Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
A εμένα είναι πολύ μπροστά! :P
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν btw και καλημέρες :)

ΥΓ: Βαριέμαι να γράψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αχ δεν πάμε καλά οικογενειακώς. Η θεία μου (ναι, η θεία μου, η αδερφή της μάνας μου που είναι 55 χρονών :P) μου έστειλε μειλ με φώτο από αντρικά μαγιώ και εσώρουχα Viseau. Αν θέτε να πάρετε μια γευση από αυτά κάντε κλικ εδώ και εδώ. Έχει και πολύ τολμηρότερα αν ψάξετε :P Αλλά προειδοποιώ πως αν έχετε θέμα καρδιάς, δεν ενδείκνυνται :P (επίσης τα πιο πολλά είναι κιτς κι άμα έβλεπα άντρα με αυτα θα ξενέρωνα αυτόματα :P)

Άτσα η θείαααα ..... :D Πολύ προχώ, λέμε ;) ......
Κιτς είναι τα εσώρουχα και τα μαγιώ;;;;; Εγώ για να είμαι ειλικρινής ........ δεν τα πρόσεξα ...... :hehe::hehe::hehe:

Άρα ότι και να σας πω θα είναι ψέμα!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ίιιιιιιιιιιιιουυυυυυυυυ
αηδίασα

καλημέρα μπουδουγου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν btw και καλημέρες :)


Ουπς!! Δεν συγχάρηκα και επισήμως τα υπόλοιπα παιδιά!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=7iArJm9gBvg

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Υπάρχουν και οι κατατακτήριες ευτυχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρες... νυστάζω :redface:

Πωπω θυμήθηκα κάτι με αυτά που λέτε για τη θεία :P- είχα ακούσει (άθελά μου και θέλω να με πιστέψετε :whistle:) έναν κύριο γύρω στα 60-70 που ήθελε λέει να μάθει να βγάζει φωτο με το κινητό και έβαλε κάποιον να του εξηγήσει πώς γίνεται. Βγάζει λοιπόν ένα μπλοκάκι από το πουθενά και αρχίζει να σημειώνει κάθε βήμα ("Πατάω το οκ και με πάει μπροστά, πατάω το πίσω και με πάει ... πίσω" :worry:) και στο τέλος λέει στον άλλο κύριο- εντάξει, θα πάω σπίτι να εξασκηθώ και αύριο θα κάνουμε το πώς να διαγράφουμε τις φωτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Καλημέρα!
Καλά είσαι Καλυψώ...:P

Η Θεία μου με παίρνει κάθε φορά τηλέφωνο από τη Γερμανία όταν θέλει να μου στείλει του ξαρερφακίου φωτογραφίες μέσω η/υ.

Για να της εξηγήσω πώς "σέρνουμε" από έναν φάκελο σε άλλον, θα μου πήρε μισή ώρα, στο νερό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχαχχα! Εμεις ειμαστε ερωτόσογο γενικώς πάντως :P Η αδερφή της γιαγιάς μου, η οποία δεν παντρεύτηκε ποτέ επειδή γηροκόμησε την μάνα της, μέχρι πέρσι που ήταν καλά (και 70+ χρονών) είχε σχέση με ένα κύριο στην ηλικία της και παραπονιόταν συχνά πυκνά για πόνους στη μέση, επειδή λέει εκείνος ήταν αχόρταγος! :blink: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αχαχαχχα! Εμεις ειμαστε ερωτόσογο γενικώς πάντως :P Η αδερφή της γιαγιάς μου, η οποία δεν παντρεύτηκε ποτέ επειδή γηροκόμησε την μάνα της, μέχρι πέρσι που ήταν καλά (και 70+ χρονών) είχε σχέση με ένα κύριο στην ηλικία της και παραπονιόταν συχνά πυκνά για πόνους στη μέση, επειδή λέει εκείνος ήταν αχόρταγος! :blink: :P

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αχαχαχχα! Εμεις ειμαστε ερωτόσογο γενικώς πάντως :P Η αδερφή της γιαγιάς μου, η οποία δεν παντρεύτηκε ποτέ επειδή γηροκόμησε την μάνα της, μέχρι πέρσι που ήταν καλά (και 70+ χρονών) είχε σχέση με ένα κύριο στην ηλικία της και παραπονιόταν συχνά πυκνά για πόνους στη μέση, επειδή λέει εκείνος ήταν αχόρταγος! :blink: :P
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε τι να σας πω τώρα; Εγώ είχα απλά πεθάνει στα γέλια! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ε τι να σας πω τώρα; Εγώ είχα απλά πεθάνει στα γέλια! :hehe:
TΙ σου κάνει το χάπι της πιέσεως...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάω για διάβασμα, γειά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ποιος είναι καλά να με κάνει κ μένα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εγώ....τι έχεις τσούπρα μου;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top