Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Τι εξηπονοείς για το καλό μας το παιδί; :mad:
Οτι είναι ψώνιο ή αργός; :P

Καλημέρα κιόλας:clapup::clapup:

Ότι είναι ψωνάρα του κερατά, είναι. Αλλά φταίει που κάνει παρέα με μένα και κόλλησε. Το ότι είναι αργός είναι κακό μόνο όταν ένας άντρας φοράει ρούχα μάνια, οπότε πρέπει να μας διευκρινήσεις αν προτιμάς το Νίκο ντυμένο ή γδυτούλι!:P

βρε βρε βρε ..... τα παιδιά ..... 8)

Σιγά μην έχανες εσύ ευκαιρία, να πετάξεις την μπηχτούλα σου!!!!

Πάντα. Τολμώ δε να δηλώσω ότι αν κάνω τέτοια πράγματα στους φίλους μου, δε φαντάζεσαι τι κάνω στους εχθρούς μου!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ότι είναι ψωνάρα του κερατά, είναι. Αλλά φταίει που κάνει παρέα με μένα και κόλλησε. Το ότι είναι αργός είναι κακό μόνο όταν ένας άντρας φοράει ρούχα μάνια, οπότε πρέπει να μας διευκρινήσεις αν προτιμάς το Νίκο ντυμένο ή γδυτούλι!:P



Πάντα. Τολμώ δε να δηλώσω ότι αν κάνω τέτοια πράγματα στους φίλους μου, δε φαντάζεσαι τι κάνω στους εχθρούς μου!:devil:

Σιγά ρε κακέ:P

Τονν προτιμώ ντιμένο, για σένα παίζει πάλι, τι θές να σε προτιμώ:P


Ασχετο, χτες εφαγα μισό ταψί μουσακα, έφαγα και πρωινό μουσακα και τώρα χτύπησα ενα τάπερ στην δουλειά, μήπως τελικά είμαι γουρούνα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Σιγά ρε κακέ:P

Τονν προτιμώ ντιμένο, για σένα παίζει πάλι, τι θές να σε προτιμώ:P

Ώ!! :redface:

Ότι πάρεις 100. Κοινώς, όπως και να με προτιμάς, πάλι θα με πληρώσεις!:P


Ασχετο, χτες εφαγα μισό ταψί μουσακα, έφαγα και πρωινό μουσακα και τώρα χτύπησα ενα τάπερ στην δουλειά, μήπως τελικά είμαι γουρούνα;:hmm:

Όχι, απλά ακολουθείς το σοφόν ρητό "Μια ζωή την έχουμε". Αυτό ακολούθησα και εγώ τις προάλλες τρώγοντας για μεσημεριανό 4 σνίτσελ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλημερα!
Τι ωραια που ειναι να μην πηγενεις σχολειο και να κοιμασε τοσες ωρες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πάντα. Τολμώ δε να δηλώσω ότι αν κάνω τέτοια πράγματα στους φίλους μου, δε φαντάζεσαι τι κάνω στους εχθρούς μου!:devil:

Μμμμμμ..... βασικά με ενδιαφέρει τι μπορείς να κάνεις στους δικούς μου εχθρούς!!!! :smoke:

Ώ!! :redface:

Ότι πάρεις 100. Κοινώς, όπως και να με προτιμάς, πάλι θα με πληρώσεις!:P

Φτηνός είσαι βρε!!! :P


Όχι, απλά ακολουθείς το σοφόν ρητό "Μια ζωή την έχουμε". Αυτό ακολούθησα και εγώ τις προάλλες τρώγοντας για μεσημεριανό 4 σνίτσελ.:P

Που τα έβαλες τα 4 σνίτσελ βρε αθεόφοβε;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ώ!! :redface:

Ότι πάρεις 100. Κοινώς, όπως και να με προτιμάς, πάλι θα με πληρώσεις!:P

Όχι, απλά ακολουθείς το σοφόν ρητό "Μια ζωή την έχουμε". Αυτό ακολούθησα και εγώ τις προάλλες τρώγοντας για μεσημεριανό 4 σνίτσελ.:P
Σιγά μην σε πληρώσω κιόλας, αντε να βάψεις κανα τοιχο και καλός είσαι, μόνο έτσι σε πληρώνω, αλλα να σε πληρώσω να δε δω γυμνούλη στα όνειρα σου:P
Ναι αλλα μην το παραχ%σουμε, αλλα καλέ μεσημεριανό ήταν, εγώ θα φάω στο σπίτι κανονικά:worry::P

Καλημερα!
Τι ωραια που ειναι να μην πηγενεις σχολειο και να κοιμασε τοσες ωρες...!

