Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ έδωσα 6 μέσα σε δύο εβδομάδες στην προηγούμενη.. Δεν το ξανακάνω για τίποτα στον κόσμο!:worry:

Χμ.. τώρα που το σκέφτομαι, στην προ-προηγούμενη είχε τύχει να δώσω 5 σε μία εβδομάδα
αλλά δεν είχε τα ΜΕΚ εκείνη :X

ναι, παραμιλάω, μη δίνετε σημασία :P

--- μπράβο Ζωρζ! άντε καλά να περάσεις :D:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
6 σε 2 βδομάδες; Ίδιο πράμα όπως εγώ που 'δωσα 9 σε 3 εβδομάδες. :P

Πωπω... ειδικά η 1η εβδομάδα ήταν κόλαση. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Καληνυχτα ειπαμε;






































:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα πας για ύπνο, αχαΐρευτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι ρε

ξεκινάει μια νέα μέρα

και θα την χάσω εγώ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλημερα ορνεο..:P

ρε συ τι παθανε ολοι και ξεθαψανε θεματα με το σεξ?:worry:

και γιατι δεν απαντησε κανεις σε μενα για το λαπτοπακι που θελω να παρω? :cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλημερα ορνεο..:P

ρε συ τι παθανε ολοι και ξεθαψανε θεματα με το σεξ?:worry:

και γιατι δεν απαντησε κανεις σε μενα για το λαπτοπακι που θελω να παρω? :cry_x::cry_x::cry_x:

καλημέρα

τι εννοείς τι πάθανε ;
αφυδάτωση

εξάλλου δεν είναι όλοι εξπέρ σαν εσένα , να μην έχουνε ούτε μια τόση δα απορία

και μια και λέμε σεξουαλικά

Εγω εχω αντεξει μεχρι και 43 φορες σε ενα βραδυ..


Και σκεφτειτε οτι καπνιζω,πινω,ημουν αυπνος 3 βραδυα και την αλλη μερα ειχα δουλεια..Τελικα ειμαι και πολυ εραστης να 'ουμε..:redface:



Ντούρασελ - τζέιροτ : όταν οι άλλες σταματούν , αυτή συνεχίζει , συνεχίζει , συνεχίζει























































και συνεχίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Και γω ενδιαφερομαι να παρω λαπτοπ, παντως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Και γω ενδιαφερομαι να παρω λαπτοπ, παντως. :redface:

ε πες ρε ρασκαλακο μου τιποτα.. δεν μου δινουν σημμασια εμενα αυτοι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
και γιατι δεν απαντησε κανεις σε μενα για το λαπτοπακι που θελω να παρω? :cry_x::cry_x::cry_x:

Κανεις και κατι ερωτησεις και εσυ βρε μουν..


Οταν εχουν ανοιξει τοσα σεξουαλικα θεματα,ποιος σοβαρος ανθρωπος θα ασχοληθει με υπολογιστες???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

μπαρντόν ζωρζ


τζέι ροτ :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πολυ Failed, oμως... :hehe::hehe:


Θα θελα να ξερω που στο καλο τις βρισκει τις φωτο αυτος ο σιντ και μας βομβαρδιζει καθημερινα..:hmm:


μουν: Τι να σου πω ρε μουν, και γω δεν ειμαι και πολυ γνωστης του αντικειμενου. Τα βασικα ξερω. Το μονο που εχω καταλαβει και το μονο κριτηριο που εχω ειναι η τιμη. Απ'οτι εχω προσεξει τα χαρακτηριστικα σε εναν λαπτοπ που εχει τιμη αναμεσα στα 600-800 ευρω ειναι πολυ ικανοποιητικα εως παρα πολυ.

Αν ειναι να δωσεις λιγοτερα και παλι μπορεις να βρεις ενα καλο μηχανημα. Παντα εχοντας σαν βασικα κριτηρια, τον επεξεργαστη, την μνημη, την μητρικη και τις καρτες γραφικων και ηχου, αναλογως για τι το χρειαζεσαι. Απο κει και περα μηχανικα δεν ξερω ποιες μαρκες ειναι οι αξιοπιστες και ποιες πρεπει να αποφυγεις.

Αυτα τα ολιγα απο εναν αρχαριο. Μια καλη αρχη παντως ειναι να τσεκαρεις κανα προσπεκτους απο πλαισιο, μουλτιραμα κτλ Ααα, και να ρωτησεις εναν ειδικο. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Αυτα τα ολιγα απο εναν αρχαριο. Μια καλη αρχη παντως ειναι να τσεκαρεις κανα προσπεκτους απο πλαισιο, μουλτιραμα κτλ Ααα, και να ρωτησεις εναν ειδικο. :rolleyes:

τωρα γιατι παιζεις με τον πονο μου?? αχ μου θυμισες τα φοιτητικα μου χρονια και τις αγορες μου:cry_x:
εδω δεν εχουμε:/:

Παντα εχοντας σαν βασικα κριτηρια, τον επεξεργαστη, την μνημη, την μητρικη και τις καρτες γραφικων και ηχου,

βρε ρασκαλακο μου καλε μου και σου χω και αδυναμια:redface: τι ειναι αυτα τα αραβικα που μου αραδιασες εδω??:redface:
αμα τα ξερα αυτα τωρα θα το χα αγορασει το ατιμο.. παντως θελω οτι πιο απλο υπαρχει αλλα να ναι γρηγορο το μονο που θελω...

τωρα και το jrot εχει δικαιο με τοσα σεξουαλικα που να επικεντρωθουν σε υπολογιστες τα αρσενικα του φορουμ:mad::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γιατί αγχώνεσαι βρε ;
σου έχω βρει ήδη πισί , αλλά περίμενα να περάσουνε τα γενέθλια σου και να μην περιμένεις κάνα ακριβό δώρο

δεν θα σε κουράσω με επεξεργαστές και μνήμες και γκρινιάζεις - ένα σου λέω , θα πίνεις τον καλύτερο ελληνικό:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
βρε ρασκαλακο μου καλε μου και σου χω και αδυναμια:redface: τι ειναι αυτα τα αραβικα που μου αραδιασες εδω??:redface:
αμα τα ξερα αυτα τωρα θα το χα αγορασει το ατιμο.. παντως θελω οτι πιο απλο υπαρχει αλλα να ναι γρηγορο το μονο που θελω...
Αμα σου φαινονται αυτα αραβικα τοτε υπαρχει προμπλεμ.:P

Αν θελεις κατι γρηγορο να κοιταξεις για λαπτοπ με καρτα μηνημης τουλαχιστον 2 GB και επεξεργαστη τουλαχιστον 4 Ghz στο συνολο του.

Συνεχιζω τα αραβικα, εγω.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γιατί αγχώνεσαι βρε ;
σου έχω βρει ήδη πισί , αλλά περίμενα να περάσουνε τα γενέθλια σου και να μην περιμένεις κάνα ακριβό δώρο

δεν θα σε κουράσω με επεξεργαστές και μνήμες και γκρινιάζεις - ένα σου λέω , θα πίνεις τον καλύτερο ελληνικό:D



βρε ορνεο αφου δεν πινω καφε ειπαμε :( κοιτα να δεις δωρο που βρηκε να μου παρει:D
αλλαξτο και παρε ενα που να βγαζει σπραιτ:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top