Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εσύ πού ξέρεις πώς είναι στο τέλος , πες μου , να μην κουράζομαι στην διαδρομή . Δεν είναι ότι είμαι φυγόπονος απλά δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω , φταίει η ζωή που είναι μικρή


πηγές κειμένου : παντελής θαλασσινός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
εσύ πού ξέρεις πώς είναι στο τέλος , πες μου , να μην κουράζομαι στην διαδρομή . Δεν είναι ότι είμαι φυγόπονος απλά δεν φταίω εγώ που μεγαλώνω , φταίει η ζωή που είναι μικρή


πηγές κειμένου : παντελής θαλασσινός

Δεν ξέρω τίποτα εγώ, ανίδεος είμαι :whistle: ένα ξέρω, ότι δεν υπάρχει τέλος. Μόνο ο θάνατος είναι το τέλος, κι αυτό παίζεται. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ. 'Ολο και κάποια κατηχητικά είναι να περάσουμε μέχρι να αφήσουμε το σαρκίο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αφού θα τα περάσουμε ούτως ή άλλως , να μιλάς περισσότερο:mad:


δόκτωρα αλήθεια τι τάξη μεγέθους είναι η ηλικία σου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
αφού θα ατ περάσουμε ούτως ή άλλως , να μιλάς περισσότερο:mad:


δόκτωρα αλήθεια τι τάξη μεγέθους είναι η ηλικία σου ;

timeless :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ήθελα απλά να σιγουρευτώ

έχεις να ρωτήσεις εσύ κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ήθελα απλά να σιγουρευτώ

έχεις να ρωτήσεις εσύ κάτι;

Ναι. Πες μου πώς μπορεί κάποια γυναίκα να σιχαίνεται τα Χριστούγεννα, την όλη εορταστική ατμόσφαιρα, τα δώρα, τα κάλαντα, το μπούγιο, τα ψώνια, την κίνηση, και όλα αυτά που τα συνοδεύουν να τα θεωρεί ανοησία μαζανθρώπων και παρενέργειες της κακιάς και αδίστακτης καπιταλιστικής καταναλωτικής κοινωνίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μπήκε από νωρίς στην κνε



αστειάκι . Καλά κάνει και θεωρεί έτσι όσα και όπως τα περιέγραψες . Αρκεί να μην κλείνει τα μάτια στην ελάχιστη ουσία που μένει απλά για να μην δει μπροστά της όλα αυτά . Βέβαια για να θέτεις το ερώτημα εσύ , μάλλον είναι σοβαρό το πρόβλημα .

Ο καλύτερος τρόπος για να πείσεις μια γυναίκα ότι κάτι που θεωρεί άχρηστο είναι χρήσιμο, είναι να της δώσεις την ελευθερία να το χρησιμοποιήσεις αυτή όπως θέλει . Αν είχες δίκιο , θα ακολουθήσει τελικά τα χνάρια σου , αρκεί να είναι μόνο αυτά και όχι εσύ στέκοντας με τα χέρια ειρωνικά σταυρωμένα .

Με άλλα λόγια είναι μια βδομάδα άδεια για αυτήν : πώς θέλει αυτή να την περάσει , πού και γιατί ; Και πόσα μπορείς να κάνεις εσύ για να χωρέσεις σε αυτό το πλάνο ό,τι ανακάλυψες εσύ σαν γνήσιο πίσω από την φριχτή όντως μάσκα των χριστουγέννων ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα είναι μια γιορτή για τα παιδιά και όσους νοιώθουν παιδιά, αυτό λέω εγώ, και κάποιοι άνθρωποι γέρασαν πριν την ώρα τους και κάθονται και δείχνουν όλους εμάς που μας αρέσει το παραμύθι με τον δείκτη. Να οι κενοί άνθρωποι, να οι τρελλαμένοι. 'Οχι, δεν φταίει η ΚΝΕ, δυστυχώς δεν είναι από πολιτική θέση, αλλά από θέση ζωής. 'Ενας άνθρωπος που μισεί τα Χριστούγεννα εμένα μου θυμίζει τον Σκρουτζ Εμπενέζερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
κι επιπλέον θα ρώταγα έναν τέτοιο άνθρωπο πες μου τι φοβάσαι στις γιορτές που λέει και το τραγουδάκι, όχι γιατί μισείς τις γιορτές. Γιατί φοβάται. Μίσος δεν υπάρχει κατά βάθος, από φόβο μισούν οι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η πρώτη πρόταση σου είναι μεγάλη αλήθεια , αλλά δεν ξέρω και πολλές μεγάλες αλήθεις να εφαρμόζονται τελικά σε αυτήν την ζωή



π.σ. δόκτωρα της αγάπης δεν υπάρχουνε δόκτωρες της αγάπης . Υπάρχει η αγάπη και 1000 δόκτωρες δεν φτάνουνε να σε σώσουνε από αυτήν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παιδιά σας χαιρετώ από Λάρισα...Έφυγε η λοβ, ήρθα εγώ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
η πρώτη πρόταση σου είναι μεγάλη αλήθεια , αλλά δεν ξέρω και πολλές μεγάλες αλήθεις να εφαρμόζονται τελικά σε αυτήν την ζωή



π.σ. δόκτωρα της αγάπης δεν υπάρχουνε δόκτωρες της αγάπης . Υπάρχει η αγάπη και 1000 δόκτωρες δεν φτάνουνε να σε σώσουνε από αυτήν

Σωστόοοοο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αθηνα (Ροδο) εισαι καμινι, ωσπου να φεξει, να δουμε πιος θα αντεξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δλδ ποση γκαντεμια;... Να μην βρεχει τοσες ωρες, και μολις παω να βγω απο το σπιτι να ξεκιναει η βροχη....:mastigio Δλδ ελεος! η να περιμενε 5 λεπτα, η να ειχαμε πει να βρεθουμε 5 λεπτα νωριτερα, μια χαρα θα τανε... Τωρα, ελπιζω να σταματισει συντομα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αδρεναλινη κανενας δε θα μεινει μαυρη καταρα ανια βαρεμαρα η μερα σβηνει (...)

ταξιδι στο κεντρο της γης!!

που το ξετρυπωσες?
μεγαλο ασμα στην εποχη μου, πολλα κεφαλια χτυπιομασταν!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε, δεν ειναι τραγουδι μονο για μια εποχη...

"Θες να με κανεις να πιστεψω πως τελιωσαν ολα και ηρθε ο καιρος να τη ξεχασω την ζωη και να ξυπναω καθε μερα νεκρος"

"Φταιει η μαμα που σου πουλαει παραμυθι οτι διθεν και δεν"

"Το ξερω καποτε τελιωνουν ολα, μα ποτε; Ποτε!"


Απο που να αρχισεις και που να τελιωσεις;...


Να κοιμιθω κατα τις 7 το πρωΐ σημερα, να ξυπνισω 12 για το φροντιστιριο και να ξανακοιμιθω κατα τις 3, και οτι ωρα ξυπνισω;... Να τα μαμισω ολα;... Δεν ξερω αν μου εχει μεινει τιποτα αλλο να κανω πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
παρε κι αυτο αφου σαρεσουν τα ροκακια

αγαπημενες Τρυπες, ελιωνα σαν εφηβη και ειναι απο τα αθανατα αγαπημενα μου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Hey guys :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
allo Niyia!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
α ρε mindcircus... με εκανες κοματια... Δεν υπηρχε πιο ακαταληλο τραγουδι να μου πεταξεις....






https://www.e-steki.gr/member.php?u=9448
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top