Μίνι Συνέντευξη

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Que:

1. Τα Χριστούγεννα δεν είναι κάπως ντεκαβλέ; Αρκουδάκια, δεντράκια, μακαρονομελάκια και αφιονισμένα λαμπάκια να παίζουν φωτορυθμικά με τα νεύρα; Δε μου σηκώνεται τα Χριστούγεννα.:redface:
Πάσχω από ρομαντισμό ή προβληματική στύση;

2. Πόσο θα φάς σήμερα; α. σαν φούστης/φουτάνα, β. όχι πολύ (μέτρον άριστον), γ. θα τσιμπολογήσω καμιά πατατούλα και λίγη γαλοπούλα έτσι για το καλό, δ. Δε θα φάω πράμα (diet guilts).

3. Τί κάνεις αν βγείς να πετάξεις τα σκουπίδια και στην έχουν στημένη απ'έξω 4 φιγούρες στα σκοτεινά που πριν προλάβεις να ανοίξεις το φώς της πολυκατοικίας τις ακούς με ένα στόμα και 4 φωνές να εκστομίζουν αργόσυρτα και εκνευριστικά: Να τα πούυυυυυμεεεεεεεεε; (Τους δίνεις ή δε τους δίνεις τη σακούλα να τη κατεβάσουν αυτοί;)

4. Τί δώρο θα κάνεις για τη πάρτη σου, for this Xmas; (Θα το ανοίξεις ή θα το βάλεις κάτω απ΄το δεντράκι μέχρι τα μεσάνυχτα πρωτοχρονιάς, για την αγωνία; χο..)

απαντήσεις.
1.Σύγκρινε τα Χριστούγεννα με τις γιορτές του Πάσχα (αρνιά, αυγά, κλαρίνα, λαμπάδες, όχλος από παπάδες και ψάλτες) και νομίζω θα λυθεί το πρόβλημα :P
2.Έχω νευρική ανορεξία και θα σκέφτομαι να τσιμπήσω λίγες οδοντογλυφίδες, έτσι για το καλό.
3.Πφ..Μάλλον με έχει "προσβάλλει" το πνεύμα των Χριστουγέννων οπότε τους αφήνω να τα πούνε, τους δίνω χρήματα και κατεβάζω μόνη μου τη σακούλα μετά.
4.Σκέφτομαι κάτι που απίθανο να μπει κάτω από το δεντράκι, και σε γενικές γραμμές απίθανο να μπει κάτω από το οτιδήποτε (λόγω του οτι δεν είναι υλικό)

ερωτήσεις. (αντί-χριστουγεννιάτικες)
1.Πρέπει να συμμαζεύω το δωμάτιο μου;
2.Γιατί;
3.Εσύ το συμμαζεύεις;
4.Συμμαζεύεις κι άλλα δωμάτια στον ελεύθερο χρόνου σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

ερωτήσεις. (αντί-χριστουγεννιάτικες)
1.Πρέπει να συμμαζεύω το δωμάτιο μου;
2.Γιατί;
3.Εσύ το συμμαζεύεις;
4.Συμμαζεύεις κι άλλα δωμάτια στον ελεύθερο χρόνου σου; :P

1. Ναι
2. Για να μη γινεις σαν και μενα!:redface:
3. Μονο οταν δεν υπαρχει καποιος αλλος να το κανει για μενα...:redface:
4. Στον ελευθερο μου χρονο????!! Τρελλη εισαι?! Κανω αλλα πραγματα!
:devil:



Ερωτησουλες:
1. Τι ειναι αυτο, που σε κανει ευτυχισμενο?
2. Σε τι δεν μπορεις ή δε θα μπορουσες να αντισταθεις?
3. Εχεις υποκριθει ποτε κατα τη διαρκεια του "σεξ"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ερωτησουλες:
1. Τι ειναι αυτο, που σε κανει ευτυχισμενο?
2. Σε τι δεν μπορεις ή δε θα μπορουσες να αντισταθεις?
3. Εχεις υποκριθει ποτε κατα τη διαρκεια του "σεξ"?

απαντησεις:
1. το οτι παρολες τις δυσκολιες που περασα βρηκα εναν ανθρωπο να με στηριξει και να με λατρεψει οσο κανενας αλλος.
2. στη σοκολατα:P
3. οχι ποτε.

