή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. Είσαι κλεισμένος στο κάστρο του μεγάλου Κόμη Δράκουλα. Πώς βγαίνεις;
2. Συνειδητοποιείς ότι σε έχει δαγκώσει ο ίδιος ο Δράκουλας. Ποια είναι η τελευταία σου επιθυμία πριν γίνεις ζόμπι;
3. Κοίτα να δεις που είναι ωραία η ζωή του βαμπίρ. Γκομενίτσες/γκομενίτσοι, αιματάκι, κυνήγια και άλλα ωραία. Σου λείπει κάτι από την προηγούμενη ζωή σου;
  1. Από την πόρτα προφανώς. Ούτε κλέφτης είμαι για να βγω από το παράθυρο, ούτε ο Santa Claus (ειδική κατηγορία διαρρήκτη που φεύγει από την καμινάδα).
  2. Να φάω μπακαλιάρο σκορδαλιά, γιατί θα μου λείψει.
  3. Ο ήλιος.
Συνεχίζουμε το έργο μας..
  1. Είναι νύχτα με τον βοριά να φυσά σαν τρελός απ' έξω. Κοιμάσαι και ξαφνικά ακούς ένα θόρυβο.... σαν να μπαίνει κάποιος σπίτι. Πώς αντιδράς;
  2. Τελικά σηκώνεσαι και βλέπεις ότι είναι... κάποιος που μπήκε στο σπίτι σου και σε ρωτά "τα λεφτά ή το ψυγείο σου". Πώς αντιδράς εδώ;
  3. Καθώς φεύγει κλείνει την πόρτα, τραντάζεται το σπίτι..... και ξυπνάς εν μέσω σεισμών. Εδώ σε θέλω, πώς αντιδράς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
  1. Είναι νύχτα με τον βοριά να φυσά σαν τρελός απ' έξω. Κοιμάσαι και ξαφνικά ακούς ένα θόρυβο.... σαν να μπαίνει κάποιος σπίτι. Πώς αντιδράς;
  2. Τελικά σηκώνεσαι και βλέπεις ότι είναι... κάποιος που μπήκε στο σπίτι σου και σε ρωτά "τα λεφτά ή το ψυγείο σου". Πώς αντιδράς εδώ;
  3. Καθώς φεύγει κλείνει την πόρτα, τραντάζεται το σπίτι..... και ξυπνάς εν μέσω σεισμών. Εδώ σε θέλω, πώς αντιδράς;

1. Συνεχίζω να κοιμάμαι, δεν με σκιάζει φοβέρα καμιά, άσε που χτες έγινε σεισμός και δεν κοιμήθηκα καλά.
2. Τα λεφτά dear, there you go, καλοφάγωτα, με έναν πόνο!
3.Σεισμοί; Last year! Ερμ, last night εννοώ, μας τα 'πανε, μας τα 'πανε!


1. Φαντάσου ότι είσαι σπίτι. Literally. Και είσαι στοιχειωμένο. Τίνος το πνεύμα θα σε βασάνιζε;
2. Οι ένοικοι έχουν τρομάξει πολύ, και σκέφτονται να την κάνουν. Αλλά έχεις δεθεί πια μαζί τους, πώς τους κρατάς κοντά σου;
3. Ωραία τα κατάφερες, σκοτώθηκαν. Τώρα τι θα κάνεις μόνο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Φαντάσου ότι είσαι σπίτι. Literally. Και είσαι στοιχειωμένο. Τίνος το πνεύμα θα σε βασάνιζε;
2. Οι ένοικοι έχουν τρομάξει πολύ, και σκέφτονται να την κάνουν. Αλλά έχεις δεθεί πια μαζί τους, πώς τους κρατάς κοντά σου;
3. Ωραία τα κατάφερες, σκοτώθηκαν. Τώρα τι θα κάνεις μόνο σου;

1. Καποιου ξεχασμενου δολοφονημενου τυπου που ποτε δε βρεθηκε το πτωμα του-που υπαρχει ακομη θαμμενο στην αυλη. Μπρ.
2. Σφραγιζω πορτες, χτυπαω παραθυρα, αναβω το τζακι με τηλεπαθεια. Μπρ.
3. Μονη..μονη.. Μονη!ΜΟΝΗ!!!ΜΟΝΗ!

Τα ιδια, ωραια ηταν (περιμενω κραξιμο :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Φαντάσου ότι είσαι σπίτι. Literally. Και είσαι στοιχειωμένο. Τίνος το πνεύμα θα σε βασάνιζε;
2. Οι ένοικοι έχουν τρομάξει πολύ, και σκέφτονται να την κάνουν. Αλλά έχεις δεθεί πια μαζί τους, πώς τους κρατάς κοντά σου;
3. Ωραία τα κατάφερες, σκοτώθηκαν. Τώρα τι θα κάνεις μόνο σου;

1. Του Che.
2. Μετατρέπομαι σε ζακούσι.
3. Με πουλάω σε δύο οικογένειες, άρα είμαι δύο σπίτια, και τα φτιάχνω με το άλλο μου μισό.

