Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν την παλευω σημερα, και παιζω ακομα και με το τιποτα... Με τα νευρα σας δεν θα παιζω;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Δεν την παλευω σημερα, και παιζω ακομα και με το τιποτα... Με τα νευρα σας δεν θα παιζω;!


αχ καλα κάνεις.... έτσι για να περνάει η ωρά ρίξε ένα2 ωρο υπνο για μένα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωωωωρα... μολις ξυπνισα, και εχω και ενα σορο διαβασματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θυμαμαι κατι υπνους που εριχνα παλια οταν γυρναγα απ'το σχολειο..

Απιστευτα αναζωογονητικους!! :D

Αλλα και παλι μετα δυσκολευομουν να ανοιξω βιβλιο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Α... εγώ πάλι κοιμόμουν στο σχολείο για να είμαι κύριος να ανοίξω μετά βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εμενα με παιρνε ο υπνος στο φροντιστηριο την ωρα των αρχαιων!


ισως γιαυτο εγραψα μονο 14 σε γελοια θεματα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο υπνος στο σχολειο ειναι δεδομενο...! Ειδικα φετος στην τριτη που μερικοι καθηγιτες δεν εχουν προβλημα... σιγα μην αφησω τετια ευκαιρια να φυγει!
Αλλα ο υπνος δεν ειναι ποτε αρκετος.... Και ο χρονος ειναι παντα πολυ λιγος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
εμενα με παιρνε ο υπνος στο φροντιστηριο την ωρα των αρχαιων!


ισως γιαυτο εγραψα μονο 14 σε γελοια θεματα.:redface:

:eek::eek::eek:

Δεν πιστεύω να σε πήρε ο ύπνος στην Καλλή...:P:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:eek::eek::eek:

Δεν πιστεύω να σε πήρε ο ύπνος στην Καλλή...:P:loltooth:


Καλλη ειχα εκθεση!!


αρχαια ειχα την ελενη. :whistle:
η χειριστη καθηγητρια εβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
θυμάμαι στην 3η λυκείου σε κάθε μάθημα γεν. παιδείας κοιμόμουν
μόνο σαυτά της κατεύθυνσης ήμουν ξύπνια(περίπου) αν και αυτά για ύπνο ήτανε :loltooth:
ε ρε άτιμη δωρεάν παιδεία :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
i'm still working
i hate you

i'm still working
i hate you

i'm still working
and my boyfriend is waiting mE at home

I HATE YOU

παιδια δεν μισώ εσάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κατευθηνσης ενω θες να προσεξεις, σου ερχετε ενας πολυ ωραιος υπνακος και δεν μπορεις να αντισταθεις...! Εγω τουλαχιστων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι δεν σ'αφηνουν να κοιμηθεις μες την ταξη αφου δεν ενοχλεις κανεναν!! Ενταξει, θα μου πεις δεν ειναι εικονα για μια ταξη στην οποια γινεται μαθημα να ειναι καμια δεκαρια μαθητες να κοιμουνται.. Αλλα εαν εχεις την σταση του μαθητη που παρακολουθει το μαθημα και εχεις κλεισει τα ματια σου, το στομα εχει ανοιξει λιγο και αρχιζεις να τον ψιλοπαιρνεις, γιατι να ενοχλει αυτο το πραγμα;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι δεν σ'αφηνουν να κοιμηθεις μες την ταξη αφου δεν ενοχλεις κανεναν!! Ενταξει, θα μου πεις δεν ειναι εικονα για μια ταξη στην οποια γινεται μαθημα να ειναι καμια δεκαρια μαθητες να κοιμουνται.. Αλλα εαν εχεις την σταση του μαθητη που παρακολουθει το μαθημα και εχεις κλεισει τα ματια σου, το στομα εχει ανοιξει λιγο και αρχιζεις να τον ψιλοπαιρνεις, γιατι να ενοχλει αυτο το πραγμα;; :worry:

Και σε ακομα χοιροτερη κατασταση (που την βλεπω καθημερινα απο διαφορους καθηγιτες), να την λενε σε καπιον που κοιματε επειδη δεν προσεχει, αδιφορωντας για αυτους που εχουν κανει μπαχαλο την ταξη με την κουβεντουλα και της φωνες απο την μια γωνια της ταξης μεχρι την αλλη...

