Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
15 και να πεις στον από πάνω σου ότι θα μιλήσει με τον δικηγόρο μου :P:P:P:P

Ο από πάνω έχει όνομα μανδάμ... Τσάμπα τα σκάσαμε στο παπαδαριό πρίν από 2 δεκαετίες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ο από πάνω έχει όνομα μανδάμ... Τσάμπα τα σκάσαμε στο παπαδαριό πρίν από 2 δεκαετίες;:P

Δεν άκουσα....
Πως είπατε???
Οριστέ???
Συγνώμη κύριε Ποιος είστε??? :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν άκουσα....
Πως είπατε???
Οριστέ???
Συγνώμη κύριε Ποιος είστε??? :pfff:

Madamme Stanissi sil vous plait προσέχτε τους τόνους σας μια, γιατί από τη συγκίνηση σας ξεφεύγουν... :P

Άκους εκεί "οριστέ"

Πως λέμε Χριστέ, βραστέ, παστέ...

Με τι άτομο συναναστρέφομαι μα την Αφροδίτη...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:D το έχω οκ κατάλαβα.
Θα δείξει στην πορεία.. Το έμαθα απο ένα μηνυμα που έστειλε αυτος.. μισό Ελληνικό μισό Γερμανικό σε αυτην.
Αλλα έγω καταλαβα το Γερμανικό το έστειλα σε μια φίλη και μου το μετέφρασε.
Και εσύ Σοφία αν επιτρέπεται που το βρήκες το μήνυμα και το διάβασες;
Το ότι ήταν το μισό (και ύποπτο) κομμάτι στα γερμανικά τα οποία ΔΕΝ ξέρεις, τι μπορεί να σημαίνει για σένα; :worry:

Πήρε φωτιά η κουβεντούλα σήμερα! :D
Καλησπέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα τους αποκλείσουμε όλους.

Μόνο εγώ θα μείνω να συζητάω με τον εαυτό μου. :devil:

Πολύ θα ήθελα να δω μια τέτοια συνομιλία :P

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια καμια ιδεα για τραγουδια για σχολικη γιορτη για το πολυτεχνειο, εκτος απο τα τερμα κλασικα ακορντεων, γελαστο παιδι, ο δρομος και της δικαιωσυνης ηλιε νοητε...
Βασικα εχω σκευτει μπολικα, αλλα μπορει να μην πηγενει το μυαλο μου σε αλλα...
Και ενταξη... Οσο και να θελει να το παιξει προοδευτικος, εξω απο τα στεγανα κλπ ο καθηγητης, μην το χ*σουμε και εντελος... Σκευτικα ας πουμε το μπ@σταρδοκρατια, αλλα ας κρατιθουμε σε πιο "κλασικες" λυσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Παιδια καμια ιδεα για τραγουδια για σχολικη γιορτη για το πολυτεχνειο, εκτος απο τα τερμα κλασικα ακορντεων, γελαστο παιδι, ο δρομος και της δικαιωσυνης ηλιε νοητε...
Βασικα εχω σκευτει μπολικα, αλλα μπορει να μην πηγενει το μυαλο μου σε αλλα...
Και ενταξη... Οσο και να θελει να το παιξει προοδευτικος, εξω απο τα στεγανα κλπ ο καθηγητης, μην το χ*σουμε και εντελος... Σκευτικα ας πουμε το μπ@σταρδοκρατια, αλλα ας κρατιθουμε σε πιο "κλασικες" λυσεις...

Να προτείνω τα δοκιμασμένα από τον "Επιτάφιο" του Θεοδωράκη? ή τα έχετε φάει ήδη 6 χρόνια στο δημοτικό 3 στο γυμνάσιο και θα σας δώσουν και το απολυτήριο στο λύκειο?
...και μην ξεχάσω την "όμορφη πόλη" από τους Λιποτάκτες του ιδίου. Ερωτικό βέβαια, αλλά έρωτας και επανάσταση απο ε δεν αρχίζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λοιπόν...:hmm:...εμείς σαν τρίτη πέρσι είχαμε αναλλάβει την γιορτή και προσπαθήσαμε να μάθουμε από καθηγητές, γονείς κ.λ.π τι περίπου ακούγανε τότε και είχαμε βρεί παααααάρα πολλά καλά κομμάτια...βασικά δεν έχω το cd αλλα σίγουρα είχαμε βάλει το ''dream on'', το ''πότε θα κάνει ξαστεριά'' και το ''wind of change'' -αυτό ήταν λίγο άσχετο αλλά το ήθελε ο διευθυντής.

