Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Anathema. Και τελικα οντας κρυωμενος, θα δω καποια σειρα/ταινια με τα αδερφια μου.

Σε καταλαβαίνω...είχα πάθει τα ίδια με τους muse!!:(:redface: Eίχα βγάλει κανονικά τα εισήτηρια από την πρώτη ημέρα, είχα βρει τι θα βάλω, φουλ μπαταρία στην κάμερα, όλα έτοιμα...και μια μέρα πριν ανέβασα πυρετό.
Κατάαααααααρα...:/:

Καλησπέρα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το κερατάκι μου μέσα
δε με βάζει το τσατ :mad:


καλησπέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ούτε εμένα με βάζει στο τσατ. :(



Eίναι το κρύυυυυυυυυο, είναι το κρύυυο τσουχτερό, να το αντέξω δε μπορώωωω... Μου πάγωσε το τσουτσούνι εδώ πέρα μπρρρρρρρ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για δοκίμασε πάλι, εμένα με έβαλε τελικά μόλις τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ούτε εμένα με βάζει στο τσατ. :(



Eίναι το κρύυυυυυυυυο, είναι το κρύυυο τσουχτερό, να το αντέξω δε μπορώωωω... Μου πάγωσε το τσουτσούνι εδώ πέρα μπρρρρρρρ....
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χαίρετε και υγιαίνετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω...είχα πάθει τα ίδια με τους muse!!:(:redface: Eίχα βγάλει κανονικά τα εισήτηρια από την πρώτη ημέρα, είχα βρει τι θα βάλω, φουλ μπαταρία στην κάμερα, όλα έτοιμα...και μια μέρα πριν ανέβασα πυρετό.
Κατάαααααααρα...:/:

Καλησπέρα!!:clapup:
Ρε συ που χάθηκαν οι muse; Τώρα που έχω σπίτι στην Αγγλία, δεν κάνουν καμία συναυλία; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλησπέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ρε συ που χάθηκαν οι muse;

Δεν χάθηκαν καλέ...ηχογραφούν το καινούριο σιντι!!
Ένα πράγμα θα σου πω, ο Matt έχει αρχίσει τις ανακοινώσεις οτι το σιντί θα είναι ένα ''συμφωνικό τέρας''...:confused::confused::confused:...ο Θεος να μας φυλάει δηλαδή!!:P

Πάντως κάτι συναυλίες θα ψιλοκάνουν, τσέκαρε το στο σάιτ τους...

Τώρα που έχω σπίτι στην Αγγλία, δεν κάνουν καμία συναυλία; :/:

Ωραία...τώρα ξέρω και που θα μείνω αμα χρειαστώ κατάλυμα στην γηραιά αλβιώνα...χαχαχαχ:P:P

Καλημέεεεεεεεεεεερα σε όλους!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλημέρα παίδες... εγώ ξύπνησα 07.45 και έχασα το εργαστήριο με το πτώμα. Καλύτερα! Νιαργκ! Με την μπόχα πρωι πρωι...!

Πώς παν τα κέφια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Καλή σου μέρα, Whitedrum :)

Τάβλι παίζει κανένας; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέεεερεεεςςς :D

Εχμ, δεν ξέρω τάβλι...
Μα μπορώ να (ξανα)μάθω
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλημέρααα!

Καλά βρε καλυψούδι δεν παίζεις τάβλι; Τσκ ,τσκ τσκ...

Εγώ παίζω φανατικά πάντως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επαιζα φανατικα καπου μεχρι τα 25 :redface:...αλλα αυτο ειναι σαν το ποδηταλο...εαν το μαθεις, δεν το ξεχνας :)...(μονο που μετα απο ενα σημειο με επαιζαν μονο οσοι δεν ειχαν ιδεα για το "ζαρι" μου:mad:)

Καλησπερες και απο μενα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αφήστε βρε παιδιά, με έχουν μάθει τόσες φορές τάβλι και χαρτιά και πάντα μα πάντα τα ξεχνάω...:redface:
Δηλαδή εκείνη την ώρα θα παίξω μια χαρά, αλλά μετά από 2 μέρες αν μου πεις έλα να ξαναπαίξουμε δεν υπάααρχει περίπτωση να θυμάμαι πώς παίζεται :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Ταβλι ταβλι;

Ναι θυμάμε νομίζω, κάποτε παίζαμε...
Τώρα έχω να παίξω πολλά χρόνια....
Ποια παιχνίδια....
Πόρτες πλακωτο φευγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tάβλι ε;
Για ένα αρκετά μεγάλο διάστημα το είχα λιώσει.:D

Καλά με τόσες απαντήσεις, άνετα μπορεί να γίνει ένα νέο θεματάκι αν δεν υπάρχει ήδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top