Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Γύρισα να μαζέψω τα πράγματα μου και διαπιστώνω ότι έκανες την ντουλάπα μου αποθήκη και στην αποθήκη είναι η ντουλάπα μου .

Είχα σκοπό να σου πω μια τελευταία κουβέντα , από αυτές που είναι αστείες αλλά λιγότερο αμήχανες από την σιωπή αλλά αφού με αντικατέστησες ήδη , δεν θα το κάνω :pfff:

Αυτό ήτανε που θα με αγαπάς για πάντα ; Θα αυτοκτονούσα αλλά βρέχει και έχω ξεχάσει να μαζέψω την μπουγάδα σπίτι

Πάω να τα μαζέψω και έρχομαι . Πες τα νέα σου εν τω μεταξύ


αλλά μην πεις τίποτα για κείνον :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αινταααααα παραμιλα παλι πρωι πρωι :P
παω να παρω το κινητο μετα απο τοση ταλαιπωρια ειλικρινα δεν το θελω πια.. μιλησα με διευθυντη πωλησεων στα κεντρικα για να μου στειλουν ενα κλειστο κουτι κινητου και παω η ωρα 830 κουρασμενη μολις σχολασα με ενα πονοκεφαλο ως τα μπουνια για να δω παλι ανοιχτο κουτι:mad:

ξαναμιλαω σημερα μαζι του και το ειχαν το κινητο αλλα ο κυριος χτες ο εξυπνος προσπαθουσε παλι να πασαρει το ανοιχτο κουτι... ρε γμτ δεν συνεννοησε μ'αυτους τους ανθρωπους. τοση ταλαιπωρια για ενα κινητο δηλ. ελεοςςςςςςςςςςςςς:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
να μάθεις να ταλαιπωρείς τους δεκάδες άντρες που ζητάνε το δικό σου κινητό

:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλημέρα! τέλεια μέρα!!!!!

καιρός για 2 και χουχουλιασμα!!!!! :whistle::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Zanin ιδού αυτό που σου έλεγα περί Χρηματοοικονομικής vs Λογιστικής:

Έχουμε τη διαφορά νοοτροπίας μεταξύ Χρηματοοικονομικάριων και Λογιστικάριων και καλά, και αυτό αποτέλεσε την πρώτη επίσημη ιστορία του Χρηματούλη:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ακολουθεί η σύγκριση μεταξύ των 2 μονομάχων χιουμοριστικά και μόνο:

Ο Χρηματούλης (συντόμευση για καλύτερη ανάγνωση) και ο Λογιστής είναι δύο επιστήθιοι φίλοι από τα παλιά. Ας δούμε λίγο τη ζωή τους πως εξελίχθηκε…

Το ξύπνημα:

Ο Χρηματούλης, ξυπνάει στο διπλό κρεβάτι, με το πάπλωμα αλλού γι αλλού, φιλάει το τρελό πιπίνι που χτύπησε χτες στην εορταστική εκδήλωση της Morgan Stanley για τους αποδοτικότερους διαχειριστές χαρτοφυλακίων της χρονιάς, και σηκώνεται από το κρεβάτι χαμογελαστός.

Ο Λογιστής, ξυπνάει στο ημίδιπλο κρεβάτι καθώς δεν έχει αναγνωρίσει ακόμα όλα τα έσοδα της χρήσης για να πάρει διπλό. Φιλάει την ίδια μέτρια γκόμενα που φίλαγε εδώ και ένα χρόνο. Σίγουρη λύση, μπορεί να έχει μάθει κάθε της κύτταρο απʼ έξω, μπορεί να είναι μέτρια, αλλά είναι ασφαλής ο ίδιος.

