Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ το ένα που είδα το λάτρεψα... τώρα περιμένω να βρω λίγο χρόνο να δω και το δεύτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πόσο περίπου κοστίζει μια φυσαρμόνικα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σκέφτεσαι να βγεις στη ζητιανιά? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
:hehe:
Αν το ποσό ξεπερνάει το μπάτζετ...:whistle:

Θα στηθώ έξω από τα Στάρμπακς, να με δει καμιά Μισέλ να με λυπηθεί...
Αν είμαι τυχερή και πέσω και σε μίτινγκ, θα τα κονομήσω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχα (χτεσινό το γέλιο για το ποστ της Ρηνούλας:P)



για σήμερα, καλημέρα σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρα :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλημερες στα παλια τα στεκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
που είσαι ρε χαμένο εσύ?
ρεμάλι της κοινωνίας στα βήματα του Χάντερ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο εδω και απο εκει... Γυναικες, εξοδοι, μηχανες, μουσικες, παρεες, Diablo.... Πολλα πραγματα, λιγος χρονος....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλημέρα!

ξεκίνησα να βλέπω πάλι Beverly Hills, όπως όταν ήμουν μαθήτρια:redface:
και μου αρέσει εξίσου όσο μου άρεσε τότε:redface:
πείτε μου ότι το βλέπει και κανένας άλλος από δω και δεν είμαι η μόνη χαζή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Palladin...

το ποστ σου θα μπορούσα άνετα να το έχω γράψει εγώ...:)


νιώθεις καλύτερα τώρα? :P:P:P

[i do :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχαχα αν και δεν το βλέπω βρε Παλλαντίν δεν θα σε πω χαζή...
εγώ δεν έχανα επεισόδιο της Μαρίας της άσχημης... :lol:
οπότε... :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααα!!!! :D:D:D


καλημέρα!

ξεκίνησα να βλέπω πάλι Beverly Hills, όπως όταν ήμουν μαθήτρια:redface:
και μου αρέσει εξίσου όσο μου άρεσε τότε:redface:
πείτε μου ότι το βλέπει και κανένας άλλος από δω και δεν είμαι η μόνη χαζή


Νονίτσα βλέπω και εγώ Beverly Hills σαν μανιακή!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
Περιμένω πως και πως να φύγει η βλαμμένη η Μπρέντα με την Ντόνα για το Παρίσι για να τα φτιάξει η Κέλι με τον Ντίλαν!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Περιμένω πως και πως να φύγει η βλαμμένη η Μπρέντα με την Ντόνα για το Παρίσι για να τα φτιάξει η Κέλι με τον Ντίλαν!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy:


ρε ουστ απο κει που πήγε το τσ**λι και έκλεψε το γκόμενο της κολλητής της!!! :mad::mad:

brenda walsh 4 ever!!!:P

[τρελά νεύρα τα ... παλιά τα χρόνια όταν έγινε αυτό το σκηνικό :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ρε ουστ απο κει που πήγε το τσ**λι και έκλεψε το γκόμενο της κολλητής της!!! :mad::mad:

brenda walsh 4 ever!!!:P

[τρελά νεύρα τα ... παλιά τα χρόνια όταν έγινε αυτό το σκηνικό :P]


Χαχαχαχα!!! Μου θυμίζεις την αδερφή μου! Πάντα είχαμε αυτή την διαμάχη! Αυτή με την Μπρέντα και εγώ με την Κέλι! :D

Καλά την έχεις δεί σε αυτά τα επεισόδια; Όλο γκρίνια είναι και όλα της φταίνε! Βάζει και τις φωνές, μαζί με τον πατέρα της, στον Ντίλαν (:inlove:)! :P:P:P

Στο τέλος, όμως, βλέπεις ποια βγαίνει νικήτρια και ποιά μένει με τον Κούκλο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέρα:D

Back again..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
o κόσμος ήταν ρατσιστής απέναντι στη brenda...έφερνε o brandon τη στριπτιτζου στο σπίτι κ δεν ίδρωσε το αυτί κανενός... Βγήκε η μπρέντα με το ντύλαν (:inlove:) και έγινε μεσανατολικό ζήτημα.

Τα μπλεξε ο μπράντον με την έμιλυ (που μπήκε και σε ψυχιατρείο) και όλοι αγχώθηκαν μην πάθει τπτ ο μπράντον... με μπρέντα της απαγόρεψαν να βλέπει το ντύλαν...

