Μίνι Συνέντευξη

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
1. 24 ώρες...! :redface:
2. Χμ, ξάπλα εγώ και τα πόδια στους ώμους του...
3. Ναι, ήταν 9 μήνες μικρότερος... αλλά τότε ήταν big issue, γιατί ήταν πρώτη κι εγώ δευτέρα λυκείου!

Ερωτήσεις:
Ίδιες!!

1. 6 ωρες και κατι :bleh:
2. αυτη απο πανω
3. ειναι 8 χρονια μικροτερη μου.......αλλα η ηλικια πειραζει;

οι ιδιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
  1. Πόσο καιρό έχεις να κάνεις σαικς;
  2. Αγαπημένη στάση επί το έργον;
  3. Έχεις κάνει σχέση με μεγαλύτερη (αγοράκια) ή μικρότερο (κοριτσάκια); Πόσο ήσαστε;

1. Λίγο.
2. Εγώ από πάνω.
3. Δεν ήταν σχέση κανονική, καλοκαιρινός έρωτας. Κι αυτός ήταν 4 χρόνια μικρότερος. Πέρισυ το καλοκαίρι.

1. Κλαις εύκολα;
2. Όταν θεωρείς ότι κάτι είναι σημαντικό παλεύεις για να το κρατήσεις/αποκτήσεις;
3. Πότε αισθάνεσαι περήφανος για τον εαυτό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Κλαις εύκολα;
2. Όταν θεωρείς ότι κάτι είναι σημαντικό παλεύεις για να το κρατήσεις/αποκτήσεις;
3. Πότε αισθάνεσαι περήφανος για τον εαυτό σου;

1. Ναι...
2. Πάντα!!!!
3. Αφού το αποκτήσω!! ;)

Τις ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
1. Κλαις εύκολα;
2. Όταν θεωρείς ότι κάτι είναι σημαντικό παλεύεις για να το κρατήσεις/αποκτήσεις;
3. Πότε αισθάνεσαι περήφανος για τον εαυτό σου;


1. Ναι, δυστυχώς

2. Πάντα, ευτυχώς

3. Ευτυχώς ή δυστυχως στις περιπτώασεις που πραγματικά το αξίζω


1. Τι μουσική ακούς;

2. Ποιο είναι το μεγαλύτερό σου ελλάτωμα;

3. Συγχωρείς εύκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1. Τι μουσική ακούς;

2. Ποιο είναι το μεγαλύτερό σου ελλάτωμα;

3. Συγχωρείς εύκολα;
1. ελληνική ροκ
2.γκρινιάζω
3.ναι

τις ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Να απαντήσω στις ερωτήσεις μου;

1.Ροκ, Έντεχνο, Κλασική

2. Λέω ψέματα

3. Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ερωτήσεις..? :worry:

..τις τσεχάσατε να τις βάλετε... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
ερωτήσεις..? :worry:

..τις τσεχάσατε να τις βάλετε... :'(


σωστα

1. Τι μουσική ακούς;

2. Ποιο είναι το μεγαλύτερό σου ελλάτωμα;

3. Συγχωρείς εύκολα;



Απλά είχα απαντήσει στα δικά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
σωστα

1. Τι μουσική ακούς;

2. Ποιο είναι το μεγαλύτερό σου ελλάτωμα;

3. Συγχωρείς εύκολα;



Απλά είχα απαντήσει στα δικά μου...

1. Όλα τα είδη αλλά κυρίως Death Metal
2. Είμαι οξύθυμος
3. Όχι πάντα.

Τις ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1. Τι μουσική ακούς;

2. Ποιο είναι το μεγαλύτερό σου ελλάτωμα;

3. Συγχωρείς εύκολα;

Απαντήσεις:

1)Μέταλ (κυρίως death) και ροκ (ελληνική-ξένη)

2)Το ότι ξεσπαώ τα νεύρα μου στους ανθρώπους που αγαπάω περισσότερο (είτε φταίνε εκείνοι είτε όχι.. :()

3)Συγχωρώ πολύ εύκολα,αλλά δεν ξεχνάω ποτέ.. :|

τις ίδιεεες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smile!!!

Νεοφερμένος

Η smile!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1. Εντεχνο και Ροκ ( ελληνικο και ξενο)
2. Ειμαι πεισματαρα και ξεροκεφαλη!
3. Αναλογα τον ανθρωπο... Συνηθως ναι.

Ερωτησεις :
1. Τι ειναι αυτο που μπορει να σε κανει ευτυχισμενο;
2. Τι φοβασαι;
3. Ποιο ειναι το ονειρο σου;
4. Αγαπημενο σου τραγουδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ερωτησεις :
1. Τι ειναι αυτο που μπορει να σε κανει ευτυχισμενο;
2. Τι φοβασαι;
3. Ποιο ειναι το ονειρο σου;
4. Αγαπημενο σου τραγουδι;

1. να ειναι αυτη ευτθχισμενη.
2. να αποτυχω στους στοχους μου
3. να πετυχω σε ολα που κανω.
4. Supergirl - Reamonn

τις ιδιες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. Η αγάπη του
2. Την αρρώστια
3. Να έχω κάποτε μια ευτυχισμένη οικογένεια
4. Για να σε συναντήσω - Λιδάκης

Οι ίδιες και για τον επόμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
1. Να εχω τη δυνατοτητα να κανω ταξιδια οσο ποιο συχνα μπορω.
2. Να παθουν κατι οι δικοι μου.
3. το (1)
4. Δυσκολο να σκεφτω... Ειναι τοσα πολλα... Ας πω το τρεχων αγαπημενο που μου ερχεται αυτη τη στιγμη στο μυαλο. Το "El foc i la paraula" των Obrint Pas.

