Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπορ πάμε για μπύρες..
Εσύ θα πίνεις κι εγώ θα τρώω τα συνοδευτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βλέπεις ρε Καλυψούδα ότι το παιδί λιώνει για σένανε. Θες να κάνει καμιά τρέλα; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μαν, με πετυχαίνεις να ετοιμάζομαι (χωρίστρα, γυαλάκι επίσημο, παπιγιόν και τα λοιπά) να ετοιμάζομαι να αποχωρήσω δια μπυροποσία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα είμαι το χέρι που θα ξεπροβάλλει από το διπλανό τραπέζι σου και θα βουτάει τα πατατάκια από το τραπέζι σου.:redface:

Παπιγιον....Οι τιράντες είναι πιο ιν ρε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ελεοςςςςςςς δεν μπορω αλλο:help::wall: πρεπει να ακουσα εως τωρα δεκα φορες το ασμα της νατασας θεοδωριδου φεγγαρι μου κλπ απο την κοπελα στην διπλανη πολυκατοικια... το βαζει και τραγουδαει η ιδια και ειναι και φαλτσα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χτύπα της στις 5 το πρωί να της πεις τί που ωραία τραγουδάει :redface:

Εμένα είναι ένας ένα τοιχο δίπλα που ακούει όλα τα νταπαντουπα.
Πριν καμιά ώρα έβαλα φουλ το μπάσο και άκουγα μουσική.Μετά από λίγο μάλλον κατάλαβε και τα έκλεισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
προχτες ρε συ επλενα τα πιατα και την βλεπω απεναντι να κραταει την ξυλινη κουταλα και να τραγουδαει με παθος εκεινο το τραγουδι του τιτανικου...:D
και επειδη το τραγουδι εχει κατι ψηλες μεσα που κλεινει ο λαιμος η καημενη δεν τις εβγαζε πνιγοταν αλλα εκει ακαθεκτη...:D

αναρωτιεμαι ο αντρας της υπομονη που εχει... ηρωας ηρωας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συναρπαστικές εμπειρίες.:P

Φανταάσου να τραγουδάει και ο άντρας της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
ελεοςςςςςςς δεν μπορω αλλο:help::wall: πρεπει να ακουσα εως τωρα δεκα φορες το ασμα της νατασας θεοδωριδου φεγγαρι μου κλπ απο την κοπελα στην διπλανη πολυκατοικια... το βαζει και τραγουδαει η ιδια και ειναι και φαλτσα:/:

Ο αδερφος μου εχει ψωνιο με το τραγουδι απο χρονια, ακουει metal και hard rock ως επι το πλειστον, και σε ολη την εφηβεια του τα εβαζε παρα πολυ δυνατα και τραγουδουσε

ωσπου η κακομοιρη γειτονισσα απο κατω, μας χτυπησε μια μερα το κουδουνι, ανοιγει ο αδερφος μου και αφου τον στολιζει περι εντασης της μουσικης, του λεει την εξης φραση: και δε φτανει που εχεις τοσο δυνατα τη μουσικη, τραγουδας κιολας!

Στα ισα!!! Και με τη γειτονισσα δεν εχουμε καν σχεσεις, τελειως τυπικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ενα θα σας πω!

η γειτονισα μου στον κορυδαλλο... ειναι πολυ καλη φιλη της νονας μου...

και μια μερα παει και της κανει: καλα εεε, τι ομορφη φωνη που εχει η βαφτιστηρα σου... καθομαι και την ακουω ωρες ωρες :D:D:D:D:D

:whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ωσπου η κακομοιρη γειτονισσα απο κατω, μας χτυπησε μια μερα το κουδουνι, ανοιγει ο αδερφος μου και αφου τον στολιζει περι εντασης της μουσικης, του λεει την εξης φραση: και δε φτανει που εχεις τοσο δυνατα τη μουσικη, τραγουδας κιολας!

Ωραία η γειτόνισσα.
Να στείλουμε την moonlight για εκπαίδευση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αχ τωρα που μιλησαμε για γειτονισσες, θυμαστε την κυρια Κολια απο το "Πατερ Ημων" ???
"Ανοιξτε καλε ανοιξτεεε ξερω οτι ειστε μεσαα" :D

Ξερω περιπτωσεις- κυριες- που ειναι οντως κατι σαν αυτην... εχετε κανεναν/καμια τετοια εσεις? Ανυποφοροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αρχίζω να νιώθω τυχερός που έχω μόνο φασαριόζηδες γείτονες.

Στη φοιτητική μου ζωή η πιο extreme περίπτωση που είχα πετύχει ήταν μια από άλλο σπίτι που έβλεπε κατευθείαν στην κουζίνα μου και αυτή καθόταν και χάζευε με τις ώρες.
Από τότε που μετακόμισα βρήκα την ησυχία μου από κει.


edit : Και καληνυχτίζω γιατί πέρασε η ώρα και το πρωί ποιος ξυπνάει να διαβάσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Καληνυχτες Bill και καλο μας διαβασμα αυριο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Αρχίζω να νιώθω τυχερός που έχω μόνο φασαριόζηδες γείτονες.

