Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μπράβο Ρούλη..........Συγχαρητήρια!!!:)
Τσιπ στην σελίδα του υπεπθ ανεβάσαν μια φόρμα που βάζεις κωδικό και όνομα και σου βγάζει που πέρασες...αν βαριέσαι να τρέχεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Μάρα, palladin, tsipouro (αν και δεν είδα αν είπες που πέρασες:P), fandago (για τα μειωμένα κατά 25% εισιτήρια:P)
Δεν πήγα ακόμα να δω, περιμένω κάποιους να ξυπνήσουν και να ανοίξουν τα κινητά :mad:.

Άσχετο: και εγώ είχα δηλώσει μια παιδαγωγική (ούτε ποια είναι δε θυμάμαι) κάπου στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σκέψου το όμως σοβαρά μιας και είναι στο Ρέθυμνο Θοδωρή να παρακολουθείς συστηματικά... γεμάτο γυναίκες είναι το Νηπιαγωγών!;)
:D
Ναι και δίπλα είναι και το Δημοτικής εκπαίδευσης και παραδίπλα η φιλοσοφική, η ψυχολογία και το φιλολογικό. Σε ποιο απ' όλα να πηγαίνω; :P

edit: εγώ είμαι ο Ρούλης; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
εγώ είμαι ο Ρούλης; :worry:

Ναααααααααααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι και δίπλα είναι και το Δημοτικής εκπαίδευσης και παραδίπλα η φιλοσοφική, η ψυχολογία και το φιλολογικό. Σε ποιο απ' όλα να πηγαίνω; :P

edit: εγώ είμαι ο Ρούλης; :worry:

Ε όχι.Δε θα το κάνεις γκομενότσαρκα, αυτά που κοροϊδεύουμε.
Εσύ θα πηγαίνεις κανονικά στη σχολή σου για να γίνεις ένας ευσυνείδητος και άξιος νηπιαγωγός, που απλά θα είναι λίγο παραπάνω κοινωνικός και με διάθεση να βοηθήσει τις πρωτοετίνες και μή. :D

Βλέπω σε λίγα χρόνια να μαθαίνουν τον προγραμματισμό τα νήπια, να τον παίζουν στα δάχτυλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ναααααααααααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:clapup:
οκ και άρχισα να ανησυχώ μήπως ψάχνουμε άλλον :P
Ε όχι.Δε θα το κάνεις γκομενότσαρκα, αυτά που κοροϊδεύουμε.
Εσύ θα πηγαίνεις κανονικά στη σχολή σου για να γίνεις ένας ευσυνείδητος και άξιος νηπιαγωγός, που απλά θα είναι λίγο παραπάνω κοινωνικός και με διάθεση να βοηθήσει τις πρωτοετίνες και μή. :D

Βλέπω σε λίγα χρόνια να μαθαίνουν τον προγραμματισμό τα νήπια, να τον παίζουν στα δάχτυλα:P
Βασικά θα πηγαίνω με διάθεση να με βοηθήσουν οι 3-4 ετίνες μπας και βγάλω την σχολή σε 4 χρόνια γιατί είναι δύσκολη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους όσοι τα κατάφεραν :)


Δεν πειράζει... για όσους δεν τα κατάφεραν... έχει κι άλλα πράγματα η ζωή και πολλές επιλογές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:clapup::clapup:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Συγχαρητήριαααααααα :D:D

Έχασα το ΔΕΟΣ για 24 μόρια...:wall:
Τουλάχιστον όλες τις άλλες τις πιάνω...δεν θυμάμαι όμως αν έχω δηλώσει δεύτερη την Διεθνών της Μακεδονία ή του Δημοκρίτειου...

Μάρα μου δεν έχεις φωτοτυπία του Μηχανογραφικού ή εκείνο το χαρτί που σου δίνουν όταν το καταθέτεις με τους κωδικούς των σχολών που δήλωσες; :redface:

ΡΕΘΥΜΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :clapup::clapup:

Μπράβο χελωνίτσε :clapup::clapup:

Ε όχι.Δε θα το κάνεις γκομενότσαρκα, αυτά που κοροϊδεύουμε.
Εσύ θα πηγαίνεις κανονικά στη σχολή σου για να γίνεις ένας ευσυνείδητος και άξιος νηπιαγωγός, που απλά θα είναι λίγο παραπάνω κοινωνικός και με διάθεση να βοηθήσει τις πρωτοετίνες και μή. :D

Βλέπω σε λίγα χρόνια να μαθαίνουν τον προγραμματισμό τα νήπια, να τον παίζουν στα δάχτυλα:P

