Μίνι Συνέντευξη

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
  1. Τι εστί έρως?
  2. Πως θυμάσαι το πρώτο σου ραντεβού?
  3. Τι σημαίνει για σένα γυναίκα;/αντρας?
  4. Πως ένιωσες στο πρώτο φιλί;
  5. Τι σημαίνει για σένα το sex δίχως έρωτα;
  6. Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
  7. Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
  8. Τι σημαίνει για σένα παιδί; Αγαπάς τα παιδιά;
  9. Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
  10. Γράψε 3 ευχές!

  1. Έρωτας στα Νέα ελληνικά
  2. Το γενικά ή ... ;; Πολύ γούτσου γούτσου και τα 2 :D
  3. Αντρας: Ψηλός, μελαχρινός, αδύνατος, πράσινα μάτια εχμ (λέω βλακείες; ) αχχαχα
  4. Αμήχανα :/: :redface:
  5. Sex δίχως έρωτα
  6. Θα έκανα τη ζωή μου καλύτερη που συνεπάγεται με καλύτερη ζωή των γυρω μου :redface:
  7. Το αγόρι μου φτανει και περισσευει (οκ, αντικουνουπικό και αντηλιακό ( :redface:) )
  8. Τα αγαπάω, αλλά η αλήθεια είναι ότι μόνο τα μωράκια μ' αρέσουν. Όταν αρχίσουν και περπατάνε πρέπει να τρέχεις από πίσω τους και δε μπορώ.
  9. Πολλά, κι ας κάνουν πολλά λάθη ^^
  10. - Να πάνε όλα καλά φέτος - Να ταπώσω μερικά στόματα του χρόνου - (κρυφή ευχή)


ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
  1. Τι εστί έρως?
  2. Πως θυμάσαι το πρώτο σου ραντεβού?
  3. Τι σημαίνει για σένα γυναίκα;/αντρας?
  4. Πως ένιωσες στο πρώτο φιλί;
  5. Τι σημαίνει για σένα το sex δίχως έρωτα;
  6. Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
  7. Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
  8. Τι σημαίνει για σένα παιδί; Αγαπάς τα παιδιά;
  9. Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
  10. Γράψε 3 ευχές!

1. Σεξ
2. σαν την ελπίδα ότι θα επακολουθήσει σεξ
3. άντρας: ένας μ@λ@κ@ς που θέλει να μου φάει τις γκόμενες, γυναίκα: υποψήφια γκόμενα
4. ένιωσα την επιθυμία για σεξ
5. σκέτο σεξ
6. Θα έφερνα την παγκόσμια ειρήνη (και στη συνέχεια θα έριχνα την τιμή των προφυλακτικών στα 40 σεντς)
7. μπόλικο πόσιμο νερό, το fhm και 10 κιλά πατάτες
8. για μένα ένα παιδί σημαίνει σεξ προφυλακτικό. Και τα συμπαθώ τα παιδιά. Είναι το μοναδικό πράγμα που το συμπαθώ επειδή δεν είναι δικιά μου ιδιοκτησία
9. Δεν απαντώ σε ερωτήσεις οι οποίες εμπεριέχουν σεξουαλικά υπονοούμενα και οι οποίες ενστερνίζονται έμμεσα φαλλοκρατικές αντιλήψεις
10. Μου αρέσει να απαντώ αυτή την ερώτηση: α) να έχω πάρα πολλά λεφτά, β) να μου κάτσει η Μέγκαν Φοξ και γ) να δοκιμάσω επιτέλους μπομπολόνι

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
  1. Τι εστί έρως?
  2. Πως θυμάσαι το πρώτο σου ραντεβού?
  3. Τι σημαίνει για σένα γυναίκα;/αντρας?
  4. Πως ένιωσες στο πρώτο φιλί;
  5. Τι σημαίνει για σένα το sex δίχως έρωτα;
  6. Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
  7. Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
  8. Τι σημαίνει για σένα παιδί; Αγαπάς τα παιδιά;
  9. Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
  10. Γράψε 3 ευχές!


