Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είσαι ΘΕΟΣ λέμε!!!!!! Αυτό ακριβώς είχα στο μυαλό μου ..... και το αφιερώνω εξαιρετικά!!! :devil::devil:

Σε εμένα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα!:D


Ένα είναι το τμήμα ρε σείς... Λο-Χρη! Τα υπόλοιπα είναι απλά για να κάνουν υποστήριξη!:P Το δε ΔΕΟΣ... πασαρέλα η ίδια! Σα το Μάρκετινγκ δηλαδή. Σου λέει που να τρέχουν οι Λοχρητες και οι Πληροφορικάριοι στις Φιλοσοφικές και στα ΠΑΠΕΙ για ταίρια, φτιάξτους το ΔΕΟΣ και το Μάρκετινγκ...

Σοβαρά τώρα, έχουν γίνει όλα αχταρμάς, θεωρητικά απ' όπου κι αν βγείς είσαι Οικονομολόγος, πρακτικά όμως αυτό είναι μια ιστορία αγάπης, κοινώς αν βάλεις έναν Λοχρητη δίπλα σε έναν του ΔΕΟΣ, μάλλον ο πρώτος θα κεράσει φυστίκι τον δεύτερο για πλάκα. Εδώ έχουμε για πλάκα τους Οικονομικάριους... Κάνουν κάτι Μαρξ και δε συμμαζεύεται όσο εμείς κάνουμε σαφώς πιό χρήσιμα και ουσιώδη μαθήματα πχ "Διεθνής Χρηματοοικονομική".

Η είσαι Λοχρη ή δεν είσαι!:D Άντε και με το καλό στα 19.000 μόρια η βάση!



Μου φαίνεται οτι το ένα τμήμα της ΑΣΟΕΕ πάει να φάει το άλλο!!!! :P



Εμένα το ΛΟ-ΧΡΗ μου θυμίζει ΛΟΧ-ΝΕΣ!!!!! :P

Άσε που απ' όσα μου χεις πει, το πτυχίο του Λοχρη είναι σαν το τέρας του Λοχνες: Όλοι το κυνηγούν και ελάχιστοι είναι αυτοί που το βλέπουν!!!!! :hehe::hehe::hehe:


Χαχαχαχαχα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλημέρα!:D


Ένα είναι το τμήμα ρε σείς... Λο-Χρη! Τα υπόλοιπα είναι απλά για να κάνουν υποστήριξη!:P Το δε ΔΕΟΣ... πασαρέλα η ίδια! Σα το Μάρκετινγκ δηλαδή. Σου λέει που να τρέχουν οι Λοχρητες και οι Πληροφορικάριοι στις Φιλοσοφικές και στα ΠΑΠΕΙ για ταίρια, φτιάξτους το ΔΕΟΣ και το Μάρκετινγκ...

Σοβαρά τώρα, έχουν γίνει όλα αχταρμάς, θεωρητικά απ' όπου κι αν βγείς είσαι Οικονομολόγος, πρακτικά όμως αυτό είναι μια ιστορία αγάπης, κοινώς αν βάλεις έναν Λοχρητη δίπλα σε έναν του ΔΕΟΣ, μάλλον ο πρώτος θα κεράσει φυστίκι τον δεύτερο για πλάκα. Εδώ έχουμε για πλάκα τους Οικονομικάριους... Κάνουν κάτι Μαρξ και δε συμμαζεύεται όσο εμείς κάνουμε σαφώς πιό χρήσιμα και ουσιώδη μαθήματα πχ "Διεθνής Χρηματοοικονομική".

Η είσαι Λοχρη ή δεν είσαι!:D Άντε και με το καλό στα 19.000 μόρια η βάση!