:D


εδιτ. Ο Τσίπουρος τι έκανε;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μάρα μου δεν έχεις φωτοτυπία του Μηχανογραφικού ή εκείνο το χαρτί που σου δίνουν όταν το καταθέτεις με τους κωδικούς των σχολών που δήλωσες; :redface:

Ναι μωρέ, πως δεν το σκέφτηκα...τέσπα, μπήκα στην σελίδα του υπεπθ και μου έβγαλε πως πέρασα Κομοτηνή, άρα είαι official!:D

Μεταξύ μας νομίζω ότι έκανα ψιλομ@λ@κία γιατί μετά την Αθήνα πήγα και δήλωσα την Ξάνθη αντί την Θεσσαλονίκη...τι σκεφτόμουν εκείνη την ώρα, ένας Θεός ξέρει!!! :whistle:

Τσίπουρο να σου δώσω την διεύθυνση να δεις που πέρασες; Φτάνει να θυμάσαι τον κωδικό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γειά και πάλι! :)

Τελικά 16.470 μόρια ήταν πολύ λίγα για το 10%.
Πέρασα σε ένα τει της φούτσας, από αυτά που έβαλα προς το τέλος για να έχω καμιά 10αριά σχολές στο μηχανογραφικό.

Αλλά δεν στενοχωριέμαι καθόλου. Θα μείνω στη ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΑΡΑ Ιωαννίνων :clapup:.

Και σε 2-3 χρόνια από τώρα (δεν πιστεύω να μου πάρει παραπάνω για να βγάλω τη σχολή μου), θα δώσω κατατακτήριες για ΗΜΜΥ μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σπέρα σε όλους και συγχαρητήρια στο Παλλαδίνο και σ' όσους πέτυχαν! :D



Μα να περάσουν οι πολιτικοί μηχανικοί το ΗΜΜΥ και στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη; Πού ζούμε; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κανε μηνυση στις προτιμησεις των εν δυναμει φοιτητων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα τους κόψουμε το ρεύμα! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σόρυ Γιώργο, αλλά εγώ για καλό το βλέπω... Επιτέλους αρχίζει και καταλαβαίνει ο κόσμος ότι στην Ελλάδα η απασχόληση στον χώρο των υπολογιστών θα είναι για αρκετά χρόνια πολυ περιορισμένη. Οι πολιτικοί μηχανικοί αυτή τη στιγμή έχουν πολύ περισσότερο χώρο στην αγορά, και θα συνεχίσουν να έχουν ζήτηση για πολύ καιρό ακομα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα τους κόψουμε το ρεύμα! ^_^

Και αυτοί θα σταματήσουν να σας φτιάχνουν δρόμους ^^.

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και αυτοί θα σταματήσουν να σας φτιάχνουν δρόμους ^^.
Πφφφφφφ. :P




//Αποστόλη, δεν σκάω, εμείς παραμένουμε οι μάγκες κι ας πέσαμε. :P :P :P

Το μόνο που μένει είναι να σταματήσετε κι εσείς να μας φτιάχνετε πλοία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σόρυ Γιώργο, αλλά εγώ για καλό το βλέπω... Επιτέλους αρχίζει και καταλαβαίνει ο κόσμος ότι στην Ελλάδα η απασχόληση στον χώρο των υπολογιστών θα είναι για αρκετά χρόνια πολυ περιορισμένη. Οι πολιτικοί μηχανικοί αυτή τη στιγμή έχουν πολύ περισσότερο χώρο στην αγορά, και θα συνεχίσουν να έχουν ζήτηση για πολύ καιρό ακομα. ;)
Από όσους ξέρω τουλάχιστον οι μισοί βαράνε μύγες στο γραφείο. Μόνο όσοι προσλαμβάνονται από Νομαρχίες ή το ΥΠΕΧΩΔΕ δουλεύουν και πληρόνωνται καλά.

Από την άλλη, τα πάντα σήμερα εξαρτώνται από την ενέργειακή παραγωγή και τους υπολογιστές.
Γι' αυτό οι ΗΜΜΥ θα είναι ένα βήμα μπροστά από όλους τους άλλους κλάδους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το μόνο που μένει είναι να σταματήσετε κι εσείς να μας φτιάχνετε πλοία; :P

Εμείς ανεβήκαμε 200 μόρια- χτυπήσαμε 18.480 (είμαστε πλέον ελίτ και δε μιλάμε σε όποιους κι όποιους) :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Flame μηχανικών. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top