το κανε ο μπράντον μέσα στο σπίτι με τη χαζή από τη μινεσότα, το μόνο τους άγχος ήταν "έβαλε προφυλακτικό"?... το κανε η μπρέντα με το ντύλαν και κόντεψαν να τη βάλουν σε μοναστήρι!

Να μη μιλήσω για την Κέλλυ που όλα της τα συγχωρούσαν (ότι παράτησε τη μπρέντα για να γίνει τσιράκι του μπράντον στις εκλογές, ότι έκλεψε το γκόμενο της φίλης της, ότι έπεσε στα ναρκωτικά αργότερα) ενώ η μπρέντα ότι κι αν έκανε της γύρναγαν την πλάτη με τη μία...

Όλοι την πολεμούσαν :(



:P:P:P:P

(τρελό κόλλημα με το BH λέμε :P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χεχε πολύ χαίρομαι που είστε εξίσου πορωμένες:D

κι εγώ ως χαρακτήρα περισσότερο την Μπρέντα συμπαθώ, η Κέλι μου φαίνεται πολύ κακομαθημένη, απλά η Κέλι είναι πολύ πιο όμορφη και ίσως γι'αυτό να ταυτίζονται μαζί της πολλές wannabe blond and sexy τηλεθεάτριες:P:P

αλήθεια, δεν θυμάμαι, στο τέλος ο Ντύλαν με πια μένει? νομίζω με καμία από τις δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα:D

Back again..


Καλημέρααα!!! Καλως ήρθες!!! :D


o κόσμος ήταν ρατσιστής απέναντι στη brenda...έφερνε o brandon τη στριπτιτζου στο σπίτι κ δεν ίδρωσε το αυτί κανενός... Βγήκε η μπρέντα με το ντύλαν (:inlove:) και έγινε μεσανατολικό ζήτημα.

Τα μπλεξε ο μπράντον με την έμιλυ (που μπήκε και σε ψυχιατρείο) και όλοι αγχώθηκαν μην πάθει τπτ ο μπράντον... με μπρέντα της απαγόρεψαν να βλέπει το ντύλαν...

το κανε ο μπράντον μέσα στο σπίτι με τη χαζή από τη μινεσότα, το μόνο τους άγχος ήταν "έβαλε προφυλακτικό"?... το κανε η μπρέντα με το ντύλαν και κόντεψαν να τη βάλουν σε μοναστήρι!

Να μη μιλήσω για την Κέλλυ που όλα της τα συγχωρούσαν (ότι παράτησε τη μπρέντα για να γίνει τσιράκι του μπράντον στις εκλογές, ότι έκλεψε το γκόμενο της φίλης της, ότι έπεσε στα ναρκωτικά αργότερα) ενώ η μπρέντα ότι κι αν έκανε της γύρναγαν την πλάτη με τη μία...

Όλοι την πολεμούσαν :(



:P:P:P:P

(τρελό κόλλημα με το BH λέμε :P:P:P:P)


Καλά δίκιο έχεις για αυτό αλλά δεν μας ενδιαφέρει!!! :pfff::P:P:P


Τρελό κόλλημα δεν λες τίποτα! Και μετά ντρέπεται η Palladin που το βλέπει! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κααααααποια στιγμή σηκώθηκε κι έφυγε [από το σίριαλ :P] και άφησε και την κέλλυ. Υποτίθεται ότι σε κάποια επόμενη σαιζόν [6-7η?] είχε βρει τη μπρέντα στην Ευρώπη (που είχε γίνει ηθοποιός) και τα ξαναείχανε [το είχε αναφέρει ο μπράντον σε ένα επεισόδιο και ναι το θυμάμαι :P]
Αλλά αν δεν κάνω λάθος κάπου στην 9η -10η σαιζόν επέστρεψε [τότε που η κέλλυ ήταν με έναν ξανθό δικηγόρο-ματ νομίζω τον λέγανε?] και στο τελευταίο επεισόδιο, εκει που παντρεύεται η ντόνα με τον ντέιβιντ νομίζω μιλάνε (ο ματ ως ιππότης σηκώνεται και φεύγει υποτίθεται για να μην μπει εμπόδιο) και αποφασίζουν ότι θέλουν να ξαναδοκιμάσουν..

[τι άκυρα θυμάμαι χριστέ μου!!! :worry:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top