Για σένα ειναι η ζωή, δώσε ύπνο, πάντως νωρίς ξύπνησες:P

Καλημέρα κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημερα!
Τι ωραια που ειναι να μην πηγενεις σχολειο και να κοιμασε τοσες ωρες...!

Ζηλεύωωωωωωωωω !!!!! :beating:


Μάνια πήγαινε στις σοκολάτες να δεις τι έβαλα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ζηλεύωωωωωωωωω !!!!! :beating:


Μάνια πήγαινε στις σοκολάτες να δεις τι έβαλα!!! :D


Εγώ το είπα, έτσι τρώω καθε μέρα σοκολάτα, αν και μπορώ να παραμερίσω τη σοκολάτα και να γλύψω το περιτηλιγμα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Μμμμμμ..... βασικά με ενδιαφέρει τι μπορείς να κάνεις στους δικούς μου εχθρούς!!!! :smoke:

Όποιος πειράξει το μπούι μου θα εύχεται να μην είχε βγεί απ' τη μήτρα της μάνας του, το χω πει και το εννοώ!:)



Φτηνός είσαι βρε!!! :P

Και τότε γιατί δε με αγοράζεις εσύ εξυπνούλα;:P




Που τα έβαλες τα 4 σνίτσελ βρε αθεόφοβε;;; :worry:

Αμ δε μ' έχεις δει πως έγινα, γι αυτό τα λες. Με θυμάσαι αδύνατο!:(

Σιγά μην σε πληρώσω κιόλας, αντε να βάψεις κανα τοιχο και καλός είσαι, μόνο έτσι σε πληρώνω, αλλα να σε πληρώσω να δε δω γυμνούλη στα όνειρα σου:P

Θες τσάμπα τον Μίδα της γύμνιας ε; Που σε ότι γδύνεται μπροστά, γίνεται χρυσός! Ντροπή σου! Άκου μπογιατζής εγώ! Μπούι-γιατζής όμως ναι! Ciby έλα να σε περάσω ένα χεράκι αστάρι χρυσό μου!:P

Ναι αλλα μην το παραχ%σουμε, αλλα καλέ μεσημεριανό ήταν, εγώ θα φάω στο σπίτι κανονικά:worry::P

Ξέρεις τι σημαίνει "με πήγε αίμα" μετά; Χα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όποιος πειράξει το μπούι μου θα εύχεται να μην είχε βγεί απ' τη μήτρα της μάνας του, το χω πει και το εννοώ!:)
:cold::cold::cold::boxing::P

Και τότε γιατί δε με αγοράζεις εσύ εξυπνούλα;:P
Θα ήταν χαζή αν σε αγόραζε:P

Θες τσάμπα τον Μίδα της γύμνιας ε; Που σε ότι γδύνεται μπροστά, γίνεται χρυσός! Ντροπή σου! Άκου μπογιατζής εγώ! Μπούι-γιατζής όμως ναι! Ciby έλα να σε περάσω ένα χεράκι αστάρι χρυσό μου!:P
Σιγα ρε σαμιαμίδα:mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:

Ξέρεις τι σημαίνει "με πήγε αίμα" μετά; Χα....:P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για σένα ειναι η ζωή, δώσε ύπνο, πάντως νωρίς ξύπνησες:P

Ε, αμα βαλεις οτι ειχα κοιμιθει απο τις 11.... Καλα ειναι νομιζω:P Μονο που λυπαμε τις απουσιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ε, αμα βαλεις οτι ειχα κοιμιθει απο τις 11.... Καλα ειναι νομιζω:P Μονο που λυπαμε τις απουσιες...

