Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Όχι καλέ το τοίχο.. για τα ρούχα είναι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
[...]έβαψε με μαύρο κερί τον τοίχο...[...]

Τι στο καλό το ήθελε το μαύρο κερί, προσπαθούσε να καλέσει το πνεύμα του Κθούλου or something?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπούρου μου κάνεις παρεμβολές και μετά τα ποστ μου φαίνονται άκυρα. :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
συνέχα Μπιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοοοοοοοοοο


Συνεχίζω.Αλλά το ότι τόλμησες να πεις ότι πήγες να κοιμηθείς για 5 λεπτά στους Γουοτσμεν δε το ξεχνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όχι καλέ το τοίχο.. για τα ρούχα είναι!! :D

ναι βρε, ρωτούσα αν κάνει και για να βγει από τον τοίχο ο λεκές :)

Ιδρίλω μου δεν ξέρω!! Είναι στο θέμα με τα τιπς οικοκυρικών και απλά το είδα και το θυμήθηκα

Ηρωωωώ τι ήταν το ιιιιιιιι;; έχεις κάτι να πεις για τη νοικοκυροσύνη μου μανδαμ; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι στο καλό το ήθελε το μαύρο κερί, προσπαθούσε να καλέσει το πνεύμα του Κθούλου or something?:confused:
Επίκληση στο διαβολάκο του λεκέ :eek:

ναι βρε, ρωτούσα αν κάνει και για να βγει από τον τοίχο ο λεκές :)

Ιδρίλω μου δεν ξέρω!! Είναι στο θέμα με τα τιπς οικοκυρικών και απλά το είδα και το θυμήθηκα

Ηρωωωώ τι ήταν το ιιιιιιιι;; έχεις κάτι να πεις για τη νοικοκυροσύνη μου μανδαμ; :pfff:

Αν είναι υφασμάτινος ο τοίχος θα το βγάλει το λεκέ από κερί..Αλλιώς σπατουλίτσα,εφημεριδούλα στο πάτωμα, σπατούλιασμα και βάψιμο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επίκληση στο διαβολάκο του λεκέ :eek:

:D:D:D:D

λοιπόν την πρώτη φορά που είχα ακούσει το "ο διαβολάκος του λεκέ", μου το έλεγε η μαμά μου πολύ σοβαρά και με ύφος και μου είχε φανεί τόοοοοσο ξεκαρδιστικό
γελούσα κανένα 5λεπτο, νον στοπ :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοοοοοοοοοο
Συνεχίζω.Αλλά το ότι τόλμησες να πεις ότι πήγες να κοιμηθείς για 5 λεπτά στους Γουοτσμεν δε το ξεχνώ.
Όχι δεν πήγα να κοιμηθώ εκεί, προτιμούσα το κρεβατάκι μου, αλλά δεν άντεξα η γυναίκα.
Με ξύπνησε μια έκρηξη.. κι από ότι έμαθα μετά πρέπει να αποκοιμήθηκα στη συγκινητικότερη στιγμή της ταινίας.:P

Ηρωωωώ τι ήταν το ιιιιιιιι;; έχεις κάτι να πεις για τη νοικοκυροσύνη μου μανδαμ; :pfff:
Μπα όχι τσουπρα μου!
Ήταν για να μπω στην κουβέντα κ να μου απευθύνετε το λόγο, όπως και έγινε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μπούρου μου κάνεις παρεμβολές και μετά τα ποστ μου φαίνονται άκυρα. :pfff::P

θολυ μπιλ.. το ράβω.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι δεν πήγα να κοιμηθώ εκεί, προτιμούσα το κρεβατάκι μου, αλλά δεν άντεξα η γυναίκα.
Με ξύπνησε μια έκρηξη.. κι από ότι έμαθα μετά πρέπει να αποκοιμήθηκα στη συγκινητικότερη στιγμή της ταινίας.:P

Φτάννει μη λες άλλα.:(
Ήταν ωραία η ταινία και είχε τέτοια ροή που δε σε άφηνε να κοιμηθείς.
Πώς τα κατάφερες απορώ.:P


