Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μέρααα... :beer:

Εγώ διάβασμα χθες, διάβασμα σήμερα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Καλημέρες παιδάκια!!!:D τι κάνετε?
εγώ μόλις γύρισα από μάθημα οδήγησης!!:worry:
(μην ανησυχείτε δεν είχαμε θύματα....ακόμα:P)


καλυψώ μου πως τα πέρασες? πως ήταν η Ελβετία?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δανάηηηηηηηηηηηηη :bigarmhug:

Πέρασα τέλεια... :inlove: Θα σου δείξω φωτο να πάθεις :redface:

Εσύ όλα καλά; Πότε παίρνουμε το δίπλωμα;
; :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εσύ όλα καλά; Πότε παίρνουμε το δίπλωμα;; :D:D

Όταν βαρεθούν να την βλέπουν. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δανάηηηηηηηηηηηηη :bigarmhug:

Πέρασα τέλεια... :inlove: Θα σου δείξω φωτο να πάθεις :redface:

Εσύ όλα καλά; Πότε παίρνουμε το δίπλωμα;; :D:D
Φυσικά και θα μου δείξεις!:D Θέλω και απο Σέριφο φωτο εε??

Όλα καλά και γω...θα στα πω από κοντα!!!:D
Δίπλωμα δίνουμε τη Δευτέρα...το πότε θα το πάρουμε είναι άλλο θέμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δίπλωμα δίνουμε τη Δευτέρα...το πότε θα το πάρουμε είναι άλλο θέμα!:P

Αντε βρε, με το καλό! Good luck, and remember: we take no prisoners!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Αντε βρε, με το καλό! Good luck, and remember: we take no prisoners!:P
:confused:
ευχαριστώ πάντως Άποστολ!!:D Άντε να το πάρω να τελειώνω, βαρέθηκα πια!:mad::(
πιο γρήγορα πήρα διπλωμα ιστιοπλοιας παρά οδήγησης!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είπα να πω μια καλημέρα γιατί βρώμισε το θέμα απ τα ψοφίμια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρα και από 'δω :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γειά! Γειά! Γειά! :P.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκιαααα!!! Τι κάνετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρα και σε σένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρααααααα!!! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Δεν καταλαβαίνω! Που το βλέπεις το περίεργο; :confused::P:P:P:P:P

Χαχαχαχαχα!!! Είναι inside joke! ;)

Καλημέρα παιδάκιαααα!!! Τι κάνετε; :)

Καλημέρα fieldάκι!!!! :D:D:D Που χάθηκες; :)

Καλημέρααααααα!!! :beer:


Καλημέρααααα!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα και σε σένα! :)

Καλημέρα τσιπουράκι (!) Καινούριος βλέπω και έχεις μπει δυναμικά. Μπράβο μπράβο :)

Καλημέρααααααα!!! :beer:

Καλημέρααα!!! Ελπίζω να μην πίνεις μπύρες πρωινιάτικα και επίσης έχω μία απορία. Τι είναι αυτό δίπλα από τους τύπους που μπεκροπίνουν; Κάτι μεταξύ νυχτερίδας και μαλάκιου φαίνεται αλλά δε με βοηθάει η φαντασία μου καθόλου :confused:

Καλημέρα fieldάκι!!!! :D:D:D Που χάθηκες; :)




Καλημέρααααα!!!!! :D

Είχα πάει στο χωριό μου κάποιες μέρες και τώρα επανήλθα για διάβασμα γιατί ξεκινάει η εξεταστική σε 10 μέρες και έχω τρελαθεί από το άγχος. Αααααα!!!! Εσύ τι κάνεις Φοιμπάκι; Δουλειά; Διάβασμα; Τι από όλα; (ή μήπως όλα; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρααα!!! Ελπίζω να μην πίνεις μπύρες πρωινιάτικα και επίσης έχω μία απορία. Τι είναι αυτό δίπλα από τους τύπους που μπεκροπίνουν; Κάτι μεταξύ νυχτερίδας και μαλάκιου φαίνεται αλλά δε με βοηθάει η φαντασία μου καθόλου :confused:

Όχι νταξ, δεν πίνω μπύρες τέτοια ώρα, αλλά είναι το καθιερωμένο μου smilie λόγω λατρείας!:P

Μερικές πληροφορίες για το smilie δίπλα σε αυτό:

https://en.wikipedia.org/wiki/Cthulhu

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είχα πάει στο χωριό μου κάποιες μέρες και τώρα επανήλθα για διάβασμα γιατί ξεκινάει η εξεταστική σε 10 μέρες και έχω τρελαθεί από το άγχος. Αααααα!!!! Εσύ τι κάνεις Φοιμπάκι; Δουλειά; Διάβασμα; Τι από όλα; (ή μήπως όλα; )


Καλως ήρθες!!!! :clapup::clapup::clapup:


Εγώ καλά είμαι αλλά αν δεν είχα την εξεταστική θα ήμουν καλύτερα! :P Όλα τα έχω, και δουλειά και σχολή!!! :mpinelik: :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 15 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top