στην κλίμακα σεξομανίας από 1 έως 10 , εσύ παίρνεις την τιμητική ονομασία της κλίμακας

1.σημαίνει ένα αγνό και ανεπανάληπτο συναίσθημα - ο φαντ προσπαθεί να το υποβιβάσει σε κάτι σαρκικό για να το ελέγξει - λογικό , όλοι προσπαθούμε να το ελέγξουμε :ermm:
2.όπως το θυμάται ο καθένας - μέσα σε όλη την αμηχανία και την αίσθηση του καινούργιου με μία όμως -αλίμονο - ανεπανάληπτη γλύκα και προσμονή για το άγνωστο . Ο φαντ ενέταξε στο άγνωστο και το σεκς , αναμενόμενο και λογικό , αλλά έχω σκοπό να του σπάσω τα νεύρα
3.εδώ με κάλυψε ο φαντ , για αυτό ζήτησα την βοήθεια του άντζελο : <<το αιώνιο δίδυμο , θετικός και αρνητικός πόλος , όπως και στην μητέρα φύση , με τους λαγούς , τα καγκουρό και τα οστρακοειδή . Ο άντρας είναι η δύναμη και η γυναίκα η αντίθετη δύναμη όπως λέει και στις στατιστικές του ο Νιούτον . Δεν το λέω εγώ , τα επιστημονικά περιοδικά της εποχής . Κάθε δύναμη έχει και αντίδραση , και οι δύο είναι ίσες σε μέτρο , αλλά η δράση είναι πιο δυνατή γιατί ασκήθηκε πρώτη , ενώ η αντίδραση ακολουθεί , είναι υποταγμένη σαν τις γιαγιάδες μας και τις γιαγιάδες των ελαφιών , τότε που όλα ήταν ωραία και οι εφημερίδες γράφαν μόνο ευχάριστα , αν και είχανε άλλη χρήση και όχι αυτή της ανάγνωσης . Μόνο οι δύο δυνάμεις ενωμένες μαζί είναι ικανές να νικήσουν την τριβή , για αυτό θέλεις ή δεν θέλεις θα αντιδράσεις απόψε>>

4.Κοίτα να δεις που το σκεφτόμουνα και βαριόμουνα.
Σʼ αυτό το πάρτι εγώ δεν ήθελα να πάω,
άσε που δεν είχα και τίποτα να βάλω. Μπαμ και κάτω!

5.ανόργανη γυμναστική

6.θα έφερνα την παγκόσμια ειρήνη και θα έριχνα την τιμή των φερέρο γροσέ - ένα φουντούκι με μερέντα είναι και δεν έχει καν έργο του ντα βίντσι πάνω

7.τον φαντ , τις πατάτες και μια καραμπίνα

8.Ο φαντ - ναι

9.η ομαδάρα μου , η κομματική νεολαία μου , τα παιδιά που αράζουμε στην πλατεία και ο Νώευς όταν πεισθεί να με υιοθετήσει

10.α)να ξεμείνει ο φαντ από φράγκα
β)να με φιλήσει η μέγκαν φοξ ενώ μας κοιτάει ο φαντ και σπινιάρω την φερράρι μου
γ)να γκουγκλάρω το <<μπομπολόνι>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
  1. σου αρεσουν τα ακριβα αυτοκινητα;
  2. ποιο ηταν το πιο τρομακτικο ονειρο που ειδες;
  3. εισαι παρατηρητικος/η;
  4. βαριεσαι ευκολα;
  5. εισαι ευαισθητος/η

1. νι και γενικοτερα τα αυτοκινητα :inlove:
2. οτι εδινα παλι εξετασεις στο σχολειο και το πανεπιστημιο ιλεοςςςςς δεν θελωωωω
3. χμμμ εξαρταται, οταν μπαινω σ'ενα χωρο με πολλα ατομα δεν κοιταζω γυρω ουτε εχω ιδεα ποιος ειναι εκει και ποιος δεν ειναι. αν ομως επικεντρωσω το βλεμμα καπου οταν κατσω ναι παρατηρω διαφορα..
4. ουφφφφ τρομερα ευκολα
5. α καλαααα σ'αυτο δεν πιανομαι με τιποτα, ακομα δεν βρηκα χειροτερο απο μενα σε ευαισθησια..:/:


  1. Τι εστί έρως?
  2. Πως θυμάσαι το πρώτο σου ραντεβού?
  3. Τι σημαίνει για σένα γυναίκα;/αντρας?
  4. Πως ένιωσες στο πρώτο φιλί;
  5. Τι σημαίνει για σένα το sex δίχως έρωτα;
  6. Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
  7. Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
  8. Τι σημαίνει για σένα παιδί; Αγαπάς τα παιδιά;
  9. Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
  10. Γράψε 3 ευχές


1. ελα μου ντε και γω ακομα το ψαχνω το θεματακι..:P

2. αν εννοεις στα σχολικα χρονια το θυμαμαι πολυ γλυκα..