Βαριεμαι και νυσταζω. Δεν εχω μυαλο να σκεφτω ερωτησεις. Τις ιδιες λοιπον και για τον επομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Ερωτησεις :
1. Τι ειναι αυτο που μπορει να σε κανει ευτυχισμενο;
2. Τι φοβασαι;
3. Ποιο ειναι το ονειρο σου;
4. Αγαπημενο σου τραγουδι;

απαντήσεις:

1.να έχω γύρω μου τα άτομα που λατρεύω...
2. την μοναξιά
3. ο γύρος του κόσμου με ένα σακίδιο:)
4. ανάλογα την διάθεση;)

ίδιες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ερωτησεις :
1. Τι ειναι αυτο που μπορει να σε κανει ευτυχισμενο;
2. Τι φοβασαι;
3. Ποιο ειναι το ονειρο σου;
4. Αγαπημενο σου τραγουδι;

Απαντήσεις:
1)Οι άνθρωποι που αγαπάω..
2)Τον θάνατο... :(
3)Να γυρίσω όλο τον κόσμο..
4)πολλά και διάφορα..μμμ..ας πω,το Regret από Anathema... :)

τις ίδιες..! ξανά μανά,του τουυτ τουρου ρουυυυυ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οι ίδιες και για τον επόμενο!
Βαριεμαι και νυσταζω. Δεν εχω μυαλο να σκεφτω ερωτησεις. Τις ιδιες λοιπον και για τον επομενο.
τις ίδιες..! ξανά μανά,του τουυτ τουρου ρουυυυυ... :P
Αχ, αυτή η νέα γενιά, δεν έχει φαντασία. :bleh:



Ερωτησεις :
1. Τι ειναι αυτο που μπορει να σε κανει ευτυχισμενο;
2. Τι φοβασαι;
3. Ποιο ειναι το ονειρο σου;
4. Αγαπημενο σου τραγουδι;
  1. Να μην ξυπνάω μόνος μου τα πρωινά. :) (εννοώ με μία ζεστή αγκαλιά :P)
  2. Το να αλλάξουν κάποιες καταστάσεις. Στατιστικά θα γίνει και το θέλω πολύ, αλλά το φοβάμαι απίστευτα, γιατί είναι κάπως αργά. :/:
  3. Μία κρουαζιέρα με το αμόρε. :D
  4. Δεν έχω, αλλά πολλά μ' αρέσουν. :)
Και βάζω.....
  • Ποια είναι η πιο ρομαντική στιγμή που έχεις περάσει ως τώρα με το αμόρε;
  • Και πώς πρωτογνωριστήκατε; :)
  • Ποιο ήταν το καλύτερό σου σαικς ως τώρα; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και βάζω.....
  • Ποια είναι η πιο ρομαντική στιγμή που έχεις περάσει ως τώρα με το αμόρε;
  • Και πώς πρωτογνωριστήκατε; :)
  • Ποιο ήταν το καλύτερό σου σαικς ως τώρα; :P:P:P

1. Ένα ταξίδι κάποτε στη Φλωρεντία ήταν ό,τι πιο ρομαντικό έχω να θυμάμαι.. :)
2. Για ποια απ' όλες τις (πρώην) σχέσεις μου θέλεις να απαντήσω; :P
3. Αχχχμμμμ.. Δεν είναι ένα μόνο, τα περισσότερα ήταν με τον ίδιο άνθρωπο πάντως! :D

Τις ίδιες (ε μη σου χαλάσω τη μαγιά!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
a.Ποια είναι η πιο ρομαντική στιγμή που έχεις περάσει ως τώρα με το αμόρε;b
b.Και πώς πρωτογνωριστήκατε; :)
c.Ποιο ήταν το καλύτερό σου σαικς ως τώρα; :P:P:P

a.Η πρωτη μας εκδρομή ως "επίσημο" ζευγάρι στο Πήλειο... όλο το 3ήμερο :) [με τον πρώην that is]

β. μιλώντας πάντα για τον πρώην ... σε μια αίθουσα του πολυτεχνείου να παρακολουθούμε την παρουσίαση των μαθημάτων του 1ου εξαμήνου του μεταπτυχιακού μας.

c. χμμμ... δεν ξέρω... παραπάνω από ένα... πάντως όλα με το ίδιο άτομο... (kajira σε αντιγράφω :P)

Έλα, πάμε άλλη μία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Και βάζω.....
  • Ποια είναι η πιο ρομαντική στιγμή που έχεις περάσει ως τώρα με το αμόρε;
  • Και πώς πρωτογνωριστήκατε; :)
  • Ποιο ήταν το καλύτερό σου σαικς ως τώρα; :P:P:P

1. με τον πρώην ε! μόνο μία; χμμμ..μια από τις άπειρες, στην ταράτσα του σπιτιού με κεριά κ μουσική να μετράμε τα άστρα στρωματσάδα μέχρι να μας πάρει ο μορφεας!:redface:

2. πέμπτη δημοτικού: "ωχ! εσύ είσαι ο καινούριος; φίλε είσαι σαν αυγό"!:P (ω ναι! το είπα στον πρώην όταν τον πρωτοείδα):D

3. η επόμενη φορά είναι πάντα καλύτερη από την προηγούμενη:whistle:

οκ! δεν έχουμε φαντασία. ωραίες οι ερωτήσεις, πάμε άλλον ένα γύρο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top