Μίνι Συνέντευξη

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Στο Παρίσι με τις κολλητές μου και τον.... :inlove:
2. Να είχα μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση.
3. Ναι, 2 γάτες, 1 χελώνα, 1 παπαγαλάκι!



1. Τι σου αρέσει στον εαυτό σου?
2. Τι δεν σου αρέσει και θα ήθελες να έχεις στον εαυτό σου?
3. Πώς νομίζεις ότι θα ήσουν ευτυχισμένη και πλήρης στη ζωή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
1. Στο Παρίσι με τις κολλητές μου και τον.... :inlove:
2. Να είχα μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση.
3. Ναι, 2 γάτες, 1 χελώνα, 1 παπαγαλάκι!



1. Τι σου αρέσει στον εαυτό σου?
2. Τι δεν σου αρέσει και θα ήθελες να έχεις στον εαυτό σου?
3. Πώς νομίζεις ότι θα ήσουν ευτυχισμένη και πλήρης στη ζωή σου?

Απαντήσεις:
1.Η σιγουριά.
2.:hmm:Κοιλιακούς φέτες! :D
3.Είμαι ευτιχισμένος τώρα για το πλήρης όταν το μάθω θα σας το πω.


Ερωτήσεις:
1.Αγαπημένη φαντασίωση (όχι ερωτική).
2.Ξέρεις να χάνεις;
3.Αντέχεις την κριτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1.Αγαπημένη φαντασίωση (όχι ερωτική).
2.Ξέρεις να χάνεις;
3.Αντέχεις την κριτική;

1. διακοπες σε εξωτικο νησι.
2. Ναι.Αλλα μετα πεισμώνω.
3. Αντεχω την κριτικη οταν ειναι καλοπροαιρετη και την συμβουλευομαι ωστε να βελτιωθώ.Δεν αντεχω την κακοβουλη κριτικη.Εκει αντιδρω συνηθως ειρωνικά.

Τις ιδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1.Αγαπημένη φαντασίωση (όχι ερωτική).
2.Ξέρεις να χάνεις;
3.Αντέχεις την κριτική;

Απαντήσεις:
1) να γυρίσω όλο τον κόσμο,δίνοντας ιδιαίτερη έμφαση στη Σκωτία..!! :clapup:

2) μμ,όχι..νομίζω πως δεν ξέρω να χάνω,γι'αυτό και φοβάμαι πολύ την αποτυχία στο οτιδήποτε κάνω... :look:

3) Θα απαντήσω κλασσικά κι εγώ,αλλά αυτό ισχύει και στην δική μου περίπτωση..την αντέχω μόνο όταν είναι καλοπροαίρετη και προέρχεται από άτομα που με γνωρίζουν καλά ή άτομα που εμπιστεύομαι..

πάμε τις ίδιες,γιατί μου άρεσαν..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1.Αγαπημένη φαντασίωση (όχι ερωτική).
2.Ξέρεις να χάνεις;
3.Αντέχεις την κριτική;

1. Να ταξιδεύω σε όλο τον κόσμο και να γίνω αρχισυντάκτης στην κατζέτα Ντελο Σπορ

2. Ανάλογα. Συνήθως ναι, αλλά όχι στα χαρτιά από τη Ζανίν, το μόνο που με ενοχλεί...:P

3. Την αντέχω και μάλιστα ζητάω να μου γίνεται γιατί αυτό θα με κάνει καλύτερο

Δεν θέλετε, πιστέψτε με, να βάλω δικές μου ερωτήσεις, οπ0ότε και πάλι ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1.Αγαπημένη φαντασίωση (όχι ερωτική).
2.Ξέρεις να χάνεις;
3.Αντέχεις την κριτική;


1. Ένα μεγάλο σπίτι σαν στούντιο με επίπεδα, με λευκούς τοίχους, μαύρο δάπεδο και άλλα πολλά όλο δικό μου. Κι μια μικρή σγουρομάλλα να τρέχει στον διάδρομο φωνάζοντας "μπαμπάααααααααααααα" κι εγώ να τους χαζεύω από μακριά..
2. Ίσως.
3. Ανάλογα από τον ποιον προέρχεται και τι θέμα έχει. Αν νιώθω πως ο άλλος έχει δίκιο και είναι κι άτομο κοντινό που νιώθω πως με νοιάζεται, το βουλώνω και τον ακούω προσεκτικά. Αν όχι, το κόβω μαχαίρι με την μία!