3. αντρας = ειδος προς εξαφανιση.

4. ειχα ξεραθει στα γελια :hehe:

5. ειναι κατι που δεν μπορω να το καταλαβω σαν ιδεα ή σαν πραξη. ουτε θα μπορουσα ποτε να το κανω.

6. θα εκανα ολο τον κοσμο που υποφερει απο θεματα υγειας καλα. ολα τ'αλλα μπορουν και μονοι τους να τα φτιαξουν.

7. καταρχην δεν μπορω τις ερημιες. δεν διανοουμαι να παω σε ερημο νησι ποσο μαλλον να μεινω. αλλα λεμε τωρα υποθετικα, θα πηγαινα σ'ενα μουσειο να παρω εναν αντρα να τον παρω μαζι μου:P, ενα φυλαχτο που παντα εχω μαζι μου και ενα αεροπλανο για ερθω πισω:P ( δεν γινεται να το παρω ε? αφου δεν θελω να παωωωωωωωωω:P)

8. με τα παιδια ειναι μια παραξενη φαση. επειδη μεγαλωσα σε μια οικογενεια ως η μικροτερη κατα πολλα χρονια, και γενικοτερα στην οικογενεια ηταν ολοι μεγαλυτεροι δεν ειχα και δεν εχω ιδεα απο μικρα παιδια. τωρα πια απεκτησα πειρα σχετικα λογω επαγγελματος με παιδια ομως ανω των 7 ετων. :P με πιο κατω ηλικιες θα πρεπει το παιδι να με προσεγγισει και να ειναι προθυμο γιατι αλλιως εγω δεν εχω ιδεα ετσι κι αλλιως τι τους παιζουν ή τι τους αρεσει :P
το ωραιο που μια μερα εκατσε διπλα μου ενα κοριτσακι και αρχισε να με ρωταει πως σε λενε? που δουλευεις? ποσα παιρνεις? και τα ρεστα? ιστορια μεγαλη για το τι της απαντουσα και το ποσο τσαντιστηκε το παιδι που στο τελος εγω υπεθεσα με πασα σοβαροτητα οτι ειναι για το δαφνι το παιδι για να με ρωταει τετοιες ασυναρτησιες και να θελει τετοιες απαντησεις :hehe::hehe::hehe:

και για να απαντησω επιτελους για μενα σημαινει μεγαλη ευθυνη και μεγαλη ευλογια. επισης ναι τα αγαπαω.

9. η οικογενεια μου δηλ. η μαμα μου, ο μπαμπας μου και η αδερφη μου ειναι τα παντα για μενα.

10. να εχει ολος ο κοσμος υγεια
να εχει η οικογενεια μου υγεια
να εχω εγω υγεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
1. Τι εστί έρως?
Ο έρως είναι ένα από τα ισχυρότερα πάθη του ανθρώπου γιατί υποδουλώνει συγχρόνως και το νου, και την καρδιά και το σώμα …..Βολταίρος, μουστάκια….. Ο έρωτας είναι ο ασπασμός των αγγέλων προς τα άστρα. Ουγκό μουστάκια. Σ' έφαγα μουστάκια…..
Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε..............................χι χι χι χι χι!!!!:P
2. Πως θυμάσαι το πρώτο σου ραντεβού?
Το πρώτο ραντεβού μου μυρίζει γιασεμί......
3. Τι σημαίνει για σένα γυναίκα;/αντρας?
Είμαι άντρας και το κέφι μου θα κάνω και θα πω και μια κουβέντα παραπάνω….. ώπα, ώπα, ώπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
Άντρας=Αρσενικό
4. Πως ένιωσες στο πρώτο φιλί;
Το πρώτο φιλί. καμμιά γλύκα δεν το φτάνει…..:redface:
5. Τι σημαίνει για σένα το sex δίχως έρωτα;
Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι το χαρτί της τουαλέτας γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό…. Κάπως έτσι είναι και το σεξ χωρίς έρωτα απλό χαρτί τουαλέτας……
Ενώ όταν κάνεις σεξ με έρωτα είναι έκσταση του να ζεις και ν' αγαπάς......

