Μίνι Συνέντευξη

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
  1. Ζηλεύεις το ταίρι σου?
  2. Κάνεις υποχωρήσεις στη σχέση σου??
  3. Τί χρώμα μαλλιά έχεις??? ( Το άσχετο)

Απαντήσεις

1.Δεν έχω. Τελευταία πάντως δεν ζήλευα..υπερβολικά :P
2.Ναι, πολλές
3.Σκούρο καστανό χρώμα

Ερωτήσεις
1.Ένα τρελό όνειρο σου;
2.Μία τρελή φαντασίωση σου;
3.Τελευταίο όνειρο που έκανες πραγματικότητα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1.Ένα τρελό όνειρο σου;
2.Μία τρελή φαντασίωση σου;
3.Τελευταίο όνειρο που έκανες πραγματικότητα;

1. Να κάνω διάλειμμα ένα χρόνο και να τη βγάλω με ταξίδια και στα νησιά...
2. Στο σεξ; Χεχε... ;)
3. Έκανα μπάνιο στη... οκ, όχι στη θάλασσα, αλλά μ' άρεσεεεε!!

Ερωτήσεις:
1. Έχεις καλή σχέση με τους φίλους του έτερου ήμισυ;
2. Έχεις ήδη κανονίσει διακοπές;
3. Φοράς κολιέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
1. Να κάνω διάλειμμα ένα χρόνο και να τη βγάλω με ταξίδια και στα νησιά...
2. Στο σεξ; Χεχε... ;)
3. Έκανα μπάνιο στη... οκ, όχι στη θάλασσα, αλλά μ' άρεσεεεε!!

Ερωτήσεις:
1. Έχεις καλή σχέση με τους φίλους του έτερου ήμισυ;
2. Έχεις ήδη κανονίσει διακοπές;
3. Φοράς κολιέ;

1.με του πρώην είχα αρκετά καλές σχέσεις
2.Δεν θα πάω,θα δουλεύω:(
3.Φοράω 2 σταυρούς,έναν που μου έχει πάρει η μανούλα και έναν που μου είχε πάρει εκείνος!


Α.Σ'αρέσουν τα extreme sports?
B.Tι έχεις δίπλα σου τώρα?
Γ.Μιλάς πολύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Α.Σ'αρέσουν τα extreme sports?
B.Tι έχεις δίπλα σου τώρα?
Γ.Μιλάς πολύ?

Απαντήσεις:
Α. Καθόλου!!! Είμαι πολύ πολύ φοβιτσιάρα...:redface:
Β. Τίποτα!
Γ. Πάααααααααααααααρα πολύ!!!

Ερωτήσεις:
1. Τί σκέφτεσαι τώρα?
2. Σε ποιό άτομο έχεις τρομερή αδυναμία??
3. Σε ποιόν θα ήθελες να ζητήσεις συγνώμη???
4. Σε ποιόν θα ήθελες να κάνεις μια τεράστια αγκαλιά????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Tι τέλειο καφέ που έφτιαξα
2. Στους φίλους μου και τα αδέρφια μου
3. Κανένας προς το παρών
4. Σε όλους όσους κάνω κάθε μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.

Ερωτήσεις:
1. Τί σκέφτεσαι τώρα?
2. Σε ποιό άτομο έχεις τρομερή αδυναμία??
3. Σε ποιόν θα ήθελες να ζητήσεις συγνώμη???
4. Σε ποιόν θα ήθελες να κάνεις μια τεράστια αγκαλιά????



1. Πως θα περάσω τη μέρα μου...
2. Στο μικρό μου ξαδερφάκι.
3. Στους γονείς μου.
4. Στο ξανθούλι που είναι μακριάααα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Ερωτήσεις:
1. Τί σκέφτεσαι τώρα?
2. Σε ποιό άτομο έχεις τρομερή αδυναμία??
3. Σε ποιόν θα ήθελες να ζητήσεις συγνώμη???
4. Σε ποιόν θα ήθελες να κάνεις μια τεράστια αγκαλιά????

1.Τι θα κανω το βραδυ, η μαλλον την νυχτα... (και δεν ενοω την εξοδο, ενοω το μετα απο αυτην....:whistle:)
2.Βασικα δεν εχω ιδιετερη αδυναμια σε καπιον, ας πουμε ομως οτι στην κοπελα μου εχω την μεγαλητερη (δεν ειμαι και συγουρος, αλλα μαλλον....)
3.Αυτην την στιγμη κανεναν
4.Στην κοπελα μου:redface:

ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Τί σκέφτεσαι τώρα?
2. Σε ποιό άτομο έχεις τρομερή αδυναμία??
3. Σε ποιόν θα ήθελες να ζητήσεις συγνώμη???
4. Σε ποιόν θα ήθελες να κάνεις μια τεράστια αγκαλιά????