Ισως να μην ειναι εικονα για μια ταξη να κοιμουνται οι μισοι μαθητες, αλλα δεν ειναι ουτε εικονα να το να εισαι μισο βημα πριν τον υπνο στην σταση που ανεφερες, ουτε να μιλανε ολοι οι μαθητες μεταξυ τους, ουτε να λυνουν ασκησεις αλλων μαθηματων, ουτε να κοιτανε ολοι ομαδικος το ταβανι...
Οπως και να το κανουμε, στην τριτη κανεις μαθηματα που δεν σε ενδιαφερουν καθολου, που δεν θα μετρισει πουθενα οσο καλος και αν εισαι και οσο και αν προσεχεις(εκτος και αν θες απλα ενα απολυτιριο λυκειου) και με τοση κουραση απο την αυπνια, το διαβασμα, τα φροντιστιρια, αμα εχεις και καναν νταλκα, σιγα μην προσεχεις σε τετια μαθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι δεν σ'αφηνουν να κοιμηθεις μες την ταξη αφου δεν ενοχλεις κανεναν!! Ενταξει, θα μου πεις δεν ειναι εικονα για μια ταξη στην οποια γινεται μαθημα να ειναι καμια δεκαρια μαθητες να κοιμουνται.. Αλλα εαν εχεις την σταση του μαθητη που παρακολουθει το μαθημα και εχεις κλεισει τα ματια σου, το στομα εχει ανοιξει λιγο και αρχιζεις να τον ψιλοπαιρνεις, γιατι να ενοχλει αυτο το πραγμα;; :worry:
γτ προφανώς κάποιοι κομπλεξικοί ενώ έχεις μια εντάξει συμπεριφορά απεναντί τους απαιτούν να παρακολουθείς το ποιό; το ανύπαρκτο μάθημα που κάνουν!πάει ανάλογα με το πως θα τους καθήσεις στο μάτι δυστηχώς :X
εγώ είχα μαλώσει με πάρα πολλούς για αυτό το θέμα, και ενώ τους υποσχόμουνα ότι στο τέλος θα κάτσω να διαβάσω στα μαθηματά τους αυτοί εκεί δν είναι σωστό και δν είναι σωστό, και ενώ ήμουνα αναγκασμένη να τρέχω στα φροντηστήρια όλη μέρα έπρεπε να παρακολουθώ και αυτούς για να μν πάρω απουσιές και να χω και έναν αξιοπρεπές βαθμό απολυτηρίου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Eγω θυμαμαι παντως σ'ενα μαθημα που ζωγραφιζα και ειχε ερθει απο πανω μου ο μαθηματικος ησυχα-ησυχα ενω ενα παιδι ελυνε ενα προβλημα στον πινακα και στεκοταν απο πανω μου με υφος τυπου "τι κανεις εδω περα, εν ωρα μαθηματος;".. Εγω εκανα λιγο μεχρι να τον καταλαβω, μαλλον μου εκανε νοημα ο φιλος μου απο διπλα οτι κατι τρεχει.. Σηκωσα το κεφαλι μου και τον ειδα που στεκοταν διπλα και με κοιτουσε με υφος.. Γυρισα αμεσως και συνεχιζα να ζωγραφιζω μες τη μαπα του. :P

Ηταν μεγαλη καφριλια που συνηδειτοποιησα στο διαλειμα οταν μου αφηγουσαν οι φιλοι μου το σκηνικο ετσι οπως φαινοταν πραγματικα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εγώ στην τρίτη λυκείου κοιμήθηκα ..χμμμ.. δεν κοιμήθηκα. :ermm:

βασικά στα δύο πρώτα έτη του πανεπιστημίου κοιμήθηκα. στην τρίτη λυκείου δεν κοιμήθηκα, γιατί σκεφτόμουν ότι "δεν πειράζει θα κοιμηθώ του χρόνου.. του παραχρόνου.. ε κάποια στιγμή θα κοιμηθώ :X".

τώρα βλαστημάω την ώρα και τη στιγμή που κοιμήθηκα στο δεύτερο έτος του πανεπιστημίου (στο πρώτο επίσης δεν μας πειράζει αφού τα μαθήματα τα πέρασα) , διότι εκτός του ότι από τη νύστα :p έπεσα σε έναν βλάκα και για έναν χρόνο ήμουν σε ένα αγαλματάκι ακούνητο αγέλαστο, και , το σημαντικότερο, δεν έδωσα τις διαφορικές ! :confused:

Και επειδή ΤΟΤΕ δεν έδωσα τις διαφορικές, ΤΩΡΑ ταλαιπωρούμαι!! γμτ :rant:


Χμμμ ναι, όλη αυτή η εισαγωγή έγινε για να γκρινιάξω για ένα μάθημα.. :look:



don't mind me, carry on.. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Σουτζουκάκι μουυυυυυ :bigarmhug:bigarmhug
Βρε, εμείς δεν κοιμόμαστε στην τάξη...απλά στρώνουμε δέρμα για να είμαστε φράπα!! :pfff:
Ποιος τις %$^#@&* τις διαφορικές αν έχεις δερματάκι τσίτα;! :-*

Καλησπερίζζζζζω tutti frutti...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οι διαφορικές είναι υπέροχες! :D


Παρ' όλ' αυτά Καλυψώ έχεις την συμπαράστασή μου. Ειδικά όταν πρόκειται για ΣΕΜΦίτικο μάθημα.... :Χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σουτζουκάκι μουυυυυυ :bigarmhug:bigarmhug
Βρε, εμείς δεν κοιμόμαστε στην τάξη...απλά στρώνουμε δέρμα για να είμαστε φράπα!! :pfff:
Ποιος τις %$^#@&* τις διαφορικές αν έχεις δερματάκι τσίτα;! :-*

Καλησπερίζζζζζω tutti frutti...:P

θκατά δερματάκι έχω.. ξύπνησα σήμερα το πρωί να διαβάσω διαφορικές και να πάω να δώσω, και τρόμαξα :(

νααααα κάτι σακούυυλες κάτω απ τα μάτια. :worry: θα κάνω πλούσιο τον Κορρέ μ φαίνεται, μόνο και μόνο για να συνέλθω απ τα σημάδια αυτής της εξεταστικής. Ζήτημα να έχω κοιμηθεί μία μέρα τον τελευταίο μήνα, πάνω από πέντε ώρες :(


κλαψ.


πς. σουτζουκάκι :-*

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top