6. Αν είχες ένα μαγικό ραβδάκι, τι θαύμα θα έκανες;
Θα άλλαζα το τέλος κάποιων παραμυθιών….όπως του Ευτυχισμένου Πρίγκιπα του OscarWilde
7. Ποια τρία πράγματα θα έπαιρνες σε ένα ερημικό νησί;
Πολλά σπίρτα… που να προσπαθείς να βρεις τώρα τσακμακόπετρες να ανάψεις φωτιά
Ένα ελβετικό σουγιά…… πάντοτε ένα πολυεργαλείο είναι χρήσιμο
Ένα
sleepingbang… μην απλώνουμε το κορμάκι μας κατά γής…..
8. Τι σημαίνει για σένα παιδί; Αγαπάς τα παιδιά;
Γλυκά βασανάκια…. Ηρώδη κου κου που είσαι……………….
9. Τι σημαίνει για σένα οικογένεια; (μάνα, πατέρας, αδέλφια)
Φαμίλια…….. κάτι σε ιταλική μαφία μου κάνει αυτό
Δομή, ιστός, πυρήνας, σπιτικό, ζεστασιά φροντίδα....!!!!
10. Γράψε 3 ευχές
Θα απαντήσω σαν εστεμμένη καλλιστείων….. Αγάπη!!! Ειρήνη!!! Υγεία!!!:D


Οι ίδιες......


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αντε νεες κολλησαμε..

1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αντε νεες κολλησαμε..

1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?

1. Ακόμα. Ο καιρός γαρ εγγύς
2. Είπαμε, δεν πήγα.
3. ... ηλίθια ερώτηση. Πως να περάσω καλά κάπου που δεν πήγα, αλλά μάλλον καλά θα περάσω όταν πάω :P
4. Παλιότερα, όταν βαριόμουν να παίξω. Τώρα που έχω γίνει Ναδάλ, τις γουστάρω :P
5. Αδιάφορες
6. Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Πιο πριν θα ψοφολογήσουμε εμείς αλλά δεν πειράζει

ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ο τζέιτζέι στην μίνι συνέντευξη :D
σε λίγο θα ξαναδούμε την ηρώ στην κουβεντούλα και τον τσίπουρα
σαν τον παλιό κακό καιρό

Αντε νεες κολλησαμε..

1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?
1.ακόμα να καταλάβω ότι πήγα ήδη
2.δεν σου λέω , θα στείλεις παπαράτσι
3.ναι αν και σε σκεφτόμουν συνέχεια
4.όχι αλλά με ενοχλούν οι παραλίες στις ρακέτες
5.μόνο όταν δεν τις προλαβαίνω ελεύθερες εγώ
6.θα σου απαντήσω με μια ατάκα του Ρίζου στον <<Αισιόδοξο>> - όλα καλά όλα ανθηρά . Μένει να συνειδητοποιήσουμε ότι η ζωή δεν είναι ταινία .
7. χαχα , ωραία ερώτηση

ίδιες , τις έβαλε ο τζέιροτ , όποιος τις αλλάξει , να τον φάνε τα κουνούπια και οι μουχρίτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
1. πήγα για 1 μήνα περίπου ..
2. διακοπές στη 9εία μου!! με φιλοξένησε :D
3. ουυυυυυυυυ!! τέλεια :clapup:
4. όχι! μου αρέσει να βλέπω τους άλλους να παίζουν!
5. όχι.. γτ να με ενοχλούν?? :hmm:
6. ύπαρχει ελπίδα... αλλά δε βλέπω να γίνεται τπτ.. Έλληνες..! έτσι είμαστε..


