Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Εμένα με βλέπω σε κανα νοσοκομείο σήμερα-αύριο! Εκείνη η μύτη έχει γ...θεί να ρίχνει αίμα με τους κουβάδες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Έχω ακούσει κι έχω ακούσει .... αλλά για γιαούρτια-ρυθμιστές θερμοκρασίας ..... (και λίμπιντο) πρώτη μου φορά!!!! :P

Ήταν γιαούρτια ξαναμμένης προβατίνας... Τα τρως και διοχετεύεις τις σεξουαλικές σου εκκρίσεις εκεί... σαν τη σοκολάτα ένα πράγμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Ήταν γιαούρτια ξαναμμένης προβατίνας... Τα τρως και διοχετεύεις τις σεξουαλικές σου εκκρίσεις εκεί... σαν τη σοκολάτα ένα πράγμα!:P

Μήπως ήθελες να πεις "σεξουαλικές ορέξεις" αντί για εκκρίσεις; Όχι τίποτε άλλο διότι αμα βάζεις τις εκκρίσεις σου στο γιαούρτι, υπάρχει κάποιο πρόβλημα!:P Εκτός κι αν τις διοχετεύεις στην ξαναμμένη προβατίνα, οπότε πάσο, εγώ τη βρίσκω με γυναίκες πάντως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είναι που δεν είχε μέσα μέλι και καρύδια... και ήταν και στραγγιστό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμένα με βλέπω σε κανα νοσοκομείο σήμερα-αύριο! Εκείνη η μύτη έχει γ...θεί να ρίχνει αίμα με τους κουβάδες...:worry:

Πάλιιιιιι;;;;;;; :confused: Μήπως κάνεις τίποτα και δεν μας το λες;;;; :P

Ήταν γιαούρτια ξαναμμένης προβατίνας... Τα τρως και διοχετεύεις τις σεξουαλικές σου εκκρίσεις εκεί... σαν τη σοκολάτα ένα πράγμα!:P

:confused: ...... :worry: ....... πρόσεξε με τις ξαναμμένες προβατίνες!!!!! ..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μήπως ήθελες να πεις "σεξουαλικές ορέξεις" αντί για εκκρίσεις; Όχι τίποτε άλλο διότι αμα βάζεις τις εκκρίσεις σου στο γιαούρτι, υπάρχει κάποιο πρόβλημα!:P Εκτός κι αν τις διοχετεύεις στην ξαναμμένη προβατίνα, οπότε πάσο, εγώ τη βρίσκω με γυναίκες πάντως!:P

Θα μπορούσαμε να τραβήξουμε πολύ παραπάνω την πολύ εύστοχη σκέψη σου, αλλά πολύ φοβάμαι ότι οι στεκίτισες στη συνέχεια θα ξεχυθούν σαν εμετός στους δρόμους και θα βιάζουν ότι σερνικό πλάσμα βρίσκουν μπροστά τους... Ας λυπηθούμε λίγο τον κόσμο και ας μην σκοτώσουμε εκατομμύρια από υπερβολική δόση σεχ!:P

@Ηρώ: Δεν ήταν στραγγιστό, ήταν το κλασικό πρόβιο γιαουρτάκι με την πετσούλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πωλείται fiat panda μαύρο με ρόδες άσπρες σε τιμή ευκαιρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πωλείται fiat panda μαύρο με ρόδες άσπρες σε τιμή ευκαιρίας.

Αυτό κι αν ξυπνάει φαντασιώσεις...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
.....Ας λυπηθούμε λίγο τον κόσμο και ας μην σκοτώσουμε εκατομμύρια από υπερβολική δόση σεχ!:P


Γιατί;; Τους ρώτησες και σου είπαν ότι προτιμούν να πεθάνουν από κάτι άλλο;;; :worry: Τουλάχιστον θα πάνε χαρούμενοι!!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Aυτό όμως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Όλη μου τη ζωή αυτόν τον άντρα έψαχνα !!!! Πάλι με κολάζεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πολλή περιέργεια έχω να τις ακούσω!:P

Μα όλοι οι άνθρωποι σε κάποια φάση τη ζωής τους είχαν φαντασιώσεις με ένα πάντα...:worry:



Δεν ερεθίζεσαι τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Πάλιιιιιι;;;;;;; :confused: Μήπως κάνεις τίποτα και δεν μας το λες;;;; :P

Δεν είναι αστείο, ψιλοπερίεργα νιώθω... Αν χειροτερέψει θα πάω στο φαρμακείο δίπλα ή στο λ'οπιτάλ!:) Προς το παρόν έχω βάλει μπούκα-σφήνα στη μύτη και κλείνει τις φλέβες αρτηρίες τι διάολο είναι και έπαψε να τρέχει...

Κάθε 8-10 ώρες ανοίγει...:worry: Ήδη κατεβάζω τη θερμοκρασία του δωματίου σταδιακά και δεν θα ξανανάψω το κλιματιστικό, αν βέβαια φταίει αυτό, διότι η μύτη ανοίγει και όταν είμαι πιεσμένος...

Θα μπορούσαμε να τραβήξουμε πολύ παραπάνω την πολύ εύστοχη σκέψη σου, αλλά πολύ φοβάμαι ότι οι στεκίτισες στη συνέχεια θα ξεχυθούν σαν εμετός στους δρόμους και θα βιάζουν ότι σερνικό πλάσμα βρίσκουν μπροστά τους... Ας λυπηθούμε λίγο τον κόσμο και ας μην σκοτώσουμε εκατομμύρια από υπερβολική δόση σεχ!:P

Frak.... ο τυπάς έμαθε τι πίνω και το ήπιε κι αυτός!:eek: Great! More like me! ...uhmmm wait a second... I'm the only bullshit expert here!:P Hunt the bastard! Shoot him! Shoot him now!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ηρώ; :worry:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν είναι αστείο, ψιλοπερίεργα νιώθω... Αν χειροτερέψει θα πάω στο φαρμακείο δίπλα ή στο λ'οπιτάλ!:) Προς το παρόν έχω βάλει μπούκα-σφήνα στη μύτη και κλείνει τις φλέβες αρτηρίες τι διάολο είναι και έπαψε να τρέχει...

Κάθε 8-10 ώρες ανοίγει...:worry: Ήδη κατεβάζω τη θερμοκρασία του δωματίου σταδιακά και δεν θα ξανανάψω το κλιματιστικό, αν βέβαια φταίει αυτό, διότι η μύτη ανοίγει και όταν είμαι πιεσμένος...

Σου είπα .... πάρε αιμοστατικό βαμβάκι .... δεν ακούς!!! Θες να το παίξεις Σπαρτιάτης!!!!

Σου χρειάζεται νομίζω ένα χέρακι ξύλο μερικές φορές!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top