Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα σε όσους ήρθαν, παρακαλώ προσθδεθήτε, ο ξεθαψέιτορ ξαναχτυπά:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:eek:................




Μάνια τι είναι ο ξεθαψέιτορ;;;

Εγώ:P ξεθάβω παλιά θέματα ανα τακτά διαστήματα απο κάποια στάνταρ μέροι, άλοτε απο σχέσεις, άλωτε παιχνίδια, οπότε είχε βγεί το παρατσούκλι, αντι μοντερέιτορ είναι ξεθαψέιτορ:P

Οταν χτυπάει το στέκι έρχετε τα μέσα έξω, ανανεώνει τα θέματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ:P ξεθάβω παλιά θέματα ανα τακτά διαστήματα απο κάποια στάνταρ μέροι, άλοτε απο σχέσεις, άλωτε παιχνίδια, οπότε είχε βγεί το παρατσούκλι, αντι μοντερέιτορ είναι ξεθαψέιτορ:P

Οταν χτυπάει το στέκι έρχετε τα μέσα έξω, ανανεώνει τα θέματα:P


I Iike...... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
δεν πρόσεξες ότι παλιά θέματα βγαίνουν μπρός;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημέρα , καλο μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρες! Καλουσμήνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα...

Με έχει πιάσει δύσπνοια από το άγχος... ΠΡΕΠΕΙ να το περάσω αυτό το μάθημα :(:(

Και το αυριανό και το της Παρασκευής :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!!
Μην αγχώνεσαι μικρούλι, το έχεις !!!
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!!
Μην αγχώνεσαι μικρούλι, το έχεις !!!
:bigarmhug


thank youououou :hug:

Μόλις τελείωσα και το τυπολόγιο- και ο Θεός βοηθός :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Καλημέρα! Εγώ εκεί που ξύπνησα μια χαρά, βλέπω στο MSN μια συμφοιτήτριά μου να γράφει (προσέξτε: Για 3η-4η φορά μέσα στο μήνα!) για το τέλος της φοιτητικής της ζωής. Πιό συγκεκριμένα έγραφε: "Τελευταίο μάθημα απόψε, ίσως είναι το τέλος της φοιτητικής ζωής:cry_x:!"

Δηλαδή, όχι μόνο τελειώνει το Μαράκι στο 4ο έτος αλλά και πιό νωρίς σ' αυτή την εξεταστική.:mad::P Και το λέει και το ξαναλέει κι έχω φλιπάρει!:worry: Θα μου πεις "κι εσύ τα ίδια θα έλεγες αν τελείωνες", ναι πάσο αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό, όχι συνέχεια, ειδικά τη στιγμή που όλοι μου οι φίλοι σχεδόν πάνε και για 5ο έτος. Σκέψου λίγο και την ψυχολογία του άλλου που θα δίνει σα ρεμάλι για ένα χρόνο ακόμα....:/:

Αλλά αντί να τα φτιάξω πέρσι μαζί της, να έχω αγκαλίτσες, να έχω και τελειότατες σημειώσεις, καθόμουνα και καθάριζα τους Κόπρους του Αυγεία ωσάν άλλος Ηρακλής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Kι άμα τα πας καλά θα σου φέρω τον Κασίγιας σε συσκευασία δώρου!!! :P:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βαλού .... :worry: .... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άλλα 38 για πτυχίο, καλησπέρα σας. :P



Ωραίο avatari Τινούλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Άλλα 38 για πτυχίο, καλησπέρα σας. :P

Πέρασες μάθημα; Μπράβο!:D Μου δημιουργείς άγχος όμως! Να δούμε τι ψάρια θα πιάσω κι εγώ!:redface:

Κασίγιας..... :hehe::hehe:

Εντάξει, Κασίγιας, ότι πεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πέρασες μάθημα; Μπράβο!:D
Thank ya! :D
Πάω αύριο να τα μειώσω στα 37! :hehe:



Μου δημιουργείς άγχος όμως! Να δούμε τι ψάρια θα πιάσω κι εγώ!:redface:
Άσε τα ψάρια και πιάσε καμιά καμπύλη εσύ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Thank ya! :D
Πάω αύριο να τα μειώσω στα 37! :hehe:




Άσε τα ψάρια και πιάσε καμιά καμπύλη εσύ! :hehe:

Πω πω ρε... έλεος, σα χείμμαρο τα διώχνεις...φτου σου αγόρι μου θα πας ψηλά!:D

Μωρέ ντάξει είμαι από καμπύλες, τώρα πτυχίο θέλω, αυτό με καίει...!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top