Άλλες:
1. Πώς νιώ9εις με το μαγιό σου στην παραλία? (σου αρέσει? δε σου κά9εται καλά?)
2. Πώς απαλλάσσεσαι από τις τρίχες στα πόδια/μασχάλες? (ξυραφάκι,κερί κλπ)
3. Πώς περνάς την ώρα σου τα απογεύματα του Αυγούστου?
4. 9α ή9ελες να έχει άλλον 1 μήνα το καλοκαίρι? :P
5. Σου αρέσει το μπουγέλο στη 9άλασσα? (ο ένας να βρέχει τον άλλον) :clapup:
6. Περιέγραψε πώς είναι το μαγίο σου! (χρώμα, σχέδιο, μπικίνι/ολόσωμο κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Άλλες:
1. Πώς νιώ9εις με το μαγιό σου στην παραλία? (σου αρέσει? δε σου κά9εται καλά?)
2. Πώς απαλλάσσεσαι από τις τρίχες στα πόδια/μασχάλες? (ξυραφάκι,κερί κλπ)
3. Πώς περνάς την ώρα σου τα απογεύματα του Αυγούστου?
4. 9α ή9ελες να έχει άλλον 1 μήνα το καλοκαίρι? :P
5. Σου αρέσει το μπουγέλο στη 9άλασσα? (ο ένας να βρέχει τον άλλον) :clapup:
6. Περιέγραψε πώς είναι το μαγίο σου! (χρώμα, σχέδιο, μπικίνι/ολόσωμο κλπ)
λολ - κανείς δεν σέβεται πια τον γεροτζέι και την παλιοπαρέα του

1.είναι η πιο τρομακτική στιγμή στο καλοκαιρινό μου 24ωρο . Πρώτον , λόγω κυτταρίτιδας και δεύτερον με ενοχλεί . Αν η παραλία δεν έχει μικρά παιδιά ή ηλικιωμένους κάνω τοπλες:redface: . Αν πάλι έχει , κάνω γυμνισμό
2.παλιά με λέιζερ , τώρα κερί (ανάβω και κάνω τάμα να ξυπνήσω και να μην μοιάζω πλέον με αρκούδα)
3.https://www.youtube.com/watch?v=KCe5yiMWPbA&feature=related (ακούω μουσική δηλαδή)
4.όχι , αλλά θα ήθελα να έχω εγώ άλλον έναν μήνα:/:
5.:confused: είναι σαν να κάνεις ντουζ , ενώ κάνεις αφρόλουτρο (τέλειοοοο)
6.https://youritlist.com/wp-content/uploads/2009/08/borat.bmp
7.δεν είναι ερώτηση που μπορώ να απαντήσω έτσι βιαστικά

νέες :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αντε νεες κολλησαμε..

1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?


  1. πηγα!
  2. μανη και καλαματα!
  3. πολυ ωραια!
  4. μπααα!
  5. οχι, αφου σαυτες καθομαι και εγω.:P
  6. χλωμο.

Άλλες:
1. Πώς νιώ9εις με το μαγιό σου στην παραλία? (σου αρέσει? δε σου κά9εται καλά?)
2. Πώς απαλλάσσεσαι από τις τρίχες στα πόδια/μασχάλες? (ξυραφάκι,κερί κλπ)
3. Πώς περνάς την ώρα σου τα απογεύματα του Αυγούστου?
4. 9α ή9ελες να έχει άλλον 1 μήνα το καλοκαίρι? :P
5. Σου αρέσει το μπουγέλο στη 9άλασσα? (ο ένας να βρέχει τον άλλον) :clapup:
6. Περιέγραψε πώς είναι το μαγίο σου! (χρώμα, σχέδιο, μπικίνι/ολόσωμο κλπ)


  1. αβολα
  2. αποτριχωτικη μηχανη
  3. οπως και του ιουλιου
  4. οχι, θα ηθελα να εχει αλλον ενα μηνα ο χειμωνας!
  5. οχι, μεγαλωσα πια.
  6. μαυρο-λευκο
ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?

1. δεν παιζουμε με τον πονο ασθενους:mad:
2. επαναλαμβανω δεν παιζουμε με τον πονο της:mad:
3.ουυυυ το ταβανι μου ειναι ασπρο, η λαμπα μου πολυ εξεντρικ εχω να πω και η τουβου δεν εχει τιποτα... τοσο καλα περασα αυτο το καλοκαιρι :mad:
4. τωρα αυτο που κανω ειναι μαζοχιστικο να απανταω τετοιες ερωτησεις αλλα ειπαμε η τουβου δεν εχει τιποτα:P δεν με ενοχλουν εκτος και αν μου ριξουνε το μπαλακι στο κεφαλι :hmm:
5. οχι γιατι και γω χρησιμοποιω πολλες φορες
6. ελα μωρε υπερβολες ακομα και μενα που μου ελειψε η αισιοδοξια τελευταια για την ελλαδιτσα μας ειμαι παντα αισιοδοξη:)