1. Τις προετοιμασίες που πρέπει να κάνω για το βράδυ γιατί πρέπει να λάμπω... και πολλά άλλα επίσης....
2. Στον αδελφό μου :)
3. 'Εχω ζητήσει ήδη εκεί που έπρεπε ....
4. Σε αυτόν που πριν λίγο έστειλα μια τεράστια, σφιχτή αγκαλιά....

Ίδιες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Ερωτήσεις:
1. Τί σκέφτεσαι τώρα?
2. Σε ποιό άτομο έχεις τρομερή αδυναμία??
3. Σε ποιόν θα ήθελες να ζητήσεις συγνώμη???
4. Σε ποιόν θα ήθελες να κάνεις μια τεράστια αγκαλιά????

1.Πόσο βαριέμαι το troubleshooting που κάνω...
2.Σε ένα που δεν είναι κοντά μου...
3.Σε όσους έχω στενοχωρήσει κατά καιρούς
4. Σε αυτόν της απάντησης 2.


ερωτήσεις
1.Έχεις νιώσει ποτέ την ανάγκη να τα βροντήξεις όλα κάτω και να εξαφανιστείς?
2.Πως αντιδράς όταν οι γύρω σου σε απογοητεύουν?
3. Πως κάνεις reverse μια κακή διάθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ερωτήσεις
1.Έχεις νιώσει ποτέ την ανάγκη να τα βροντήξεις όλα κάτω και να εξαφανιστείς?
2.Πως αντιδράς όταν οι γύρω σου σε απογοητεύουν?
3. Πως κάνεις reverse μια κακή διάθεση?

1. Ναι...εδώ και λίγο καιρό...το καλό είναι ότι μου έμεινε μία βδομάδα μέχρι να το κάνω :D
2. Γκρινιάζω...παραπονιέμαι...ενίοτε κλαίω :redface:
3. Με μια τεράστια αγκαλιά που θα μου δώσουν....ναι....όλα ξεχνιούνται έστω για λίγο εκείνη την στιγμή.... :)

Ερωτήσεις:
1. Πόσο σημαντική θεωρείς μια αγκαλιά; (κάτι έχω πάθει με αυτές τώρα τελευταία :P)
2. Μέχρι σε ποιο σημείο φτάνεις για να μην χάσεις αυτό που θες;
3. Με αγαπάςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς; (ζντόινγ- όταν η άλλη δεν έχει καθόλου φαντασία...ρωτάει βλακείες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πόσο σημαντική θεωρείς μια αγκαλιά; (κάτι έχω πάθει με αυτές τώρα τελευταία :P)
2. Μέχρι σε ποιο σημείο φτάνεις για να μην χάσεις αυτό που θες;
3. Με αγαπάςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς; (ζντόινγ- όταν η άλλη δεν έχει καθόλου φαντασία...ρωτάει βλακείες :P)
1.Πιο σημαντικη απο ενα φιλι.
2.Μεχρι το σημειο οπου η αξια αυτου που θελω αρχιζει να ειναι μικροτερη απο την αξια του τι πρεπει να κανω/χασω για το εχω.
3.Παρα πολυ. Απο την 1η στιγμη που ειδα το αβαταρ σου....κατι μεσα μου εκανε κλιτς-κλατς. Να ηταν το ονομά σου που χαιδευει τα αυτια ; Να ηταν το οτι εισαι παιδαγωγος και εχω αδυναμια στα παιδια ; Να ταν η υπογραφη σου που με εκφραζει 100% ; Ή μηπως η ηλικια σου (23) που μου θυμιζει τον Michael Jordan ? Τελικα, ηταν κατι που ειχα φαει και με πειραξε. Still,...we love you. :P

