Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο παππούς μπαίνει, μην ανησυχείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παιδάκια πάω να ξαπλώσω λίγο
χάρηκα που τα είπαμε εστω και λίγο και ελπίζω να σας βλέπω πολύ συχνα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάνε τέκνον.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλή ξεκούραση. :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,861 μηνύματα.
Ωραίο ξυνόγαλα με αγγούρια φάγαμε σήμερα! Δεν πειράζει όμως γιατί πρέπει να τα χω πάει καλά!:)

Welcome back bunny bunny που σε μαστίγωνα μην ξεχνάς!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
υπάρχει ένα συνταρακτικό μήνυμα στα πιμί σου :P
αχ το πμ αυτό το είχα ξεχάσει :redface:
στο είχα απαντήσει μια φορά ένα σεντόνι και πριν πατήσω να σταλεί είχα διακοπή ρεύματος και χάθηκαν όλα :mad:
μετά εκνευρίστηκα και μετά το τσέχασα :redface:
πάω τώρα :redface:

ααααα... Γιδάκι..... έχω ερώτηση που μόνο εσύ μάλλον από εδώ μέσα θα ξέρεις...

Γιατί ή μου λένε βλακείες ή εγώ ζω αλλού για αλλού.

1 άνθρωπος 27 ετών, χωρίς υποχρεώσεις (παιδιά,σκυλιά, γατιά) αλλά και χωρίς σπίτι (δλδ πρέπει να νοικιάσει) με 2700? μεικτά ζει στην Ζυρίχη?
Εννοώ αντέχει οικονομικά, ζει πλούσια, στριμωγμένα, έχει περιθώρια αποταμίευσης κοκ??? :worry:
να υποθέσω ότι θα φύγεις? :(

τί κάνετε παιδάκια?:D
πώς πάτε?
μου λέιψατε παρα παρα πολύ:(
ειχα παρα πολύ πιεσμένο πρόγραμμα
γεια σου μπανίνο!


καλησπέρες σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γειααα!

Ποιος θα μου κάνει καφέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Φραπέ σκέτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Pas mal... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Τώρα βρήκα λίγο ελεύθερο χρόνο από τη δουλειά:( Έχω ξεπατωθεί σήμερα και δεν κοιμήθηκα καλά χθες το βράδυ! Αλλά κατάφερα ένα μοναδικό για τα δεδομένα μου επίτευγμα...
...
...
...
...
..
..
..
.
.
.
να πιω φραπέ χωρίς γάλα :P
(Αφού τα sites είναι ούτως ή άλλως θεσπέσια, δεν το θεωρώ επίτευγμα -ψωναρα ξεκαβάλα-:p)


Μαζεύτε με plz... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έεεεεεεεεφτασεε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mε τι ανοίγουμε τα αρχεία IMG στα windows?

Στο sp3 αναφέρομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να υποθέσω ότι θα φύγεις? :(
AN μου έκαναν τέτοια πρόταση θα έφευγα ...άυριο το πρωί πίστεψέ με!!!!

Αλλά όχι, για ένα φίλο μου πρόκειται (ευτυχώς ή δυστυχώς...όπως το πάρει κανείς!):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γειααααα σααααςςς :D

Δεν είναι πολύ ωραία μέρα σήμερα;;; Ε;; Ε;; :D:D

Παρότι δεν περνάω ούτε το σημερινό (ω ναι, τα Υλικά που τα διάβαζα καμιά 10αριά μέρες και είχα πρήξει όλο τον κόσμο με τη γκρίνια μου :P) ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ επειδή από Δευτέρα τέρμαααααα :D
(χαζοεαρινά εξάμηνα... ποιος διαβάζει με τέτοιο ήλιο έξω;; :redface:)


Εσείς τι κάνετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Όντως αυτό είναι άθλιο.....έξω να έχει χαρά Θεού, ήλιο και έτσι, και εσύ να είσαι αναγκασμένος να κάτσεις μέσα και να διαβάσεις...:(

Όχι, όχι εγώ δεν διαβάζω...απλά σας νοιώθω....! :P





Κουράγιο kalypso και όσοι άλλοι διαβάζετε επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Mε τι ανοίγουμε τα αρχεία IMG στα windows?

Στο sp3 αναφέρομαι.

προφανώς αναφέρεσαι ... σε image...
μπορείς να ανοίγεις ένα image αρχείο με Deamon ή Alcohol και κλασσικά με Nero...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θυμάται κανείς που στην ευχή είναι εκείνο το θέμα που εξιστορούμε καταστάσεις με δημόσιες υπηρεσίες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
θυμάται κανείς που στην ευχή είναι εκείνο το θέμα που εξιστορούμε καταστάσεις με δημόσιες υπηρεσίες? :hmm:


Καλησπέρα Κουε ...
Μη ξύνεις πληγές... με το θέμα δημόσιες υπηρεσίες και εξυπηρετηση... γιατι θα αρχίσουμε όλοι τα μπινελίκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

όχι ρε γμτ :redface:
απλά είχα στο μυαλό μου ένα που έχω εξιστορίσει και μια φάση με το ΙΚΑ όταν ήταν στην αρχή της εγκυμοσύνης μου κι έχει γράψει μέσα κι ένα ο Χάος
αυτά τα δύο θυμάμαι μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top