Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1911 ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΛΈς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Βαλού μου .... στα παλιά μας λημέρια σήμερα!!!!! :P Μη σου πω μου έχει λείψει.....:redface:


Καγιράκι μου ....τι στο καλό έπαθες;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aπλά για μία ακόμα φορά βρέθηκα να πρέπει να ολοκληρώσω σε μια μέρα (βασικά σε ένα απόγευμα) κάτι που θέλει τουλάχιστον δύο ημέρες για να ολοκληρωθεί σωστά και όλο αυτό έγινε με τέτοιο τρόπο που βασικά με κάνει έξαλλη, διότι απλούστατα τίθεται θέμα κοροϊδίας μες στη μούρη μου!! Κι έχω κανονίσει για το βράδυ και ..πάλι θα αργήσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Aπλά για μία ακόμα φορά βρέθηκα να πρέπει να ολοκληρώσω σε μια μέρα (βασικά σε ένα απόγευμα) κάτι που θέλει τουλάχιστον δύο ημέρες για να ολοκληρωθεί σωστά και όλο αυτό έγινε με τέτοιο τρόπο που βασικά με κάνει έξαλλη, διότι απλούστατα τίθεται θέμα κοροϊδίας μες στη μούρη μου!! Κι έχω κανονίσει για το βράδυ και ..πάλι θα αργήσω :(

Ψυχραιμία ..... θα τα καταφέρεις! Έχεις τον τρόπο σου εσύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ότι θα τα καταφέρω, το ξέρω κι εγώ.
Αλλά δεν γίνεται ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που έρχομαι εδώ να γίνεται κάτι και να πρέπει να μείνω ως το βράδυ. Απλά δεν γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι διαβάζω η γυναίκα..

Τα δικαστήρια έχουν κρίνει πως η σύναψη ερωτικών σχέσεων χωρίς να προκληθεί σκάνδαλο, δεν αποτελεί πειθαρχικό παράπτωμα. Αντίθετα, αποτελεί η σύναψη αθέμιτων (!) σχέσεων από έγγαμο με ύπανδρο σε σειρά ετών και στην συνέχεια της διακοπής των σχέσεων η τηλεφωνική παρενόχληση της οικογένειας της με φράσεις εντελώς απαράδεκτες. Δεν αποτελεί πειθαρχικό παράπτωμα η διατύπωση προσωπικής γνώμης από καθηγητή, σε δημόσια συζήτηση όπου παρίσταντο και μαθητές, εναντίον του γάμου και υπέρ του ελεύθερου έρωτα (καλά πόσο κολλημένος μπορεί να είσαι να ζητήσεις πειθαρχική διωξη για κάτι τέτοιο; ). Αντίθετα, αποτελεί για καθηγητή που αρραβωνιάσθηκε μαθήτρια, την εξέθεσε (!) και την εγκατέλειψε με αποτέλεσμα να προκαλέσει και σκάνδαλο (το τελευταίο, απόφαση του 1985).

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
:vroum: λετς ντανς :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Hola Mάρω με τα τρελά κέφια!!
:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
:D:Dμαλλον φταιει η 5ωρη συναναστροφη με τοοοσο κοσμο ,οσο ειχα να δω 2 μηνες , σε αυτο το αχρηστο και αντιδεοντολογικο κουτι που λεγεται μολ...
ααα και απογοητευτικο...τιποτα ωραιο δεν βρηκα...τελικα το αθανατο Μοναστηρακι με εσωσε!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Θέλω να μου κάνουν δώρο μια βρύση που τρέχει λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.
Θέλω να μου κάνουν δώρο μια βρύση που τρέχει λεφτά.

Σου δίνω λίγο από τους καταρράκτες μου. Θέλεις;:P

ΠΣ: Το αβατάριό σου μοιάζει σα να απεικονίζει έναν Jaffa Warior, υπηρέτη του θεου Ρα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σου δίνω λίγο από τους καταρράκτες μου. Θέλεις;:P

ΠΣ: Το αβατάριό σου μοιάζει σα να απεικονίζει έναν Jaffa Warior, υπηρέτη του θεου Ρα!:hmm:
Σε είχα για πιο γεναιόδωρο. :pfff:
Περίμενα να μου δώσεις πολύ από τους καταρράκτες σου :P.
Για το αβατάριο κοντά πέφτεις. Είναι ο θεός Anubis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Δε μπορώ να πιστέψω αυτά που άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Hola ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Hola
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Здравствуите Ребатааа!!!!! χαχαχαχα σας κούφανα? :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 14 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top