αμαν βρε πουλάκι μου με το λοχρη!!! εντάξει το καταλάβαμε οτι είναι ένα πολύ καλό τμήμα αλλά είναι καθαρά οικονομικό...τι να γίνει τώρα! να σου πω την αλήθεια εγώ δεν το δήλωσα καν, αν και δεν νομίζω οτι θα το έπιανα, μην γίνει καμμιά στραβή και πέσουν οι βάσεις και μπω...γιατί από εκεί δεν παίζει να έβγαινα!!:P:P με την μύτη σου όλα καλά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,017 μηνύματα.
Εμένα το ΛΟ-ΧΡΗ μου θυμίζει ΛΟΧ-ΝΕΣ!!!!! :P

Άσε που απ' όσα μου χεις πει, το πτυχίο του Λοχρη είναι σαν το τέρας του Λοχνες: Όλοι το κυνηγούν και ελάχιστοι είναι αυτοί που το βλέπουν!!!!! :hehe::hehe::hehe:

Μια χαρά είναι το τμήμα και το πτυχίο. Απλά πολλοί καθυστερούν να το πάρουν διότι χρωστάνε κάποια συγκεκριμένα 1-2 μαθήματα. Άντε μη μιλήσω και είμαι και αγουροξυπνημένος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το τμήμα και το πτυχίο. Απλά πολλοί καθυστερούν να το πάρουν διότι χρωστάνε κάποια συγκεκριμένα 1-2 μαθήματα. Άντε μη μιλήσω και είμαι και αγουροξυπνημένος...:P

Καφεδάκι να σου φτιάξω;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όπως και να το κάνεις, είμαι αξέχαστος.



ΖΟΡΤ!

Αξέχαστος μπορεί να είσαι .... ασυγχώρητος είσαι;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αξέχαστος μπορεί να είσαι .... ασυγχώρητος είσαι;;; :P
Ναι, και απο αυτό είμαι.


ΜΠΑΦ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
αμαν βρε πουλάκι μου με το λοχρη!!! εντάξει το καταλάβαμε οτι είναι ένα πολύ καλό τμήμα αλλά είναι καθαρά οικονομικό...τι να γίνει τώρα! να σου πω την αλήθεια εγώ δεν το δήλωσα καν, αν και δεν νομίζω οτι θα το έπιανα, μην γίνει καμμιά στραβή και πέσουν οι βάσεις και μπω...γιατί από εκεί δεν παίζει να έβγαινα!!:P:P με την μύτη σου όλα καλά;;
Το ΛΟΧΡΗ ΔΕΝ είναι καθαρά οικονομικό τμήμα. Είναι καθαρά λογιστικό τμήμα. Και ως γνωστόν η λογιστική δεν είναι επιστήμη! (Κι όλα αυτά τα λέω όντας λογίστρια!).
Αν θες καθαρά οικονομικό τμήμα ΜΟΝΟ το Οικονομικής Επιστήμης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ναι, και απο αυτό είμαι.


ΜΠΑΦ.

Τότε σου το αφιερώνω κι εσένα!!!! :D ....... With Love :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,017 μηνύματα.
Μου φαίνεται οτι το ένα τμήμα της ΑΣΟΕΕ πάει να φάει το άλλο!!!! :P


Στην ουσία το ένα τμήμα κοιμάται με το άλλο! Οι της Πληροφορικής έχουν πιάσει μονότερμα το Μάρκετινγκ, η ΟΔΕ ψωνίζει εγχώρια ή κοιμάται με Λοχρη, μόνο εγώ έχω μείνει που συνέχεια τα έφτιαχνα με ΜΗ ασοεείτισες. Αν και το Οικονομικό με γλυκοκοίταξε ουκ ολίγες φορές, όπως και το ΔΕΤ! Εκείνο το ΔΕΟΣ όμως μου χει κάτσει στο λαιμό. Άμα δε βρω καμια του ΔΕΟΣ και μάλιστα ΟΧΙ σαχλοκούδουνο, θα μπαστακωθώ με σκηνή στο προαύλιο και μετά το πτυχίο μου!

αμαν βρε πουλάκι μου με το λοχρη!!! εντάξει το καταλάβαμε οτι είναι ένα πολύ καλό τμήμα αλλά είναι καθαρά οικονομικό...τι να γίνει τώρα! να σου πω την αλήθεια εγώ δεν το δήλωσα καν, αν και δεν νομίζω οτι θα το έπιανα, μην γίνει καμμιά στραβή και πέσουν οι βάσεις και μπω...γιατί από εκεί δεν παίζει να έβγαινα!!:P:P με την μύτη σου όλα καλά;;

Μέχρι στιγμής ναι, είναι κλειστή η μύτη, έχω ανεβάσει πολύ τη θερμοκρασία και έχει υγρασία το δωμάτιο. Δεν ξεραίνεται ο αέρας, άρα ούτε και ο βλεννογόνος της μύτης, άρα δεν σπάει τίποτα προς το παρόν.