1. Πώς νιώ9εις με το μαγιό σου στην παραλία? (σου αρέσει? δε σου κά9εται καλά?)
2. Πώς απαλλάσσεσαι από τις τρίχες στα πόδια/μασχάλες? (ξυραφάκι,κερί κλπ)
3. Πώς περνάς την ώρα σου τα απογεύματα του Αυγούστου?
4. 9α ή9ελες να έχει άλλον 1 μήνα το καλοκαίρι? :P
5. Σου αρέσει το μπουγέλο στη 9άλασσα? (ο ένας να βρέχει τον άλλον) :clapup:
6. Περιέγραψε πώς είναι το μαγίο σου! (χρώμα, σχέδιο, μπικίνι/ολόσωμο κλπ)

1. ναι.. αν αξιωθω να παω καμια παραλια πριν τον σεπτεμβρη ετσι οπως εγινα κανενα προμπλεμ.. τα μαγιω μου παντα μου αρεσαν, εγω δεν μου αρεσω γενικως :P
2. μηχανη και βρηκα την ησυχια μου
3. αααα καλαααααα μη το συζητας υπεροχα! δηλ. πιο υπεροχα δεν γινεται! ονειρο ζωης να την βγαζω μες το κρεβατι απο το πρωι ως το βραδυ!!
4. ναι αλλα να μην τον περασω ετσι :mad:
5. αμεεεεε και τα κουβαδακια μου αρεσουνε αλλα δεν παιζω γιατι θα γινω ρεζηλι :P οτι δεν εκανα μικρη γενικοτερα μου βγαινει τωρα..:hmm:
6. μπικινι ολα, το ενα μονοχρωμο και τα αλλα με πολλα χρωματακια. πηρα δυο φετος απο τα benetton πολυ ωραια και η γουρσουζα η πωλητρια μου λεει : ' δυο κιολας? δεν σε φτανει το ενα? ' και να που δεν τα χαρηκα, γουρσουζα :mad:

σειμ :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τελικά επιλέχτηκε η μουνλάιτ ως πιο τρέντι πρόσωπο αλλά ο δήμιος που άκουγε την γκρίνια της στην διαδρομή από το κελί ,τελικά κρεμάστηκε ο ίδιος
:whistle:

(συνεχίστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?

1. Φεύγω αύριο
2. Φεύγω αύριο
3. Φεύγω αύριο
4. Με ενοχλεί ο ήχος και το ότι όταν πέφτει η μπαλίτσα σηκώνει άμμο -.- Αλλά είναι φορές που κάθομαι και χαζεύω
5. Όχι, καλέ. Γιατί άλλωστε;
6. Είμαι κουμπάκιας

1. Πώς νιώ9εις με το μαγιό σου στην παραλία? (σου αρέσει? δε σου κά9εται καλά?)
2. Πώς απαλλάσσεσαι από τις τρίχες στα πόδια/μασχάλες? (ξυραφάκι,κερί κλπ)
3. Πώς περνάς την ώρα σου τα απογεύματα του Αυγούστου?
4. 9α ή9ελες να έχει άλλον 1 μήνα το καλοκαίρι?
5. Σου αρέσει το μπουγέλο στη 9άλασσα? (ο ένας να βρέχει τον άλλον)
6. Περιέγραψε πώς είναι το μαγίο σου! (χρώμα, σχέδιο, μπικίνι/ολόσωμο κλπ)

1. Δε μου αρέσει και νιώθω άβολα:worry:
2. Τα πάντα ούλα.
3. Αμμ... βαρετά!
4. Όχι!
5. Όχι, γιατί συνήθως μπαίνω με τους φακούς η χαζή μέσα, και δε γουστάρω μετά να τρέχω σε τουαλέτες να τους βγάζω. -.-
6. Μαύρο μπικίνι, μπορεί να κάνω αλλαγές βεβαίως, και να φοράω πάνω γαλάζιο και κ άτω μαύρο, ή το ανάποδο. Έχω κι ένα κίτρινο, ένα ροζ και ένα άσπρο/γαλάζιο. Μπικίνι όλα, δεν έχω ολόσωμο.

