Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα χρώματα φέρουν οι υπεύθυνοι για την καλή λειτουργία του site. Δηλαδή Administrators, Moderators, Συντονιστές και Editors, κι αυτό για τη δική σας διευκόλυνση, ώστε εάν έχετε κάποια απορία ή χρειάζεστε κάποιον να επέμβει, να μπορείτε να τον ξεχωρίσετε και να του στείλετε PM ή ...ταχυδρομικό περιστέρι. :P

Όμως, τέτοιες απορίες καλό είναι να μην γράφονται στην κουβεντούλα χωρίς θέμα, αλλά στο σχετικό section του e-steki που βρίσκεται εδώ: https://www.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=57 ώστε να απαντηθούν σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
εμ...χρειαζεστε χρωματακια για να ξεχωρισετε...εμεις ξεχωρίζουμε και χωρις χρωματακια!!!χεχεχε:P

Σε ευχαριστώ Isiliel ωστόσο περισσοτερο ηθελα να σας πειραξω παρα να μου λύσετε την απορία...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αμμμ καλά το κατάλαβα εγώ, αλλά η θέση βλέπεις... έπρεπε να δώσω σοβαρή απάντηση! :ropalo: :P
Κακό πράγμα το χρωματάκι! Κακό! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αμμμ καλά το κατάλαβα εγώ, αλλά η θέση βλέπεις... έπρεπε να δώσω σοβαρή απάντηση! :ropalo: :P
Κακό πράγμα το χρωματάκι! Κακό! :devil:

χαχαχαχαχαχαχαχα...καλυτερα που δεν εχω χρωματακι τελικα...:P

Μου αρεσει να παρακολουθω :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχω να δηλώσω ρητά και απερίφραστα ότι ο τροχονόμος επί της Κατεχάκη, στο ύψος του Παπάγου είναι για τα μπάζα.

Φίλε τροχονόμε, το Round Robin σου είναι εντελώς γτπ*





*για τα πανηγύρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Απάντηση τροχονόμου: Αν δε σ' αρέσει, μην ξαναπεράσεις.:kill:

Ερώτηση προς Dr: τι έγινε με τη νεκροθάφτρα;:hehe:

Σκέψη: πρέπει να πάρω επαγγελματικές αποφάσεις. Λες κι έχω λύσει όλα τα άλλα και μείναν μόνο τα επαγγελματικά @#@%#&%&*:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ερώτηση προς Dr: τι έγινε με τη νεκροθάφτρα;:hehe:

Θα παραμείνει έρωτας. 'Εμαθα ότι είναι παντρεμένη και με παιδί κι εγώ δεν θέλω να διαλύσω κανένα σπίτι, πόσο μάλλον ένα γραφείο τελετών. Να πέσουν τα φέρετρα να με πλακώσουν αν λέω ψέμματα. Κρίμα στο κορίτσι που θάφτηκε εκεί μέσα. Δεν πειράζει, θα κοιτάξω τουλάχιστον να είναι αυτή που θα με θάψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλημέρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τέλος πάντων, βγαίνουμε ελαφρώς εκτός θέματος, αλλά θα σου απαντήσω. Ο homo sapiens είναι άνθρωπος σε πιο πρώιμη μορφή. Για να αποδειχθεί η καταγωγή του ανθρώπου από τον πίθηκο θα πρέπει να βρεθεί ο συνδετικός κρίκος μεταξύ ανθρώπου και πιθήκου δηλ. ο «πιθηκάνθρωπος», πράγμα το οποίο, απ' όσο γνωρίζω δεν έχει γίνει μέχρι σήμερα...

λολ και ο Sid τι ρόλο βαράει; Sid περιμένω απάντηση :D

Ο sid σύμφωνα με διεθνείς επιστημονικούς κύκλους , είναι ο επιστήμονας που εργάστηκε με υπομονή και αυτοθυσία για να αποδείξει την σύνδεση αυτή

οι προσπάθειες του έβαιναν άκαρπες , μέχρι που γνώρισε τον φαντ

όχι δεν πείστηκε , για την προέλευση από τους πιθήκους
αλλά μερικές φορές χτυπάει τα χέρια του στο στήθος του σαν απελπισμένος γορίλας

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
"Ελληνικη παιδεια, κραταει τα παιδια μακρια απο τα σχολεια, σαπια κτιρια και διαλημενα θρανια, υπολογιστες απο το '93, και οι καθηγιτες παλι κανουν απεργεια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βαριέσαι να διαβάσεις ε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν βαριεμε λεει...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Σιντάκο πες τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ραδιόφωνο είμαι ;

άντε θα πω :
ότι δεν σε σκοτώνει , σε κάνει πιο καραγκιόζη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Σιντάκο θες να έρθεις να μου κάνεις παρέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Σιντάκο, πήγαινε, εδώ και τώρα κι άφησε τα φρου φρου και τ' αρώματα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,981 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top