ερωτησεις οι ιδιες μου αρεσουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτησουλες:
1. Τι ειναι αυτο, που σε κανει ευτυχισμενο?
2. Σε τι δεν μπορεις ή δε θα μπορουσες να αντισταθεις?
3. Εχεις υποκριθει ποτε κατα τη διαρκεια του "σεξ"?

1.ειλικρινα, δεν ξερω.
2.το ενα ειναι Kinky. φανταστειτε το. το αλλο ειναι ενας μπουφες χιλιομετρου..και το τελευταιο ειναι ..ενα αεροπλανο..
3.ναι

1. Τι ειναι αυτο, που σε κανει ευτυχισμενο?
2. Ποιο ειναι αυτο που σε κανει να βγαινεις απο τα ρουχα σου?
3. Σε τι δεν μπορεις ή δε θα μπορουσες να αντισταθεις?
4. Είσαι φαν του λοστ?
5. Πότε βγαίνει η επόμενη σεζον?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Τι ειναι αυτο, που σε κανει ευτυχισμενο?
2. Ποιο ειναι αυτο που σε κανει να βγαινεις απο τα ρουχα σου?
3. Σε τι δεν μπορεις ή δε θα μπορουσες να αντισταθεις?
4. Είσαι φαν του λοστ?
5. Πότε βγαίνει η επόμενη σεζον?


1. Η αγάπη κι ο ύπνος
2. Οι κακιασμένοι
3. Ύπνο, σοκολάτα, intimacy!
4. Όχι
5. Δεν ξέρω

1. Τι θα έκανες αν σε εκνεύριζαν πολλά πράγματα στην 1 σου δουλειά αλλά ας πούμε ήσουν δεσμευμένος για την σεζόν?
2. Next travel?
3. Έχεις κάνει σεξ για 1 βραδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Τι θα έκανες αν σε εκνεύριζαν πολλά πράγματα στην 1 σου δουλειά αλλά ας πούμε ήσουν δεσμευμένος για την σεζόν?
2. Next travel?
3. Έχεις κάνει σεξ για 1 βραδιά?

1. Εξαρταται απ'το ποσο δεσμευμενη ημουνα..αν και μαλλον θα χωριζα αν δεν αντεχα αλλο
2. Berlin!
3. Και για μια, και για δυο, και για τρεις.. :P

1. Τι δωρα πηρες(ελαβες)?
2. Τι δωρα πηρες(προσφερες)? :P
3. Ποιο ειναι το αγαπημενο σου εμοτικον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. Μέχρι τώρα έχω λάβει ένα πορτοφόλι γνωστού οίκου.
2. Ένα πουκάμισο για το μπαμπά, ένα κρυστάλλινο διακοσμητικό για τη μαμά και ένα πουλόβερ για τον αδερφό. Α και μία τσάντα για μένα!:D
3.Αυτό :yahoo:

1. Σχεδιάζεις κάποιο ταξίδι κι αν ναι πού;
2. Πού θα ήθελες να ταξιδέψεις;
3. Προτιμάς βόλτες στην πόλη ή επισκέψεις σε μουσεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1.οχι, λογω υποχρεωσεων. αλλα ελπιζω να ξεκλεψω λιγο χρονο το φλεβαρη για σκι, κατα προτιμηση αλπεις η βορεια βαλκανια.
2.θα ηθελα να παω αμερικη η κινα, η καπου σκανδιναβια.
3.ειμαι traveller, οχι tourist..δεν κανω σχεδον ποτε επισκεψεις σε μουσεια,εκτος αν ειναι καποιο πολυ γνωστο, πχ λουβρος.. μονο πολη!

1.τι εκανες ανημερα τα χριστουγεννα?
2.τι θα κανεις την πρωτοχρονια?
3.σε ποσα χιονοδρομικα εχεις παει και ποια?
3.ποιο ειναι το καλυτερο απο αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

1.τι εκανες ανημερα τα χριστουγεννα?
2.τι θα κανεις την πρωτοχρονια?
3.σε ποσα χιονοδρομικα εχεις παει και ποια?
3.ποιο ειναι το καλυτερο απο αυτα?