Η τελευταία ταινία που ξύπνησα από έκρηξη ήταν στο μεμέντο.Είχα κοιμηθεί φαρδύς,πλατύς στο πάτωμα πάνω στο χαλί.
Άκουσα τον κρότο, ξύπνησα, είδα προς την οθόνη και μετά άλλαξα πλευρό.
Άσε που μου παν ότι ροχάλιζα.:redface: αλλά το ροχαλιτό μάλλον ερχόταν από τον άλλο που είχε κοιμηθεί πάνω στο τραπέζι.
Την απολαύσαμε όλοι την ταινία. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Φτάννει μη λες άλλα.:(
Ήταν ωραία η ταινία και είχε τέτοια ροή που δε σε άφηνε να κοιμηθείς.
Ναι καλά.. τέτοια έλεγαν κι οι άλλοι. Μπας και παίρνετε ποσοστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Είναι όντως πολύ ωραία ταινία!!! Το επιβεβαιώνω και γω...:)

Ναι βρε Ηρούλι γιατί κοιμήθηκες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που ξύπνησα από έκρηξη ήταν στο μεμέντο.Είχα κοιμηθεί φαρδύς,πλατύς στο πάτωμα πάνω στο χαλί.
Άκουσα τον κρότο, ξύπνησα, είδα προς την οθόνη και μετά άλλαξα πλευρό.
Άσε που μου παν ότι ροχάλιζα.:redface: αλλά το ροχαλιτό μάλλον ερχόταν από τον άλλο που είχε κοιμηθεί πάνω στο τραπέζι.
Την απολαύσαμε όλοι την ταινία. :lol:

Κοιμήθηκε στο Memento; Κοιμήθηκε στο Memento;;; Κοιμήθηκε στο Memento;;;;; Κοιμήθηκε στο Memento;;;;;; :eek::eek::eek::eek::eek:

Τι άλλο θα ακούσω;;;; :eek::eek::eek::eek:

Το Watchmen δεν το έχω δει για να ξέρω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοιμήθηκε στο Memento; Κοιμήθηκε στο Memento;;; Κοιμήθηκε στο Memento;;;;; Κοιμήθηκε στο Memento;;;;;; :eek::eek::eek::eek::eek:

Τι άλλο θα ακούσω;;;; :eek::eek::eek::eek:

Το Watchmen δεν το έχω δει για να ξέρω! :P

Είχαμε κανονίσει να το δούμε από τις 9.30 και τελικά φιλοτιμήθηκαν να έρθουν και οι υπόλοιποι στις 11...
Ε μέχρι τότε η νύστα συσσωρευόταν..πόσο να αντέξω κι εγώ..Ήταν και ζεστό το χαλί.
Η χαζομάρα είναι ότι είδα το τέλος.Και όλο λέω ότι θα το δω από την αρχή,αλλά τζίφος :redface:


Το Watchmen δεν το έχω δει για να ξέρω! :P

Να το δεις αλλά μην κοιμηθείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είχαμε κανονίσει να το δούμε από τις 9.30 και τελικά φιλοτιμήθηκαν να έρθουν και οι υπόλοιποι στις 11...
Ε μέχρι τότε η νύστα συσσωρευόταν..πόσο να αντέξω κι εγώ..Ήταν και ζεστό το χαλί.
Η χαζομάρα είναι ότι είδα το τέλος.Και όλο λέω ότι θα το δω από την αρχή,αλλά τζίφος :redface:

Να το δεις αλλά μην κοιμηθείς.:P


Τέτοια λάθη απλά ΔΕΝ τα κάνουμε! Το διαβάζεις; ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!! :P:P:P

Να το δω; Θα το δω!
Στις ταινίες δεν κοιμόμαστε ποτές! :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στις ταινίες δεν κοιμόμαστε ποτές! :pfff: :P

Δεν κοιμάμαι στις ταινίες..στο πάτωμα κοιμάμαι.:redface:
Είχα βάλει κι ένα σκαμπό να στηρίζει το κεφάλι να μην κοιμηθώ τρομάρα μου.:redface:

Στις 2 που σηκώθηκα, (λίγο πριν τελειώσει η ταινία :P) , είδα κι έπαθα να οδηγήσω μέχρι το σπίτι.Με συνεπήρε τόσο πολύ η ταινία που δεν μπορούσα να οδηγήσω από την ένταση.:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 14 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top