Δε νομιζω οτι μπορει καποιος να απαντησει καλυτερα οποτε βαζω αλλες :P



1.Τι σας ελκει περισσοτερο, ενα ατομο που εξωτερικευει ευκολα τα οποια συναισθηματα του, ή ενα που δε τα βγαζει προς τα εξω ;
2.Οταν σκεφτεστε "ευτυχια" τι ερχεται στο μυαλο σας για το μελλον ; Με τι θα εισαστε καλυμμενοι ; (τα βασικα, τα σημαντικα).
3.Ποιο ειναι το πιο γευστικο πιατο ξενης κουζινας που εχετε δοκιμασει ;
4.Με ποση μπυρα ή κρασι ή αλλο οινοπνευματωδες περνατε σε φαση "ελαφρυ κεφαλι" και με ποση μεθατε για τα καλα ;
5.Ενας εξωγηινος ερχεται για ενα πειραμα στη Γη, σας εμφανιζεται στον υπνο σας και σας λεει "Με δικη σου συγκαταβαση και μονο, θα επεκτεινω την ζωη σου 1000 χρονια. Θα ξαναρχισεις να γερνας μετα απο αυτο το χρονικο διαστημα". Θα το κανατε ; Και γιατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρα πολυ. Απο την 1η στιγμη που ειδα το αβαταρ σου....κατι μεσα μου εκανε κλιτς-κλατς. Να ηταν το ονομά σου που χαιδευει τα αυτια ; Να ηταν το οτι εισαι παιδαγωγος και εχω αδυναμια στα παιδια ; Να ταν η υπογραφη σου που με εκφραζει 100% ; Ή μηπως η ηλικια σου (23) που μου θυμιζει τον Michael Jordan ? Τελικα, ηταν κατι που ειχα φαει και με πειραξε. Still,...we love you. :P

Και πάνω που νόμιζα ότι είχα cyber ερωτική εξομολόγηση μου τα χάλασες :'( :P


1.Τι σας ελκει περισσοτερο, ενα ατομο που εξωτερικευει ευκολα τα οποια συναισθηματα του, ή ενα που δε τα βγαζει προς τα εξω ;
2.Οταν σκεφτεστε "ευτυχια" τι ερχεται στο μυαλο σας για το μελλον ; Με τι θα εισαστε καλυμμενοι ; (τα βασικα, τα σημαντικα).
3.Ποιο ειναι το πιο γευστικο πιατο ξενης κουζινας που εχετε δοκιμασει ;
4.Με ποση μπυρα ή κρασι ή αλλο οινοπνευματωδες περνατε σε φαση "ελαφρυ κεφαλι" και με ποση μεθατε για τα καλα ;
5.Ενας εξωγηινος ερχεται για ενα πειραμα στη Γη, σας εμφανιζεται στον υπνο σας και σας λεει "Με δικη σου συγκαταβαση και μονο, θα επεκτεινω την ζωη σου 1000 χρονια. Θα ξαναρχισεις να γερνας μετα απο αυτο το χρονικο διαστημα". Θα το κανατε ; Και γιατι.

1. Αυτός που τα εξωτερικεύει... τουλάχιστον δεν αναλύεις το τι θέλει να πει ο ποιητής... ξέρεις τι νιώθει και είσαι και εσύ οκ :)
2. Ευτυχία; Να εργάζομαι στη δουλειά που είμαι... να έχω μια υπέροχη σχέση και τους ανθρώπους που αγαπώ κοντά μου...( αν και απ ΄ότι ξέρω οι μισοί αναγκαστικά θα είναι μακριά μου :P) θες κι άλλες details μεσημεριάτικα; :P
3. Χοιρινό με γλυκόξινη σάλτσα... το λατρεύω!!!!
4. Δεν μεθάω εύκολα... :hmm: Πάντως θέλω τόνους για να κάνω κεφάλι :P
5. 1000 χρόνια; Μμμμ...δεν ξέρω... το να χάνω τους ανθρώπους που έχω και να μένω πίσω δεν μου φαίνεται και ο,τι καλύτερο... από την άλλη μετά από 1000 χρόνια δεν θα έχουν βρει το ελιξήριο της νεότητας; Οπότε θα γίνω μια νέα Χαιλάντερ...ενδιαφέρον επίσης....Λες να το ρισκάρω; :P οκ θα δεχτώ ότι είναι just a dream and never will come true :P

Ερωτήσεις:
Ίδιες...δεν θα τις απαντάω μόνο εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1.Μάλλον το δεύτερο.
2. Με όσα και ότι έχω σήμερα.
3. Φτερούγες από κοτόπουλο (κινέζικο)
4. Με μπύρα και κρασί δεν μεθάω, εκτός αν στην περίπτωση του κρασιού δεν είναι καλό.
5. Μόνο με την προϋπόθεση οτι δεν θα άλλαζε τίποτα στην μέχρι τώρα ζωή μου. Γιατί η ζωή είναι ωραία....