Ο καφές:

Ο Χρηματούλης, έχει το πιπίνι που θα του φτιάξει τον καφέ, τον οποίο φυσικά και δεν πίνει, γιατι πίνει το πιπίνι μες το ντους! Είναι δυνατόν μετά η μέρα να μην πάει κυριολεκτικά γαμάτα;

Ο Λογιστής, περιμένει τη γυναίκα του να σηκωθεί για να πάρουν καφέ παρέα. Το τραπέζι δε μπορεί να είναι άδειο από τη μια μεριά. Χρεώνεις από τη μια, πιστώνεις από την άλλη! Έλα όμως που με το που φτάνει στην κουζίνα για να φτιάξει τον καφέ του διαπιστώνει ότι, από τα 2 φακελάκια που νόμιζε πως είχε, το ένα καταστράφηκε λόγω λήξης και το άλλο δεν αγοράστηκε ποτέ. Άρα πρώτα πρέπει να αναγνωρίσει ζημίες και να κάνει διορθωτική εγγραφή. Αποτέλεσμα; Δεν πίνει καφέ, αλλά η μέρα του πάει γ…σε τα από τα νεύρα!

Η οδήγηση:

Ο Χρηματούλης, παρατηρεί πως η κίνηση στην 62η Λεωφόρο της Νέας Υόρκης είναι αυξημένη και έτσι δε θα προλάβει να είναι έγκαιρα στα κεντρικά της εταιρίας του. Δεν αγχώνεται όμως, η δουλειά του γίνεται κι από το σπίτι μέσω του PC του. Το απόγευμα που πέφτει η κίνηση, παίρνει το πιπίνι για μια βόλτα με SAAB 9.3 Aero ως το Μανχάταν.

Ο Λογιστής, βγαίνει από το σπίτι όλο νεύρα λόγω έλλειψης καφέ και διαπιστώνει πως το νέο του Seat Ibiza που απέκτησε με αίμα, είναι γδαρμένο στη δεξιά πόρτα, προφανώς από περαστικό αμάξι τη νύχτα (γκαράζ δεν υπάρχει). Τα νεύρα φουντώνουν και ο φίλος μας ξεκινάει και βγαίνει στην κεντρική οδό της πόλης που ζεί. Πρακτικός όπως πάντα, προσέχει δεξιά κι αριστερά να μην τρακάρει με άλλους οδηγούς. Ατυχώς δεν προσέχει τη λακούβα στην ευθεία που δημιουργήθηκε από το χθεσινό σεισμό και ευθύς αμέσως το αμάξι του βρίσκεται σε στάση “όλο μέσα στη γούβα”. Δυναμική και αλληλεπίδραση με το περιβάλλον, μηδέν! Έτσι του έμαθαν πως πάνε στη δουλειά, από εκεί θα πηγαίνει πάντα. Δεν έχει σημασία που μπορούσε να το αποφύγει πηγαίνοντας από άλλο δρόμο. Είναι πολύπλοκο να το σκεφτεί και να προσανατολιστεί. Μένει στο παλιό καλό ρητό “Αυτήν ξέρετε, αυτήν εμπιστεύεστε”.

Μετά τη δουλειά, στη διασκέδαση:

Το Μουντιάλ του 2010 είναι γεγονός και όλος ο πλανήτης είναι μπροστά στις οθόνες. Τελικός Γερμανία – Ιταλία!

Ο Χρηματούλης, ως γνήσιο αγρίμι σε κάθε τομέα και δυναμικός, επιλέγει τη Γερμανία. Κάνει επιθετικές κινήσεις και όπως σε κάθε αγώνα, έτσι και τώρα, η ομάδα του ρίχνει βροχή τα γκόλ στον αντίπαλο. Με μια ματιά στην κερκίδα διακρίνει και τις σέξυ Γερμανίδες να ζητωκραυγάζουν. Στο ημίχρονο ξαναμμένος, πίνει μια Paulaner και ερωτοτροπεί με το πιπίνι του! Γκόλ στο χορτάρι, γκόλ και στο μανάρι!

