Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το νου σουουου!!!!!
Τώρα πρέπει να αισθανθώ φόβο ?:P
Δεν παίζει θες εξάσκηση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν παίζει έχω πάρει κοιλά!Κάνω δίαιτα!:P

Σέξυ μωρό...:P Κράτα τα ρε να γίνεις μπάλα σαν κι εμένα κι όταν φτάσουμε κι οι 2 τα 100 κιλά, θα πιαστούμε αγκαζέ και θα παριστάνουμε το λογότυπο της Mastercard!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σέξυ μωρό...:P Κράτα τα ρε να γίνεις μπάλα σαν κι εμένα κι όταν φτάσουμε κι οι 2 τα 100 κιλά, θα πιαστούμε αγκαζέ και θα παριστάνουμε το λογότυπο της Mastercard!:P


Και οι δυο μαζί ξεπερνάτε τα 100 ..... κατά πολύ!!! :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Και οι δυο μαζί ξεπερνάτε τα 100 ..... κατά πολύ!!! :hehe::hehe:

Είπα και οι 2 τα 100, όχι και οι 2 μαζί τα 100.:P Άρα σύνολο 200!:P

Και είναι και κακία αυτό που είπες!:pfff: Δε σ' αρέσω με τα κιλάκια μου;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είπα και οι 2 τα 100, όχι και οι 2 μαζί τα 100.:P Άρα σύνολο 200!:P

Και είναι και κακία αυτό που είπες!:pfff: Δε σ' αρέσω με τα κιλάκια μου;:(

Αμέ ... σαν φρεσκοψημένο τσουρεκάκι .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σπέραααα κι από μένα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μου λείψατε ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μου λείψατε ρε.

Που εισαι συ βρε ομορφο νινι?!:/:
Εμενα παντως μου ελειψες....:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μου λείψατε ρε.
Όλοι πλην εμού, ha? :|



Καλά πέρασε το Ρηνούλι;





//Γεια Νεράιδα. :P
//Πού 'ναι το μποράτι σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Που εισαι συ βρε ομορφο νινι?!:/:
Εμενα παντως μου ελειψες....:redface::)

Είμαι διακοπές και δεν έχω ίντερνετ...:/:

[Τώρα ήρθα στην "πρωτεύουσα", σε ίντερνετ καφέ. Με μια σύνδεση πάααρα πολύ αργή, κάτι τιμές φρίκη και σκυλλάδικα μουσική υπόκρουση...:P]

Σας σκέφτομαι πολύ, να το ξέρετε. :(

Μητέρα, φιλάκια πολλά. Να περνάς τέλεια...;)

Όλοι πλην εμού, ha? :|

Ήμουν έτοιμη να το συμπληρώσω :|

Εντάξει τα μάρμαρα???:P


:kissing:

Α! Κύριε Θεόδωρε, καλησπέρα σας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Είμαι διακοπές και δεν έχω ίντερνετ...:/:

[Τώρα ήρθα στην "πρωτεύουσα", σε ίντερνετ καφέ. Με μια σύνδεση πάααρα πολύ αργή, κάτι τιμές φρίκη και σκυλλάδικα μουσική υπόκρουση...:P]

Σας σκέφτομαι πολύ, να το ξέρετε. :(

Μητέρα, φιλάκια πολλά. Να περνάς τέλεια...;)

Νινι, πολλα πολλα φιλακια...καλη ξεκουραση, γιατι σε περιμενει δυσκολη χρονια...:)
Αντε και να σε βλεπουμε που και που!!!!:whistle:
Καλα να περασεις!!!!! Μουααααατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!:D:D:D:D:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Νινι, πολλα πολλα φιλακια...καλη ξεκουραση, γιατι σε περιμενει δυσκολη χρονια...:)
Αντε και να σε βλεπουμε που και που!!!!:whistle:
Καλα να περασεις!!!!! Μουααααατςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!:D:D:D:D:D;)

Ευχαριστώ πολύ πολύ!:bigarmhug
Καλά περνάω... Και ξεκουράζομαι (Όσο με παίρνει :P)...:)
Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ...:worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια μποράτ. Καληνύχτα κόσμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρεεεεςςςς :D

Σε δύο ωρίτσες φεύγω και είπα να μπω να σας χαιρετήξω :redface::redface:

Φιλάκια πολλά, να μου είστε όλοι καλά, να περάσετε ακόμη καλύτερα και ... τα λέμε από Οκτώβρη αφού με το που θα γυρίσω (στις 19 του μήνα) πρέπει να πέσω με τα μούτρα στο διάβασμα :worry:

Τι το μελετάω... τέλος πάντων.

Byeeeee :D
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από Οκτώβρη; Wow... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
καλό ταξίδι Καλυψώ μου!
χχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλυψώ καλό δρόμο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 15 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top