Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν το ήξερα.
Ούτε το
ήξερα. :P

Ούτε για ποιό πράγμα μιλάς ξέρω :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μα κανείς δεν με καταλαβαίνει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μα κανείς δεν με καταλαβαίνει; :P

Άλλοι γίνονται κόκκαλο με το ποτό, άλλοι με τις ουσίες, κι εσύ με δαύτα! Οκ, πάσο! :)

Είναι όμως λίγο μάταιο το ότι ενώ ξέρεις πως κανένας δεν θα σε καταλάβει, να τα λες εδώ!:) Σα να επιμένεις να μας αποδείξεις ότι είμαστε κουτοί, ότι χάσαμε κάτι που δεν καταλαβαίνουμε αυτά! :P

Και για να σε τσιγκλίσω λιγάκι:

Έτσι είναι οι ΗΜΜΥ, σαν τις RAM, όσο είναι μέσα στο ΕΜΠ και παίρνουν ρεύμα, λειτουργούν. Μόλις βγούν παραέξω απ' το ΕΜΠ ή τα βιβλία τους και κλείσει το ρεύμα, "αδειάζουν" από δεδομένα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλά θέλω κάπου να γράψω να ξεσκάσω. :P



(Και τα φόρα των Ηλεκτρολόγων δεν είναι για σοβαρές συζητήσεις :P)

Καλά 'σαι συ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Απλά θέλω κάπου να γράψω να ξεσκάσω. :P



(Και τα φόρα των Ηλεκτρολόγων δεν είναι για σοβαρές συζητήσεις :P)

Καλά 'σαι συ; :)


Ναι ρε ξέσκασε, σιγά, λέμε και καμιά λακαμία για να περάσει η ώρα! Ασε με με τα φόρα των ΗΜΜΥδων, μια φορά τους είπα τα αρνητικά τους κάποτε για τη σχολή τους και μου πετάγανε πέτρες. Είπαμε, καλοί καλοί αλλά από πολλή συζήτηση τσούκου, εκτός κι αν χαϊδέψεις αυτί!:worry:

Είμαι χώμα ρε αδερφέ, απ' τις 7 το πρωί διαβάζω, θα πάω να κάνω ένα μπάνιο γιατί κοιμάμαι κυριολεκτικά τώρα, όρθιος!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εμένα. :P


Είστε καλά; :D
Το ξέρατε ότι την
με μοναδιαία ανατροφοδότηση μπορείτε να την καθυστερήσετε το πολύ κατά 5 δείγματα πριν πέσει σε αστάθεια; :confused:

Ούτε εμένα μου το 'παν! Βασικά, ούτε καν το πρόβλημα δεν μου είπαν, I made it up. :P


Δείτε και μόνοι σας!!

Εγώ πάντως δεν το ήξερα.
Ούτε το
ήξερα. :P

Ούτε για ποιό πράγμα μιλάς ξέρω :P.


Ένα έχω να ειπώ: Έλεος με αυτά βραδιάτικα.:P


Μα κανείς δεν με καταλαβαίνει; :P

Άλλοι γίνονται κόκκαλο με το ποτό, άλλοι με τις ουσίες, κι εσύ με δαύτα! Οκ, πάσο! :)

Είναι όμως λίγο μάταιο το ότι ενώ ξέρεις πως κανένας δεν θα σε καταλάβει, να τα λες εδώ!:) Σα να επιμένεις να μας αποδείξεις ότι είμαστε κουτοί, ότι χάσαμε κάτι που δεν καταλαβαίνουμε αυτά! :P

Και για να σε τσιγκλίσω λιγάκι:

Έτσι είναι οι ΗΜΜΥ, σαν τις RAM, όσο είναι μέσα στο ΕΜΠ και παίρνουν ρεύμα, λειτουργούν. Μόλις βγούν παραέξω απ' το ΕΜΠ ή τα βιβλία τους και κλείσει το ρεύμα, "αδειάζουν" από δεδομένα!:P

Αυτά είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
παιδιάαα.με πέταξε πάλι το τσατ και δεν μπορώ να μπωωω.κόλλησε!έλεος.μου λέει ότι το ψευδώνυμό μου έιναι αποκλεισμένο.αν είναι δυναμόοον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μήπως πάτησες πολλές φορές "Απουσιάζω"/"Συμμετέχω" και σε πέταξε για flooding? Αν είναι αυτό θα περάσει σε 5 λεπτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
δεν το πάτησα ρε συ..δεν ξέρω,μήπως κόλλησε μόνο του.και το μεσημέρι με πέταξε σε μια φάση...σορυ πάντως αν έκανα εγώ κάτι και δεν το κατάλαβα :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την δευτερα 4ωρο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Την δευτερα 4ωρο...:(

Πολύ είναι; Στην εποχή μου με το καλημέρα σας 7ωρα είχαμε. Ώρα είναι ν' ακούσω ότι θέλει και διακοπές η νέα γενιά από τη μια μέρα σχολείου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλα ειναι ξενερα ρε συ... ΑΠο εκει που αραζεις και φχαριτιεσε καλοκαιρι να ξεκινας σχολειο...
Ευτιχος που μας το κανανε και ετσι, χτες δεν καναμε τιποτα, σημερα πηραμε βιβλια... Τα ιδιοτικα κανανε κανονικο μαθημα απο χτες κιολας, και αλλα σχολεια ξεκινισανε με μαθημα σημερα, εμεις παμε στο πιο ηρεμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουφ τι μου θύμησες τώρα... Εμείς από την πρώτη μέρα μάθημα κάναμε και στην Τρίτη Λυκείου μάλιστα μας είχε βάλει και διαγώνισμα στα μαθηματικά με το καλημέρα σας! :confused: Να δει πού βρισκόμαστε λέει... :worry:

Και μου έλεγαν ότι αργότερα θα μου λείπει το σχολείο... Ούτε απ έξω δεν περνάω πια :P

Καλημέρες
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
καλημέρα παιδιάααα :) τι κάνετεεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απλά είναι ξενέρα ρε συ... Από εκεί που αράζεις και ευχαριστιέσαι καλοκαίρι να ξεκινάς σχολείο...
Πόσο θα ήθελα να είμαι στη θέση σου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
ναι παιδιά...κι εγώ θα δινα τα πάντα για μια ώρα στα θρανία...κατά βάθος μου λείπει πολύ...ο χαβαλές,οι πλάκες,τα δουλέματα,η τρέλα...αχ αχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλησπέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Aloha...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γειά σου μάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γεια σου Bill...:) Πως πάει;;
Απο τότε, δημοσιεύτηκαν 643 μηνύματα
Έχω πολυ διάβασμα μου φαίνεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top