Ο Λογιστής, είναι φυσικά με την Ιταλία. Το Catenaccio δίνει και παίρνει καθώς η λογική είναι “να βαστήξουμε άμυνα, να φυλάξουμε ότι έχουμε μη χάσουμε κι άλλα”, παρόλο που έχουν φάει 2 στο ημίχρονο και ένας Θεος ξέρει τι άλλο μέχρι το 90φεύγα. Ελπίζουν σε “ανοίγματα λογαριασμών” απʼ το γνωστό ίνδαλμά τους, τον Materazzi, ούτως ώστε να πάρουν το ρόζ φύλο αγώνα εν μέσω έντασης και θεάτρων με πλασματικά στοιχεία, δηλαδή πέναλτι.

Φυσικά η Γερμανία νικάει, ο Λογιστής εξαγριώνεται once more και ο Χρηματούλης ευτυχισμένος που ρίσκαρε και κέρδισε στο “πάμε στοίχημα” (ο Λογιστής το αποφεύγει, δε ρισκάρει) , παίρνει το ροζ φύλλο αγώνα αλλά και το ροζ εσώρουχο από το πιπίνι.

Σεξ:

Ο Χρηματούλης, έχοντας ήδη δώσει ρέστα σε κάθε άλλη κατηγορία, εδώ καίει κυριολεκτικά τα κατοσταδόλαρα σαν πετσέτες! Προφυλακτικό δεν χρησιμοποιεί. Έχει διαφοροποιήσει το σεξ αποφεύγοντας έτσι τον μη συστηματικό κίνδυνο Έχει 100 διαφορετικούς τρόπους για να φέρει τη γυναίκα του σε οργασμό, σα τη μέθοδο της γραμμικής παρεμβολής. Το μυαλό του κόβει και έτσι από την αρχή βρίσκει δύο σωστές στάσεις και συνεχίζει μέχρι να βρεί την τελειότερη από τις 100, με τις ενδιάμεσες όμως να είναι εξίσου απολαυστικές αφού θα προσεγγίζουν την τελειότητα. Κι αν κάτι δεν μας φτάσει γιʼ απόψε; Έχουμε κι άλλα βράδια.

Ο Λογιστής, αντιλαμβάνεται το σεξ σαν έναν λογαριασμό της ζωής. Θαυμάσια προσέγγιση θεωρητικά μα πρακτικά δεν πάμε καλά αγαπητέ. Ο λογαριασμός ανοίγει 1/1/Χ0 και κλείνει 31/12/Χ0. 2 φορές το χρόνο σεξ! Α! Έχουμε και ενδιάμεσες εγγραφές. Τριπλή προφύλαξη και φύγαμε! Παρόλαυτά η φιλενάδα του μένει έγκυος και στο τέλος της χρήσεως πρέπει να κάνει την ακόλουθη εγγραφή προσαρμογής:

