Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ...
εμένα προσωπικά δε μου αρέσει κανένα κούρεμα στυλ μοϊκάνας


άρα... αν ήμουν στη θέση σου, ή που θα τα έκοβα όλα κοντά καρφάκια, ή που θα έκανα ένα κούρεμα πιο κοντό ως τους ώμους ή πιο κοντό καρέ ώστε να μην χάσεις εντελώς όλο το μήκος αλλά να είναι και πιο εύκολο να τα συντηρήσεις το χειμώνα

επίσης μια καλή ιδέα είναι να ρωτήσεις την κοπέλα σου πως θα ήθελε να σε δει...ίσως σου πει καμια ιδέα που θα σου αρέσει, να την κάνεις και θα εκτιμήσει κι αυτή το ότι τη ρώτησες και το έκανες κι ολας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πληροφορια, και τωρα μοΐκανα ειναι... Απλα επειδη ειναι τοσο μακρια φαινετε σαν κανονικο μακρυ μαλλι...:P

Παντος καρφακια δεν θελω, καλυτερα πολυ κοντα, και ουτε θελω μακρι, θελω να φυγω πια απο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μου αρέσει κάτι τέτοιο



δες εδω όμως...
https://www.hairfinder.com/menshair4.htm
έχει αρκετά που μου αρέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα περισσοτερα μου φαινονται ελεΐνα και τρισαθλια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ...κάνε το κούρεμα της Ζιλέτ.... ξουράφι όλα και άσε μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο σου περιέγραφα...αλλά λογικά θα σου φαίνεται πολύ απλό!!
https://www.menshairstyles.net/v/man...men+long+shaggy+hairstyle+with+curls.jpg.html

Νομίζω πως η Κουε έχει δίκιο, ρώτα και την κοπέλα σου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο σου περιέγραφα...αλλά λογικά θα σου φαίνεται πολύ απλό!!
https://www.menshairstyles.net/v/man...men+long+shaggy+hairstyle+with+curls.jpg.html

Νομίζω πως η Κουε έχει δίκιο, ρώτα και την κοπέλα σου...:D

Γιακ!

η κοπελα μου δεν παιρνει θεση... Νιωθει πως θα κανω οτι μου πει και δεν θελει να κανω κατι που τελικα δεν θα μου αρεσει.....

οκ...κάνε το κούρεμα της Ζιλέτ.... ξουράφι όλα και άσε μας :P
Μπα, πιο μετα αυτο για να συνιθισω την ιδεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γιακ!

η κοπελα μου δεν παιρνει θεση... Νιωθει πως θα κανω οτι μου πει και δεν θελει να κανω κατι που τελικα δεν θα μου αρεσει.....

Μπράβο στην κοπέλα σου!! Αυτό σημαίνει ότι σε σέβεται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κρόνε, καμία κομμώτρια που να εμπιστεύεσαι δεν ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπράβο στην κοπέλα σου!! Αυτό σημαίνει ότι σε σέβεται. :)

EΕνταξη, δεν ειπα να μου λεει κιολας "ετσι καντα", αλλα απο την στιγμη που λεω, πες μου μια ιδεα, δεν προκειτε να το κανω αν δεν μου αρεσει, γιατι να μην μου πει;

Κρόνε, καμία κομμώτρια που να εμπιστεύεσαι δεν ξέρεις;

Μπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ιδού:

**Edited by me** Αρκετά το είδατε, πάει τώρα!:P

Τα κοψα πολύ ε;:P Δεν τα σπάω ο poo-stees;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βαλού μου! :) Δεν πειράζει που τα πήρε πολύ, σε 2 βδομάδες θα είναι τέλεια!!! :)

Α, βάλε καλέ κανένα μπλουζάκι, θ' αρπάξεις καμια πούντα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Βαλού μου! :) Δεν πειράζει που τα πήρε πολύ, σε 2 βδομάδες θα είναι τέλεια!!! :)

Α, βάλε καλέ κανένα μπλουζάκι, θ' αρπάξεις καμια πούντα! :D

Άμα σου ανοίξω το κεφάλι στα οχτώ με προοπτική για δεκάξι θα σου πω εγώ "σε 2 βδομάδες θα είναι τέλεια!!!"

Πάντα είναι τέλεια... Κάνε φιλενάδα σου λέει μετά, να σου πει στο γάμο σου και του χρόνου...:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Άμα σου ανοίξω το κεφάλι στα οχτώ με προοπτική για δεκάξι θα σου πω εγώ "σε 2 βδομάδες θα είναι τέλεια!!!"

Πάντα είναι τέλεια... Κάνε φιλενάδα σου λέει μετά, να σου πει στο γάμο σου και του χρόνου...:mad::P

είναι τέλεια, ΤΕΛΕΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Κόψε κάτι καλέ ... θα μας πάρουν με τις πέτρες!!! :P

Αδιαφορώ! Ο κόσμος θα χρειαστεί πολύ περισσότερα από πέτρες για να ταρακουνήσει το μεγαλείο και των δυο μας!:)

Let the rocks come! I'll rock the world afterwards!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Guten Abend! :D



Μα τι κατάσταση αυτή, όλοι οι γνωστοί μου διαβάζουν! Ούτε ένας για καφέ ή ποτό. :| Τι φυτά που κυκλοφορούν! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Guten Abend! :D



Μα τι κατάσταση αυτή, όλοι οι γνωστοί μου διαβάζουν! Ούτε ένας για καφέ ή ποτό. :| Τι φυτά που κυκλοφορούν! :loltooth:

Άσε ρε Γιωργάκη που θα μας δουλέψεις κι όλας, τόση χλωροφύλλη που παράγεις εσύ σε 2 εξάμηνα/εξεταστικές, δεν παράγουν όλοι μαζί όσοι χρωστάνε για Σεπτέμβρη...:P

Άντε πάρε την ποτίστρα τώρα και ετοιμάσου, το σχολικό έτος του ΕΜΠ αρχίζει σε κανα μήνα και πρέπει να είσαι εκεί να ανοίξεις την πόρτα για τα άλλα φυτάκια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά που μου το θύμισες να περάσω για τις εγγραφές να προϋπαντήσω (τους πρωτοετείς και) τις πρωτοετίνες. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top