Απαντήσεις :
1) Σπίτι, μαμά, μπαμπάς κτλ.
2) Μάλλον το (1)
3) Σε 2, στο Φαλακρό (Δράμα) κ στο Βελούχι (Καρπενήσι)
4) Το Βελούχι

Ερωτήσεις :
1) Πως νιώθεις τώρα?
2) Είσαι ικανοποιημένος από τη ζωή σου?
3) Τι σημαίνει ευτυχία για σένα?
4) Ποιον θεωρείς ως το πιο κοντινό σου άνθρωπο?
5) Μ'αγαπάς? (κλεμμένη ερώτηση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ερωτήσεις :
1) Πως νιώθεις τώρα?
2) Είσαι ικανοποιημένος από τη ζωή σου?
3) Τι σημαίνει ευτυχία για σένα?
4) Ποιον θεωρείς ως το πιο κοντινό σου άνθρωπο?
5) Μ'αγαπάς? (κλεμμένη ερώτηση:P)


1. Σαν μαργαριτάρι αφόρετο.Σαν έρημος ουρανός. Μα νά! Κάτι ξεπροβάλλει. Μην είναι Α.Τ.Ι. ; Μην είναι πελαργός; Μην είναι σύννεφο που πάει για πιπί του; Είναι ένα μπαλόνι Bob Σφουγγαράκης. :mad: Γκρρ ΠΛουνγκ...Σμιουφφφ..Για λίγο προσοχή με τα μπαλόνια στη περιοχή Συντάγματος. Άντε άντε...

2. σχετ: Track of the Day: Angie (από Νεράϊδα): With no loving in our souls and no money in our coats, you can't say you're sattisfiiiiiiied (κυλιόμενες πέτρες, of course).

3. Μία γύρη από λαμπύρισμα παρηγοριάς στις αγκαλιές των κρίνων..κι ας είν' το άνθος μαραμένο..

4. Τη Μαρούσκα.Η Πολωνέζα στο διπλανό διαμέρισμα.:D

5. Με τέτοια φατσούλα, difficult not to... (και μη με κλέβεις μη σου αδειάσω τη μπιζουτιέρα,άντε. :redface:)


Ερωτησουλίνια:

1. Ποιό το άρωμα του Έρωτα;

2. Μυριάδες στόματα φωνάζουν και σε καλούν. Αλλά εσύ είσαι αραχτός και στη σπάνε. Τί κάνεις;

3. Τραγουδάνε τα δέντρα;

4. Σε μια Ελληνίδα πεταλούδα που έπιασες, τί θα της έλεγες;

5. α. Έχεις σημείο G; β. όταν σου το βρίσκουν μήπως σου'ρχονται τσισάκια;

6. Τί σημαίνει Ραταπλάν και τί σκολοπισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ερωτησουλίνια:

1. Ποιό το άρωμα του Έρωτα;

2. Μυριάδες στόματα φωνάζουν και σε καλούν. Αλλά εσύ είσαι αραχτός και στη σπάνε. Τί κάνεις;

3. Τραγουδάνε τα δέντρα;

4. Σε μια Ελληνίδα πεταλούδα που έπιασες, τί θα της έλεγες;

5. α. Έχεις σημείο G; β. όταν σου το βρίσκουν μήπως σου'ρχονται τσισάκια;

6. Τί σημαίνει Ραταπλάν και τί σκολοπισμός;

1. Σύμφωνα με τον Tom Robbins και το βιβλίο του Jitterbug Perfume, το άρωμα του έρωτα αποτελείται από γιασεμί, κίτρο και γύρη παντζαριού. Προσωπικά βέβαια δεν το έχω μυρίσει ποτέ.:redface:

2. Δυναμωνω την ένταση στα headphones μου. Σε λίγο θα κουφαθώ τελείως και δε θα ακούω κανενός το κάλεσμα. (το να κουφαθώ βέβαια μπορώ να το πετύχω και πιο γρήγορα, απλά διαβάζοντας τα posts σου, αλλά ας μην αρχίσουμε πάλι τις αντιπαραθέσεις...):tongue:

3. Τα δεντρα ήταν σχεδόν όλα Ents κάποτε, αλλά "δέντρισαν" όπως λέει πολύ χαρακτηριστικά ο Treebeard στους Δύο Πύργους. Τα Ents τραγουδούσαν συνέχεια, καθώς και η ίδια τους η γλώσσα ήταν μουσική και τραγουδιστή, έτσι λοιπόν τα σημερινά δεντρα, αν και έχουν περάσει αιώνες επί αιώνων από τότε που ήταν Ents, διατηρούν κάτι από η μουσική γλώσσα που είχαν τότε. Συμπέρασμα: Ναι, τραγουδούν!:whistle:

4. Θα της έλεγα πόσο τη ζηλεύω. Στα ελληνικά αφού διευκρίνησες ότι είναι Ελληνίδα.