Ερωτήσεις:
1. Πότε θα παντρευτείς;
2. Ξέρεις να κάνεις κουλουράκια;
3. Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα, που σε έκανε να θυμώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πότε θα παντρευτείς;
2. Ξέρεις να κάνεις κουλουράκια;
3. Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα, που σε έκανε να θυμώσεις;


1.δξ/δα (δεν ξερω /δεν απαντώ:P)
2.Ξέρω (αλλα τα μπορει να τα καψω)
3.Ένα επίμονο τηλεφώνημα για να μεσολαβήσω σε κάτι,στο οποίο είχα δηλωσει αρνητικός από την αρχή.

Ερωτήσεις.
1.Ποιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι απο τα 80's ;
2.Περασες τις γιορτές όπως τις ειχες σχεδιασει;
3.Γιατι μερικοί επιμένουν να μας σπάνε τα νεύρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1.Δεν θυμάμαι
2. Δεν σχεδιάζω ποτέ προγράμματα
3. Δεν μπορεί κανείς να μου σπάσει τα νεύρα, έχω αναπτύξει μηχανισμούς άμυνας.


ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ερωτήσεις.
1.Ποιο ειναι το αγαπημενο σου τραγουδι απο τα 80's ;
2.Περασες τις γιορτές όπως τις ειχες σχεδιασει;
3.Γιατι μερικοί επιμένουν να μας σπάνε τα νεύρα;

1. δεν εχω συγκεκριμενο.
2. θα μπορουσα και καλυτερα.
3. γιατι η ζωη δεν θα ειχε κανενα νοημα διαφορετικα:P

ερωτησεις γιδιες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Νομίζω το Poison του Alice Cooper.
2. Σε γενικές γραμμές ναι, ειδικά οι τελευταίες τρεις μέρες ήταν αξέχαστες!
3. Cuz life is one big joke, but some are too stupid to get it.

ερωτησεις
1. Ποιο ήταν το πρώτο έργο που είδες στο σινεμά?
2. Ποιο ήταν το πρώτο CD που αγόρασες με δικά σου λεφτά?
3. Ποσο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχεις περάσει χωρίς να κοιμηθείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ερωτησεις
1. Ποιο ήταν το πρώτο έργο που είδες στο σινεμά?
2. Ποιο ήταν το πρώτο CD που αγόρασες με δικά σου λεφτά?
3. Ποσο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχεις περάσει χωρίς να κοιμηθείς?

1. Αν θυμαμαι καλα, ηταν σε ενα καλοκαιρινο σινεμα στη Λευκαδα και ειδα το "Ο Ρομπεν των Δασων" με τον Κεβιν Κοστνερ
2. Με δικα μου ε? Χμ, νομιζω του Κοτσιρα.
3. Γυρω στις 35-40 ωρες

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ερωτησεις
1. Ποιο ήταν το πρώτο έργο που είδες στο σινεμά?
2. Ποιο ήταν το πρώτο CD που αγόρασες με δικά σου λεφτά?
3. Ποσο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχεις περάσει χωρίς να κοιμηθείς?

1. Ghostbusters. Ο μπαμπάς μου φοβόταν.
2. Το Best of Techno του 1992 και το Dangerous του Michael Jackson!
3. 35 ώρες.

Ερωτήσεις:
1. Βλέπεις σειρές στην τηλεόραση, ελληνικές;
2. Ποιες;
3. Ποια εθνικότητα αντιπαθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Βλέπεις σειρές στην τηλεόραση, ελληνικές;
2. Ποιες;
3. Ποια εθνικότητα αντιπαθείς;


1.οχιιιιιι! μονο ξενες!
2...βασικα, μονο μια. lost! καποτε εβλεπα και 7th heaven.
3.να αντιπαθω, καμια..τους γαλλους και τους τουρκους τους συμπαθω λιγοτερο απο τους αλλους.


1.εχεις κανει ποτε σκι? snowboard?
2.εχεις παει ποτε σε καποιο χιονοδρομικο, και αν ναι, ποιο?
3.σαρεσει πιο πολυ η περιοδος των γιορτων η η after-δλδ τωρΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftychia

Νεοφερμένος

Η eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καταρχην καλησπέρα(ειναι το πρωτο μου ποστ!)
1.Όχι ποτέ
2.Όχι ποτέ, και δε θελω κιολας
3.Γενικα ειμαι τυπος που βρισκει τη χαρα σε καθε εποχη, λιγο τώρα βεβαια εχω ξενερώσει επειδή είμαι αρρωστη, και μετα τις γιορτες συνειδητοποιείς ότι παχυνες, κι οτι η εξεταστικη ειναι πολυ κοντα!

