Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κανεις να μου πει για τις τραπεζες ρε παιδια;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ανοιχτες θα ειναι και αυριο.
δεν ειναι αργια η παραμονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τώρα είναι ξανά ενεργοποιημένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πιος να το λεγε οτι θα ακουγα 5 λεπτο τραγουδι, και θα μου φαινοτανε μικρο...




(ξερω, το βαλα και χτες... αλλα εχει πιασει φλεβα το τραγουδι...)

Για να μην μιλισω για 7 λεπτο....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Για πείτε, τι θα κάνετε τις γιορτές; :popcorn:

(αυτό το θέμα τείνει να γίνειτο αγαπημένο μου, εκριβώς επειδή δεν έχει θέμα και δε φοβάμαι συνεχώς τα οφ τόπικ...):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για πείτε, τι θα κάνετε τις γιορτές; :popcorn:

(αυτό το θέμα τείνει να γίνειτο αγαπημένο μου, εκριβώς επειδή δεν έχει θέμα και δε φοβάμαι συνεχώς τα οφ τόπικ...):clapup:

Ελα μου ντε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ακόμα δεν ξέρω....
Στα πεθερικά ή στην μαμά;
Άγνωστο... για έξω δεν το συζητάω με τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για πείτε, τι θα κάνετε τις γιορτές; :popcorn:
Μικροϋπολογιστές, Αλγορίθμους, Java. Εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Πιος να το λεγε οτι θα ακουγα 5 λεπτο τραγουδι, και θα μου φαινοτανε μικρο...




(ξερω, το βαλα και χτες... αλλα εχει πιασει φλεβα το τραγουδι...)

Για να μην μιλισω για 7 λεπτο....


Όταν είχα ανακαλύψει τους Tool και άρχισα να τους ακούω και να τους μελετάω, έπαθα πλάκα με το στίχο τους... Και τα video clips έχω ακούσει πως τα φτιάχνει ένα μέλος τους που έχει σχέση με γραφιστική. Ένας ακόμη λόγος που μ'αρέσουν είναι ο Adam Jones :inlove: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Όταν είχα ανακαλύψει τους Tool και άρχισα να τους ακούω και να τους μελετάω, έπαθα πλάκα με το στίχο τους... Και τα video clips έχω ακούσει πως τα φτιάχνει ένα μέλος τους που έχει σχέση με γραφιστική. Ένας ακόμη λόγος που μ'αρέσουν είναι ο Adam Jones :inlove: :whistle:

Εγω τους ξερω χρονια τωρα, μπορουσα να τους ακουσω αραια και που ως καλη μουσικη, αλλα ητανε βαρια για μενα... Εδω και λιγο καιρο τους εχω λιωσει.....

Ο κιθαριστας τους αν δεν κανω λαθος εχει φτιαξει τα video
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Λοιπόν παιδάκια επειδή σε λίγες ώρες φεύγω και δεν ξέρω πότε θα τα ξαναπούμε, να ευχηθώ σε όλους καλές γιορτές, να περάσετε τέλεια και ο καινούριος χρόνος να φέρει σε σας και σ' αυτούς που αγαπάτε υγεία και ευτυχία.

Ελπίζω να είμαστε πάλι εδώ στο τέλος του 2010 και να λέμε πως η ζωή μας αυτό το χρόνο ήταν τέλεια!

Φιλιά σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλές γιορτές Himela!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Όταν είχα ανακαλύψει τους Tool και άρχισα να τους ακούω και να τους μελετάω, έπαθα πλάκα με το στίχο τους... Και τα video clips έχω ακούσει πως τα φτιάχνει ένα μέλος τους που έχει σχέση με γραφιστική. Ένας ακόμη λόγος που μ'αρέσουν είναι ο Adam Jones :inlove: :whistle:

Μαντρούλα...το ίδιο γούστο έχουμε στους άντρες!! :whistle::P
Και όπως έχω ξαναγράψει και παλιότερα στο φόρουμ...έχω το λαστιχάκι των μαλλιών του με 3 τουφίτσες από τα μαλλιά του- μόνο μην με ρωτήσεις πως το βρήκα!! :P Πόσο συγκλονιστικό είναι αυτό...:D:loltooth:

Και ναι, τα βιντεο τα φτιάχνει ο αγαπητός Αδάμ ο οποίος ασχολείται με τα 3D animations επαγγελματικά (νομίζω είχε κάνει και κάτι στο Jurassic Park :worry:) και κάνει και το artwork στα περισσότερα albums.

Tάσο τσίμπα το lateralus και άκου το μπαμ και κάτω...:):music:...masterpiece.-

Kαλές Γιορτές παϊδάκια μου...:santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
(νομίζω είχε κάνει και κάτι στο Jurassic Park :worry:)

Κατι για τον Godzilla που εχουν πει εμενα...




Παιδια, ωραριο καταστηματων σημερα;... (τα jumbo με ενδιαφερουν συγκεκριμενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Καλά Χριστούγεννα, Ευτυχισμένα,Θερμά,Γεμάτα Ζεστασιά Αγκαλιές και Χαμόγελα σε όλους σας!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ώπα! καλώς την κλέφτρα! Χρόνια πολλά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Παιδια, ωραριο καταστηματων σημερα;... (τα jumbo με ενδιαφερουν συγκεκριμενα)


:mpinelik::rant::mpinelik::rant::mpinelik:

μην λες αυτή την λέξη
:mad:
είμαι κατά της θανατικής ποινής , αλλά θα το σκεφτόμουνα πολύ σοβαρά για την διαφημιστική εταιρεία τους και τους υπεύθυνους του ραδιοφώνου που δέχτηκαν το μισό πρόγραμμα τους να είναι μουσική και το άλλο μισό διαφημίσεις jum...:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλές διακοπές χιμελά


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top