(συνεχίστε)
:whistle:

(συνεχίστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ο τζέιτζέι στην μίνι συνέντευξη :D
σε λίγο θα ξαναδούμε την ηρώ στην κουβεντούλα και τον τσίπουρα
σαν τον παλιό κακό καιρό

Φαντασου τι σαπιλα τρωω στην απαισια,ζεστη και γεματη υγρασια κωλοπολη..

Άλλες:
1. Πώς νιώ9εις με το μαγιό σου στην παραλία? (σου αρέσει? δε σου κά9εται καλά?)
2. Πώς απαλλάσσεσαι από τις τρίχες στα πόδια/μασχάλες? (ξυραφάκι,κερί κλπ)
3. Πώς περνάς την ώρα σου τα απογεύματα του Αυγούστου?
4. 9α ή9ελες να έχει άλλον 1 μήνα το καλοκαίρι? :P
5. Σου αρέσει το μπουγέλο στη 9άλασσα? (ο ένας να βρέχει τον άλλον) :clapup:
6. Περιέγραψε πώς είναι το μαγίο σου! (χρώμα, σχέδιο, μπικίνι/ολόσωμο κλπ)

1.Το φετινο μου μαγιο τα σπαει..Το πηρα παμφθηνα και στεγνωνει σε απιστευτα μικρο χρονικο διαστημα..I'm just in love with it..
2.Tι κερι καλε? Αυτο ποναει..Τις τραβαω απλα..
3.Σαπιζοντας στον υπολογιστη η στο κολυμβητηριο..
4.Αναλογως..Αν δεν δουλευα και ειχα λεφτα ας ηταν 12 μηνες..Αν δουλευω θελω να το κανουμε κανα μην αν γινεται..
5.Καθολου ομως..
6.Δεν περιγραφεται σε λεω..Αλλου ειναι αυτο το μαγιο..

Και επειδη βαριεμαι οικτρα θα απαντησω μεχρι και στις δικες μου:

1.Πηγες διακοπες η ακομα?
2.Αν ναι που πηγες?
3.Περασες καλα?
4.Σε ενοχλουν οι ρακετες στην παραλια?
5.Σε ενοχλουν οι ξαπλωστρες στην παραλια?
6.Πως βλεπεις το μελλον στην ελλαδα? Υπαρχει καμια ελπιδα? Ή "Χαος..καμια ελπιδα..γιατι καμια ελπιδα πια δεν εμεινε για μας?' οπως ελεγαν και τα παλια χρονια οι γενια του χαους?
1.Ακομα..Περιμενοντας τα καλα νεα..
2.Σαν τη χαλκιδικη δεν εχει..:P
3.Ενα τριημερο που πηγα ηταν πολυ καλα..
4.Παρα πολυ..
5.Πολυ..
6.Χαος..Καμια ελπιδα..

Same old shit..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγώ που τις έχω απαντήσει.. τι να κάνω? πάλι τα ίδια να γράψω? :hmm:
τεσπα..

1. πήγα
2. με φιλοξένησαν
3. υπέροχα
4. όχι
5. όχι
6. μπα!

Άλλες:

1. Έχεις καρτοκινητό ή σύνδεση?
2. Σε ποια εταιρία? (cosmote, vodafone, wind/Q κλπ)
3. Τι μοντέλο είναι το κινητό σου?
4. Πόσα χρήματα έδωσες για να το αποκτήσεις?? :whistle:
5. Τί κάνεις περισσότερο με το κινητό σου? (στέλνεις SMS, παίζεις παιχνίδια, ακούς τραγούδια, μιλάς με τις ώρες?)
6. 9α ή9ελες να έχεις άλλο κινητό? (αντί αυτό που έχεις) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχεις καρτοκινητό ή σύνδεση?
2. Σε ποια εταιρία? (cosmote, vodafone, wind/Q κλπ)
3. Τι μοντέλο είναι το κινητό σου?
4. Πόσα χρήματα έδωσες για να το αποκτήσεις??
5. Τί κάνεις περισσότερο με το κινητό σου? (στέλνεις SMS, παίζεις παιχνίδια, ακούς τραγούδια, μιλάς με τις ώρες?)
6. 9α ή9ελες να έχεις άλλο κινητό? (αντί αυτό που έχεις)

ΚΑρτοκινητό
Βόνταφον
Σόνι έρικσον κ770ι (πάλιωσε:/:)
Δε θυμάμαι καλό μου. Πάνε 2,5 χρόνια από τότε.
Στέλνω 1500 σμσ το μήνα, ε ακούω και κάνα σόνγκ άμα βαριέμαι!
Όχι, με βολεύει αυτό μια χαρά.