Γίδια........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Τι σας ελκει περισσοτερο, ενα ατομο που εξωτερικευει ευκολα τα οποια συναισθηματα του, ή ενα που δε τα βγαζει προς τα εξω ;
2.Οταν σκεφτεστε "ευτυχια" τι ερχεται στο μυαλο σας για το μελλον ; Με τι θα εισαστε καλυμμενοι ; (τα βασικα, τα σημαντικα).
3.Ποιο ειναι το πιο γευστικο πιατο ξενης κουζινας που εχετε δοκιμασει ;
4.Με ποση μπυρα ή κρασι ή αλλο οινοπνευματωδες περνατε σε φαση "ελαφρυ κεφαλι" και με ποση μεθατε για τα καλα ;
5.Ενας εξωγηινος ερχεται για ενα πειραμα στη Γη, σας εμφανιζεται στον υπνο σας και σας λεει "Με δικη σου συγκαταβαση και μονο, θα επεκτεινω την ζωη σου 1000 χρονια. Θα ξαναρχισεις να γερνας μετα απο αυτο το χρονικο διαστημα". Θα το κανατε ; Και γιατι.

1.Δεν ξερω... μαλλον κατι ενδιαμεσω
2.Μια καλη και ωραια δουλεια (στην καλητερη πιλοτος) με καλο μισθο, μια Harley και την ελευθερια μου
3.Hamburger (δεν το περιμενατε ε;:P)
4.Εξαρτατε... Αν εχω φαει με 5-6 μπυρες περναω στο ελαφρυ κεφαλι, εχω πιει και 2βοτες και μια μπυρα και ειμουν με πολυ ελαφρυ κεφαλι. Για παραπανω δεν ξερω. Αν δεν εχω φαει με δυο μεγαλες μπυρες, αμα τις πιω γρηγορα, εγινα για τα καλα
5.Εφοσων ερχοτανε στον υπνο μου μαλλον δεν θα πιστευα οτι ειναι πραγματικο, αλλα ουτος η αλλος οχι. Δεν θελω να ζησω τοσο


ιδιες, τετιες ερωτισης να πανε χαμενες δεν λεει.... (ειναι και που βαριεμε να γραφω δικες μου....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Που εξωτερικεύει εύκολα...
2. Ανεξαρτησία στη ζωή μου και μια καλή δουλειά. Είναι και πολλά άλλα βέβαια... :hmm:
3. Ωχ, δεν μπορώ να διαλέξω.. Κατ' αρχάς λατρεύω τα φαχίτας και όλα αυτά τα καυτερά. Αλλά απ' την άλλη και οι μακαρονάδες δεν θεωρούνται Ιταλικό φαγητό? Και έχω μεγάλη αδυναμία στα ζυμαρικά...
4. Ένα μικρό κουτάκι μπύρα :redface:
5. Άπαπα, όχι βέβαια..



same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1.Τι σας ελκει περισσοτερο, ενα ατομο που εξωτερικευει ευκολα τα οποια συναισθηματα του, ή ενα που δε τα βγαζει προς τα εξω ;
2.Οταν σκεφτεστε "ευτυχια" τι ερχεται στο μυαλο σας για το μελλον ; Με τι θα εισαστε καλυμμενοι ; (τα βασικα, τα σημαντικα).
3.Ποιο ειναι το πιο γευστικο πιατο ξενης κουζινας που εχετε δοκιμασει ;
4.Με ποση μπυρα ή κρασι ή αλλο οινοπνευματωδες περνατε σε φαση "ελαφρυ κεφαλι" και με ποση μεθατε για τα καλα ;
5.Ενας εξωγηινος ερχεται για ενα πειραμα στη Γη, σας εμφανιζεται στον υπνο σας και σας λεει "Με δικη σου συγκαταβαση και μονο, θα επεκτεινω την ζωη σου 1000 χρονια. Θα ξαναρχισεις να γερνας μετα απο αυτο το χρονικο διαστημα". Θα το κανατε ; Και γιατι.

