Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ωραια ταινιουλα. Ειδα το λυκοφως, καλο ηταν. Δε ξετρελαινομαι ευκολα με ταινιες δυστυχως.


και να ξετρελαινοσουν, το λυκοφως μονο για να ξετρελαθεις δεν ειναι!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τα νευρα μου εχω.
Επρεπε να δωσω ενα ονλαιν τεστ.
Λογω υπερφορτωσης δικτυου δε με εβαζε και μολις με εβαλε ειχε ηδη ληξει η προθεσμια.

Το χειροτερο ποιο ειναι? Πως δευτερη ευκαιρια δε δινουν.

Αδικια ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ηταν, ηταν σοβαρο... και δεν εχει τοση σημασια. οσο το οτι ηταν σοβαρο και εμενα μαζι με αλλο κοσμο μας εγραψαν.
Φυσικα θα το κανω απο αυριο θεμα αλλα γνωριζω εξαρχης το αποτελεσμα.

Τελοσπαντων, αλλη μια αποδειξη πως η ζωη ειναι αδικη ακομα κι αν δεν την προκαλλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ηταν, ηταν σοβαρο... και δεν εχει τοση σημασια. οσο το οτι ηταν σοβαρο και εμενα μαζι με αλλο κοσμο μας εγραψαν.
Φυσικα θα το κανω απο αυριο θεμα αλλα γνωριζω εξαρχης το αποτελεσμα.

Τελοσπαντων, αλλη μια αποδειξη πως η ζωη ειναι αδικη ακομα κι αν δεν την προκαλλεις.

χωρις να θελω να παιξω με τον πονο σου...
... μακαρι ολες οι αδικιες να ηταν τετοιας μορφης μαιντ μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
χωρις να θελω να παιξω με τον πονο σου...
... μακαρι ολες οι αδικιες να ηταν τετοιας μορφης μαιντ μου.:)
Οπως και να το κανεις ηταν ενα μαθημα κι αυτο.:P


Εξαλλου δεν ξερουμε τι ηταν ακριβως αυτο το τεστ!

Mind τι ηταν; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η περιεργεια σκοτωσε τη γατα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ

:redface:














τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ

:redface:














τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ τσατ
:P

Και 'κει που νομιζεις οτι το ελικοπτερο την εκανε, σκαει το αλλο..


Μονο αν μας αποκαλυψει η mind τι ηταν αυτο τ τεστ που εστειλε!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
κάντε λίγη ησυχία .........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλημερα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καληmorning!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
12:33 καλό μεσημέρι.......:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σπερες!

Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι που δεν εχω σχολειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σπερες!

Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι που δεν εχω σχολειο....

να χαρείς ! γιούπι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι δεν εχεις σχολειο? Κανετε γιορτη σημερα? Αυριο δεν ειναι κανονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Γιατι δεν εχεις σχολειο? Κανετε γιορτη σημερα? Αυριο δεν ειναι κανονικα?
ποτέ δεν είχαμε σχολείο 23 δεκεμβρίου........
πως σου ήρθε αυτό τώρα;;;;;
εσύ πρέπει να τα θυμάσαι καλύτερα που είσαι και μικρούλα.....εδώ το θυμάμαι εγώ....:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σημερα η τριτη καναμε τρις ωρες μαθημα (κατευθυνση, και σιγα το μαθημα δλδ... μονο την μια ωρα καναμε μαθημα...) και οι πρωτη με την δευτερα πηγανε για εκλησιασμο και κατι φιλανθρωπιες.

Νομιζω και εγω οτι κανονικα ο εκκλησιασμος ειναι αυριο, αλλα ισως λογο της γριπης το επιταχυνανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυριο κλεινουν τα σχολεια με γιορτη...:/:

βενι ασε τι καναμε τοτε, ταχουν φρικαρει τα παιδακια, τους εχουν βαλει γκαζια τα τελευταια χρονια. καλημερουδια σου ειπα? καλημερα!!!:)

καλα αυτομε τις φιλανθρωπιες πια! εχω παρει ημερολογιο απο προσκοπους, ημερολογιο απο συλλογο χορων, ημερολογιο τριτης λυκειου για 5 ημερη. Το δωρο θα μου φυγει στα ημερολογια!!:whistle:
εχω γεμισει ημερολογια, ημερολογιακι κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top