Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εσύ φυσικά, αυτές δεν πιάνουν μία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
:kissing:

:hello:

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καληνύχτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
παιδιά χρειάζομαι βοήθεια......
υπάρχει περίπτωση κάποιος να σπάσει τους κωδικούς σου στο facebook και να μπαίνει σαν να είσαι εσύ? αν ναι πόσο πιθανό είναι αυτό και υπάρχει περίπτωση να βρω ποιός είναι??
help έχω κατααγχωθεί........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Άμα σε ξέρει καλά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
κατάλαβα επιβεβαιώνεις τις υποψίες μου
δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κάποιος άσχετος ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...


Άντε μ΄έπιασες... Εγώ ήμουν :(
Ζήλεψα το σκορ σου στα παιχνίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ελα ρεεεεεεεεεεε μη κοροιδευεις..........
ημουνα εξω και γύρισα σπίτι τρέχοντας γιατι με έπαιρναν φίλοι μου τηλ. και μου έλεγαν οτι τους στέλνω μην. καμμένα και οτι να ναι. μολις μπηκα ειδα τα πάντα αλλαγμένα και πολύ άκυρα και προσβλητικά........
σοβαρα πεσ μου, υπάρχει περιπτωση ή είναι κάποιος "φίλος" μου? σε παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εχμ... Ας το δούμε λογικά (σέρλοκ mode)

Ένας άσχετος, είδε το προφίλ σου, και μπήκε στους φίλους -που ξέρουν το τηλ σου- και έγραψε κακίες.

Με τι κίνητρο? :worry:
Και που είναι η γυναίκα της υπόθεσης? (σερσε λα φαμ έλεγε η ταινία) :worry:
Και που θα βρώ περίπτερο τέτοια ώρα? τσιγάρα τέλος :mad:


Τα ξανασκέφτομαι και...
Τελικά ένοχος είμαι εγω.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλημέρα
οχι κάποιος μπηκε με τους δικούς μου κωδικούς, σαν να είμαι εγω δηλαδή και έγραφε μ@λ@κιες στους φίλους μου, σαν να στελνω εγω δηλαδη και άλλαξε τα παντα στο προφιλ μου, φωτογραφια κτλ κτλ κτλ.
υπαρχει καποιος που εχω στο μυαλο μου απλως θελω να το επιβεβαιωσω και δεν ξερω πως
πως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο κωδικός σου ήταν εύκολος; (Ξέρω 'γω όνομα ή ημερομηνία γέννησης; :P)


Αν ναι, ατύχησες, άντε να τον βρεις. :P




Αν όχι, σκέψου ποιος πιθανώς να τον ήξερε, ή άμα είχε κανείς πρόσβαση στο PC σου ή αν είχες μπει από άλλο PC στο facebook.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να σου έβαλε keylogger στο pc και να τον βρήκε έτσι. Εμένα μου βρήκε κάποιος με αυτό τον τρόπο το κωδικό μου στο msn και έβριζε όλες τις επαφές μου :(. Κάνε ένα format καλού κακού.

Γεία σε όλους btw!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλημέρα, καλή βδομάδα!!!

αυτή και άλλη μία, και μετά διακοπές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
:eek::eek::eek:

ΜΑΝΑ + ΔΟΛΟΦΟΝΑ...

Καλή τελευταία εβδομάδα για μένα! :clapup::clapup::clapup:
Και καλή πρότελευταία Ντουλίνι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέρα!

Μήπως ξέρει κανείς καμία θαυματουργή συνταγή για Hangover;

(δεν είναι τυχαίο που δεν έβαλα τη φατσούλα με τις μπύρες δίπλα στο καλημέρα :sick:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Φάε καλά,κάνε ένα μπάνιο και πάρε κανένα παυσίπονο και περαστικάαααα!

Αυτα έχουν τα ξενύχτια!:D

Πρώτο μου ποστ στην κουβεντούλα σας και καλημέρα σας!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν τις βλέπω τις μπύρες...:P

Έεε... Κρύο ντουζ??? :worry:
Δεν είμαι ειδήμων...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αχ ρε παιδια, πηγα στην τροχαια πρωΐ-πρωΐ και το χαρικα!... Η το Ελληνικο δημοσιο εχει φτιαξει απιστευτα, η αδικα το κοροΐδευουν ολοι τοσα χρονια, η τουλαχιστων το νεο αιμα σιγα-σιγα θα καλητερεψει την κατασταση (αρκει με τα χρονια να μην γινουν σαν τους αλλους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αχ ρε παιδια, πηγα στην τροχαια πρωΐ-πρωΐ και το χαρικα!... Η το Ελληνικο δημοσιο εχει φτιαξει απιστευτα, η αδικα το κοροΐδευουν ολοι τοσα χρονια, η τουλαχιστων το νεο αιμα σιγα-σιγα θα καλητερεψει την κατασταση (αρκει με τα χρονια να μην γινουν σαν τους αλλους)

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α, τετρα τωρα ειδα το ποστ σου....
Λοιπον, αν εχτες εκανες εμετο, φαε κατι, πιες πολυ νερο, παρε και κανενα ντεπον, και αν μπορεις κοιμισου λιγο ακομα
Αν δεν εκανες εμετο.... Τα ιδια, αλλα πιο δυσκολο να πιασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top