Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Διάβασα μια... διάβασα δυο... διάβασα τρεις και υστερα είδα πως είχε 900 σελίδες :eek: και είπα ας πάω στο τέλος... :P καλέ αυτό δεν ήταν κουβεντούλα ήταν ολόκληρη διατριβή κουβεντούλας χιχιχιχιχ!!!

Την καλημέρα μου σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
τι έπαθες καλέ εσύ??? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
νομιζω οτι το αγορι μου ... εκανε μια πατατα... και πως θα του το συγχωρεσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
αν η πατάτα δεν επηρεάζει εσένα τότε δώσε τόπο στην όργη όλοι κάνουμε λαθη!!!! :)

αν η πατάτα επηρεάζει άμεσα εσένα...χμμμ σημασία δεν έχει τι έκανε αλλά γιατί το έκανε!!! κάτσε και μίλησε μαζί του. Για να λες πατάτα μάλλον δεν το ήθελε ο κακομοιρης! :(

τώρα αν η πατάτα είναι του τύπου σου έσπασε το κραγίον ή σου χάλασε το κινητό ε εντάξει.... χωστου τα λίγο και συγχώρα τον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Νομιζω οτι ενω μου έλεγε οτι με λατρευει, έκανε το ίδιο σε μια κοπελίτσα παράλληλα... οχι οτι την λατευει? αλλα εδιξε ενδιαφερων απλα δεν ηξερε οτι θα το μαθω... τωρα εγω τι κανω...?ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρες κόσμε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
(κανονικά δεν πρέπει να σου μιλάω εσένα επειδή είμαι απο Πειραιά :P πλάκα κάνω! σε πειράζω)

σοφάκι δύσκολα τα πράγματα... βασικά παίζει ρόλο και το πόσο καιρό είστε μαζί γιατί αν είστε 2-3 βδομάδες και πριν δεν τον ήξερες καν... αχ καλή μου πολλοί άνθρωποι συμπεριφέρονται έτσι δυστυχώς. Και μάλλον φύγε όσο είναι νωρίς...

Δύσκολες οι σχέσεις την σήμερον ημέρα.

Άν πάλι είστε μαζί καιρό...
Εσύ πως το έμαθες? αν το έμαθες από τρίτο σιγουρέψου πρώτα πως αληθεύει αυτό. Ύστερα αν όντως ισχυει κάτι τετοιο μήπως θα πρεπε να μάθεις το γιατί... μήπως να του μιλούσες? πολλές φορές βγάζουμε βεβιασμένα συμπεράσματα και επί το πλείστον αρνητικά χωρίς να κάνουμε το πιο απλό πράγμα... μια συζήτηση. Εσύ ξέρεις καλύτερα από τον καθένα τον άνθρωπο σου... το συνηθίζει? είναι έτσι γενικά? Σου χεί δείξει τέτοια στοιχεία???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μολις με πήρε τηλεφωνο και δικαιολογισε οτι είναι κάποια απο την δουλεια.
Ειμαστε μαζί 2 εβδομάδες μόλις.
Δεν ξερω τι θα κανω....
Δεν ξερω αν μπορω να τον πιστέψω οτι δεν τρέχει τίποτα..
Τώρα πως θα δεχτώ οτι δουλευει μαζι της στον ίδιο χώρο?
Πως ενω μου λέει οτι να μου την φέρει να μου πει.. ε και ? τι αν και μου την φέρει τι θα με πει αυτό το καίμένο... οτι τρέχει κατί?
Δεν ξέρω έχω πέσει απο τα σύννεφα αυτη την στιγμή...
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ΗΡΕΜΙΑ!!!! το βασικότερο!

