Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευκολο στα λογια... Το ειπα και εγω πολλες φορες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
χαιρετώ τους ορατούς τε και αοράτους και φεύγω γιατί η κουβέντα δεν έχει θέμα.
έτσι είναι ο τίτλος της, που βιάστηκες να με βαθμολογήσεις αρνητικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nα βάλω τα καλά μου ή όχι;
Τι βάζουν στις αποχαιρετιστήριες εξόδους;..

Και δεν προλαβαίνω να δω και το "Τελευταία έξοδος: Ρίτα Χέιγουορθ" :lol:


Αν είναι να αποχαιρετήσουμε πρώην...
Γινόμαστε απλά ΘΕΕΣ κι έχουμε του στυλ, κοίτα τι χάνεις ρε μ@λάκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Σκέψη νάμπερ ουάν: "Αγάπη σημαίνει εκχώρηση εξουσίας. Δίνουμε στον άλλον δύναμη πάνω μας, την δύναμη να μας κάνει ευτυχισμένους ή να μας πληγώσει..."


Σκέψη νάμπερ τού:"Άνθρωποι... Μόνοι...
Απʼ όλα όσα μπορεί να αντιμετωπίσει ένας άνθρωπος στη ζωή του, η μοναξιά είναι ο χειρότερος αντίπαλος
...

Ποτέ δεν είσαι πραγματικά μόνος..."

Σκέψη νάμπερ θρί:
"Φωτογραφίες απʼ το παρελθόν. Στιγμές παγωμένες στο χρόνο. Μας θυμίζουν όσα ζήσαμε, όσα ήμασταν όσα δε μπορούμε να έχουμε πια...."

[FONT=Verdana, sans-serif]Βλέπω singles αυτό το διάστημα και έχω επηρεαστεί :worry:

plus σκέψη: εγώ πότε θα πάρω πτυχίο? :(
[/FONT]
H τελευταια σου σκεψη ηταν κι αυτη που με αποτελειωσε!!!:pfff:

Δεν καταλαβα καλα μαντρου, νοιωθεις μονη αυτο το καιρο;;:P

Nα βάλω τα καλά μου ή όχι;
Τι βάζουν στις αποχαιρετιστήριες εξόδους;..

Και δεν προλαβαίνω να δω και το "Τελευταία έξοδος: Ρίτα Χέιγουορθ" :lol:
χαχαχαχαχαχαχα

Καλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν είναι να αποχαιρετήσουμε πρώην...
Γινόμαστε απλά ΘΕΕΣ κι έχουμε του στυλ, κοίτα τι χάνεις ρε μ@λάκα! :P

Αυτό αποφάσισα κι εγώ κι έβαλα λεοπάρ γόβες peep toe, διχτυωτές κάλτσες, γυαλιστερή στενή μαύρη φούστα με ελαφρύ σκίσιμο στο πλάι και μπλούζα μαύρη σέξυ αποπάνω χωρίς ντεκολτέ όμως. Ε ρε γλέντια! :P

ΥΓ: Θενκς Ρασκαλάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν είναι να αποχαιρετήσουμε πρώην...
Γινόμαστε απλά ΘΕΕΣ κι έχουμε του στυλ, κοίτα τι χάνεις ρε μ@λάκα! :P
Εξαρτάται από τον πρώην και τι ζητάς απ΄αυτόν
Γιατί μου χει τύχει σκηνικό, που αναγκάστηκα γι αυτό το αποχαιρετιστήριο ραντεβού, βγήκα σα λέτσος κι έκανα του κόσμου τις καφρίλες μπας και ξεκολλήσει!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχαχα, σωστά.
Δεν ξέρω τι θέλω ακριβώς όμως, μάλλον δεν θέλω όμως.
Και το γεγονός πως για μια ακόμη φορά με στήνει μάλλον δείχνει πως έχω δίκιο να μη θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Πού είναι ο Θανούλης σήμερα να πούμε βλακείες;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Κάποτε τραγουδούσαν ποτέ θα κά - ποτέ θα κάααανει ξαστεριά.

Τώρα τι τραγουδάνε όταν είναι σε επαναστατική διάθεση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Το gucci φόρεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
τι ναι αυτό ; τραγούδι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τώρα μόλις το άκουσα πρώτη φορά φαντάσου, ωραίο τραγουδάκι, με νόημα καλά της τα λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εξαρτάται από τον πρώην και τι ζητάς απ΄αυτόν
Γιατί μου χει τύχει σκηνικό, που αναγκάστηκα γι αυτό το αποχαιρετιστήριο ραντεβού, βγήκα σα λέτσος κι έκανα του κόσμου τις καφρίλες μπας και ξεκολλήσει!
:P

Αυτό ποτέ δεν με απασχόλησε :P
'Η δεν χρειάστηκε...
Χμμμ...δεν ξέρω....
Στα κύκνειο άσμα φροντίζω πάντα να δείχνω το "Κοίτα τι χάνεις!" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οσοι βαριεστε σας εχω δουλιτσα!
Θελετε να σας πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Γιάννη πάμε κάνα σινεμαδάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eίμαι δουλειά καλή μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Κρίμα γιατί κι εγώ βαριέμαι.

Τι δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top