Ερωτήσεις:
1. Αντέχεις την μοναξιά;
2. Είσαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος;
3. Τι θα ήθελες να έχεις αυτή τη στιγμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αντέχεις την μοναξιά;
2. Είσαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος;
3. Τι θα ήθελες να έχεις αυτή τη στιγμή;


1. Την σιχαίνομαι! :(
2. Σε γενικές γραμμές ναι :)
3. Την αγκαλιά του Μινάρα μου :(

Ερωτήσεις:
Οι ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αντέχεις την μοναξιά;
2. Είσαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος;
3. Τι θα ήθελες να έχεις αυτή τη στιγμή;

απαντησεις:
1 οχι.. με τπτ....:(:(
2. προσπαθω...συνηθως τα καταφερνω
3. λεφτα...ολα τα αλλα τα εχω τωρα πια...(υγεια, δουλεια, εναν υπεροχο συζυγο) :):):):):):)

ερωτησεις....οι ιδιες απο πριν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1. Ένα μεγάλο σπίτι σαν στούντιο με επίπεδα, με λευκούς τοίχους, μαύρο δάπεδο και άλλα πολλά όλο δικό μου. Κι μια μικρή σγουρομάλλα να τρέχει στον διάδρομο φωνάζοντας "μπαμπάααααααααααααα" κι εγώ να τους χαζεύω από μακριά..

:'( :baby:

Ερωτήσεις:
1. Αντέχεις την μοναξιά;
2. Είσαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος;
3. Τι θα ήθελες να έχεις αυτή τη στιγμή;

Απαντήσεις:

1) Αρκετές φορές,εγώ η ίδια αποζητώ κάποιες στιγμές μοναξιάς και τις απολαμβάνω πραγματικά..αλλά μόνο όταν την αποζητώ εγώ,αλλιώς τη θεωρώ αβάσταχτη... :(

2)Όσο κι αν προσπαθώ,δεν τα'χω καταφέρει ακόμα... :P

3)Ένα παγωτό τιραμισού..! :redface: :clapup:



..πάμε άλλη μία τις ίδιεεεες.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αντέχεις την μοναξιά;
2. Είσαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος;
3. Τι θα ήθελες να έχεις αυτή τη στιγμή;

1. Δεν ξέρω αν την αντέχω, έχω υπάρξει μόνος, κάποιες φορές την αποζητώ, αλλά η αλήθεια είναι ότι την φοβάμαι.
2.Είμαι νομίζω μελαγχολικά αισιόδοξος.
3. Μια γυναικεία συντροφιά.

Ας συνεχίσουμε με τις ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αντέχεις την μοναξιά;
2. Είσαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος;
3. Τι θα ήθελες να έχεις αυτή τη στιγμή;

1. Μερικές φόρες όχι, άλλες την θεωρώ ευλογία..
2. Ναι, είμαι. Πολύ αισιόδοξος!
3. Εκείνον που περιμένω να έρθει.

Ερωτήσεις:
1. Επηρεάζει η μουσική τα συναισθήματά σου;
2. Νιώθεις πως σε έχουν αδικήσει γενικά στη ζωή σου;
3. Έχεις βρώμικο μυαλό; :D (Αν ναι.. να βάλεις σκούπα αμέσως! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1. Επηρεάζει η μουσική τα συναισθήματά σου;
2. Νιώθεις πως σε έχουν αδικήσει γενικά στη ζωή σου;
3. Έχεις βρώμικο μυαλό; :D (Αν ναι.. να βάλεις σκούπα αμέσως! :P)

1.Ναι
2.Μπα
3.Μαλλον

ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
1) Ναι.
2) Όχι
3) Ναι θεωρώ πως έχω βρώμικο μυαλό αλλά διατηρώ ένα ευκρινώς θεατό όριο στο για πόσο θα λέω βρωμιές. Όλα μέχρι ένα μέτρο γιατί άμα σαχλίζουμε γινόμαστε και ενοχλητικοί.

1) Όταν θέλεις να φωνάξεις κάτι και οι περιστάσεις δε σ αφήνουν, τι κάνεις;

2) Αγχώνεσαι εύκολα;

3) Ποιά η στάση σου ως προς τη φιλοσοφία; Σε ενδιαφέρει ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1) Όταν θέλεις να φωνάξεις κάτι και οι περιστάσεις δε σ αφήνουν, τι κάνεις;

2) Αγχώνεσαι εύκολα;

3) Ποιά η στάση σου ως προς τη φιλοσοφία; Σε ενδιαφέρει ή όχι;

1) ΣΚΑΩ!!!! Εκτονώνομαι στο σπίτι, στο αυτοκινητο, στο... μαξιλάρι... Και συνήθως δεν καταφέρνω να κρατηθώ και κάτι πετάω και μετά τρέχω να μαζέψω ασυμάζευτα :/:

2) Πολύ εύκολα δυστυχώς :(.. Πάντως η κατάσταση βελτιώνεται με τα χρόνια...

3)Μακρυά και αγαπημένοι :)

ερωτήσεις
1.Σε 30 χρόνια από σήμερα¨επιτυχημένος γονιός ή επιτυχημένος καριερίστας (ΜΟΝΟ)... τι 8α προτιμούσες?

2.Αν δεν ήσουνα μπροστά στο πισι τώρα που θα ήθελες να ήσουν?

3. "Όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος". Υπάρχουν στιγμές στη ζωή σου που να το έχεις νιώσει αυτό? Πώς αντέδρασες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ερωτήσεις
1.Σε 30 χρόνια από σήμερα¨επιτυχημένος γονιός ή επιτυχημένος καριερίστας (ΜΟΝΟ)... τι 8α προτιμούσες?