καταρχήν είναι πολύ λίγος ο χρόνος για να πανικοβάλεσαι τόσο σε μια ιδέα...
έπειτα πως το έμαθες εσύ? μόνος του ήρθε και σου μίλησε? γιατι αν ναι τότε αυτό είναι καλό! Πρέπει να μάθεις να έχεις εμπιστοσύνη στον άνθρωπο με τον οποίο είσαι μαζί. Κλάματα γκρίνιες και ανασφαλειες περισσότερο διώχνουν τους άνδρες παρά τους κρατάνε... ξέρω είναι δύσκολο γιατί είσαι γυναίκα! Όλες έτσι είμαστε όταν ειμαστε inlove :P
Εγώ θα έλεγα να κάνεις υπομονή και να περιμένεις... αν υποθέσουμε πως τον ενδιαφέρει και κείνη και είναι σε ένα κάποιο δίλημμα και εσύ τον θες πραγματικά τότε διεκδικησέ τον και αυτό θα το πετύχεις δείχνοντας του πως είσαι μια πραγματικά ξεχωριστή γυναίκα με ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΕΣΗ!!!! βασικο!!!!

Ε καλά τώρα αν είναι καραγκιόζης και το θέλει δίπορτο θα το καταλάβεις βρε Σοφακι... δεν είσαι δα και 10 χρονών να σου αφήνει ο άλλος τεράστια κενά και να μην το πάρεις πρέφα... Αν το έχει δίπορτο θα φανεί. Ασε λίγο τον χρόνο να δείξει... Αλλά προς θεού μην του δείξεις πως αυτό σε αρρωσταίνει και σε στεναχωρεί! Λιιιιιγο άνεση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:D το έχω οκ κατάλαβα.
Θα δείξει στην πορεία.. Το έμαθα απο ένα μηνυμα που έστειλε αυτος.. μισό Ελληνικό μισό Γερμανικό σε αυτην.
Αλλα έγω καταλαβα το Γερμανικό το έστειλα σε μια φίλη και μου το μετέφρασε.
Σε ευχαριστώ ναι είμαι μεγάλη γυναίκα για να ασχολούμε ακομα με την ζήλεια που σου τριπάει τα κόκαλα όταν νιώθεις οτι ο ανθρωπος που θέλεις να εμπιστευτείς ξαφνικά σε ρίχνει απότομα.
Θα κρατήσω χαρακτήρα και θα δει τι θα πεί γυναίκα.
Είμαι πολύ καλύτερα ήδη.
θα κάνουμε μια πολύ καλή κουβεντούλα σημερα το βράδι.

Τελικα οι Πειραιώτησες έχετε πολύ μυαλό... το επικυρώνω... :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα... Κατάφερα να σηκωθώ από το κρεβάττι μετά από πόσες μέρες...Όλοι άρρωστοι ρε γμτ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
σοφάκι αν θες την γνώμη μου μην κάνεις κουβεντούλα και ιδίως το βράδυ... :P

κάνε κάτι αλλο.... ;) κάνε η σημερινή βραδιά να του μείνει αξέχαστη... τόσο που θα ξεχάσει κάθε άλλη γυναικά ;) χιχιχιχιχ
ασε τα λόγια και πιάσε τις πράξεις :P και θα σου πω εγώ μετά αν θα θέλει να ξενοκοιτάξει χιχιχιχιχχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
περαστικάααααααααααααααααααα metal!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ty dear. Άιντε να δούμε γιατί έχω βαρεθεί την ξάπλα! Ωραία υπογραφή btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
είναι handmade :P photoshop made για την ακρίβεια χιχιχι

ναι μωρέ καλή η ξάπλα αλλά όταν δεν συνοδεύεται από bad health
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Η όταν έχεις παρέα :P Που θα πάει θα τα καταφέρω. Τόσες μέρες μάχομαι με το τέρας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα... Κατάφερα να σηκωθώ από το κρεβάττι μετά από πόσες μέρες...Όλοι άρρωστοι ρε γμτ :(
Kαλώς τον!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
εύχομαι να το νικήσεις χωρίς πολλές απώλειες χιχιχιχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top