5. Το θέμα του σημείου G το εξήγησε πολύ πριν και πολύ καλύτερα απο μένα η μεγάλη Isabel Aliente. Ιδού τα λόγια της: “Για τις γυναίκες το καλύτερο αφροδισιακό είναι οι λέξεις.Το σημείο G είναι στα αυτιά τους και όποιος το ψάχνει χαμηλότερα απλώς χάνει τον χρόνο του.” Προφανώς και έχω λοιπόν, αλλά όταν μου μιλάνε δε μου έρχεται κατούρημα. :)

6. Rantanplan = έτρεξε (ran), μαύρισμα(tan), σχέδιο (plan). Εγώ δε βρίσκω λογική αλληλουχία ή οποιαδήποτε σχέση ανάμεσα στα συνθετικά, αλλά εσύ με το απείρως πιο χαοτικό μυαλό σου, είμαι σιγουρη ότι θα τη βρεις.;)

Σκολοπισμός...χμ εδώ είναι δύσκολα τα πράγματα. Σκολοψ είναι η αρρώστια στα αρχαία άρα πιθανότατα είναι το να αρρωστήσει κάποιος. Από την άλλη όμως υπάρχει και ο ανασκολοπισμός, το οποίο είναι το γνωστό παλούκωμα, φρικαστικός τρόπος θανάτωσης. (βλέπε "Τον Διάκο τονε παίρνουνε και στο σουβλί τον βάζουν, ολόρθο τονε στήσανε κι αυτός χαμογελούσε.") αλλά μου τα χαλάει αυτό το "ανα" στην αρχή. Λυπάμαι που δε μπόρεσα να σε καλύψω στο τελευταίο σου ερώτημα. Έκανα ό,τι μπορούσα ομως.:worry:

Ερωτήσεις

1. Ποιο θεωρείς το μεγαλύτερο πρόβλημα της ανθρωπότητας αυτή τη στιγμή?
2. Ποιο είναι το απραγματοποίητο όνειρό σου για το οποίο πονάς πιο πολύ?
3. Πόσα ζευγάρια κάλτσες διαθέτεις κατά προσέγγιση?
4. Αν έκανες graffiti στους τοίχους του δωματίου σου τι θα έγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις

1. Ποιο θεωρείς το μεγαλύτερο πρόβλημα της ανθρωπότητας αυτή τη στιγμή?
2. Ποιο είναι το απραγματοποίητο όνειρό σου για το οποίο πονάς πιο πολύ?
3. Πόσα ζευγάρια κάλτσες διαθέτεις κατά προσέγγιση?
4. Αν έκανες graffiti στους τοίχους του δωματίου σου τι θα έγραφες?


1.οικολογικη καταστροφη θα ελεγα, αν μπορουσα να διαλεξω μονο ενα.
2.με ποναει..αρχιζει απο "ι".
3.καμια 40αρια...μαζι με κατι χνουδωτες για το σπιτι, 50..
4.θα ηταν κατι σαν..χαρτης. Giovanna σαν κεντρικη λεξη, και γυρω απο αυτο ολα τα αγαπημενα ονοματα φιλων και τοποθεσιων. θα ηταν σε απαλο γαλαζιο και πιο σκουρο μωβ χρωμα, με νερα.

ερωτησεις
1.Η Idril βαζει παντα τελειες ερωτησεις η ειναι η ιδεα μου?
2.Ποιων άλλων σου αρεσουν οι ερωτησεις, στη μινι συνεντευξη?
3.Ποιους εχεις γνωρισει LIVE απο το στεκι?
4.Και ποιους ανυπομονεις να γνωρισεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ερωτησεις
1.Η Idril βαζει παντα τελειες ερωτησεις η ειναι η ιδεα μου?
2.Ποιων άλλων σου αρεσουν οι ερωτησεις, στη μινι συνεντευξη?
3.Ποιους εχεις γνωρισει LIVE απο το στεκι?
4.Και ποιους ανυπομονεις να γνωρισεις?