Απαντήσεις:
  1. Το άτομο που τα εξωτερικεύει!!!!
  2. Με το να είμαι καλά και χωρίς προβλήματα με τα άτομα που συναναστρέφομαι κ αγαπώ!
  3. Η μόνη ξένη κουζίνα που έχω δοκιμάσει είναι η κινέζικη κ δεν μου αρέσει καθόλου...
  4. Με μισό μπουκάλι μπύρα κάνω ελαφρύ κεφάλι στο ένα με ενάμιση μεθάω.. Στα 5 ποτήρια κρασί είμαι μια μεθυσμένη κοπέλα!
  5. Όχι!!! Θέλω να μεγαλώσω και να γεράσω κανονικά!!!
Ερωτήσεις οι ίδιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1.Τι σας ελκει περισσοτερο, ενα ατομο που εξωτερικευει ευκολα τα οποια συναισθηματα του, ή ενα που δε τα βγαζει προς τα εξω ;
2.Οταν σκεφτεστε "ευτυχια" τι ερχεται στο μυαλο σας για το μελλον ; Με τι θα εισαστε καλυμμενοι ; (τα βασικα, τα σημαντικα).
3.Ποιο ειναι το πιο γευστικο πιατο ξενης κουζινας που εχετε δοκιμασει ;
4.Με ποση μπυρα ή κρασι ή αλλο οινοπνευματωδες περνατε σε φαση "ελαφρυ κεφαλι" και με ποση μεθατε για τα καλα ;
5.Ενας εξωγηινος ερχεται για ενα πειραμα στη Γη, σας εμφανιζεται στον υπνο σας και σας λεει "Με δικη σου συγκαταβαση και μονο, θα επεκτεινω την ζωη σου 1000 χρονια. Θα ξαναρχισεις να γερνας μετα απο αυτο το χρονικο διαστημα". Θα το κανατε ; Και γιατι.

1. Θα προτιμουσα ενα κλειστο ατομο που θα το καταφερνα εγω να μου εξωτερικευει τι νιωθει.
2. Να χω λεφτα τοσα ωστε να περναω καλα και να κανω ταξιδια.
3. Ενα κοτοπουλισιο κινεζικο
4. Με 3 μεγαλα μπυροποτηρα εχω ελαφρυ κεφαλι, στα 4 κελαηδαω
5. Οχι. Να χουν πεθανει οσοι αγαπαω και εγω να μεινω να αποχαιρεταω κοσμο? Jamais!

Ερωτηξεις:

1. Γιατι κανεις δε δινει καινουριες ερωτησεις; Τοση ορεξη να δωσετε συνεντευξουλα αλλα καμια να παιξετε; :P
2. Εισαι ικανοποιημενος/η απο τα λεφτα που παιρνεις σε σχεση με το ποσο δουλευεις;
3. Θα παρατουσες μια δουλεια πριν βρεις την επομενη γιατι δεν αντεχεις αλλο, κι ας εχεις τρεχοντα εξοδα;
4. Τι παιζει τωρα το γουιναμπι σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ερωτηξεις:

1. Γιατι κανεις δε δινει καινουριες ερωτησεις; Τοση ορεξη να δωσετε συνεντευξουλα αλλα καμια να παιξετε; :P
2. Εισαι ικανοποιημενος/η απο τα λεφτα που παιρνεις σε σχεση με το ποσο δουλευεις;
3. Θα παρατουσες μια δουλεια πριν βρεις την επομενη γιατι δεν αντεχεις αλλο, κι ας εχεις τρεχοντα εξοδα;
4. Τι παιζει τωρα το γουιναμπι σου;

Απαντήσεις:
1. Μου φάνηκαν ωραίες και είπα να τις αφήσω κ για τους άλλους!!!
2. Δεν δουλεύω... Αν κ θα ήθελα πολύ πολύ!
3. Όχι!!! Θέλω να είμαι τυπική στις πληρωμές μου!!!
4. Τίποτα!!! Βλέπω τηλεόραση!!

Ερωτήσεις:
1. Πότε θεωρείς οτι σε ξεχνάει το άλλο σου μισό?
2. Ποιά είναι η αγαπημένη σου σειρά στην τηλεόραση??
3. Μένεις μόνος ή με τους γονείς σου???
4. Κάνε μια ευχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Ερωτήσεις:
1. Πότε θεωρείς οτι σε ξεχνάει το άλλο σου μισό?
2. Ποιά είναι η αγαπημένη σου σειρά στην τηλεόραση??
3. Μένεις μόνος ή με τους γονείς σου???
4. Κάνε μια ευχή!

1. Kαμμιά φορά που πήζει.. και μου λείπει..
2. Οταν έβλεπα τηλεόραση, μ άρεσε το Παρα Πέντε, το Ντετέκτιβ Μονκ, ένα άλλο που έπαιζε μετά απ' αυτό με ιατρούς και το Sex and the City.
3. Mόνη εδώ και περίπου ενάμισι μήνα :D
4. Να πάνε όλα καλά :)

Γίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Δεν είμαι μισός, είμαι ολόκληρος
2. Δεν βλέπω τηλεόραση
3. Μόνος μου από τα 17.
4. Να είμαι πάντα τόσο ευτυχισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top