Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλημέεερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλημέρα Bunny και Φοιμπς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Good morning. I've just turned to my home from the university. Now i'm drinking FRAPPEDOUMPA and b*ll*sh*tting around the net.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλημέρα!! :)

Τσιπ τι έπαθες και μιλάς σαν την Καλομοίρα;; :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλημερες/σπερες..

Τσιπουρο εισαι θηριο αν την παλευεις με 4 ωρες..

Εγω ξυπνησα νωρις σημερα..Ειχα εναν αβασταχτο πονοκεφαλο και στη βολτα του σκυλιου εβγαλα τα σωθικα μου..Μαλλον εκανα μαμακια που πηρα τη σιπλη αντιβιωση στις 8 χωρις να φαω..

Οποτε ξανακοιμηθηκα και ξυπνησα πριν κανα διωρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
[οφφ τοπικ]




ρε συ θα μπορούσε να του την έχει δώσει το αφεντικό για να πάει να κάνει πληρωμές στους υπαλλήλους των εργοστασίων - λέμε τώρα ένα τραγικό παράδειγμα :P-


[/οφφ τοπικ]:redface:

έτσι όπως το περιγράφεις μόνο τον ταχυδρόμο που πάει τις συντάξεις μπορώ να φανταστώ , τα υπόλοιπα έχουνε εκσυγχρονιστεί στο Ελλαδιστάν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλησπέρα σας παίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα bunny..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σας έχω.Είμαι με 5 ώρες ύπνο.
Θα με πάρει ο ύπνος πουθενά και θα με ψάχνουν.
σας έχω όλους
έχω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος 18μήνες :P



έτσι όπως το περιγράφεις μόνο τον ταχυδρόμο που πάει τις συντάξεις μπορώ να φανταστώ , τα υπόλοιπα έχουνε εκσυγχρονιστεί στο Ελλαδιστάν
θα μπορούσε να είναι και βαλίτσα με λίτρα απαγωγής :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σας έχω όλους
έχω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος 18μήνες :P

μη μου πεις... :S
θα αλλάξω σιγα σιγα γνώμη για το θέμα των παιδιών. άαααστο :D..:angel:

καλησπέρεεεεςς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τσιπ τι έπαθες και μιλάς σαν την Καλομοίρα;; :worry::P
Λέει η Καλομοίρα "I'm drinking frappedoumpa"; :P



Ναι, αλλά το 4ωρο που κοιμάμαι εγώ, ισοδυναμεί με το δικό σας 8ωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα! :D
Η σημερινή μέρα ήτο τέλεια, ελπίζουμε και σε ακόμα καλύτερες.


Πάω να δω καμιά ταινία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
σπέρεζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
να καθομαι στον καναπε μου να βλεπω εξω απο την μπαλκονοπορτα απεναντι τα δεντρα να μπαινει ο ηλιος μεσα και να κουρνιαζω εκει με το τσαγακι μου και την κουβερτουλα μου.... η απολυτη ησυχια και ηρεμια..
μια απ τα ίδια . Αλλά τα βρωμόπαιδα που παίζουνε μπάλα , η από πάνω που βάζει ηλεκτρική σκούπα , τα δέντρα που αργοσαπίζουνε και το τσάι που είναι μπαγιάτικο δεν βοηθούνε ιδιαίτερα
αρα δεν ειναι απο τα ιδια γιατι εμενα δεν εχει βρωμοπαιδα, απο πανω δεν εχω ακομα, τα δεντρα μια χαρα ειναι και το τσαγακι μου ειναι ζεστο παντα:P:whistle:
1. δεν ζητησα συγχωρεση απο σενα
2. το θεμα σου θυμισε ή αναφεροσουν σε μενα?:hmm:
3. ο ρεμπ που κολλα?
4. διακρινω μια δοση ειρωνειας?:hmm:
πολυ με επιασες στο στομα σου χθες απο οτι προσεξα και δεν θα τα παμε καλαααα:P:P:P:P
ακομα να απαντησει ο s.i.d :ropalo::rtfm:


1.ο s.i.d. έτρεχε και δεν προλάβαινε αλλά τώρα που όλοι βλέπουνε τον Σάκη τον αφήσανε στην ησυχία του
2.τι ειρωνεία βρε , εγώ δεν έγραψα από την αρχή την ίδια άποψη με σένα στο θέμα για τα χρήματα στον γάμο . Απλά η όλη συζήτηση -τον άφησε για τα χρήματα- μου θύμισε ταινίες του Ξανθόπουλου ασυναίσθητα.Ψέματα να πω ;Θα ειρωνευόμουνα ποτέ εγώ εσένα (έτσι πρόχειρα - χωρίς 2-3 εκτενή ποστ); εόχι βέβαια
3.όπου δεν κολλάει η σοβαρότητα , κολλάει ο ρεμπεσκές - ισχύει και αντιθετοαντίστροφα όπως συμβαίνει με όλες τις μαθηματικές σχέσεις που σέβονται τον εαυτό τους.


4.Αν τα πράγματα έφτασαν σε αυτό το τέλμα , η διαγωγή μου δεν μου επιτρέπει να κάνω πίσω.Διάλεξε όπλο , τοποθεσία και στείλε ένα μέιλ να το εκτυπώσω μην τυχόν και το ξεχάσω.


π.σ. άμα έλεγα τι με χαλαρώνει - δεν θα έγραφα ποτέ στο θέμα.Αρκούμαι στωικά στο τι προσπαθώ απεγνωσμένα να με χαλαρώσει - επειδή δηλαδή εσύ μένεις σε ήσυχη πράσινη γειτονιά θα μένουμε όλοι ευχαριστημένοι;:ropalo::ropalo:(ωχ σόρυ εσύ διαλέγεις όπλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.

Όσο λες αυτό το "σπέρεζ" εγώ δε θα σε καλησπερίζω (αντίστοιχα για το μερεζ και τα άλλα κομπολοειδή εντελαμάγκε ντε βοτανικ:P)

ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΛΥΚΑ!!!:mad::P


ΥΓ: Πανέμορφη η κοριτσάρα μου η Ayselάρα μου απόψε στη Γιουρο!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
είχα raid και έγραφα γρήγορα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πανέμορφη η κοριτσάρα μου η Ayselάρα μου απόψε στη Γιουρο!:clapup::clapup:

Με τις ξόβεργες μπορείς να πιάνεις πουλιά, δεν πιάνεις ποτέ το κελαηδητό τους.

(Θέσε όπου ξόβεργες, γιουροθεάματα)

**Αχ Ελύτη πόσο λείπεις ρε αλήτη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρααααααααααααααααααααααααααααα :D

Παρασκευήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
ΚΑλημέρα..... 4 μέρες και σήμερα.... φευγω Ιταλία!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top