Ερωτησεις:
1.Με ποιον χαρακτηρα απο Simpsons θα μπορουσες να ταυτιστεις
2.Υπαρχει καποιο τραγουδι που οταν το ακους σε μελαγχολει, χωρις ομως ιδιαιτερο λογο, απλα και μονο λογω μελωδίας?
3.Πριν ποση ωρα κοιταξες το κινητο σου να δεις αν σου έχει ερθει μήνυμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλώς την Ευτυχία μας! :)

Ερωτησεις:
1.Με ποιον χαρακτηρα απο Simpsons θα μπορουσες να ταυτιστεις
2.Υπαρχει καποιο τραγουδι που οταν το ακους σε μελαγχολει, χωρις ομως ιδιαιτερο λογο, απλα και μονο λογω μελωδίας?
3.Πριν ποση ωρα κοιταξες το κινητο σου να δεις αν σου έχει ερθει μήνυμα?

1. Με τη Maggie!
2.Το Wild is the wind...
3. Πριν 5 λεπτά. :mad:

Ερωτήσεις:
1. Ποιο ήταν το τελευταίο άτομο, που σε πήρε τηλέφωνο;
2. Τι άλλο κάνεις τώρα, εκτός από στέκι;
3. Μιλάς συχνά για την παιδική σου ηλικία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιο ήταν το τελευταίο άτομο, που σε πήρε τηλέφωνο;
2. Τι άλλο κάνεις τώρα, εκτός από στέκι;
3. Μιλάς συχνά για την παιδική σου ηλικία;

1.το μπεμπε.
2.μεηλ...πολλα μεηλλ!!!
3.αν προκυψει γιατι οχι!

1. ψωνιζεις απο το μολ?
2.τι θες να παρεις στις εκπτωσεις?
3.σαρεσουν οι μπανανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. ψωνιζεις απο το μολ?
2.τι θες να παρεις στις εκπτωσεις?
3.σαρεσουν οι μπανανες?

Απαντήσεις:
1. Όχι
2. Τζιν και παπούτσια
3. Παλιά όχι, τώρα έχω αρχίσει και τις συμπαθώ!


Ερωτήσεις:
1. Όταν οι ταξιτζήδες θέλουν να κατηρήσουν που πάνε;
2. Είναι ηλίθιο να χρησιμοποιείς το ανσανσερ για να πας από το ισόγειο στον πρώτο;
3. Το βράδυ τι θα κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Α
Ερωτήσεις:
1. Όταν οι ταξιτζήδες θέλουν να κατηρήσουν που πάνε;
2. Είναι ηλίθιο να χρησιμοποιείς το ανσανσερ για να πας από το ισόγειο στον πρώτο;
3. Το βράδυ τι θα κάνεις;

1. Όπου να ναι μέχρι και σε χωράφια!

2.Σπστικό το λέω!!!

3. Δεν ξέρω ακόμα θα ιδούμε!

ερωτήσεις:
1)Χαρακτηρίζεσαι για την υπομονή σου?

2)Κάνεις χαβαλέ ή είσαι σοβαρός/η?

3)Πες μια καλή ταινία στυλ matrix!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1)Χαρακτηρίζεσαι για την υπομονή σου?

2)Κάνεις χαβαλέ ή είσαι σοβαρός/η?

3)Πες μια καλή ταινία στυλ matrix!

1. Για την ανυπομονησια μου να λες! (αν και τις τελευταιες μερες απορω με τον εαυτο μου)
2. Τον "κλοουν" της παρεας τον εχεις υποψη σου??? Ε εγω ειμαι αυτος:redface:
3. Τωρα σωθηκες! Διαλεγω την κοκκινη κουρτινα Νο2!
:redface::P

Ιδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1)Χαρακτηρίζεσαι για την υπομονή σου?

2)Κάνεις χαβαλέ ή είσαι σοβαρός/η?

3)Πες μια καλή ταινία στυλ matrix!


ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ:
1) Σε κάποια θέματα ναί και μάλιστα τόσο μεγάλη υπομονή που ώρες ώρες με θεωρούν ηρωΐδα!
2) Ανάλογα τις στιγμές και την συζήτηση αλλά συνηθώς... ΧΑΒΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!:clapup:
3) Δεν ξέρω... Ασε μη πώ καμμιά άσχετη!!! χαχαχχαχαχαχ!


ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:
1) Τί θα έκανες αν ο/η πρώην του/της συντρόφου σου, έψαχνε απεγνωσμένα να έρθει σε επαφή με το ταίρι σου? Αν ήθελε να τον/την διεκδικήσει?
2) Έχεις ανασφάλειες και φοβίες??
3) Έχεις ψυχραιμία???
4) Έχεις αυτοσυγκράτηση ή είσαι παρορμητικός/ή????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top