1. Δεν το εχω ψαξει, αλλα αυτη με τις καλτσες ηταν γαργαλιστικη:P
2. Οι δικες μου!!:whistle: Εχω "ΕΓΩ" τεραστιων διαστασεων!:P:redface:
3. Τς τς τς!! Εισαι επικινδυνα περιεργη, θα σε μαλωσω!
4. Εχω παψει να ανυπομονω για γνωριμιες κατι χρονια τωρα, αλλα θα σου πω ποιο μελος εχω προθεση να γνωρισω...τη Λια..


Ερωτησουλες:

1. Τι εχεις αυτο το διαστημα, το οποιο δε θα ηθελες σε καμμια περιπτωση να το χασεις?
2. Εχεις καποιο φετιχ? Αν ναι, ποιο?
3. Ποιο τραγουδι θα ελεγες οτι θα χαρακτηριζε την διαθεση σου αυτες τις μερες?
4. Ποιο το αρωμα σου αυτο το διαστημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ερωτησουλες:

1. Τι εχεις αυτο το διαστημα, το οποιο δε θα ηθελες σε καμμια περιπτωση να το χασεις?
2. Εχεις καποιο φετιχ? Αν ναι, ποιο?
3. Ποιο τραγουδι θα ελεγες οτι θα χαρακτηριζε την διαθεση σου αυτες τις μερες?
4. Ποιο το αρωμα σου αυτο το διαστημα?

1. Ευτυχια!
2. Χμμμ, μαλλον οχι... οι μακαροναδες θεωρουνται φετιχ?!:P
3. Καποιο χαζοχαρουμενο μαλλον!:D
4. Light Blue, D&G, εδω και πολυ καιρο.

Και ρωταω:

1. Αγορασες πρωτοχρονιατικο λαχειο?
2. Μεχρι ποσα χρηματα πιστευεις οτι θα μπορουσες να κερδισεις χωρις να σε αλλαξουν?
3. Αν κερδιζες καποιο τρελο ποσο θα συνεχιζες να δουλευεις?
4. Που θα σε βρει το 2008?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Αγορασες πρωτοχρονιατικο λαχειο?
2. Μεχρι ποσα χρηματα πιστευεις οτι θα μπορουσες να κερδισεις χωρις να σε αλλαξουν?
3. Αν κερδιζες καποιο τρελο ποσο θα συνεχιζες να δουλευεις?
4. Που θα σε βρει το 2008?

1. :)
2. θα με αλλαζε οποιοδηποτε μεγαλο ποσο.. και μαλλον προς το καλυτερο :)
3. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!
4. Σπιτι μου, σπιτι του η και καπου αλλου!

1.τζογαρεις πριν και κατα τη διαρκεια της αλλαγης του χρονου?
2.τι θα εκανες αν κερδιζες 100 χιλιαρικακια?
3.κανεις φιλανθρωπικες πραξεις (και τι περιπου?)
4. αν κανεις, αυτο γινεται κατα βαση τις γιορτες η ολο το χρονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1.τζογαρεις πριν και κατα τη διαρκεια της αλλαγης του χρονου?
2.τι θα εκανες αν κερδιζες 100 χιλιαρικακια?
3.κανεις φιλανθρωπικες πραξεις (και τι περιπου?)
4. αν κανεις, αυτο γινεται κατα βαση τις γιορτες η ολο το χρονο?

1. Δεν τζογάρω, δεν μου αρέσει!
2. Θα έβαζα πολλά στην άκρη για business, θα πλήρωνα μόνη μου το 2ο master, θα έκανα δωράκια και θα πλήρωνα τα εισιτήριά μου για να πάω κάπου να κάνω κάτι που θέλω χρόνια για καλό σκοπό!
3. Δεν μου αρέσει η λέξη φιλανθρωπία, μου βγάζει κάτι αρνητικό! Πάντως ναι, κάνω πράγματα. Κάτι που όλοι μπορούμε να κάνουμε είναι η αναδοχή παιδιού.
4. Βασικά τις γιορτές δεν κάνω τίποτα στάνταρ.

