Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είμαι χώμα.........

Valou ..... κι εγώ το ίδιο!!! Πήζω, πήζω, πήζω!!!

Και τούτο δω σούρνεται.... το ρημάδι!!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,022 μηνύματα.
Valou ..... κι εγώ το ίδιο!!! Πήζω, πήζω, πήζω!!!

Και τούτο δω σούρνεται.... το ρημάδι!!!! :(

Έλα βρε κορίτσι μου, μη στενοχωριέσαι! Συμβαίνουν και τα πηξίματα, και τα σουρσίματα.... Τι να κάνουμε, θα βάλουμε το κεφάλι κάτω και θα τα παλέψουμε! Ναι; Μην αγχώνεσαι!:(

Έλα, σου επιτρέπω να με σαπίσεις στο ξύλο για να χαλαρώσεις!:clapup: (<---- Κοίτα το, είναι βλαμμένο και χοροπηδάει!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ρεεεεε...

Ρεεεεε...

Ρεεεεε...

Πέρασα αριθμητική ανάλυση! Και μάλλον έχω
πάρει και 7!!!
:alljumpy: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μπράβο...:clapup::clapup::clapup:
Ε, δεν θα κεράσεις τίποτα βρε...ολόκληρο 7 πήρες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όχι δεν θέλω να σε δείρω ..... θέλω ηρεμία! :mad:
Το κεφάλι μου θα σπάσει!!!!! :(

Καμιά ιδέα εντωμεταξύ για να πηγαίνει πιο γρήγορα τούτο;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι Browser έχεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,022 μηνύματα.
Όχι δεν θέλω να σε δείρω ..... θέλω ηρεμία! :mad:
Το κεφάλι μου θα σπάσει!!!!! :(

Καμιά ιδέα εντωμεταξύ για να πηγαίνει πιο γρήγορα τούτο;;;:hmm:

Μίλα μου για σπάσιμο κεφαλιού!:(

Αναβάθμισε τον Firefox στην έκδοση 3 ή αν έχεις Όπερα στην έκδοση 9.52:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θοδωρή κοιτούσα την υπογραφή σου και έκανα κάποιες σκέψεις που θα στις πω πάραυτα :P
Για κάποιο λόγο, νομίζω ότι στην φωτό είσαι εσύ
Για κάποιο άλλο επίσης λόγο, έχω την εντύπωση ότι η κάμερα σε έπιασε να βγαίνεις απ τη θάλασσα κι όχι να μπαίνεις
ΑΡΑ.... ο ήλιος είναι πίσω σου... άρα.. το ταξιδεύοντας προς τον ήλιο που γράφεις, θα μπορούσε να εννοεί ότι το άτομο που σε τράβηξε φωτό είναι ο ήλιος σου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναι εγώ είμαι στη φωτό, αλλά μπαίνω στην θάλασσα. Βέβαια μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Νομίζω λίγο καλύτερα είναι τώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
firefox3 ....ειναι καλύτερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θοδωρή κοιτούσα την υπογραφή σου και έκανα κάποιες σκέψεις που θα στις πω πάραυτα :P
Για κάποιο λόγο, νομίζω ότι στην φωτό είσαι εσύ
Για κάποιο άλλο επίσης λόγο, έχω την εντύπωση ότι η κάμερα σε έπιασε να βγαίνεις απ τη θάλασσα κι όχι να μπαίνεις
ΑΡΑ.... ο ήλιος είναι πίσω σου... άρα.. το ταξιδεύοντας προς τον ήλιο που γράφεις, θα μπορούσε να εννοεί ότι το άτομο που σε τράβηξε φωτό είναι ο ήλιος σου? :P

:lol:

Μα ακριβώς τα ίδια σκεφτόμουν Αναστασία από την πρώτη στιγμή που την είδα! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ίσως, αλλά αν βάλετε το ποντίκι πάνω στην υπογραφή θα δείτε ότι γράφει "και δεν ήσουν εκεί", οπότε ο "ήλιος" μου δεν ήταν εκεί για να με παίρνει φωτογραφία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Είναι Τρίτη. Γιατί δε λειτουργεί το chat; Θέλω να καώ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ρεεεεε...

Ρεεεεε...

Ρεεεεε...

Πέρασα αριθμητική ανάλυση! Και μάλλον έχω
πάρει και 7!!!
:alljumpy: :alljumpy:
Μπράβο ρε Τέτρα. :)
Τα θέματα σας τι ήτανε btw;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ίσως, αλλά αν βάλετε το ποντίκι πάνω στην υπογραφή θα δείτε ότι γράφει "και δεν ήσουν εκεί", οπότε ο "ήλιος" μου δεν ήταν εκεί για να με παίρνει φωτογραφία :P
αυτό το έκανες μετά :P



Είναι Τρίτη. Γιατί δε λειτουργεί το chat; Θέλω να καώ! :mad:
αν με ρωτούσες πριν λίγο.... θα ορκιζόμουν ότι είναι Δευτέρα :worry:

:lol:

Μα ακριβώς τα ίδια σκεφτόμουν Αναστασία από την πρώτη στιγμή που την είδα! :P:P
εσύ κανόνισε να μας λένε ότι είμαστε μαζί δολοφόνες :mad::P

Νομίζω λίγο καλύτερα είναι τώρα....
πρέπει να είμαι η μόνη στο στέκι που δεν είχε καμία καθυστέρηση? :worry::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εσύ κανόνισε να μας λένε ότι είμαστε μαζί δολοφόνες :mad::P

πρέπει να είμαι η μόνη στο στέκι που δεν είχε καμία καθυστέρηση? :worry::redface::P

Μη σκιάζεσαι Αναστασία, σε αυτό το γύρο δεν έχουν να μας καταλογίσουν τίποτα. Είμαστε καθαρές σαν το νερό της θάλασσας στην υπογραφή μου!:P:P

Ούτε εγώ είχα καθυστέρηση και με εκπλήσσει το πισί μου πραγματικά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top