Πεθερικά έξοδα————————–Γάμος

Προεκνευρισμένα πεθερικά————-Γάμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Βαριέμαι σπίτι και θέλω να βγω αλλά βρέχει κι έχει κρύο... τι να κάνω? Γύρισα από τη δουλίτσα, έκανα δουλειές σπίτι και τώρα μου πρότειναν έξοδο. Για την ακρίβεια το σκηνικό που έχω στο νου είναι ένα σπίτι με παρέα, ταινία, τζάκι αναμμένο, κεριά και τα συναφή. Μόνο που δεν έχω ελεύθερο σπίτι και δε μπορώ να αυτοπροσκληθώ! Να βγω ή να μείνω μέσα? Ουφ, διλήμματα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να πάρεις και κάστανα για το τζάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Βαριέμαι σπίτι και θέλω να βγω αλλά βρέχει κι έχει κρύο... τι να κάνω? Γύρισα από τη δουλίτσα, έκανα δουλειές σπίτι και τώρα μου πρότειναν έξοδο. Για την ακρίβεια το σκηνικό που έχω στο νου είναι ένα σπίτι με παρέα, ταινία, τζάκι αναμμένο, κεριά και τα συναφή. Μόνο που δεν έχω ελεύθερο σπίτι και δε μπορώ να αυτοπροσκληθώ! Να βγω ή να μείνω μέσα? Ουφ, διλήμματα.. :P
Να μεινεις σπιτι. Εχει κινουμενα σχεδια στη ΝΕΤ.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Δε με συγκινούν και μου τη δίνει γενικώς η TV. Άλλο επιχείρημα για το "μέσα" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άσε κι έχω αρχίσει να βλέπω Αλαντίν. :redface: Αυτό που έχει τώρα στη Νετ δε βλεπεται ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Βαλού:
Έχει διαφοροποιήσει το σεξ αποφεύγοντας έτσι τον μη συστηματικό κίνδυνο. Έχει 100 διαφορετικούς τρόπους για να φέρει τη γυναίκα του σε οργασμό, σα τη μέθοδο της γραμμικής παρεμβολής.
[...]
Ο λογαριασμός ανοίγει 1/1/Χ0 και κλείνει 31/12/Χ0. 2 φορές το χρόνο σεξ! Α! Έχουμε και ενδιάμεσες εγγραφές

:loltooth::loltooth::loltooth: έχω λυσάξει στα γέλια μιλάμε!!

Βαλού παιδί μου, ευτυχώς που πήρες πτυχίο...νομίζω οτι είχε αρχίσει να σου αφήνει ανεξίτηλα σημάδια η σχολή!! :P

Καλησπέρεζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δε με συγκινούν και μου τη δίνει γενικώς η TV. Άλλο επιχείρημα για το "μέσα" ?
Τα καστανα που λεει ο μπιλ..:P Αν εχεις τζακι..


Ελα ρε μπιλ, μπορει να ειναι λιγο φρικ οι φιγουρες αλλα βγαζει γελοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε με τραβούσαν οι φιγούρες να το δω για να πω την αλήθεια.Μου φαινόταν πολύ παιδικές.Αλλά για να παίζει τέτοια ώρα μάλλον θα μπορούν να το δουν και μεγάλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Καλώς τη Μάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γεια σου Μαντρού...:)

...επίσης μπορείς να φτιάξεις κάτι -κανένα ζεστό κέικ π.χ :shifty:, να φτιάξεις και κανένα ζεστό τσαγάκι και να κάτσεις για χουχούλιασμα!! Βάλε και μουσικούλα και θα είσαι κομπλέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αν έμενα μόνη αυτό θα έκανα, αλλά τώρα μένω με την οικογένεια μου ακόμη και είναι διαφορετικά. Σκυλοβαριέμαι στους τέσσερις τοίχους... έχω να βγώ από την Τρίτη και έχω το αρνητικό πως άμα δε βγω πάνω από δυο μέρες με πιάνει κάτι! Τι άσχημο να θες να είσαι έξω συνέχεια ρε παιδί μου.. :/:

Τι σημαίνει το γερμανικό κειμενάκι στην υπογραφή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ε τότε βρε καλό μου, αν θέλεις τόσο πολύ να βγείς γιατί δεν βγαίνεις;; :P Αφού σου κάνανε πρόταση για όξω..πάνε, ντύσου, στολίσου και βγες τσάρκα!! :):D Αλλιώς υπάρχει και το e-steki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και σε λίγο η Μάρα θα μας ψήσει κουλουράκια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Σου έχω κι άλλο καλύτερο! Μοιραζόμαστε το ίντερνετ με τον αδερφό μου και συνήθως τα βράδια μετά τη 1-2 το παίρνει εκείνος..! Θα βγω το αποφάσισα! Πριν τις 4-5 δεν κοιμάμαι :redface: οπότε χωρίς ίντερνετ ντίσκουλα τα πράγματα
(Οχι, δεν είμαι τόσο καμμένη όσο ακούγομαι) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top