Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καταλαβενω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπέρα στεκίτες μου!!!!Σήμερα κλείνω 1 χρόνο στο στέκι...Πείτε μου χρόνια πολλά!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Καλησπέρα στεκίτες μου!!!!Σήμερα κλείνω 1 χρόνο στο στέκι...Πείτε μου χρόνια πολλά!!!:D

Να τα εκατοστήσεις!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσεις!! :D
Ευχαριστώ!!!!Με την μαγκουρα και τα φαφουτικα δοντια θα ποσταρω στο στεκι με την σοφία που θα με διακρίνει.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Που εισαι εξαφανισμενος ρε Alex; Δεν σε ξεχναμε ρε...! Κανεναν παλιο δεν ξεχναμε!

Τι λεει ρε;... Πες κανα νεο...!


πως λέμε δεν ξεχνώ τη Βόρειο Ήπειρο? :P
αυτό έλειπε να ξεχνάγατε τους παλιούς... θα έπεφτε μπούφλα
τι κι αν λείπουμε δηλαδή κάποια στιγμή για μικρό ή για μεγάλο διάστημα ε? ε? ε???? :P

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Που εισαι βρε Κουε; Ολα ενταξει; Ο Ωριωνας αρχισε να αφηνει την χαιτη;



Ρε παιδια το μουσε μου τα εχει παιξει, παταω το scroll και αντι να μου ανοιγει καινουργιο tab με πεταει και μου δειχνει ολα τα ανοιχτα παραθυρα για να διαλεξω πιο θελω... Κοιταξα στις ρυθμισεις του ποντικιου αλλα τιποτα... Πως να το φτιαξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τίποτα δεν είναι εντάξει αλλά δεν είναι μέρα για κλαψούρισμα :P
ναι το παιδί μου είναι καλά όμως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα τα κανεις εσυ να ειναι καλα! Δεν σε φοβαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Το ban μου έδωσε χρόνο να σκεφτώ, είμαι πλέον ένας αναγεννημένος στεκίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Το ban μου έδωσε χρόνο να σκεφτώ, είμαι πλέον ένας αναγεννημένος στεκίτης.

καλησπέρα ,
η φυλακή για φόνο μου έδωσε επίσης χρόνο για να σκεφτώ , πλέον είμαι αναγεννημένος χριστιανός

πες τι σκεφτόσουνα , να πω και εγώ


Τέτοια ώρα ο κόσμος λέει καλησπέρα. ο_0

η γιαγιά μου έλεγε να μην με νοιάξει ποτέ τι λέει ο κόσμος :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
καλές διακοπές χιμελά


:D

Έχεις χάρη που εδώ το ίντερνετ είναι πολύ αργό και ανοίγει μια σελίδα το πεντάλεπτο. Θα σε εκδικηθώ όμως εν καιρώ...:mad:

Καλές διακοπές και σε σένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Τι κάνετε παιδάκια; Πώς περνάτε;:clapup:

Μου λείψατε βρε χαμένα.... Δάκρυσα τώρα:P:P:P:P:P

Μήνυμα προς Ράσκαλ: Σβήσε ρε μανάρι μου κάνα πμ.... Δεν μπορώ να σου γράψω...:mad:

Μήνυμα προς Νταρκ: εσύ όλη τη μέρα ψώνια κάνεις βρε μανάρι μου;:P

Τα γράφω όλα μαζί γιατί το ίντερνετ εδω είναι πολυυυυυυυυυυ αργόοοοοοοοοοο...........

Τι καιρό έχει στην Αθήνα; Εδώ φυσάει τρελά.

Ο ανιψιός μου με λέει Σύβλια. Πεθαίνω:):):):):):clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Καλύτερο πάντως από το Χιμελά!

Πείτε κάνα νέο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο ράσκαλ δεν σβήνει τα π.μ. του για να μην μπορείς να τα στείλεις

ο νταρκ βγαίνει μια φορά τον χρόνο για ψώνια και μας ρωτάει συνέχεια για το εορταστικό ωράριο για να είναι σίγουρος ότι την μέρα που θα βγει για ψώνια , θα είναι κλειστά και θα πάει για καφέ .

και εδώ το ίντερνετ αργό είναι :mad:

δεν φυσάει αλλά θα βρέξει

αυτά προς το παρόν , σύλβια πλαθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Himela & sid αλλάξτε αβαταρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έχεις απόλυτο δίκιο


εγώ θα πάρω της χιμελάς και αυτή το δικό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
ο ράσκαλ δεν σβήνει τα π.μ. του για να μην μπορείς να τα στείλεις

ο νταρκ βγαίνει μια φορά τον χρόνο για ψώνια και μας ρωτάει συνέχεια για το εορταστικό ωράριο για να είναι σίγουρος ότι την μέρα που θα βγει για ψώνια , θα είναι κλειστά και θα πάει για καφέ .

και εδώ το ίντερνετ αργό είναι :mad:

δεν φυσάει αλλά θα βρέξει

αυτά προς το παρόν , σύλβια πλαθ

Ο Ράσκαλ θα δει τι θα πάθει μόλις βρω ένα πιο γρήγορο ίντερνετ (και δεν είναι απειλή.....:whistle:)

Μέχρι πόσα μποφόρ φεύγουν καράβια;

Μα τι έχει επιτέλους το άβατάρ μου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μα τι έχει επιτέλους το άβατάρ μου;:hmm:

μην το αλλάξεις ποτέ, σε σκότωσα

Ποιοί είναι οι παλιοί που επέστρεψαν ; Πόσο παλιοί ; Πριν το 2007 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top