Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σαλούδος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Καλησπέρα!:clapup: (<--- Το κλαπαπάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλήν Εσπέραν Άρχοντα (:teasing: :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά σου Λυκ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι θα γίνει μ' αυτό το τσάτ πια, θα με επικυρώσει; Ούτε ΚΕΠ να ήτανε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:whistle: Και τι ζητάω, ε; τι ζητάω .... μια επικύρωση κι εγώ στο τσατ να πάωωωωω :whistle:

Βαλού μου, καλημέρα ..... θέλω τσαααααατ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
:whistle: Και τι ζητάω, ε; τι ζητάω .... μια επικύρωση κι εγώ στο τσατ να πάωωωωω :whistle:

Βαλού μου, καλημέρα ..... θέλω τσαααααατ!!!!!

Καλημέρα μικρό Σίμπ!:hug:

Κι εγώ θέλω τσάτ! Παρεούλα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Κάντε debug το chat ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:P



Έτσι μας αρέσει.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ μπαίνω πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Γεια σας βρε παιδιά, σας έχω χάσει λίγο. Τι κάνετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια, για ριχτε καμια ιδεα να βοηθεισετε...

Λοιπον, απο καιρο ενας καθηγιτης μας σχεδιαζει την γιορτη της 17ης. Βοηθισαμε και εγω, η κοπελα μου και ενας φιλος, αλλα ειναι και μια καθηγιτρια υπευθηνη η οπια μας τα εχει χαλασει εντελος... Τραγουδια αλλα και αλλα κλπ... Τεσπα... Ειναι να ειμαστε 3 κιθαρες (ακουστικες) και ενα μπασο, και η χορωδια να τραγουδαει φυσικα. Αλλα τετια που ειναι η χοροδια, και με 3 κιθαρες θα ειναι πολυ βαρη, σκευτικαμε με την κοπελα μου να παιξω μπαγλαμα εγω. Για να γινει και πιο ενδιαφερων για εμας που θα παιζουμε οργανα, και να εχει εναν διαφορετικο ηχο, και να μην ειναι κλασικη γιορτη λυκειου, να εχει μια διαφορα (αυτο ηθελε και αρχικα ο καθηγητης μας, αλλα μας τα χαλασε η αλλη) και ισως να αρεσει και στο ακροατιριο (που κλασικα θα περιμενει πως και πως να τελιωσει για να παει σε καμια καφετερια...)
Το θεμα ειναι τωρα, πως τον ψηνω για να γουσταρει και αυτος; Μπορει και μολοις ακουει μπαγλαμα να γουσταρει τρελααπο μονος του, αλλα πως να του κανω πιο δελεαστικη την προταση; Υποψην, εχουμε μονο αυριο και μεθαυριο για προβες, καθοτι την παρασευη ειναι αργια για την Ροδο. Αλλα και παλι μπορω να του πω οτι θα κανουμε προβα με την κοπελα μου και τον φιλο μας αν χρειαστει, αν και ειναι ευκολα κοματια, ηδη τα εχω βγαλει απο το σπιτι (και θα του πω οτι τα εβγαλα και ακουγονται ωραια με μπαγλαμα)
Να τον παρω λετε αυριο μαζι μου για της προβες (kinder εκπληξη) η να του το προτινω πρωτα; Εγω λεω να τον παω αυριο, ωστε να ειναι λιγο προ-τετελεσμενου... Στην τελικη δικη μας υποτιθτε οτι ειναι η γιορτη.. Η ειναι χοντρο μηπος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρααααα.
Άσχετο, αλλά είναι διαφορετικός ο τρόπος με τον οποίο μου εμφανίζεται η σελίδα, δεν βγάζει ταμπς, αλλά τις λίστες την μια κάτω από την άλλη.... όμως πάει πολύ γρήγορα, αλλάξε κάτι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρααααα.
Άσχετο, αλλά είναι διαφορετικός ο τρόπος με τον οποίο μου εμφανίζεται η σελίδα, δεν βγάζει ταμπς, αλλά τις λίστες την μια κάτω από την άλλη.... όμως πάει πολύ γρήγορα, αλλάξε κάτι;:hmm:

Το ίδιο και εδώ... Μήπως έχεις iceweasel; (Κάντε ένα debug βρε παιδιά.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το ίδιο και εδώ... Μήπως έχεις iceweasel; (Κάντε ένα debug βρε παιδιά.)

Δεν ξέρω τι έχω, αλλά μ' αρέσει!!! :)
Πάει πολύ γρήγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σε μένα πάλι πάει πολύ αργά... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εμένα πάλι κολλάει πολύ...κάνει ώρα να αλλάξει σελίδα, δεν αλλάζει χρώμα στο φόντο, πριν που έγραφα μήνυμα δεν μου εμφάνιζε καν την μπάρα επεξεργασίας...περίεργο!!!:fool::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμένα πάλι κολλάει πολύ...κάνει ώρα να αλλάξει σελίδα, δεν αλλάζει χρώμα στο φόντο, πριν που έγραφα μήνυμα δεν μου εμφάνιζε καν την μπάρα επεξεργασίας...περίεργο!!!:fool::shifty:

στο τσατ μπαίνουτεεεεε;;;; εμένα μου βγάζει λευκή οθόνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σε μένα μόνο το φόντο βγάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top