Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
χαχαχαχαχα


το ειπα επιτηδες για να δω την αντιδραση σου


περνας



αι νυχτα τωρα, και η αυριανη μερα ειναι μεγαλη











μα κατι μυδια σας λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όλες οι μέρες έχουνε την ίδια διάρκεια
τα μύδια δεν πάει να τα παινεύεις άμα δεν δοκιμάσω , μπράβο δεν λέω

περνάω ; και τι με νοιάζει .. κέρδισα τίποτα ή τσάμπα χάνω τον ύπνο μου ;

π.σ. ένα καινούργιο θερμοσίφωνο , το παλιό έχει πήξει στα άλατα , θα ήτανε ότι πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ο χριστος καλε τι εχω παθει...:( ειναι 5 το πρωι δεν εχω υπνο και ψηνομαι ολοκληρη, εβαλα το κλιματιστικο και εγω να ψηνομαι.... καλε θα βαλω θερμομετρο μπας και εχω πυρετο δεν γινεται να ιδρωνω μες το κλιματιστικο...:worry:

το θερμομετρο δειχνει 36.5 :worry: αλλα εγω ιδρωνω , εχω πονοκεφαλο και το στομαχι χαλια.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο χριστος καλε τι εχω παθει...:( ειναι 5 το πρωι δεν εχω υπνο και ψηνομαι ολοκληρη, εβαλα το κλιματιστικο και εγω να ψηνομαι.... καλε θα βαλω θερμομετρο μπας και εχω πυρετο δεν γινεται να ιδρωνω μες το κλιματιστικο...:worry:

το θερμομετρο δειχνει 36.5 :worry: αλλα εγω ιδρωνω , εχω πονοκεφαλο και το στομαχι χαλια.... :(

Καλημέρες.


καλά είσαι τελείως αναίσθητος ; μετά από όλα αυτά , σου φαίνεται και καλή η μέρα ;





π.σ. καλησπέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλημέρα!!!!!!

Τι γίνεται εδώ.... πως περνάμε σήμερα....
Εγω δουλεια πάλι αντε μέχρι 2 Ιουλίου.... δεν αντέχω άλλο θέλω να
κάτσω.... να δω τα πλάγια μου.... να ζησω την στιγμή..... τον γιο μου....

Ουφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ουφ δεν λες τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα! :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παντρεύτηκε ο Άδωνις-Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια-Γεωργιάδης.

Για δεύτερη φορά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η πρώτη σύζυγος ήτανε τρανσέξουαλ στριπτιζέζ στο λας βέγκας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Παντρεύτηκε ο Άδωνις-Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια-Γεωργιάδης.

Για δεύτερη φορά.:P

Κι έλεγα ρε μποράτι, γιατί δε μπορούσα να κοιμηθώ καλά χτες βράδυ!:P

η πρώτη σύζυγος ήτανε τρανσέξουαλ στριπτιζέζ στο λας βέγκας ;

Πραγματικά, αν συνεχίσεις να πετάς τέτοια μαργαριτάρια, παίζει να σε κάνω ban, μόνο και μόνο από άχτι και κοινωνική δικαιοσύνη για το λαό του e-steki! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
"Μια καλή σύζυγος συγχωρεί πάντα τον άντρα της, όταν αυτή κάνει λάθος" Μίλτον Μπερλ, αμερικανός ηθοποιός, παρουσιαστής και stand-up κωμικός. Του αποδίδεται η εξής ιστορία: Όταν είχε πάει να κάνει αίτηση για μια δουλειά, απάντησε όλα τα ερωτήματα μέχρι που έφτασε στο τελευταίο: "Ποιόν να ειδοποιήσουμε σε περίπτωση ατυχήματος;". Απάντησε: "Όλους όσους μπορείτε να δείτε γύρω σας!"


το να με κάνεις μπαν έχει και τα θετικά του - δεν θα γλιτώσεις μόνο εσύ από μένα αλλά και τούμπαλιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
το να με κάνεις μπαν έχει και τα θετικά του - δεν θα γλιτώσεις μόνο εσύ από μένα αλλά και τούμπαλιν

Don't flatter yourself dear!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γεια σας παιδάκια, τί κάνετε?
Θέλω τα φωτα σας
για να ειμαι σίγουρη
το μπιφτέκι στα αγγλικα δεν ειναι steak?
η μπριζόλα chop
η χοιρινή pork chop
η μοσχαρίσια π΄ς ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
veal chop

και το μπιφτεκι δεν ειναι στεικ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μπιφτέκι να ναι και ότι να ναι:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μπιφτέκι να ναι και ότι να ναι:slourp:


οχι οτι να ναι πλιζζζ .... :P να ειναι ζουμερο , μαλακο , ευγευστο , αφρατο, με σαλατουλα , γιαουρτακι , πατατουλες και ψωμακι φρεσκο... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πώς ειναι το μπιφτέκι? στα λεξικα ετσι το εχω βρει αλλα δε μου κολλαει ουτε εμένα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
οχι οτι να ναι πλιζζζ .... :P να ειναι ζουμερο , μαλακο , ευγευστο , αφρατο, με σαλατουλα , γιαουρτακι , πατατουλες και ψωμακι φρεσκο... :redface:
πες μου εσυ και θα σε περιποιηθω οταν θα φας:D

ΑΤΙΜΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top