1. Πού ήσουν στην αλλαγή του χρόνου?
2. Θα ξεκινούσες δικιά σου δουλειά ή θες την ασφάλεια της υπαλληλικής σχέσης?
3. Ποιοί άνθρωποι σε κερδίζουν άμεσα σαν άτομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Πού ήσουν στην αλλαγή του χρόνου?
2. Θα ξεκινούσες δικιά σου δουλειά ή θες την ασφάλεια της υπαλληλικής σχέσης?
3. Ποιοί άνθρωποι σε κερδίζουν άμεσα σαν άτομα?

1.σπιτι μου!
2.εχω ηδη ξεκινησει απο τα 18!
3.αυτοι που εχουν ταξιδεψει πολυ και εχουν καταφερει πολλα στη ζωη τους

1.τι εκανες αποψε, στην αλλαγη του χρονου?
2.σε ποιον ευχηθηκες πρωτα?
3.ποσους εχεις σημερα που γιορταζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.τι εκανες αποψε, στην αλλαγη του χρονου?
2.σε ποιον ευχηθηκες πρωτα?
3.ποσους εχεις σημερα που γιορταζουν?

1. δεν ειναι αποψε, αλλα ενιγουει, επαιξα χαρτια:redface:
2. στο πιο αγαπημενο μου προσωπο
3. ποσους ειχα? κανα 2-3 φιλους....


Ερωτησουλες:

1. Τι σκεφτεσαι αυτη τη στιγμη?
2. Ζηλευεις το αλλο σου μισο? Και αν ναι, τι υπερβολικο εχεις κανει, εξαιτιας αυτης της ζηλειας?
3. Τι ειναι αυτο που δε θα συγχωρουσες σε καμμια περιπτωση στον ανθρωπο σου, ακομα και αν πιστευες, οτι δε θα μπορουσες να ζησεις χωρις αυτον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Τι σκεφτεσαι αυτη τη στιγμη?
2. Ζηλευεις το αλλο σου μισο? Και αν ναι, τι υπερβολικο εχεις κανει, εξαιτιας αυτης της ζηλειας?
3. Τι ειναι αυτο που δε θα συγχωρουσες σε καμμια περιπτωση στον ανθρωπο σου, ακομα και αν πιστευες, οτι δε θα μπορουσες να ζησεις χωρις αυτον?

1. Παλι πρωινο ξυπνημα αυριο ΓΑΜΩΤΕΝ!
2. Ναι. Του χω κρατησει μουτρα για καμια μερα-δυο?
3. Το να μου πει οτι ειναι ερωτευμενος με αλλη

1. Ποιο ειναι το πιο ακραιο σκηνικο ζηλειας αλλου προσωπου στο οποιο ησουν παρων?
2. Εχεις νιωσει ποτε να σου γυρνανε τα μυαλα απο θυμο?
3. Να αρχισουμε και επισημως τις psycho ερωτησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Παλι πρωινο ξυπνημα αυριο ΓΑΜΩΤΕΝ!
2. Ναι. Του χω κρατησει μουτρα για καμια μερα-δυο?
3. Το να μου πει οτι ειναι ερωτευμενος με αλλη

1. Ποιο ειναι το πιο ακραιο σκηνικο ζηλειας αλλου προσωπου στο οποιο ησουν παρων?
2. Εχεις νιωσει ποτε να σου γυρνανε τα μυαλα απο θυμο?
3. Να αρχισουμε και επισημως τις psycho ερωτησεις?

1. Παιρνει το αγορακι τηλ το κοριτσακι, ειναι απογευμα, εκεινη απαντα στην κληση, ακουγεται λαχανιασμενη και εκεινος νομιζει οτι κανει πονηρα πραγματακια με καποιον...Γινεται της ποτανας...ενω η κακομοιρα απλα ανεβαινε τα σκαλια της σχολης της....τς τς τς! κι ομως γινονται!:whistle:
2. ουυυυυυυυ!!! παντα!:whistle:
3. Σειμ θινγκ!:)


Ιδιες....δεν ειναι κακες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top