Νιού=

1. τι σημαίνει για σένα αγάπη με μία μόνο λέξη;
2. τι χρώμα θα χρωμάτιζες τα όνειρα σου;
3. με μία λέξη πως θα σε χαρακτήριζες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγώ που τις έχω απαντήσει.. τι να κάνω? πάλι τα ίδια να γράψω? :hmm:
ε χμ
δεν ξέρω πως να το πω
περιμένεις υπομονετικά να αλλάξουνε
:( - σε κόλλησε οξεία βαρεμάρα ο τζέιροτ ;
τεσπα..
1. Έχεις καρτοκινητό ή σύνδεση?
2. Σε ποια εταιρία? (cosmote, vodafone, wind/Q κλπ)
3. Τι μοντέλο είναι το κινητό σου?
4. Πόσα χρήματα έδωσες για να το αποκτήσεις?? :whistle:
5. Τί κάνεις περισσότερο με το κινητό σου? (στέλνεις SMS, παίζεις παιχνίδια, ακούς τραγούδια, μιλάς με τις ώρες?)
6. 9α ή9ελες να έχεις άλλο κινητό? (αντί αυτό που έχεις) :hmm:

είσαι πλασιέ εταιρίας κινητής τηλεφωνίας ; :sly:
1.καρτοκινητό και σύνδεση , έχω και κότερο - πάμε μια βόλτα ;
2. «Galactica» της Baia Yachts 8)
3. εντύπων , περιοδικών και άμα λάχει και πασαρέλας . μην με πιέζεις , είναι παλιατζουρία:(
4. 350 ευρώ :)
5. τηλεφωνάω σε ροζ γραμμές
6. είναι ένας ευσεβής πόθος μου . Είναι κάτι φορές που βάζεις κάτω όσα έχεις πετύχει στην ζωή , όσα θα ήθελες να είχες πετύχει και αν χωράς στο κενό ανάμεσα τους και λες : ρε γαμώτο άμα είχα καλύτερο κινητό , όλα θα ήταν διαφορετικά :/:
7.δεν το έχω σκεφτεί ακόμα και κυρίως δεν ξέρω αν θα το ανακοίνωνα και έτσι σε φόρουμ , για να είμαι ειλικρινής

1.Αύγουστος/Παπαζογλου
2. Κίτρινο Τριαντάφυλλο
3. Πράσινο

ερωτήσεις:
1. τι σημαίνει για σένα αγάπη με μία μόνο λέξη;
2. τι χρώμα θα χρωμάτιζες τα όνειρα σου;
3. με μία λέξη πως θα σε χαρακτήριζες?

lol , που τις βρήκες τις ερωτήσεις , 4 χρόνια πριν - αυτή που τις έβαλε μπορεί να είναι με το ένα πόδι στον τάφο τώρα :cry_x:

1. αγάπη :):)
2.με ανεξίτηλο :):):) (δανείστηκα από την απάντηση της ελενίτσας στο λεύκωμα μου του Α2:))
3.αχαρακτήριστο:hmm:

ίδιες - της γιαγιάς νεράιδας :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1. τι σημαίνει για σένα αγάπη με μία μόνο λέξη;
2. τι χρώμα θα χρωμάτιζες τα όνειρα σου;
3. με μία λέξη πως θα σε χαρακτήριζες?

1. αγάπη :):)
2.με ανεξίτηλο :):):) (δανείστηκα από την απάντηση της ελενίτσας στο λεύκωμα μου του Α2:))
3.αχαρακτήριστο:hmm:

ίδιες - της γιαγιάς νεράιδας :look:

1. Aνιδιοτέλεια
2. κόκκινο
3. Στρέιντζλαβ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
δεν έχω γράψει ερώτηση 7 (προς self-instructive depressing)
κ ο jrot δε με έκανε να βαρε9ώ.. απλά είχα απαντήσει στις ερωτήσεις του
κ είναι ανούσιο να κάνουμε τις ίδιες ερωτήσεις.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top