Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χα! Με άκουσες τελικά και άλλαξες avatar. :P

Με γεια λοιπόν, είναι πολύ καλύτερο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρες στην έρημη παρέα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γειαααααααααααααα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γεια σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σου κι εθένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!



...κι αντ' αυτού κάθομαι και παίζω με το σκουλαρίκι μου ακούγοντας Antique!:confused:

Lords of Kobol shield your eyes! Η βαρεμάρα μου δεν έχει προηγούμενο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!
Πρέπει να διαβάσω!



...κι αντ' αυτού κάθομαι και παίζω με το σκουλαρίκι μου ακούγοντας Antique!:confused:

Lords of Kobol shield your eyes! Η βαρεμάρα μου δεν έχει προηγούμενο!:redface:

Κι αντι αυτου καθομαι και χαοζλογαω στο internet και βαριεμαι να σηκωθω απο την καρεκλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Κι αντι αυτου καθομαι και χαοζλογαω στο internet και βαριεμαι να σηκωθω απο την καρεκλα!

Κατερίνα, ΣΗΚΩ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ!


Θα το αναρτήσω παντού είτε το βλέπεις είτε όχι, να ασφυκτιάς κάθε φορά που θα χαζολογάς νεαρά μου!:P

Εγώ πα να σκίσω κανα μπιφτεκάκι και μετά να φτιάξω καφέ μπας κι αρχίσω. Imitate me!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δυστυχως δεν μπορω να σε μιμηθω φιλε βαλου γιατι πρεπει να σουλουπωσω το αχουρι που εχω για δωματιο, να προσπαθησω να τσεκαρω τα υγρα φρενων του αυτοκινητου μου και να ετοιμαστω για δουλεια! Διαβασμα ή απο αυριο, αν δεν παω για μπανιο, ή απο Δευτερα που εχω ρεπο!!
Αυτα!!!ουφ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Δυστυχως δεν μπορω να σε μιμηθω φιλε βαλου γιατι πρεπει να σουλουπωσω το αχουρι που εχω για δωματιο, να προσπαθησω να τσεκαρω τα υγρα φρενων του αυτοκινητου μου και να ετοιμαστω για δουλεια! Διαβασμα ή απο αυριο, αν δεν παω για μπανιο, ή απο Δευτερα που εχω ρεπο!!
Αυτα!!!ουφ!:)

Δικαιολογίες!:xtipao: Καλές δικαιολογίες όμως!:D

Άκου τις δικαιολογίες που λέμε με τον αδερφό μου μεταξύ μας και γελάμε, όταν γυρίζουμε από τις πόλεις μας στο πατρικό μας για λίγες μέρες:

"Αχ πήγε Χ η ώρα και έδυσε ο ήλιος. Δεν έχω λάμπα στο γραφείο, είναι καμμένη, άρα δε μπορώ να διαβάσω! Άυριο πρωί με το φώς ξανά"

"Α! Χτύπησε η καμπάνα της διπλανής εκκλησίας. Με αποσυντόνισε, δε μπορώ τώρα να συνεχίσω"

"Πω πω 9 η ώρα. Το βράδυ είναι για βόλτες το καλοκαίρι, άσε που 'ναι αμαρτία να μη χαιρόμαστε τη φύση τώρα που παραθερίζουμε!"


Δεν είμαστε αξιολάτρευτοι;:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αγγελουδια!!
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Παρόλαυτά η δουλειά πρέπει να γίνει, οπότε κάνω την καρδιά μου τσιμεντόπλακα και έφυγα για διάβασμα!:)

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλο διαβασμα και κουραγιο!!!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλό, κλείνετε το PC! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ςτφ:confused:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σκ@τα. 7 το απόγευμα ξύπνησα σήμερα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Xανγκόβερ, μισέλ? ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα. Χαλασμένο ωράριο.
Το ότι ξύπνησα 7 το απόγευμα σημαίνει ότι θα κοιμηθώ σήμερα 9 το πρωί. Sux. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα να το πήγαινες σερί μέχρι τις 8 το βράδυ της επομένης. :)


Είναι κουραστικό, αλλά θα φτιάξει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top