Σιγά, κάνε και κάτι για σένα, αν θές γίνομαι η μεγάλη σου αδερφη και στις δικαιολογω:D κοιμήσου τώρα που σε ζηλέυουν όλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Θα ήταν χαζή αν σε αγόραζε:P


Σιγα ρε μίδα:mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:

Καλά, κάτσε εκεί που είσαι τότε κι άσε να με πληρώσει καμιά άλλη. Τσάμπα εγώ δε το δίνω το φιδίσιο (και λιπίσιο από το πάχος) κορμί μου!:P

Ακούς... της είπαν να τα χώσει κανονικά τα λεφτά και μ έκανε ξυνά σταφύλια ξαφνικά! Όλοι στο τζάμπα ρε ακόμα και στο γδύσι γδύσι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά, κάτσε εκεί που είσαι τότε κι άσε να με πληρώσει καμιά άλλη. Τσάμπα εγώ δε το δίνω το φιδίσιο (και λιπίσιο από το πάχος) κορμί μου!:P

Ακούς... της είπαν να τα χώσει κανονικά τα λεφτά και μ έκανε ξυνά σταφύλια ξαφνικά! Όλοι στο τζάμπα ρε ακόμα και στο γδύσι γδύσι :whistle:

Αν είσαι καλός στο γδύσι θα συνεχιστεί με ***, πάλι κερδισμένος είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ το είπα, έτσι τρώω καθε μέρα σοκολάτα, αν και μπορώ να παραμερίσω τη σοκολάτα και να γλύψω το περιτηλιγμα:redface:

:P:P:P
Και τι περιτύλιγμα !!!!!!

Όποιος πειράξει το μπούι μου θα εύχεται να μην είχε βγεί απ' τη μήτρα της μάνας του, το χω πει και το εννοώ!:)

οκ .... θα σου στείλω ένα e-mail με τη λίστα!!!!


Και τότε γιατί δε με αγοράζεις εσύ εξυπνούλα;:P

Γιατί εγώ καμάρι μου έχω ακριβά γούστα!



Αμ δε μ' έχεις δει πως έγινα, γι αυτό τα λες. Με θυμάσαι αδύνατο!:(

Εμ κι εσύ ρε Λυκ .... 4 σνίτσελ από δω, 4 σνίτσελ από κει .... και ταινία να είχες πάλι θα πάχαινες!
Δεν πειράζει ζουμπουρλούδικο Βαλούκι!



Θες τσάμπα τον Μίδα της γύμνιας ε; Που σε ότι γδύνεται μπροστά, γίνεται χρυσός! Ντροπή σου! Άκου μπογιατζής εγώ! Μπούι-γιατζής όμως ναι! Ciby έλα να σε περάσω ένα χεράκι αστάρι χρυσό μου!:P

Να σε περάσω εγώ ένα χέρι ξύλο;;; :mad: ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:hmm:Καλημέρα στην Παρέα.... τι θέμα έχουμε... ποιος πάχυνε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:P:P:P
Και τι περιτύλιγμα !!!!!!


Ο αδερφός του άντρα μου γμτ, είναι άστα, κολαση:redface: μελαχρινος γαλανοματης γυμνασμένος, άστα:redface:



Καλημερα σοφια, ο βαλ, έγινε φάλενα και αυτόν τον σπρώχνει η greenpeace στην θάλασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Γιατί εγώ καμάρι μου έχω ακριβά γούστα!

Άμα σου αστράψω καμιά γρήγορη θα χεις και ακριβά νοσήλεια όμως...:whistle:



Εμ κι εσύ ρε Λυκ .... 4 σνίτσελ από δω, 4 σνίτσελ από κει .... και ταινία να είχες πάλι θα πάχαινες!
Δεν πειράζει ζουμπουρλούδικο Βαλούκι!

:hug:



Να σε περάσω εγώ ένα χέρι ξύλο;;; :mad: ..... :P

Με τι χέρι; Μισή μερίδα μπουκίτσα είσαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ο αδερφός του άντρα μου γμτ, είναι άστα, κολαση:redface: μελαχρινος γαλανοματης γυμνασμένος, άστα:redface:

Και τι περιμένεις; Πάρ' τον και φύγετε Βραζιλία να ζήσετε τον έρωτά σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σιγά, κάνε και κάτι για σένα, αν θές γίνομαι η μεγάλη σου αδερφη και στις δικαιολογω:D κοιμήσου τώρα που σε ζηλέυουν όλοι:P

Δεν κολαω στην δικαιολογιση.... Πρωτα απο ολα μου τις δικαιολογει ο πατερας μου... δευτερων, εχω ξαδερφη γιατρο... Τριτων εχω φιλο γιατρο... Τεταρτων, και εγω να ριξω μια τζιφρα στο δικαιολογιτικο δεν θα το παρουν χαμπαρι...
Απλα τις θελω για μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top