Στη φοιτητική μου ζωή η πιο extreme περίπτωση που είχα πετύχει ήταν μια από άλλο σπίτι που έβλεπε κατευθείαν στην κουζίνα μου και αυτή καθόταν και χάζευε με τις ώρες.
Από τότε που μετακόμισα βρήκα την ησυχία μου από κει.


edit : Και καληνυχτίζω γιατί πέρασε η ώρα και το πρωί ποιος ξυπνάει να διαβάσει..


μπιλ παιδι μου πως να μη χαζευει με τις ωρες τετοιο παιδι ;) σου λεει που θα παει δεν θα φτιαξει καμια ομελετα ο θεος απεναντι:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρες κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Θα είμαι το χέρι που θα ξεπροβάλλει από το διπλανό τραπέζι σου και θα βουτάει τα πατατάκια από το τραπέζι σου.:redface:
:rant::rant::rant:και αναρωτιόμουνα πώς τελείωσαν εχτές τόσο γρήγορα τα ξηροκάρπια.Αλήτη..

ενα θα σας πω!

η γειτονισα μου στον κορυδαλλο... ειναι πολυ καλη φιλη της νονας μου...

και μια μερα παει και της κανει: καλα εεε, τι ομορφη φωνη που εχει η βαφτιστηρα σου... καθομαι και την ακουω ωρες ωρες :D:D:D:D:D

γκου χου χου γκχου χου ε ε ε ψώ ψώ γκου χου ψώνιο χου χου
το πόσταρε και 2 φορές , αν είναι δυνατόν
Αχ τωρα που μιλησαμε για γειτονισσες, θυμαστε την κυρια Κολια απο το "Πατερ Ημων" ???
"Ανοιξτε καλε ανοιξτεεε ξερω οτι ειστε μεσαα" :D
χίλιες φορές αυτή , παρά οι γείτονες μου:mastigio

προχτες ρε συ επλενα τα πιατα και την βλεπω απεναντι να κραταει την ξυλινη κουταλα και να τραγουδαει με παθος εκεινο το τραγουδι του τιτανικου...:D
και επειδη το τραγουδι εχει κατι ψηλες μεσα που κλεινει ο λαιμος η καημενη δεν τις εβγαζε πνιγοταν αλλα εκει ακαθεκτη...:D
ποπό , τι τραβάς καημένη , μαρτύριο , βασανιστήριο - απλά κάνε υπομονή , πού θα πάει θα σκάσει


π.σ. Πες μου φεγγάρι μου τις νύχτες που γυρνά
αν σε κοιτάζει με μιαν άλλη αγκαλιά
Πες την αλήθεια απόψε, μη με λυπηθείς
πες μου φεγγάρι μου, μόνο εσύ μπορείς

Φεγγάρι μου να ψάξεις να τον βρεις
και να του πεις πως δε θ' αντέξω, δε θα ζήσω
φεγγάρι μου στο δρόμο του να μπεις
και να του δείξεις πώς να 'ρθει σε μένα πίσω

Μα αν αυτός φεγγάρι μου αρνηθεί
μη ξημερώσεις ας τη νύχτα να με πάρει
θα φύγουμε μαζί πριν την αυγή
κι ας τον κοιτάζω από ψηλά σαν το φεγγάρι

Πες μου φεγγάρι μου τι βλέπεις τελικά
ποιο άλλο χάδι ποιο φιλί τον συντροφεύει
Πες την αλήθεια απόψε όσο κι αν πονά
πες μου φεγγάρι ποια καρδιά τον ταξιδεύει

Φεγγάρι μου να ψάξεις...

Τι να την κάνω τη ζωή, γλυκιά μου αναπνοή
εσύ είσαι ο λόγος που ανασαίνω
Τι να την κάνω τη ζωή, αφού δεν είμαστε μαζί
εγώ πεθαίνω

Φεγγάρι μου να ψάξεις...


ΚΑΛΗΜΕΡΑ μποράτιε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οχι ρε συ παλι μπροστα μου το ασμα:beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:rant::rant::rant:και αναρωτιόμουνα πώς τελείωσαν εχτές τόσο γρήγορα τα ξηροκάρπια.Αλήτη..

Δεν τον πέτυχα στο μαγαζί που ήταν ρε σιντ.
Οπότε έβαλα το καπέλο,την καπαρντίνα μου και τα μαύρα γυαλιά ηλίου για να μην με αναγνωρίσουν και πήγα σε άλλο μαγαζί.


Κι εσύ σε αυτό ήσουν;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top