Αν έχετε κανέναν καθηγητή που να ήταν σε τέτοια ηλικία τότε, ρωτήστε...αλλά προς Θεού μην παίξετε τα ίδια και τα ίδια γιατί οι από κάτω θα σκυλοβαρεθούν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να προτείνω τα δοκιμασμένα από τον "Επιτάφιο" του Θεοδωράκη? ή τα έχετε φάει ήδη 6 χρόνια στο δημοτικό 3 στο γυμνάσιο και θα σας δώσουν και το απολυτήριο στο λύκειο?
...και μην ξεχάσω την "όμορφη πόλη" από τους Λιποτάκτες του ιδίου. Ερωτικό βέβαια, αλλά έρωτας και επανάσταση απο ε δεν αρχίζουν?

Καταρχην ευχαριστω για το ενδιαφερων
Αν ο επιταφιος περιεχει τα κοματια που ειδα σε ενα site, δεν τα ξερω καθολου, και ειναι καλητερα να παιξουμε κομματια που τα ξερουμε (ουτος η αλλος εχω ηδ μια αρκετα μεγαλη λιστα απο την οπια θα διαλεξουμε, απλα δεν ειναι ασχημο να την εμπλουτιζουμε,ισως βρω τιποτα καλητερο. Αυτα που εχω φαει εγω στην μαπα ειναι αυτα που αναφερα ηδη.
Η ομορφη πολη δεν παιζει με την καμια... Δεν την παλευω να το ακουσω παλι.... Ασε που ναι μεν και τα δυο ξεκινανε απο ε, αλλα το θεμα ειναι να μην μπουμε σε πολλες πολλες ουσιες... Να κανουμε μια γιορτη σαν αυτες που θελουν οι πολοι καθηγιτες, θα τους πεταξουμε και στο τελος ενα τραγουδι που κραζει ολη την κατασταση να στανιαρουν, και τελος...

Λοιπόν...:hmm:...εμείς σαν τρίτη πέρσι είχαμε αναλλάβει την γιορτή και προσπαθήσαμε να μάθουμε από καθηγητές, γονείς κ.λ.π τι περίπου ακούγανε τότε και είχαμε βρεί παααααάρα πολλά καλά κομμάτια...βασικά δεν έχω το cd αλλα σίγουρα είχαμε βάλει το ''dream on'', το ''πότε θα κάνει ξαστεριά'' και το ''wind of change'' -αυτό ήταν λίγο άσχετο αλλά το ήθελε ο διευθυντής.

Αν έχετε κανέναν καθηγητή που να ήταν σε τέτοια ηλικία τότε, ρωτήστε...αλλά προς Θεού μην παίξετε τα ίδια και τα ίδια γιατί οι από κάτω θα σκυλοβαρεθούν!!

Το dream on μου φαινετε ξεφευγει.... Το ποτε θα κανει ξαστερια ειναι για αλλη περιπτωση... Αλλα το wind of change εχει ηδη μπει στην λιστα;)
Σε ευχαριστω και εσενα παντος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Το "γυρίζω τις πλάτες μου στο μέλλον" πώς σου φαίνεται; Είναι άσχετο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γειααααααααααα σας!!! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το "γυρίζω τις πλάτες μου στο μέλλον" πώς σου φαίνεται; Είναι άσχετο;

Χμμ... Δεν ξερω... Μου φαινετε πιο συνχρονο, η τουλαχιστων για πιο συνχρωνη κοινωνια... Θα το βαλω στην λιστα και βλεπουμε...! Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
γειααα μας! τι κανετε παλικαρια και κοπελούδες? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Βλέπω μπροστά, στα εικονίσματα, τα στέφανααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
σαν ορφανά του χωρισμού μας τη βραδιάααααα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λολ ηρώ, λολ
από όλους τους ανθρώπους π περίμενα να εκτιμήσουν τον στίχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
δε λαρώνει το τσαούλι της
Έλεος με τα τυροβλάχικα πια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μέγα άσμα, όχι αστεία :P

Τσιπουρο: Τόσα ξέρεις τόσα λες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top