2.Αν δεν ήσουνα μπροστά στο πισι τώρα που θα ήθελες να ήσουν?

3. "Όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος". Υπάρχουν στιγμές στη ζωή σου που να το έχεις νιώσει αυτό? Πώς αντέδρασες???

1. Επιτυχημένος γονιός. Χωρίς δεύτερη σκέψη.
2. Σε μια αντρική αγκαλιά μέσα..
3. Μου έχει συμβεί πολλάκις. Χαμογέλασα. Είναι κι αυτό μες στη μαγεία της ζωής :)

Τις ίδιες γιατί είναι πολύ καλές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ερωτήσεις
1.Σε 30 χρόνια από σήμερα¨επιτυχημένος γονιός ή επιτυχημένος καριερίστας (ΜΟΝΟ)... τι 8α προτιμούσες?

2.Αν δεν ήσουνα μπροστά στο πισι τώρα που θα ήθελες να ήσουν?

3. "Όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος". Υπάρχουν στιγμές στη ζωή σου που να το έχεις νιώσει αυτό? Πώς αντέδρασες???

1. Επιτυχημένος γονιός. Εννοείται.
2. Στην αγκαλιάαα τουυυυυυ...!!!
3. Ναι. Εκνευρίστηκα αλλά σκέφτηκα ότι κάπου θα ισχύει... και έκανα υπομονή!

Ερωτήσεις:

1. Πόσων ετών θα ήθελες να είσαι;
2. Πώς φαντάζεσαι τον εαυτό σου σε 10 χρόνια, με τι άτομα και πού;
3. Φοράς άρωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ερωτήσεις:

1. Πόσων ετών θα ήθελες να είσαι;
2. Πώς φαντάζεσαι τον εαυτό σου σε 10 χρόνια, με τι άτομα και πού;
3. Φοράς άρωμα;

1. Όσο είμαι. Άντε 3,4 χρόνια πιο νέα, αλλά με το μυαλό και τις εμπειρίες που έχω τώρα!
2. Σε 10 χρόνια ελπίζω να είμαι εντελώς αυτόνομη, στο δικό μου σπίτι, με μια δουλειά που θα μ' αρέσει και μια οικογένεια που θα λατρέυω και θα με λατρεύει..
3. Ναι. Πάντα. Έχω 5 διαφορετικά και ανάλογα τα κέφια βάζω το αντίστοιχο! :)

Τις ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. Πόσων ετών θα ήθελες να είσαι;
2. Πώς φαντάζεσαι τον εαυτό σου σε 10 χρόνια, με τι άτομα και πού;
3. Φοράς άρωμα;
  1. 16 :D
  2. Χμμ περιβόητο εργένη :D*8)
  3. Ε, κολώνια. Σου κάνει; :P
Σειρά μου. Ερωτήσεις παρόμοιες με του Γιδιού.
  • Πόσο καιρό έχεις να κάνεις σαικς;
  • Αγαπημένη στάση επί το έργον;
  • Έχεις κάνει σχέση με μεγαλύτερη (αγοράκια) ή μικρότερο (κοριτσάκια); Πόσο ήσαστε;


Καμία σχέση, όπως βλέπετε. :bleh:

ΥΓ> Ευτυχώς που το Καγίρι έβαλε τα ίδια, αλλιώς θα τη δάγκωνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σειρά μου. Ερωτήσεις παρόμοιες με του Γιδιού.
  • Πόσο καιρό έχεις να κάνεις σαικς;
  • Αγαπημένη στάση επί το έργον;
  • Έχεις κάνει σχέση με μεγαλύτερη (αγοράκια) ή μικρότερο (κοριτσάκια); Πόσο ήσαστε;

Καμία σχέση, όπως βλέπετε. :bleh:

ΥΓ> Ευτυχώς που το Καγίρι έβαλε τα ίδια, αλλιώς θα τη δάγκωνα. :P

Χοχοχο!

α. Πολύ!
β. Όλες καλές είναι αν υπάρχει πάθος!
γ. Ο πρώτος μου ήταν 3 χρόνια μικρότερος. Αν σκεφτείς πως τον γνώρισα στα 17 καταλαβαίνεις πόσο παιδεραστού έχω υπάρξει! :P

Τα γίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σειρά μου. Ερωτήσεις παρόμοιες με του Γιδιού.
  • Πόσο καιρό έχεις να κάνεις σαικς;
  • Αγαπημένη στάση επί το έργον;
  • Έχεις κάνει σχέση με μεγαλύτερη (αγοράκια) ή μικρότερο (κοριτσάκια); Πόσο ήσαστε;

1. 24 ώρες...! :redface:
2. Χμ, ξάπλα εγώ και τα πόδια στους ώμους του...
3. Ναι, ήταν 9 μήνες μικρότερος... αλλά τότε ήταν big issue, γιατί ήταν πρώτη κι εγώ δευτέρα λυκείου!

Ερωτήσεις:
Ίδιες!!


Έντιτ: καλά όλοι για μένα μιλάτε σ' αυτό το φόρουμ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top