Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
σωστα εγω φταιω που παω να σε δωσω αλλα απο οτι φαινεται ειναι δυσκολο οι αλλες την κανανε με ελαφρα φοβουνται τα δυσκολα.. εγω το παλευω μεχρι τελους. :P εναν σ'εχω βρε , σε νοιαζομαι :redface:
αλλα παντα ετσι αναισθητος ησουν και κακιασμενος :( ( μαρ κοριτσι μου μην τα ακους αυτα ειναι μεταξυ μας:P)


υγ. φευγω αφου δε με θες:( να το ξερεις με πληγωσες τα μαλα..:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια προταση προς τους μικρους μας φιλους:
"Παρατιστε το σχολειο οσο ειναι νωρις, και βρειτε δουλεια οπου να ναι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φύγε

η πόρτα είναι δεμένη και τα σκυλιά ανοιχτά:cry_x:

:smoke:(εδάδ σχώρα με που το ξανάναψα το τσιγάρο αλλά δεν μου έδωσες ακόμα έναν καλό λόγο να σταματήσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:angry::cry_x: Να τα μας! Τι σου 'λεγα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρες κόσμε πως πάμε; πώς παν τα κέφια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
φύγε

η πόρτα είναι δεμένη και τα σκυλιά ανοιχτά:cry_x:


Αυτο ακριβος ειναι το προβλημα.... εγκλοβιστικα πια σε αυτον τον χορο... Ενω αν δεν ειχα μπει, δεν θα ειχα εγκλοβιστει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:angry::cry_x: Να τα μας! Τι σου 'λεγα;

να είμαι καλό παιδί :baby:

Μια προταση προς τους μικρους μας φιλους:
"Παρατιστε το σχολειο οσο ειναι νωρις, και βρειτε δουλεια οπου να ναι"

ορίστε εμείς χαβαλεδιάζουμε και ο κρόνος προσπαθεί να πει μια σοβαρή κουβέντα

κρόνε δεν είναι τόσο απλό

μπορείς να πεις ότι το πτυχίο δεν έχει αξία αλλά μπορείς να πεις και ότι το πτυχίο δεν έχει αξία και άρα ο μη πτυχιούχος δεν έχει καθόλου αξία

και τα δύο είναι απόλυτα αλλά να καταλάβεις ότι το ότι κάτι γίνεται πια ασήμαντο δεν σημαίνει πως παύει να είναι και δεδομένο

αυτά γενικά - κάποιοι που πιάνει το χέρι τους είναι κρίμα να μην στραφούνε εκεί αν όντως δεν έχουνε άλλες διαθέσεις και απλά το περιβάλλον τους πιέζει

έντιτ : κρόνε στο άλλο ποστ δεν απαντούσα σε σένα αλλά στην μουν - νομίζω φαίνεται και από το ύφος μου βρε , εσένα σου απαντάω σε αυτό το ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Αυτο ακριβος ειναι το προβλημα.... εγκλοβιστικα πια σε αυτον τον χορο... Ενω αν δεν ειχα μπει, δεν θα ειχα εγκλοβιστει!

Άρα, το έλυσες το πρόβλημα, σαΐνι μου! Καλή συνέχεια στη διαμονή σου, λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕ ΛΕΜΕ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλημέρα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
να είμαι καλό παιδί :baby:



ορίστε εμείς χαβαλεδιάζουμε και ο κρόνος προσπαθεί να πει μια σοβαρή κουβέντα

κρόνε δεν είναι τόσο απλό

μπορείς να πεις ότι το πτυχίο δεν έχει αξία αλλά μπορείς να πεις και ότι το πτυχίο δεν έχει αξία και άρα ο μη πτυχιούχος δεν έχει καθόλου αξία

και τα δύο είναι απόλυτα αλλά να καταλάβεις ότι το ότι κάτι γίνεται πια ασήμαντο δεν σημαίνει πως παύει να είναι και δεδομένο

αυτά γενικά - κάποιοι που πιάνετι χέρι τους είναι κρίμα να μην στραφούνε εκεί αν όντως δεν έχουνε άλλες διαθέσεις και απλά το περιβάλλον τους πιέζει

έντιτ : κρόνε στο άλλο ποστ δεν απαντούσα σε σένα αλλά στην μουν - νομίζω φαίνεται και από το ύφος μου βρε , εσένα σου απαντάω σε αυτό το ποστ