Καλά και ΛΟΧΡΗ να έμπαινες θα σε βοηθούσα αν κόλλαγες κάπου! Παινεύομαι γιατί είμαστε εκεί μέσα το Λοχρή σαν την Άρεια Φυλή και όσο να ναι ψωνίζομαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,017 μηνύματα.
Καφεδάκι να σου φτιάξω;;;; :P

Ότι θες μωρό μου!:D

Το ΛΟΧΡΗ ΔΕΝ είναι καθαρά οικονομικό τμήμα. Είναι καθαρά λογιστικό τμήμα. Και ως γνωστόν η λογιστική δεν είναι επιστήμη! (Κι όλα αυτά τα λέω όντας λογίστρια!).
Αν θες καθαρά οικονομικό τμήμα ΜΟΝΟ το Οικονομικής Επιστήμης! :P

Όταν έχεις "...και Χρηματοοικονομικής" μάλλον δεν είσαι καθαρά λογιστικό τμήμα. Αν πάρεις Χρηματοοικονομική, γονατίζεις άνετα Οικονομικάριο. Ρώτα κι αυτούς, το ίδιο θα σου πουν. Αν πάρεις Λογιστική κατεύθυνση, πρώτον είσαι μαζόχας του κερατά και δεύτερον δεν θα μάθεις τίποτα ευχάριστο και ουσιαστικό, απλά θα χεις το καλκιουλατόρ αγκαλιά, το μολύβι στο αυτί και θα πατάς τα πλήκτρα μέχρι να καταναλώσεις όλη τη ροδελίτσα χαρτί! (κόντρα μεγάλη μεταξύ των κατευθύνσεων, φαίνεται ε; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το ΛΟΧΡΗ ΔΕΝ είναι καθαρά οικονομικό τμήμα. Είναι καθαρά λογιστικό τμήμα. Και ως γνωστόν η λογιστική δεν είναι επιστήμη! (Κι όλα αυτά τα λέω όντας λογίστρια!).
Αν θες καθαρά οικονομικό τμήμα ΜΟΝΟ το Οικονομικής Επιστήμης! :P


Σε αυτό έχεις δίκιο!


Στην ουσία το ένα τμήμα κοιμάται με το άλλο! Οι της Πληροφορικής έχουν πιάσει μονότερμα το Μάρκετινγκ, η ΟΔΕ ψωνίζει εγχώρια ή κοιμάται με Λοχρη, μόνο εγώ έχω μείνει που συνέχεια τα έφτιαχνα με ΜΗ ασοεείτισες. Αν και το Οικονομικό με γλυκοκοίταξε ουκ ολίγες φορές, όπως και το ΔΕΤ! Εκείνο το ΔΕΟΣ όμως μου χει κάτσει στο λαιμό. Άμα δε βρω καμια του ΔΕΟΣ και μάλιστα ΟΧΙ σαχλοκούδουνο, θα μπαστακωθώ με σκηνή στο προαύλιο και μετά το πτυχίο μου!

Χαχαχαχα!!!! :hehe:

Κάπου λογικά θα υπάρχει κάποια και για εσένα από το ΔΕΟΣ! Όλα τα μοντέλα έχουν μαζέψτει εκεί!!! :worry::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,017 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!!! :hehe:

Κάπου λογικά θα υπάρχει κάποια και για εσένα από το ΔΕΟΣ! Όλα τα μοντέλα έχουν μαζέψτει εκεί!!! :worry::lol::lol::lol:

Μωρέ το δύσκολο δεν είναι να βρω πολύ όμορφη. Το θέμα είναι να είναι έξυπνη χωρίς να είναι κομπλεξική! Εγώ ή σε τίγκα κομπλεξικά ομορφούλια πέφτω ή σε τίγκα ηλίθια νοστιμούλια. Μυαλό και χαρακτήρας πουθενά. Θέλω να λέω και κάτι της προκοπής ρε φιλενάδα, να μη μου λέει πως θα γυμνάσει τους προσαγωγούς της στη Μύκονο...

Και το θέμα είναι ότι πρέπει να βρεθεί άμεσα γιατί η Σίμπυ μεγαλώνει και φοβάμαι τη διαφορά ηλικίας (πάρτα για να ζητάς καφέ κακούργα!:P) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top