Ασημαντο, δεδομενο... Αυτες ειναι λεξης που με την συγκεκριμενη χρηση, ειναι υποκειμενικες! Ξερω παιδια που δεν εχουν πτυχειο και ειναι μια χαρα, οπως ξερω και παιδια που εχουν πτυχειο και δεν εχουν καταφερει τιποτα, οπως ξερω και παιδια που εχουν πτυχειο και διαπρεπουν, και παιδια που δεν εχουν πτυχιο και ψωμολυσανε!...
Αν ξανααρχιζα τωρα το λυκειο, πραγματικα δεν θα πηγενα με την καμια ενιεο, και παιζετε και αν θα πηγενα επαλ η καθολου...
Δεν λεω, σπουδεο πραγμα η γνωση και η μορφωση, αλλα τι να την κανω αν δεν μπορω να την χρησιμοποιησω.... Σε λιγες μερες κλεινω τα 18, και αντι να καβαλαω μια μηχανη να παω μια εκδρομη με την κοπελα μου η την παρεα μου, να βρω εναν τροπο να βγαλω λευτα, και αμα εχω της δυνατοτιτες να βρω εναν καλητερο τροπο να βγαλω περισσοτερα λευτα, να αντιμετωπιζομαι ως ενηλικας παντου και παντα βρησκομαι να πρεπει να παω σχολειο για να "μαθω" αυτα που ηδη ξερω, και μαλιστα ξερω περισσοτερα, να φαω ολη μου την μερα πανω απο βιβλια, απο τα οπια τα περισσοτερα δεν με ενδιαφερουν, να μην εχω χρονο ουτε την κοπελα μου να δω, να κριθει ολη μου η ζωη απο το αν θα προλαβω να καληψω αρκετα κενα στα μαθηματικα και απο το αν θα καταφερων να μαθω τοσο καλα πληροφορικη-βιολογια-ΑΟΔΕ ωστε να καληψει το ενα το αλλο και να καταφερω να περασω εκει που θελω...
Και ενταξη αν περασω εκει που θελω, θα μου εξασφαλιστει δουλεια που μου αρεσει, χωρις φοβο ανεργιας, και μαλιστα με πολλη καλη πληρωμη. Αν ομς δεν τα καταφερω;... Ειτε ολα αυτα θα πανω χαμενα, ειτε θα μπω στην διαδικασια για αλλα 4 (το λιγοτερο) χρονια να διαβαω κατι που δεν με ενδιαφερει και μετα να κανω κατι που δεν μου αρεσει, με εξεφτελιστικους μισθους, και αααααω βρω δουλεια...

Γιατι λοιπον να ειναι κατι το κακο η παραλογο, μολις τελιωσω το γυμνασιο να παω να γινω χτιστης η μπογιατζης η κατι αλλο που δεν θελει πτυχειο;... Αν ειχα ηδη τρεια χρονια εμπειρια στην οικοδομη, φαντασου σε τι επιπεδο θα βρισκομουν...! Ισως να μπορουσα να αναλαβω και δουλιες μονος μου... και δεν μιλαμε για 500-600 ευρο, αλλα για 1200 στην χειροτερη, ως μισθο για δουλεια ενος μηνος...
Το μονο αρνητικο σε αυτο το σεναριο ειναι οτι δεν ξερεις αν θα εχεις δουλεια καθε μερα....


Άρα, το έλυσες το πρόβλημα, σαΐνι μου! Καλή συνέχεια στη διαμονή σου, λοιπόν!

Δεν ελυσα το προβλημα, θα το εχω λυσει οταν θα εχω αποτελεσμα, οταν δηλαδη φυγω απο το σχολειο (οπως και οποτε και αν φυγω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κρόνε , κανένα κακό σε αυτήν την προοπτική , εγώ μαζί σου

δεν υπάρχουνε κανόνες όταν μιλάμε για την ζωή μας

η μόνη ενσταση μου είναι όταν μιλάς γενικά για όλους και ο καθένας από εμάς διαφέρει . Εάν το θέτεις σε προσωπικό επίπεδο ότι κάποιον τον ευχαριστεί είναι πάντα το καλύτερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
η μόνη ενσταση μου είναι όταν μιλάς γενικά για όλους και ο καθένας από εμάς διαφέρει

ΠΟλυ σωστο αυτο! Απλος παρασυρθικα απο την δικη μου αγανακτιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα ότι έπαιζε ο ΠΑΟ. Πότε έφαγε 3;


Καλά για την ΑΕΚ δεν θα αναφερθώ καν... είναι η ΑΕΚ. :P Θαύμα θα 'ναι αν χάσει απ' την Everton με κάτω από δύο τέρματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
12

και ούτε ένα τηλεφώνημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top